Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Cześć. Dziś wstałam nieprzyzwoicie późno, bo w nocy wyłączyli nam wodę i walczyłam z tym. O świcie spuszczałam z rur te zardzewiałe brązy. Oczywiście awaria w miejscu, które robili kilka miesięcy temu. No i jak zwykle dziwili się, ze my też nie mamy wody, bo to niemozliwe, he he... Ciekawe co porabiacie te niepiszące.. Fizz, skoro Ty stara to ja też, chociaż wcale się nie czuję. ;) Wygladam wprawdzie strasznie, córka z rozbrajajacą szczerością mi powiedziała jak..., czuję się obrażona. Ale muszę iść do fryzjera, bo zarosłam okropnie. No to miłego dnia moje Panie. Jak chcecie to nie piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje drogie kolezanki. Sorki,ze sie wczoraj nie pojawilam ale pol dnia spedzilam w szpitaly na badaniach,potem male zakupy i zmarazlam jak cholera:-( Badan roznych mi porobili tylko nie najwazniejsze-usg tarczycy.Mam umowiona wizyte na to usg na 30kwietnia i potem z wszystkimi tymi wynikami do lekarza na 30maja.No ocipieli normalnie. Fizz a co Tobie powiedzieli,dziecko drogie.Wywal to wszystko z siebie na meila.Poczujesz ulge a My Cie wesprzemy dobrym slowem a moze i rada. Whisky z Fizz---nie pisac mi tu,ze stare baby z Was(bo mnie to juz tez zaczyna dotykac:-) ) i nie mozecie juz kupowac niektorych ciuchow.Ostatnio ogladalam w TV(nie pamietam tylko na jakim kanale) Trini i Suzane,te co kiedys byly w TVN Style.I one ubieraly grupe staruszek od 65 roku zycia w gore.No nam jescze troche brakuje do takiej 70:-)I wytykaly tym babciom bledy w ubiorze i wrecz namawialy na zakupy w mlodziezowych sklepach.Zabraly je do takich sklepow i ubraly.Zmiany byly kosmiczne !!!!!!!!!Wiec prosze mi tu nie pisac o zagrzybialych staruszkach.Popatrzcie czasami na ulicy na kobiety,ktore maja 30lat a wygladaja na 50(nie obrazam nikogo).Napewno w srod swoich znajomych macie takie egzemplarze.I wiecie co jest przyczyna takiego wyglady takiej kobiety. Prosze spojrzec w lustro i z usmiechem na ustach powiedziec!!!!!!!Czy to jasne ,moje drogie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zjadlo mi cale zdanie.Macie spojrzec w lustro i powiedziec sobie z usmiechem"niezla laska ze mnie !!!!!!! czy to jasne??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie zabrzmialo Foletko... staruszki po 65 roku zycia He he he he..... :D Dobra, wcale nie jestem stara, tylko piękna, młoda, zdrowa i niedługo bede jeszcze bogata /cha cha cha:D:D:D/ ja dożyję. A w ogóle to cześć Whisky, Foletko. Wspólczuję tego z wodą... i skąd ja to znam, ja mi prąd wyłączą i zejdzie woda z hydroforu. A ja myślałam Foletko, że Ty pod koniec m-ca do Polski jedziesz. Czy coś mi sie popie.... Możliwe, przecież młoda jestem. Taka młodzieńcza skleroza ;) A ja dostalam przed chwilą paczuszkę z różnymi rzeczami do biżu... Pierwsze wrażenie, te korale wszystkie są jakby male.... A własciwie chyba mała moja wyobraźnia. Niby wzięłam do rąk miarkę, jak sprawdzałam wielkość, ale to nie to samo, co mieć dany element w ręku. Lecę sprawdzić, czy jest wszystko i nawet jakiś prezent dodali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz-jak juz zrobisz jakies cudo to umiesc to z laski swojej w Twojej galeri prac.Czasami trafialam w necie na takie cuda co dziewczyny same robia.Piekne rzeczy.Ja tak jak Whisky nie mam cierpliwosci do takich rzeczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety Fizz to juz widzę, że wzięło Cię na dobre:D Może się od Ciebie nauczę i sama kiedyś też zrobię bransoletkę. Teraz to Cię dopiero wciągnie - ciągle będzie czegoś brakowało, zawsze coś zostanie, ale to może u mnie byłaby taka wizja, Ty jesteś lepiej zorganizowana. :) A te koraliki b. mi się podobały i takie uniwersalne w kolorze, ale na fotce były maciupkie. Foletka aż się uśmiechnęłam, będę powtarzać tę mantrę:D I mnie to nie trzeba namawiać do zakupów w sklepach młodzieżowych, bo tylko do takich