Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

🖐️ muszę dojść do siebie żeby poplotkować, bo na razie jestem nieprzytomna i głowa strasznie boli. Foletka wczoraj właśnie rozmyślałam o Ibiszach i tych innych i też pomyślałam, ze trzeba z wami pogadać. Mnie natomiast uderza to coś w zachowaniu, co on z siebie zrobił? No to miłego Dziewczyny. Ja jestem zarobiona, ale będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka ja się piszę :D A Ibisz to nie wiem-wyładniał czy coś?? Co robisz Whiski? Fizzialku dziękuję za zdjęcia🌻 Test z ang.zdany-calkiem nieźle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd---moje gratulacje🌻🌻🌻Ja wiedzialam,ze Ty zdolna bestia jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Ibisz czy wyladnial?!Mnie sie wydaje,ze wrecz przeciwnie.Patrzac teraz na niego mam wrazenie jakby na twarzy mial maske:-( Whisky a Ty co sobie o nich myslalas?Podziel sie z nami swoimi refleksjami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bede hurtem odpowiadac :-) Chcialam kupic naroznik ale....nie wiem czy kupie :D Ibisza jakos nie lubie - nie wiem dlaczego...ot...jakas babska fanaberia!!! Maly juz lepiej - pewnie sie przezarl...u niego to normalka :O Nadus---gratulacje!!!! 🌻 Czy ja moge miec tak w ogole dosyc wszystkiego? :D Bo jakos tak mam.... :O Iiiii tam - nie zwracac na mnie uwagi :D Najlepsze wyjscie! Ja sie chyba na majowe topiki nie nadaje - bo zamiast maja to jakies listopady mi sie we lbie kreca!!!! Za duzo mi na raz na leb znow spadlo :O Nooooo...to popisalam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ---Ty nasz topikowy marudo:-D:-D Dobrze,ze z malym juz dobrze ale czy dotarlas z nim wczoraj na te badania do szpitala?No i co z tym naroznikiem?Czemu nie wiesz czy kupic?Co z nim nie tak? A wiecie mi sie podobaja takie zestawy ajk ma Marysia w M jak milosc w tym mieszkaniu co mieszka w nim z tym narzeczonym.Taki ladny,nowoczesny w oliwkowym kolorze.Szukalam tutaj cos podobnego , nawet znalazlam ale kolory nie bardzo.Jakies czernie,brazy.Jeden czerwony.Nie widzialam tam katalogow ani probek skory(chodzi o mozliwosc zamowienia w innym kolorze).A ceny!!!!!!!!!!!!!!Jedna kanapa taka trojka(nie rozkladana do spania)to koszt prawie 1300f.Ale i tak kiedys sobie taki kupie:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Foletka, Foletka :-) Nie kupuje naroznika bo nie wiem czy to ma sens.... Takie tam mam humory!!!! Maly niby lepiej ale ma lekka ...biegunke... :O A ja ogolnie mam wszystko w odwloku - taki kaprys :D Ide robic obiad...nie...dwa obiady :O bo Malemu miesko gotowane a reszcie smazone... A moze w ogole olac? :D :D Raz sie zbuntowac - nie gotowac obiadow, nie sprzatac, nie prac, nie prasowac, nie robic zakupow... Se pomarzylam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monial---nie mow mi,ze pozarazalam Was wirtualnie:-(:-(:-(To i tak dobrze,ze Maly chce cos zjesc.Moje trolki przez dwa dni nic nie chcialy:-(Tylko duzo pija a i to z wielkim trudem bo sie boja,ze znowu beda wymiotowac.Nastraszylam je szpitalem i to na razie dziala.Trzym sie dziewczyno!