Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Whisky utulam Cię mocno ❤️ Kopnij raz, a dobrze. I skoro napisałaś, niech sobie dalej radzą... Niech dziewczyna przyjdzie po to... Trudno, żebyś się jeszcze denerwowała, że nie możesz wysłać. I faktycznie, idź na spacer... W ogrodzie nie robię. W nocy bylo -6 st. Nie wiem, jak dzisiaj. Podobno mają być 3 dni ciepłe, a potem znowu dużo chlodniej. trudno, rośliny muszą poczekać. Krokusy niby zaczynają kwitnąć, ale niemrawe, są zamkniete...to chyba przez mróz w nocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przez tego wrednego kompa! [chlip chlip} i z tej bezsilności, i zmęczyłam sie przez cały dzień, i w ogóle nie wychodziłam i głowa boli... aaa tam... I jeszcze kocica zawodzi całe dnie ra ra ra mraaaaaałłł, wczoraj ją wrzuciłam na cały dzień do piwnicy. Teraz leży w oknie i jest zadowolona i cichutka. Powiedz co u Ciebie Fizz? Co się dzieje i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky----❤️🌻 masz poprostu chandrę.Wyjdź z domu,zrób coś dla siebie,jakieś małe zakupy,drobiazg.Po powrocie usiądź wygodnie w fotelu z dobra książką i filiżanką aromatycznej kawki.Mąż zrozumie a córka niech się sama o siebie raz zatroszczy.Popatrz jak pięknie świeci słoneczko,ptaszki cicho ćwierkają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ O rany...co za dzien...kazdej sie cos sypie :O Ja niedawno wstalam....bo nocke spedzilam z kibelkiem w objeciach :O Teraz musze pomalu chlopakom obiad zrobic a normalnie zapachy kuchenne znow powoduja u mnie odruchy....takie nie teges :-( I czym ja sie tak strulam??? Ktos mi widac lyzki strawy pozalowal ;-) A za oknem leje....humor mam do czterech liter. Trzymajcie mi sie tu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę na dwór Foletka. Piękne słońce. Kupilam jakieś sadzonki - kłącza, ale chyba jest za zimno zeby je wysadzic w ogródku, a w ulotce każą to zrobić jak najszybciej. Monia biedulko wyobrażam sobie jak okropnie się czujesz. Masz jakąś miętę czy coś? Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałku, co się stało Słoneczko, zjadłaś coś, czy stres. 👄 Właśnie, mięta dobrze robi z odrobiną cukru albo glukozy. Kuruj się !!!!! Whisky, taka pogoda jest zdradliwa :( Ja będę wsadzać różę, ale na razie czekam, aż mi załatwią. Będę sadzić wzdłuż ścieżki, tam, gdzie były niskie berberysy. MM ma kryzys wieku :D, a ja nie jestem wyrozumiała... Całe życie pouczał innych, o dziwo najlepiej mu wychodziło z tzw. młodzieżą trudną, najgorzej ze studentami /oj, tych nie lubi, bo niedouczeni/ i tych, co maturę zdają... Ciekawe, w jakiej grupie ja jestem ;) Też by ciągle pouczal i rządził. Kiedyś taki nie był..... Foletko, kiedy Ty przyjeżdżasz do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam:) pogoda cudna:) aż chce się żyć. Fizz jakie cuda widziałam w ogrodniczym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Po pierwsze iglaczki z kwiatkami na wierzchu - cudne!:) No i jeszcze kilka b. oryginalnych kwiatków takich trochę krzaczkowatych. Była też niebieska i różowa gęsiówka, ale jak to wysadzić w taką zmrozoną ziemię, już kwitnące te kwiatki.. W ogóle nie znam nazw, bo to nowości jakieś, muszę pójść specjalnie żeby zapisać i później odszukać w necie. Była nawet Twoja stokrotka afrykańska, a moje osteospermum? Tylko ze to strasznie jeszcze wcześnie, powariowły te kwiaty czy co? W maju potrafi przeciez być jeszcze mróz.:o Przydałoby sie coś kupić, zwłaszczą, że trochę krzewów mi wyginęło, taki śliczny perukowiec, ale cały czas rósł marnie, kiedy przesadziłam to całkiem padł. Zależało mi na czymś czerwonym w ogrodzie. Fizz, a te róże chcesz posadzić czemu, bo berberysy wyrzucasz, czy padły? U mnie problem taki, ze nie