chodzę, no może nie do tych małolackich, ale takich raczej dla młodych osób. Pisałam Wam nie raz o swojej wiekowej cioci, która dzięki autosugestii wyleczyła się z naprawdę poważnych chorób i trzyma się świetnie. Codziennie powtarza te różne, rano przed lustrem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, cieszę się jak dziecko, takie cacuszka, zabaweczki tralala. No głupią babę wzięło. Nie ma co !!!! Unakit jest troche ciemniejszy, bardziej zielony, ale dobre wielkości, natomiast zamówilam tez oryginalne korale, trochę ciemne... ale takie inne fajne cuda np. sa przepiękne klipsy srebrne bardzo elegancie i delikatne z uszkiem do dowieszenia czegoś, malutkie sprężyneczki jako przekladki i kuleczki srebrne zaciskaowe jako przekladki i do zaciskania, zeby inne kamyczki sie nie suwały I zamowiłam tez okrągły sznureczek aksamitny już z zapięciem, na ktorym można zawieszkę zrobić, albo cóś.TRALALA Ja też chodze do mlodzieżowych. A co tam ! Ostatnio prawie zmusiłam chrześnicę do takiej kurtki, ktorą ja jej wybralam /czerwoną zresztą/ kupila raczej mało chętnie, a tu proszę komantaże, że super wygląda i w tym kolorze... Znaczy w środku małolata jestem. No i teraz te zabaweczki, jakby na osłodę po wczorajszym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---ciesze sie ze Ty sie ciezysz:-)Dobrze by bylo znalezc cos takiego na naszego Moniala:-)Bo ta to juz zyje tylko proza zycia!!!!!! Ona do Polski leci gdzies w polowie maja a ja na poczatki maja-wylatuje 3maja do Polski a wracam 13:-).Mam nadzieje,ze nie bedzie pechowy po tych ostatnich wpadkach tanich lini lotniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky---Ty to masz dobrze,bo masz z kim polazic po takich sklepach.Ja jak jade z M to popoludniu i wszystko w biegu bo zaraz zamykaja sklepy:-(Przydala by mi sie jakas kolezanka do takich wypraw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam Foletka ja najczęściej chodzę sama, bo córka to gdzie indziej woli, koleżanka też nie za bardzo(zresztą inne gabaryty i gust), no a jeśli z M to on siedzi gdzieś na ławce z krzyżówką :D:D i spokojnie czeka. Czasem syn mnie zawoził i po kilku godzinach odbierał - też dobre.:) No normalnie zazdroszczę Ci Fizz:) ja nie wiedziałabym w ogóle co zamówić i od czego zacząć, a powiedz mi czy jest tez takie gotowe coś na bransoletkę? Wiem, ze jest taki drut pamięciowy - tylko trzeba ponaciągać jakies koraliczki, ale jak zakończyć? Tylko, że to jest takie spiralne, a ja bym chciała coś takiego luźnego i pojedyńczego, ew. dwuwarstwowego. Foletka, mam taki sklep niezły przy hipremarkecie do którego jeżdżę po zakupy, bo to jedyny sklep w ogóle w okolicy. I tam ciagle coś oglądam przymierzam i najczęściej mi to wystarcza. He he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky drutu pamięciowego nie kupiłam, bo był złoty /niby/ Tak naprawdę musisz pokompinować, co Ci potrzeba i brac pod uwage wielkosc otworów i grubosc np drutu albo linki jubilerskiej. A Ty nie zazdrość, tylko pomyśl, co chcesz. Ja zamówiłam też 2 tanie narzedzia, szczypce okrągłe i do cięcia. Teraz kupiłam zla linkę i musze coś pomyśleć... Ja zawsze sama po zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podeszłaś do tematu naukowo Fizz:) gdzie mnie tam obliczenia!:D Dlatego nie gram w karty - brydż, czy nawet tysiąc to nie dla mnie, bo trzeba liczyć, a ja to lubię spontanicznie. Poker to jest to!;) Bardzo jestem ciekawa efektów. Jak Ty się nauczysz to ja od Ciebie. Wiem wiem, ze idę na łatwiznę. Teraz odkurzam, a później myje głowę i doprowadzam się do porządku co by dziecko znowu nie porównało mnie do... ehh... więc obiadu moze nie być. Ale zaglądam tu w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćniaj obiad, TY jestes najważniejsza. A swoją drogą mnie by sie przydal taki doping ;) bo ja straszna i starsza :D sierota jezdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dla Was...