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielne Kobiety-jak tak czytam ,to słowo daję rodzaj meski szybko by wyginął bez nas. Monialku a kiedy planujesz wizytę w Polsce? Dzisiaj jechałam do pracy-sloneczko,drzewa puszczają takie świezozieloniutkie liście i tak mi się majowo na sercu zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka raz jeszcze :) Też sobie poczytałam i mam mieszane uczucia. Zaczełam się zastanawiać jakie te nasze życia są? Jakoś tak rzeczywiście mało majowo ostatnio w naszych duszach, ciągle coś... na okrągło jakies kłopoty i niekoniecznie wywołane naszym własnym działaniem :O Spotkanie w babskim klubie? hym... bardzo wyszukane, mnie wystarczy wyskoczenie do knajpki bez dziecka i posiedzenie sobie spokojne, już by było dla mnie wdeche... ale rozumiem, że tu chodzi o coś głębszego :P. Nigdy nie byłam w takim miejscu, więc nie wiem jak bym się zachowała. A nie byłam, bo nigdy mnie takie miejsca nie interesowały, mnie nawet na dyskotekę ciężko było wyciągnąć w swoim czasie :O Co do Ibisza, to według mnie postarzał się, nawet mnie ździwiło jak zobaczyłam go w tv. zyczę zdrówka waszym pociechom ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi---podejrzewam,ze rzadna z nas nie byla w takim miejscu:-DI moze wlasnie dlatego,ze to nasze zycie jest jakie jest moglybysmy zrobic cos naprawde szalonego!Cos o co by nas nie podejrzewali nasi bliscy,znajomi:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he \"takie miejsca\":D:D byłam, oczywiście wszystko w formie zabawy i nie do końca;) chociaż raz zdarzyło nam się, że jednego chłopaka poniosło i poszedł na całość:p ale ja przegapiłam najlepszy moment, w dodatku siedziałam z drugiej strony i z tyłu to już nie te widoki;):D Kiedyś jak byliśmy na wakacjach to kelnerzy, ależ przystojni, prawdziwe ciacha:) robili o północy striptease, wiadomo taki zabawowy.. A z kolei na moich pracowych wyjazdach tez oraganizowaliśmy taki raz na tydzień w ramach animacji. Zabawa była przednia, tylko wkurzające jest, że damski musi być bardziej dosłowny. Eh... Kiedyś miałam ochotę póść tu u nas, były takie z chippendalesami, ale jakoś nie było chętnych kobitek. A fajnie byłoby tak popiszczeć, cooo?:) A teraz już chyba wyrosłam. Nadd, zarobiona jestem, bo siedziałam dobę albo dwie w internecie i przy telefonie, żeby załatwić wyjazd córce. Majówka, więc nieosiągalne choćby jedno miejsce. Ale załatwiłam! Egipt i to bardzo tanio.:) Teraz oczywiście opieram, wyciągam spod sterty łachów to co może się przydać, latam po szewcach bankach sklepach itd. Teraz jeszcze dwie wizyty cioteczki i wspólny wyjazd do sklepu. W międzyczasie latała do toalety, gubiła się a na końcu chciała wyjąć z lustra margarynę, która się w nim odbijała. Boże mój ty co się robi z człowiekiem na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky--nie badz taka,chodz z nami:-D:-DMy jeszcze nie bylysmy w takim miejscu i chetnie sie zabawimy :-D:-D Martwie sie o Fizz.:-(W ogole tu dzis nie zajrzala:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a Ibisz jakoś tak zinfantylniał i na siłę robi się taki młodzieżowy. A nie bardzo mu w tym do twarzy. Zresztą on chyba ma w ogole problemy z "imagem", pamiętam jak na początku w tvn był taki postrzelony, później w Polsacie złagodniał, najbardziej mi odpowiadał jak prowadził teleturniej, właściwie dwa. Normalny spokojny, a teraz znowu