Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Fizziaku---❤️ nie, nic z dziecmi sie nie dzieje zlego - dzieki Bogu!!!! Foletka---kazda biede z druga osoba (kochana!) daje sie przezyc!!! Zawsze w zyciu jest \"cos za cos\" :D I nic za darmo..... Tylko ja glupoty pisuje..... Olejcie to.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historia kolo zatacza..... A tak mnie wzielo na wspominki :-) W sumie to nie zwracajcie na mnie uwagi bo bredze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wiecie co? Wy jak dla mnie to za dużo piszecie ;) Jak ja mam być na bieżąco???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( O jej... tak to jest jak się najpierw posta wysyła nie czytając wpisów :( Jak się tak gwarnie zrobiło na topiku to od razu pomyślałam, że o czymś rozprawiacie... nie przyszło mi do głowy, że tyle strapień spadło... :( Bardzo współczuję 👄 aż mi głupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Emmi, raz na wozie, raz pod wozem... c\'est la vie. Monia, a jednak chętnie wysłucham, poczytam 👄 Foletko, to dobrze, że teraz już jesteś spokojna. Whisky, ten prawnik to największy kombinator w zawodzie, u nas świetnie znany, bo robił tu aplikację. Nasz znajomy określił go ambitny bezczel... Niektórzy tacy są, podpowiadają klientom, jak i co zachachmęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Emmi :) \"Pożar\" częściowo ugaszony, ale walczę dalej. Dobrze, że przymroziło :) Mam nadzieję, że lepsze dziś u Was nastroje. Anuśka martwię się ❤️ Monialku , jak u Ciebie? 👄 Dla reszty śniegowe 🌻🌻🌻 Nie dotyczy Nadd. Dla Nadd ❤️ Nie wiem, co będzie z prądem /????/ póki co jest. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dużo słońca, odrobiny szaleństwa, samych radosnych chwil - dla Naszej Jubilatki. I zwyczajnego spokoju na co dzień, zdrowia i pogody ducha. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky---mogłaś chociaż napisac dla kogo:-)Biję się w pierś ale nie mam nigdzie zapisane która z Was kiedy ma jakieś święto.Whisky---czy możesz mnie oświecić?No normalnie mi wstyd!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieeeeeeelkie dzięki Whisky i za tort.Mniam, mniam....👄 Foletko, cała Ty, normalnie mnie rozbroiłaś, aż się uśmiałam :) To moje urodziny, a właściwie dopiero od 19.15... A gdybyśmy mi napisały, dokładnie kiedy sie urodziłyście /roczni k nieważny;)/ ale godzina i miejsce, moge wyliczyć ascendens, a jeśli jeszcze Waszych mężów, to jak do siebie pasujecie, tak wg gwiazd. Ale ważne jest oprócz dnia i m-ca, godzina i miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, mam nadzieję, że przynajmniej dziś będziesz miała spokojny i miły dzień. Taki powinien byc! Po tym co napisałaś wczoraj Foletka, aż mi się głupio zrobiło, że tak narzekam. Człowiek myśli o swoich małych kłopotach, a nie zastanawia sie, że mogą być większe i ważniejsze. Mama mi zawsze mówiła, że ludzie mają gorzej i prawdziwe problemy, że to wszystko są drobiazgi i sprowadzała mnie na ziemię. Dziś w słońcu wszystko wygląda inaczej. :) Zresztą juz wczoraj M wrócił wcześniej, zreperował, no i doprowadził do porządku to co ja narozciągałam. Kable leżały w całym prawie domu. Na dodatek jeszcze przestał działać net, to juz całkiem mnie dobiło. No ale to był PRAWDZIWY problem. ;) Na szczęście w nocy syn "odkrył" ze działa. :) Niezależnie od tego, jakie te kłopoty były, dziękuję Dziewczyny za wsparcie i pocieszenie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---tak coś czułam,że to twoje święto ale nie chciałam robić z siebie głupka:-)Teraz z czystym sumieniem mogę złożyć Ci życzenia. A więć(tak,wiem,że nie zaczyna się zdania od "a więc") moja kochan życzę Ci dużo pogody w sercu i na codzien.Byś każdego dnia budziła śie uśmiechnięta.Aby wszystkie torki i kłopoty omijały Cię z daleka.Życzę Ci by już rzadne drzewo nie spadło na Twój dom,by Twój adwokat załatwił wszystkie Wasze sprawy i przedewszystkim aby Majowa Panienka jak najczęściej u ciebie bywala ❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Wam wyślę to co mi kiedyś przysłała Fizz, taki spis, bo sama to niewiele pamiętam. Fizz, zawsze mi się marzył taki osobisty horoskop, ale ja tak bardzo dokładnie nie znam godziny:(:( i nikt mi juz nie powie:( Wiem tylko, ze było to ok. południa, ale raczej trochę po, coś mi się kojarzy, ze na pewno między 12 a 14.00, czy to wystarczy? I tu gdzie mieszkam. Nie wiem czy M będzie wiedział, rodzeństwo też mu nie pomoże, bo było to na wyjeździe, później się dziwiłam, skąd w takiej dziwnej miejscowości. Trochę tak jak Twoja na "P", Fizz. Aha, ma urodziny dzień po mnie. Hm, ale jak wyjdzie, że nie pasujemy do siebie to co wtedy?;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizziaczku 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia i radosci Niechaj spokoj w sercu gosci Niech sloneczko zawsze swieci Monial z zyczeniami leci Wierszyk wyszedl cos glupawo Lecz zyczenia - serce dalo!!!!!!!!!!!! Wszystkiego dobrego Fizziaku - spokoju ducha, usmiechu, radosci i samych pogodnych dni!