..........((`'-"``""-'`)) ............)....-....-....( .........../..(o._.o)_._\ ...........\....(.0.)..._./ ..........._'-._'='_..--'.._ ....../`;#'#'#.-.#'#'#;`\ ......\_))......'#'.......((_/ ........#.....................# .........'#.................#' ........../.'#...........#'.\ ........._\..\'#.....#'./../_ ......(((___)...'#'...(___)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_-_-_-_-_
weźcie sie może kobiety do roboty, zamiast tu wysiadywać non-stop i te banialuki wypisywać! co z was za żony i matki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jedna miła dusza nam przysłała ślicznego misia, ale zaraz druga mundra sprowadziła na ziemię. ;) Ciekawe co sama robi, he he. A my przecież oprócz tego, ze pracowite to jeszcze taaakie zdolne. :D Dla wyjaśnienia - obiad już przygotowany: tortilla, czyli po ludzku mówiąc coś jak omlet, sobie zrobiłam naleśniki, a im napcham do tego papryki, cebuli, kukurydzy i wędliny w kostkę. I co? moze jestem leniem? A zupa też jest, bo wczorajsza grochówa.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Whisky, jaka pracowita 🌻 A miś ładny A żeby tak wysiadywać przed kompem i po różnych topikach wypisywać, żeby inni brali się do roboty to nawet mi się podoba To mi coś przypomina. Znam takich, co u siebie nie widza tylko u innych. Ale dość o CZERWONYCH ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robię nic z tych rzeczy... Muszę być SAMA, a poza tym potrzebna jest wena i dobre światło. Wiesz, trochę oczy nie te. Niektóre elementy, jak zaciski są jednak b. małe. Poza tym znowu dziś coś pisałam, bo znowu sprawy masztu... :( i ktoś przyjdzie. Juz w dwóch gazetach były artykuły, wizyty u 2 posłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foleta ty
obserwujesz nas, my ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Parszywie na dworze. Szkoda gadać. Pewnie tu będa pustki, bo weekend. Ja mam wielka prośbę Moniałku błagam choć machnij 👄 Anuśka do Ciebie też ta prośba, zupełnie nie wiemy, co się dzieje. Szkoda, że Malibu ma nas w nosie, ale każdy ma prawo wyboru. Mimo pogodowej wredoty, życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) 🖐️ Witam się :) Bo na więcej nie mam na razie czasu... Nadd//:) właśnie... prócz moich dzieci, to moi bliscy są daleko stąd :( pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie nie wesolo,wczoraj popoludniu jedna z moich blizniaczek mi sie rozchorowala:-(Wymioty i wysoka temperatura..Pol nocy sie meczyla.Narazie jest spokoj ale temp.dalej jest. Dziewczyny---dajcie cos z siebie,piszcie.Nie wierze,ze nie macie 5min.by tu wpasc i napisac co u Was. Fizz--u mnie slonce swieci ale pi.....jak w kieleckim:-)A meila napisalas?Co Ci lekarz powiedzial? Dobra ja sie biore za robote i musze zajrzec do mojego chorowitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ tak ślicznie jak powyżej, wiadomo jak weekend to musi być deszczowo. Ale co tam - nie damy się! Foletka niech to jak najszybciej przejdzie Twojej córci! I niech wreszcie zrobi się normalna pogoda! I zgadzam się z tym wszystkim co napisałaś Fizz i Foletka. Ale już nic nie będę dodawać. Fizz czy ułożyłaś sobie już wzór tego czegoś co chcesz robić? Ależ jestem męcząca, cooo?;) No i co tu robić? A tyle można by w ogródku... ale co tam mozna się pobyczyć. Czego i Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, Foletko, Whisky 🌻 Foletko, co z córcią. Niedobrze, może coś zjadła ???? Wspólczuję Wam. Whisky no własnie tyle by można zrobić :O Ułozyłam, ale zaczęłam z wysokiej półki, wcale niełatwy wzór, kamyczki duże, ale te inne drobiazgi, to precyzja, a oczy nie te. I cieeeeemno na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobiłam naszyjnik. Z komplikacjami, bo nie miałam odpowiedniej żyłki jubilerskiej, ale pierwsze koty za płoty... Na tęczowej żyłce b.b. cieniutkiej wędkarskiej. Teraz jeszcze mam ochote na bransoletkę, albo klipsy... No to się pochwaliłam. Dobranoc drogie nieobecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej,ja jestem a gdzie reszta? Mala niby lepiej sie czuje ,bo nie ma juz wymiotow,jest lekki stan podgoraczkowy i troszke ja boli brzuszek!Martwi mnie to.Jak to sie utrzyma to chyba jutro pojdziemy do lekarza.Najgorsze,ze nie chce jesc. Fizz a zrobisz zdjecia swojej bizuteri?I dlaczego nadwyrezasz oczy skoro jest Ci za ciemno no i masz z nimi problem tzn.z oczami! Ja dzis na obiad robie kaczke i sie tak zastanawiam ile ja piec w tym piekarniku.I czy moge dodac jablka do tego przepisu Whisky.Niestety nigdzie nie dostalam podrobow by zrobic jakis farsz do srodka:-( Acha i chcialam wszystkim zakomunikowac,ze na znak protestu nie bede pisac o nieobecnych:-PBede konwersowac z tymi,ktore pisza i bede odnosic sie tylko do ich wpisow:-P.Skoro nasze szanowne kolezanki maja w nosie nasze apele,prosby o jakis znak to tak beda miec z mojej strony:-)Ufff,wyrzucilam to z siebie! Dziewczyny a wacajac do tematu samotnych zakupow to nie przeszkadza to Wam?Ja lubie z kims pogadac w trakcie,po podziwiac jakies rzeczy,komentowac,wymieniac uwagi.Samej mi tak jakos byle jak:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Foletko, martwi mnie ta Twoja Mała... Koniecznie musisz iść do lekarza. Biedne dziecko. Ale chyba pije tzn myslę o napojach ;) Pochwalę się, jak zrobię coś więcej. Mnie sie podoba, jest delikatny i elegancki dokładnie w kolorze moich oczu, taki trochę zielony trochę mieszany z miodowym, jakimis żyłkami. a kaczkę Whisky mi radziła, żeby powkładać do srodka dużo drobno pokrojonych jabłek przesypanych majerankiem. Nie pamietam, ile piekłam, tak do miękkości.. Była naprawdę pyszna.Tylko Twoja córcia biedna, bo nie będzie mogła jeść :( Ja dzisiaj biegma za molami, tzn. prawie jak blondynka rzucam w nie kulkami :D Zagnieździły mi się w jednej z szafek pod blatem i zaczęły robić spustoszenie. Sprzatanie, jak na Święta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz---no to nie zazdroszcze tych moli.Ja nigdy z tymi stworami nie mialam do czynienia.Nawet nie wiem jak wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) No Foletka!!! Jakie podroby?!! Toż to jest kaczka z jabłkami - w środku! Pisałam z 10 razy. Ale rób jak chcesz. Nie wiem, moze i z mięsnym nadzieniem się robi, nigdy takiej nie jadłam. Kaczka, sama w sobie ma takie raczej ciężkie mięso, więc te jabłka dobrze robią, łagodzą. Wpycha się je do środka, upycha jak najwięcej. No i w worku szybciej dojdzie, przed końcem trzeba rozciąć - ten worek - żeby sie przypiekła. Nie za dużo soli! Ale w tym majeranku powinna trochę poleżeć przed pieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×