Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Gość Niedoszła Orzeszkowa
Hej słoneczka!!! I jak tam? Konfa w toku? Bo jakby co to ja mogę być za 10 minut :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoszła Orzeszkowa
Aka! Tlena mam włączonego, ale jako niewidoczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa chodż do nas. Wesoło tu, czsami popłaczemy ale to mój przywilej :D Bo ja maruda topikowy jestem ;-) Gdzie ta konfa??? Też jedno piwko obaliłam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał---musisz mnie wywołc bo ja nie mam cię w moich kontaktach na tlenie.Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sobie piwko w razie czego kupilam a lekow juz na noc nie biore . A co mi tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Chora jestem :-( Boli mnie dosłownie wszystko - gardło, głowa, żoładek.... Ide do łóżeczka dalej umierać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka śpiochy:-)🌻 Moniał co się stalo,mam nadzieję,że to nie przez naszą wczorajszą konfe.Wspólczuję ci----chorować gdy ma się w domu dziecko i znikąd pomocy. Fizz---ty też leż i wypoczywaj.Miłego czytania i oglądania TV.Mam nadzieję,że mimo wszystko z każdym dniem u ciebie jest lepiej.❤️ Malibu----sorki,że wczoraj niedoczekałyśmy na ciebie.Byłyśmy już padnięte a rano trzeba wstać.Mam nadzieję,że sprawa z córką się wyjaśniła i już wszystko jest ok. Anka---no szkoda,że ten tlen ci zaszwankował.Rozmawiałyśmy z dziewczynami ,że może założymy sobie skype?Tam też możemy urządzać konfy ale rozmawiać a nie pisać. Whisky---a gdzie ty się znowu podziewasz?Miałyśmy nadzieję,że dołączysz do nas.Szkoda.Chyba nie jesteś chora? Nadd---a co tam u ciebie ciekawego?Różo---jak w pracy,dajesz radę? Agosia----nasza bizneswomen,zwolnij choć na chwilkę bo się nam wykończysz dziewcze drogie. Idę szykować śniadanko dla moich kserówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam jeszcze tu wejśc....Zła jestem, wściekła.... Ciocię mojego męża okradły jakieś ....piiip, piiip bo się wyrażę - brzydko!!! To osoba ponad 80 letnia, z sercem na dłoni. I wyobraźcie sobie przylazły jakieś dwie młode pipki, masaż niby robią, takie durnoty. Jedna kazała się cioci położyć, nie ruszać a druga w tym czasie zdążyła splądrować chatę. Zabrały jej 500 zł i złoty pierścionek. Łapy bym poobcinała takim.... Szczególnie, że ciocia jest osobą bardzo dobrą, wesołą, zawsze fajnie nam się gada. To siostra dziadka mojego męża. Nie mogę!!!!!! Foletko---chora jestem nie po wczorajszej konfie :-) To chyba jakieś grypsko mnie łapie. Fiziaczku---odpoczywaj i dochodź do siebie ( i do kompa jak dasz radę :-) ) Malibu---ja też przepraszam ale wczoraj już padałam na pysk...Nie dałam rady czekać. Czy z córcią sprawa wyjaśniona?????? I proszę - pamiętaj co mówiłam - może głupio, może źle ale z serca....Bądzcie przy niej!!! Anka---no szkoda, że się nie udało wczoraj :-( Whisky---wstałaś już? :-) To skrobnij słówko.... Agosia---nie zapracuj się!!! Nadd---ale na konfie też byśmy Cię chciały usłyszeć :-) Różo---a Ciebie znów wcięło?? :D A z tym skype to dobry pomysł. Łatwiej gadać, niż pisać.....przynajmniej niektórym ;-) No...to idę chorować i wściekać się dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki, nie myślałam, że wczoraj dojdzie do skutku konfa, mówiłyscie coś o następnym dniu. Nie było mnie w domu, a wieczorem byłam wykończona i prawie zaraz po kolacji poszłam spać. Byłam padnięta, więc i tak nie miałybyście ze mnie pożytku, ale żałuję. Moniał, wygrzej