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 A teraz...bede szczera ;-) Podobnie jak Foletka, czytajac post Whiski....nie wiedzialam dla kogo sa zyczenia. Domyslilam sie, ze dla Fizziaka bo....Ona zawsze o nas pamieta i zawsze pierwsza pisze zyczenia. A dzisiaj.....Dodalam dwa do dwoch i...prosze - cztery mi wyszlo :D Sorki Fizziaku ..... ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie Whisky, ze dziś lepiej. Może metoda, żeby przespać się z problemem jest dobra... A jak czytałam Foletkę wczoraj, aż mi ciarki przeszły po skórze. Samemu można nie dojadać, ale dzieci... Tak się cieszę, że teraz jest dobrze. I myślę, że w takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się związki, z M, rodziną, przyjaciólmi. Sama kiedyś też nie dojadałam /rodzina mnie wyklęła po rozstaniu;)/ale byłam sama, ale świadomość, że dzieci nie mają tego, co potrzeba jest dla mnie straszna... U mnie słońca niema :(, ale mam kłopot. Pojutrze mam takich prywatnych gości, jedną parę, po południu i zupełnie nie mam pojęcia, co przygotować na małą ilość osób, niekoniecznie dużo jedzących. Bo w niedzielę będą inni, ale tradycyjnie na lepszy obiad... Może macie jakiś pomysł....Plissssss /jak piszą małolaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałku 👄👄dzięki !!!! Whisky, a ten tort, to chyba bezowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, a ja myśłałam, że to Wy wiecie i zawsze pisałam po Was, więc nie miałam żadnych;) problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego napisałam torki zamiast troski:-) Whisky---pisząc to wczoraj wcale nie myślałam w ten sposób,że inni mają gorzej.Każdy z nas ma swoje problemy i kłopoty które dla kogos moga się wydac błache a dla kogoś innego bardzo poważne.Ponoć każdy ma problemy na miarę swojego życia.Ja chciałam Cię tylko pocieszyć,bo wiem,że takie rzeczy potrafią człowieka dobić.Czasami wystarczy mała kropekla by przelała się czara goryczy.Cieszę się że dziś już lepiej:-) I umówmy się,że dziś nie marudzimy bo mamy święto i Fizz poczęstuje na kawką,tortem i napewno znajdzie się też coś mocniejszego.Więc imprezka na całego.Więc wszystkie zgodnym chórem śpiewamy naszej Jubilatce: "100lat,100lat niech żyje,żyje nam.100lat,100lat niech żyje,żyje nam.Jeszcze raz,jeszcze raz-niech żyje,żyje nam.Niech żyje nam!A kto>Nasza Fizz!!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu wyjaśniam - żeby znowu nie wyszło tajemniczo - tort jest wirtualny. A pomyślałaś chociaż życzenie przed zdmuchnięciem świeczki? Zaraz będę myśleć. O potrawach? To urządzasz urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jak pisałam ostatni post nie było 3 wpisów Whisky i Foletki...?????? Foletko wielkie dzięki, wiem, że mi dobrze życzysz i Wy wszystkie. Przeciez bardzo się lubimy, więc inaczej być nie może. DZIĘKI! Whisky, może to między 12, a 14 starczy /ale bliżej południa?/ Miejscowość TM, jesli blisko Twojego miasta, to tez wystarczy, ale przydałaby sie godzina /tak około/ A potem napiszę, co wyszło mnie i MM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Foletke - zadnego marudzenia dzisiaj, dzisiaj mamy swieto....jutro zaczniemy marudzic - a monial pierwszy ;-) A wracajac do tego tematu na temat klopotow...wiecie jest takie - moze trywialne - powiedzenie "punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia"... To co dla mnie jest problemem dla kogos glupstwem, epizodem malym... Ja zawsze mowie tak - ogladasz np. w TV relacje z jakiegos zakatka swiata, gdzie np. byla wielka powodz - ludzie potracili dorobek zycia, bliskich, zginelo mnostwo osob.....Co sie mowi w takim wypadku? "O matko ale tragedia, jacy biedni, jak mi ich zal".... I niech akurat w tym momencie zacznie bolec Cie zab - achaaaa....to wszystko staje sie niewazne a swiat kurczy sie do tego jednego zeba ;-) Jak zwykle bredze ale to juz moj taki topikowy (i zyciowy :D ) nawyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czy ktoś mi wysyłał ostatnio kartkę, bo nie mogę otworzyć? No to dziś nam sie szykuje przyjemny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, normalnie imprezka sie rozkręca. ... SUPER ! Stawiam tort , na razie wirtualny i bez świeczek /ale może kiedyś... OBY!!!/, alkohol, wg uznania i Whisky pomyśli o przystawkach ;D Zapraszam do baru, dziewczyny, ja oczywiście fizz :D A co komu, a tak w ogóle, macie coś mocniejszego w domu, może chlapniemy sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, że macie swoje obowiązki, ale jak jest się na urodzinach, to chwilę trwa... a nie tak na łapu capu. Ja Ci nic nie wysyłalam, ale zaraz wyślę Wam wszystkim cos wesołego z gmaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, wczoraj w obliczu katastrofy - czyt. niedziałający net - wymyśliłam sobie, ze wezmę się za sprzątanie, układanie, segregowanie starych rachunków, ja biedna.. ;) Ale dziś juz czuję atmosferę imprezki i mi się odechciało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×