dbam za bardzo, no ale jak tu dbać o stary juz krzew? Sam przeciez rośnie, podlewam owszem, czasem sypnę nawozu trochę. :o Hm, mówisz, że taki problem z M, ale nie da sie jakoś przyzwyczaić po latach i znaleźć jakąś metodę? Sama nie wiem, może być to wkurzające, ale.. Dziewczynki słyszałam, tak mi mignęło w tv, że grają chyba jakiś nowy film z Nicholsonem. No i pooglądałam chwile tv, kjakieś dzienniki i ... włos się jeży:D:D W niedzielę jedziemy na Starówkę. Pogoda ma być!!! Dziś weszłam do Mc Donalda, tam się spotkalismy z M, zjedliśmy same nowości jakies greckie smaki, ale oczywiście zaraz mi niedobrze. Już jak dzieci były małe to przestaliśmy tam chodzć, fuj.. Ale ludzi mnóstwo, a ceny niemal jak w restauracjii. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Whisky---zazdroszczę Ci tej wyprawy do ogodniczego.Ja też bym musiala się wybrać z notesem i pozapisywać a potem poszukać w necie:-) Fizz---oj to wspólczuję z M ale to chyba doprze,że to teraz a nie 20lat temu,bo to ponoć po 40 facet przechodzi kryzys wieku średniego:-)Mam nadzieję,że u mnie przejdzie to pokojowo bo ja choleryczka jestem:-D tzn z M. A do Polski jedziemy 3 maja.Już nie moge się doczekać.I zabieram mamę na 3tyg. do nas.Musi odpocząc od ojca bo nieźle jej daje popalić.Do tego jeszcze brat z bratową częso podrzucaja jej dwoje dzieci.Ale już kiedyś pisałam Wam chyba o tym>Jak będę w Polsce to zrobię z tym porzadek,a co:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze coś mi się przypomiało odnośnie cen.Wczoraj wybrałam się z dzieciakami do masarniczego po goloneczki:-)Za 4 szt.zaplacilam 4.80F.W sklepie obok kupiłam dzieciakom 4 lody rożki i zapłaciłam 4F.I dopiero wieczorem w rozmowie z M do mnie dotarło,że w Polsce za równowartość 4 lodów nie kupiłabym 4 golonek:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że nie wiem ile kosztuje golonka, choc kupuję czasem, bo też lubimy. Może to dlatego, że tam uważana jest za niezdrową i rzadko ktoś ją kupuje. Pamiętam, że schabowe były znacznie tańsze od innego mięsa "na zachodzie". Na wyjazdach mocno odczuwałam zawsze ceny lodów, jak wyjeżdżałam z dziećmi. Fajnie będzie miała Twoja mama Foletka, ale, że da się zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, 4 golonki, tyle, co 4 lody.... ????? Na jak długo przyjeżdżasz??? Whisky, berberysy wyglądaly coraz gorzej, nie rozkrzewiały się. Więc pomyślałam o niskich różach okrywowych. Mają mi sprowadzić. Ja też lubię sklepy ogrodnicze, ale rzadko chodzę, bo chciałabym mieć wszystko. Perukowiec też mi padł. Foletko, MM jest młody duchem, nawet bardzo, ale... cos mu się porobiło. Wiem, że to też zboczenie zawodowe. Ale myślę, że gdzieś w środku jest w dużym stresie przez te nasze kłopoty :( Przed chwilą miałam na nr stacjonarny 3 telefony, gdzie automat tylko przekazał, ze przekazuje nam puste sms-y. Nie chcę tam dzwonić, bo nie wiem, skąd i po co. Takie rzeczy zawsze mnie niepokoją. Przed włamaniami np.mieliśmy dużo głuchych telefonów. Juz telefonów było 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliście włamanie? Myślę, że skoro ktos wysyła smsy to chodzi o coś innego, bo przecież tak nie może sprawdzić czy ktoś jest w domu, prawda? Swoją drogą nie wiem jak się wysyła smsa na stacjonarny i po co go wysyłać zamiast na komórkę. Tez czasem ktos mi wysyła. Czyli perukowce nie są łatwe w uprawie. Tak w tych ogrodniczych mozna stracić majątek, ilez ja kwiatów kupiłam, po których zresztą nie ma już śladu, mimo, ze były to byliny. Ale na wiosnę jakos tak człowiek musi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy 3 włamania... Niestety w dwóch przypadkach wiem, kto... Można tak wysyłać eski. Ale puste, to bzdura. Ktoś, kto zna nasz