jakieś wariactwo, nie jest sobą facet. widać, że to takie na siłę. A w ogóle to zastanawia mnie, że nie ma żadnych prawdziwych gwiazd, elit, chyba wymierają wraz z Holoubkiem i innymi podobnymi. Te, które się lansują są straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszło mnie żeby póść na taniec brzucha. Zgłupiała baba na starość:D:D Ale tak - tai chi było okropnie nudne, albo pani prowadząca odebrała mi ochote. Taniec orientalny nie jest mi obcy;) ale może warto byłoby nauczyć się tak do końca, no i jaka gimnastyka! Tylko, że nie znajdę chętnej kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja z moim sadelkiem to bym odwalila niezly taniec brzucha:-D:-D A moze jednak sie zapiszesz i tam na miejscu poznasz jakies fajne dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ładnie dziś i słonecznie, tylko ....biało. U mnie 0 st. Dobrze, że schowałam kamelię /kwitnącą / i gardenię, bo by było \"po ptakach\". Nadd dzięki 🌻 Gratulacje! Nasze kciuki zawsze pomagają. A co jeszcze u Ciebie? Whisky, no to masz troszkę pracy z wyszykowaniem córci. A czy zrobi sobie w Egipcie \"sto tysięcy warkoczyków\" Wszystkie znajome młode dziewczyny wracające stamtąd przyjeżdżają w warkoczykach. Zostaniecie sami, czy tez coś planujecie na majowy weekend ? Mnie załatwiała wyjazd w maju, ale później \"bratowa\" /ma biuro podróży od wielu lat/. Sprawa upadła, bo inne obowiązki rodzinne;) Monia, jak ja lubię to Twoje pisanie, tu się cieszysz, tu \"olewasz\", tu się złościsz, tu masz wszystko w nosie. Jak nie piszesz, to jest dziwnie. Mam nadzieję, że synuś już dobrze. A kiedy Ty do lekarza? Szkoda, że nie chciałaś do mnie przyjechać. Zostaję sama i niby fajnie, ale jest jednak NIBY ;) I to jest dość skomplikowane. Foletko, pomysł super..pięćdziesiątki /?/ też ryczą :D, a zwłaszcza te niedojrzałe emocjonalnie ;) A swoją drogą tyle razy już proponowałam jakieś spotkanie ... I tak bez konkretnego odzewu. Jestem otwarta i na pewno znajdę czas, mimo różnych spraw rodzinnych, żeby się spotkać, niekoniecznie w nocnej knajpie, ale.... nie mówię nie, choć tam trudno byłoby pogadać. Co WY na to ??? Foletko, jak dzieci ? Jak Ty w tym domowym \"kotle\" Właściwie najpierw powinnam o to zapytać. \"Wiśnia\" ze mnie :P Emmi, sądząc z tego, co piszesz nie byłaś rozrywkowa, gdy nie miałaś dzieci. Rozumiem, że teraz samo wyjście gdzieś byłoby atrakcją. Pamiętaj nażycie nigdy nie jest za późno. A podobno dobrze jest wszystkiego popróbować / no może nie wszystkiego ;)/ Anuśka odezwij się, zupełnie nie wiemy, co u Ciebie. Będziemy niepocieszone, jak nas porzucisz :( Mam nadzieję, ze to tylko ogrom pracy, spraw i obowiązków. Miałam nie wspominać o Malibu, ale nie mogę. Naprawdę Cię brakuje tu Ty \"babusie paskudny\" Musiałam sobie ulżyć. Ale mam nadzieję, ze u Ciebie wszystko w porządku. No to życzę Wam słoneczka prawdziwego, humoru dobrego i dnia pracowitego...:D też przy kompie. Wyczerpałam limit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zapomniałam o tańcu brzucha. CAŁA jestem za, tylko z kim. Przecież do W-wy nie będę jeździć :( A może znowu razem pochodzimy Whisky..:D i powymieniamy doświadczenia. Dla mnie tai chi może też za wolne, ale przede wszystkim pora nie ta. Zawsze wtorki