się, wysmaruj czymś rozgrzewającym. Chyba panuje jakiś wirus, bo tyle osób choruje w taki sposób. Córka jeszcze nie jest całkiem zdrowa, ale chodzi do pracy. Kurujemy sie domowo, bo leki od pani dr w ogóle nie pomogły, w dodatku jeszcze bardziej osłabiły. Najlepiej byłoby poleżeć w łóżku. Co się dzieje Malibu? Widzę, że teraz nic nie wiem.:( A skype to nie wiem czy będę miała, synek nie jest jakoś zainteresowany.:(:( Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał szkoda cioci. I popatrzcie, że nie ma rady na takich, tyle się o tym mówi, o różnych oszustach przychodzących do domu i dalej się dajemy nabierać. Moja wiekowa ciocia, chociaż bardzo sprytna, wpuściła kiedyś dwie kobiety, które coś oferowały, jedna chciała się napić wody, kiedy ciocia poszła do kuchni zabrały jej dwa tysiące. Ciocia składała pieniądze na ogrzewanie na zimę. Ale innym razem przegoniła parasolką młodocianych ziezimieszków, którzy napadli ją na ulicy. Zmroził mnie Rafał Patyra w tv mówiąc jakie choroby do nas nadciągają, oprócz grypy gruźlica. Brr, a tu nawet do lekarza trudno się dostać, jaki by nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naćpałam się leków jakie w domu miałam i jakoś mi po nich słabo :O Deliry jakiejś dostałam, boję się, że jak zasnę to się nie obudzę :O Idiotyzm!!!!! Dawno tak źle się nie czułam, boli mnie głowa, gardło, słabo mi...... Do kompa dolatuję (że się tak poetycko wyrażę) bo mam tu jakiś kontakt ze światem.... Normalnie dziwnie mi!!!! Wzięłam Rutinoscorbin, witaminę C, Apap i jakiś syrop na kaszel....nie mam siły aby do kuchni iśc i sprawdzać jego nazwę. I nic jeść nie mogę :O Co zjem to oddam...Neptunowi :D RATUNKU!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie udalo mi sie wczoraj wejsc a dzisiaj od rana wkurzam sie bo nawet gg mi padlo .Pewnie syn juz cos pokombinowal,ciagle sciaga jakies programy do swojej strony.A piwo i tak sobie wypilam....hihihi tylko szkoda ze nie z Wami. Monialku dobrze ze cioci nic sie nie stalo, bo roznie to bywa .Starsi ludzie sa tacy ufni,zostalo im to z lepszych czasow. Co do skype to mialam juz kiedys zainstalowane ale nie lubie rozmawiac przy kims a przewaznie w pokoju jest syn .Dlatego wole pisac bo przez ramie nikt mi nie zaglada. Fizz👄 wypoczywaj sobie i szybko wracaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi...jestem jak pijana po tych lekach.....Kręci mi się w głowie, mam delirę i ogólnie - fajno jest!!! Ranyyyy czego ja się naćpałam??? To miały być leki na przeziębienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka Moje Kochane!!! Mój elaborat jeszcze w proszku ale przypomniało mi się, że obiecałam Ance przepis na malibu. Składniki: - 1 litr mleka 3,2% - 1duża paczka /200 g/ wiórków kokosowych - 1szklanka cukru - spirytus do smaku Sposób przyrządzania: Cukier i wiórki wsypać do zimnego mleka i zostawić na kilka minut. Następnie powoli doprowadzić do wrzenia i cały czas mieszając, gotować 10 minut na wolnym ogniu. Przecedzić ciepłe mleko przez bardzo gęste sitko i zostawić do ostudzenia. Zimny ‘’wywar’’ przelać do butelek i dodać spirytus wg upodobań smakowych. Teraz lecę wywiesić pranie, bo u nas piękne słoneczko. Moniałku uważaj na siebie i nie przedawkuj tabletek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzisiaj czuję się troche lepiej i jadę do lekarza :) Moniał mam nadzieję, że Ty też. Chyba przesadziłaś z lekami. A może nie daj Boże zażyłas te leki na pusty żołądek, albo o zgrozo popiłaś ... piwkiem....hihi Odezwij się. Malibu, coś się dzieje ? Nie daje znaku.....:( Coś z córcią? Foletko, wyślę do Ciebie zaraz maila... Pozdrówka dla wszystkich i miłego dnia mimo choróbsk, smutków, złych myśli i mniejszych i większych klopocików. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz doszło do mnie, że to piątek trzynastego. Straciłam ostatnio poczucie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czuję się już ciut lepiej ale jestem bardzo osłabiona. Zaraz wracam na kanapę. Wczoraj, muszę się przyznań, żę bardzo się wystraszyłam. Nie mogłam jeść cały dzień - wymioty i czułam się jak przy grypie. Około 14 poczułasm że znów robi mi się mdło, słabo i zwymiotowałam krawią :O Po prostu sama krew. Młody to niestety zobaczył bo wpadł za mną do WC i zadzwonił do męża. Pedant był już w Poznaniu, tylko miał jeszcze jakieś sprawy pozałatwiać ale przyjechał szybko do domu. Obaj chcieli na pogotowie dzwonić, ja się nie zgadzałam bo bałam się, że mnie do szpitala zabiorą. Postanowiłam więc czekać. Jakoś się uspokoiło, przespałam do 20, potem tylko się przebrałam i poszłam znów spać. Dzisiaj wstałam słaba ale zrobiłam sobie małą kanapkę z twarożkiem i na razie jakoś w porządku. Pewnie znowu jakieś wirusy tej. tzw. grypy żołądkowej. No ....temat nieciekawy ale już lepiej. No to idę polegiwać....nawet czytać mi się nie chce :O Buziaki i zdróweczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał, nie lekceważ tego. Natychmiast do lekarza. Przy żołądkowej są wymioty, ale krew świadczy o rance w przewodzie pokarmowym/ żołądek, przełyk, mogło coś pęknąć/, może masz wrzód żołądka, albo coś w tym rodzaju, może krew była z nosa i poszła do przewodu, ale raczej chyba nie. Natychmiast do lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny Wiesz Moniał, że moja córka miała identyczne objawy. Pierwszy dzień też z takimi sensacjami, bolało ją dodatkowo gardło. Brała homeopatyki przeciwgrypowe, wysmarowałam ją, a następnego dnia lekarka zaaplikowała antybiotyk - przy wirusie??!!! - który raczej nie pomógł. No ale już jest lepiej, jeszcze coś jej spływa, bo pokasłuje. Mam nadzieję, że Ci szybko przejdzie, bo tak zwykle jest przy tych żołądkowych grypach. Niestety zwalają z nóg, ale na szczęście na krótko. Dobrze, że Twoi faceci tak się spisali. Trzymaj się bidulko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał natychmiast do lekarza.Nawet jeżeli położą cię do szpitala to dzieciom nic się niestanie.Mają jeszcze ojca.Jak by Ciebie naprawdę zabraklo wtedy by był dramat.Pomyśl o tym.A te pare dni tylko ci pomogą.Zrobią ci wszystkie badania i będziesz wiedzieć co ci dolega.My możemy myśleć,że to grypa a może to coś całkiem innego.DO LEKARZA!!! Fizz--meila odebrałam i odpisałam.Wielkie dzięki. Whisky---a ty gdzie się znowu zawieruszyłaś?Czy może masz \"wstrętokomputer\":-D Dzisiaj 13 i do tego piątek.Jak dla mnie to pechowo.Moja jedna kserówka obudziła się o 4.30 i do 6 ryczała.Jak zasnęła to ja też.Na amen.Niesłyszałam budzika i moje starsze nieposzły do szkoły.I co ja mam napisać w usprawiedliwieniu?Zła jestem jak niewiem. Malibu--co tam u ciebie?Jak tam córka no i nasz elaborat. Różo---dlaczego nic nie piszesz,jesteś tak zajęta? Nadd----czy ty masz cały czas dyżury?Proszę o wpis. Agosia dla ciebie🌻 Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkiego dobrego dla chorych i zdrowych, smutnych i wesołych, nieszczęśliwych i radosnych. Na przekór wszystkiemu...DOBREGO DNIA !! Moniał ?????????Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×