nr, a sam nie chce dzwonić... ew. tak, żebyśmy poczuli sie niepewnie. Też muszę coś kupić w tym roku z roslin, oczywiście poza różami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) czy Panie zamawiały budzenie?:) A co będzie jutro? godzina spania mniej?! I gdzie jest słońce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest słońce,kiedy śpi dokąd nocą tupta jeż Domowe przedszkole wszystkie dzieci kocha i chce byśmy także kochali je trochę :-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie się już obudziły. Jedna nawet dużo napisała i jej \"wcięło\"... Od rana walczę z pustymi eska na stacjonarny. Dzwoniłam już wszędzie. Nie można tego zablokować /????/ Ktos lubi się wykosztowywać ;) Słoneczka już nie ma. Napływają czarne chmury, nawet bardzo czarne :( A ja już nie pamiętam, co pisałam, bo mam sklerozę. Whisky, może się spotkamy w Tarasach po 7 kwietnia ? Pod koniec tygodnia jadę na jakieś 8-10 dni. M.in. dlatego, że ciocia, zresztą moja ulubiona ;) /bo jedyna/ ma imieniny i zrobię uroczysty obiad. Ol....głupia ty, głupia ty /to o mnie/ Monia, jak Ty się czujesz ??? Mam nadzieję, że już lepiej. Napisz kilka słów. Whisky 🌻 pani budzikowa :) Malibu 🌻jak zwykle nieobecna Foletka 🌻rodzinna dziś, czy tylko z dziećmi Monia 🌻no właśnie, jak zdrówko Ania 🌻zajęta i ciągle zakochana Nadd 🌻 pewnie dziś sie uczy... Emmi 🌻 szaleje w ogrodzie Miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiam ten wpis dla którejś z Was. To będzie 15000. Hurra !!! Ten, kto się wpisze stawia szampana /przy okazji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! To kiedy stawiasz Foletko ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja,ja się migam?:-D Gdybym tylko mogła tak jak nie mogę to już dziś bym z Wami siedziala,piła i kolędy śpiewała:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka !!!! 100 LAT, 100 Lat.. Obyś zawsze była szczęśliwa, radosna, uśmiechnięta, zdrowa. Żeby wszyscy Cię kochali, a najbardziej najbliżsi. Żebyś miała wokół siebie wyłącznie ludzi życzliwych. I niech się spełnią wszystkie marzenia, niekoniecznie z udziałem złotej rybki ;), ale nie zaszkodzi ją mieć :) A dzisiaj wyjątkowego, słonecznego, pięknego dnia ! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Fizziaczku za zyczenia,milo ze ma sie takich przyjaciol ktorzy pamietaja mimo ze tak malo czasu spedzam teraz z Wami. U mnie wszystko w porzadku ,czas mi ucieka szybko i zaczynam juz myslec o maturze syna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wszystkiego najlepszego, złotej rybki też:) zawsze może się przydać, niech marzenia się spełniają! 🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄 🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień mnie nie było, dlatego nie pisałam. Pogoda cudowna. Aż zachciało się żyć. Pewnie wszystkie spędziłyście dzień poza domem. Przed chwilą napisałam i wcięło, już mi się nie chce powtarzać. Fizz pewnie że się spotkamy, jak nic nie stanie na przeszkodzie. sama wiesz jak to jest - odpukać:) Jestem odurzona wiosennym powietrzem i słońcem. Mogłoby tak juz zostać z 10 miesięcy - co najmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim 🌻 Aniu cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze. Whisky też jestem odurzona, tak dalece, że czuję sie upośledzona...z powodu alergii. Tak mnie dopadło, że ledwo żyję. Po lekach już, ale pół żywa. Chyba mi doszły nowe alergeny. Jak wyjadę, zobaczę, czy to tylko wieś.... może w mieście, miasteczku będzie lepiej. Choć do końca nie wiem, zaczęło sie po kąpieli, więc może kosmetyk ...?????? Diabli wiedzą! Sorry za marudzenie od rana. W dodatku MM coś nie tak zrobił zmywarce:( Miłego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×