Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

No nie,oszaleję dziś z tą kafe.Jak sprawdzałam to mojego wpisu nie było i tak w ogóle to mi go nie wysłało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia,obiecałaś napisać!Czy chcesz nas wziąć na przetrzymanie?:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam Wam maila - tylko nie chcę tego roztrząsać na topiku. Oki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci już odpisalam!I to się chyba rozumie samo przez się,że to nie temat na tutaj:-) Ja teraz znikam,lecę po dzieciaki do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, faktycznie byłam u fryzjera, zaspałam, ale zajrzałam szybko na topik i z opóźnieniem, ale kciuki zacisnęłam. Zaraz zerknę na pocztę. Włosy odrobinę podcięłam, jest jako tako. Odwijane na zewnątrz, trochę poszarpane, grzywka asymetryczna. Dziś okrutnie zimno, brrrr. I taki niesymopatyczny wiatr. Polatałyśmy po sklepikach, coś tam pokupowałyśmy, ale same okazje.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam Whisky, że będziesz zadowolona i bardzo się z tego cieszę :) A co kupiłaś? Pochwal się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to same głupoty, bieliznę, ściereczki z mikrofibry(gdyby jeszcze same chciały sprzątać, hmmm) i talerz szklany zielono-niebieski(za całe 5 zł. :)), ale kolezanka za 70 zł. super płaszczyk, krótki, czysta żywa wełna i u licha nowy! a jej niełatwo cos kupić fajnego, bo duży ma rozmiar. A włosy mi trochę klapnęły pod czapką, następnym razem zrobię sobie krótko tylko bardzo wystrzępione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super !!! A krótkie, to chyba jak będzie cieplej. A ja robię projekt Temidy na szkło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla koleżanki, która mi trochę pomaga. Chciałabym zrobić taką z dziurawą przepaską i no dolarami na nierównych szalkach, ale mogłoby być źle zrozumiane, więc robię normalną... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobry pomysł. Czuję się dziś zmęczona, źle spałam, ale chyba cisnienie tez spada. Jak się wcześniej położę, to obudzę sie w nocy.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie najlepiej się czuję. I nie wiem, jakie mam ciśnienie, bo mi się aparat zepsuł. Akurat dzisiaj. Trochę to kłopot, bo nie wiem, co z lekami. Moniałku, jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co??? Kochane jesteście 🌻 Czytałam, ryczałam ale...było mi ciut lepiej :-) Dzisiaj winko mnie nieco rozłożyło :D jutro bdzie na pewno lepiej..... i rozsądniej. JESTEŚCIE WSPANIAŁE!!!!! Dziękuję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Coś Wam wyślę na poprawę samopoczucia, bo moje oczywiście takie sobie. Nadeńko ❤️ Moniałku ❤️ mam nadzieję, że dzisiaj lepiej. Anuśka ❤️ co u Ciebie ???? Foletko czy dziś też będziesz konferować telefonicznie, a wczoraj obiad sam się zrobił ?? :) Whisky, a czemu tylko machnęłaś ? Wyspałaś się ? :) Marnotrawna chociaż machnij ! 🌻 Emmi, a Ty czemu zamilkłaś, zahaftowana, zapracowana ...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia:-( Ale mnie dzis głowa nap....... nie napiszę bo za brzydko.Wczoraj chyba wypiłam o jedną \'\'łyski\" za dużo.Mieliśmy niespodziewanego gościa z Polski.Pisałam Wam kiedyś,że syn mojej kuzynki pływa na promach.No i wczoraj zawitał właśnie na kilka dni w Belfaście. Idę się leczyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie ostatnia, Foletka czyżbyś spisała na straty nasze koleżnki? Właśnie mi się śniło, ze jak gdyby nigdy nic wpisała się Malibu. Poszłam dospać, bo położyłam się przed dziewiątą(!!?) córka dała mi jakieś tabletki ziołowe na uspokojenie i podobno dobry sen. Rezultat był taki, ze ok. 23.00 obudziłam sie całkiem wyspana. O dziwo wszyscy juz pozasypiali, więc samotnie pobuszowałam. Nadd muszę Ci to napisać, bo kupiłam taką opaskę uciskającą, skarpetkę z dziurą na piętę i jest świetnie. Bez porównania z bandażem elastycznym! No i poza tym to znowu nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz co z Temidą, farby jeszcze dobre? nie pozasychały? Widziałam na gazecie mebelek w decu, może zaraz wkleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będę marudzić - UWAGA!!! NIE CZYTAĆ!!! Boli mnie głowa a z niczym wczoraj nie przesadziłam, pada deszcz a ja muszę do sklepu iśc i chce mi się spać!!! Zaraz...co by tu jeszcze??? :-) Aaaa kostka mnie nadal boli bo nie mam takich opatrunków jak Whiskuś, \"siedzi mi we łbie\" wczorajsy dzień, Młody się ze mną rankiem pokłócił - moja wina bo ksiązki znaleźć nie mógł :O, kończą mi się papieroski, mam katar, nie chce mi się robić żadnego obiadu a dzieciakom jeść dać trzeba, MM zadzwonił z pretensją, że esków mu nie wysyłam :O..... Sznura do powieszenia się też brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i \"po drodze\" znalazłam cos fajnego, a oprócz tego po prawej stronie można kliknąć mnóstwo innych krzesełek. Jak nie wejdzie to trzeba skopiować: http://flickr.com/photos/bombusdesign/641515487/in/set-72157600215079251/ i jeszcze to z gazety: http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,1111,74326668.html niżej są jeszcze zdjęcia. To tak tylko do poogladania i zachęcenia, bo nie musi się dokładnie to podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten drugi obrazek mi nie wchodzi, pierwszy mi się podoba bo ja lubię różowy kolor... Fajne to Whiskuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowałam i tez nie włazi... Taki to juz mój dzień... Ide do tego sklepu..... Pada, psiakostka nadal... :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmokłam jak pies. W obu łapach siaty, na parasolke trzeciej ręki mi zabrakło.... Ugotowałam obiad teraz mi się kurczaka zachciało - no ja przepraszam, ja powalona jestem :O Jutro się trza ;-) za porządki zabrać bo w sobotę MM wraca - jak ten nasz bajzel zobaczy, to padnie chłopisko jak nic..... Jak nie piszecie to ja tez \"obrażona\" jestem :D i pisać nie będę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeee
dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi topik. gratulacje dla wszystkich, którym chce się tyle pisac Pozdrawiam WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×