wieczór, nie mam innej możliwości. A to najgorszy dla mnie termin, za dużo zajęć musiałabym opuszczać. Muszę sprawdzić, gdzie ten taniec... i talia robi sie piękna i wdzięku przybywa /zwłaszcza u ryczących :D/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) No a czemu Cię nie było wczoraj Fizz? Ty jesteś przeciez najbardziej niezawodna. Pogoda cudowna i zaraz humor jest:) Mam mnóstwo rzeczy do zrobienia, zaczęłam od umycia głowy;) żeby być na chodzie, a nie wiedziałam od czego zacząć. Jeszcze muszę lecieć po zakupy drobne, do apteki i do biblioteki. I podzwonić. Dziecko już jest za poważną kobietą na warkoczyki, wcześniej tez nigdy sobie nie zrobiła. No co Ty Fizz? :D Będziemy mieć wolna chatę, moze nawet jak uda mi się posprzątać, to przez kilka dni tak będzie czysto i porządnie.:) Ach jakie marzenia. No i idziemy na imieniny. Zapomniałam o narozniku Marysi, ja tej kobiety nie trawię, mówi jak by była po udarze i robi dziwne miny. Ale narożnikowi się przyjrzę Foletka, tylko, że ja nie przepadam za zielonym, jedynie khaki i takie szarozielone odcienie mi się podobają. Ale chodzi Ci raczej o fason? Jak masz dużo miejsca to fajna rzecz. Ja szukałam kanapy, z dużą pufą, którą dostawia się do kanapy i tworzy narożnik, albo służy jako stolik - na to taca. Fajne, bo większe możliwości. Ale trudno znaleźć. W sklepach są głównie narozniki scalone, których nie rozmontujesz. U nas w sklepach. No i wiem, że jeszcze zapomniałam o różnych rzeczach, ale to później, OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Foletka//:) hym... dla mnie taki klub, takie miejsce to nie jest czymś szalonym ;) Mnie nie kręcą takie rozrywki :) Zastanawiając się nad tym, to mnie by było szkoda na coś takiego czasu :O fizz//:) Ja ogólnie jestem mało rozrywkowa, czy za czasów dzieci czy nie :D. Ja z tych ,,nudziar,, :P jeśli chodzi o tego typu rozrywkę. miłego dnia życzę wszytkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam trudny dzień. Dzięki za \"niezawodną\" Staram się. Minęło pól roku od bliskiej śmierci ...już, imieniny mojego taty... Byłam z MM w mieście. CUD ABSOLUTNY!!! Kupilam mu letni garnitur, jeszcze większy cud. Dobrze, że udało się w takim sklepie, gdzie osobno marynarkę i spodnie. Marynarka XXL, spodnie M /dobrze, że długość spodni we wszystkich rozmiarach, jak na XXL, bo nogi ma długaśne/. Faktycznie pogoda cudna. Ja nie będę miała teraz róż w tym sezonie, dopiero jesienią. MM zamówił po....11zl/szt. Wściekłam się... powiedziałam, ze sama załatwię przez internet/4-5 zl za szt/ a trzeba ich naprawdę sporo. Telewizor też tak kupowałam i 500-700 zl taniej Wiem, jaką chcę odmianę i wiem, ze lepiej jesienią, a nie teraz, jak ruszyły... Posadzę jednoroczne różowe begonie w tym miejscu i do jesieni będzie dobrze. I tak naprawdę jest mi tak jakoś byle jakoś, ale nadrabiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęłyśmy się Emmi :) Mam nadzieję, ze Cię nie uraziłam. To nie miało być nic złośliwego. Ja jestem mimo wieku, nad którym się kiedyś zastanawiałaś ;) trochę postrzelona, dlatego postrzegam Cię, jako osobę poważną, dojrzałą, której nie w głowie głupoty. Ja akurat lekko szalona jestem. Myślę, że jedno i drugie jest dobre, jeśli danej osobie jest z tym dobrze. No to do jakiejś nikomu niepotrzebnej roboty MARSZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizz//:) Bardzo dobrze mnie postrzegasz :D Ogólnie to ja bardzo rzeczowo stąpam po ziemi. Dla wielu osób jestem wręcz monumentem powagi. Mnie nęci inna rozrywka, też potrafię zabłysnąć ,,szaleństwem,, ale w innym stylu :D Absolutnie mnie nie uraziłaś, zrozumiałam tak jak miałam zrozumieć, ale napisałam na ile pozwoliło mi dziecię nad głową :O I może dlatego wyszło jakoś tak ;) A tak to, wybieram się zaraz na spacerek z juniorem, bo jest prześliczna pogoda, tak cieplutko jakby to był czerwiec, czy lipiec. Aż żal w murach siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale Wam dobrze, ze macie ladna pogode.... U mnie pada :-( Szlag by to! Mlody dzisiaj w domu siedzi bo starsze roczniki maja jakis test i - jak w Polsce - mlodszym daje sie wolne, aby nie przeszkadzali im... Aaa.....ten test z jezyka polskiego to byla dopiero pierwsza czesc, w maju druga bedzie. Wyniki sa wysylane do Londynu (bo to ze wszystkich szkol dzieciaki pisaly.....) i...no wlasnie - czekamy na wyniki. Po co im to, to nie wiem ale chca o maja! :D Ja znowu mam \"zgryz\" :O \"znajomek\" sie obrazil...Po pierwsze bo jak smielismy mu kazac szukac pokoju - przeciez jemu tu sie tak dobrze mieszka....Nooo...do sklepow z nami samochodem, jak wychleje na miescie u kolegow to MM po niego samochodem jechal i do domu zabieral, DVD mu pozyczylismy bo telewizji angielskiej nie kapuje :-) a cyfry tam nie ma....Po drugie - dzisiaj rano zwrocilam mu (slowo daje, ze grzecznie :D ) uwage...A chodzi o kanape - jak tu go do nas rodzinka wywalala to stara kanape, zamiast na smietnik dali jemu. Ale eraz jak sie wyprowadza powiedzielismy aby to zabrali...Tylko nikt do ego sie nie pali! MM powiedzial, ze w garazu sa mloty, pily itd :D - niech ja ponie i razem ze szwagrem (ktory nam go tu wpakowal.....i kanape :D ) wywioza na smietnik (jest miejskie wysypisko, gdzie za darmo sie mozna smieci pozbyc). \"Znajomek\" najpierw stwierdzil, ze kanape mozemy sobie......UWAGA! UWAGA! .....do ogrodka wstawic :D :D a poem z wielce obrazona mina wyniosl ja z pokoju. Myslalam, ze sprawa zalawiona ale wczoraj weszlam do garazu (a rzadko am bywam, polazlam bo moje dzieci juz po kapieli :O przypomnialy sobie, ze deskorolka w ogrodzie zosala a jakby padalo w nocy....) Wchodze do garazu a tam....kanapa!!!!!!Normalnie mnie trafi cos!!! Co ja tu wysypisko smieci zalozylam czy jak??????? Uuuuffffff............wygadalam sie troche!!!! Mowilam, ze ja nie mam nic ciekawego do pisania....Najwidoczniej mam jakiegos fiola na punkcie kanap....jedna chce kupic, inna kaze wywalic :D :D Kiedys Wam o kartonach trulam....teraz kanapy :D :D Monial----spadowa!!!!!!! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monia Tak to jest ze znajomkami... Tylko wspólczuć. Wywieźć i przesłać r-k.. albo zawieźć mu pod jego mieszkanie. Szkoda, że u Ciebie pada, słońce poprawia nastrój, a u nas dzień piekny. Ja trochę w ogrodzie, trochę piorę, wietrzę, dopadam do kompa ale i szyję, musze spodnie pozwężać, bo mi opadają, niestety nie wszędzie, bo w udach nie schudłam :( tylko wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majowki:) No pogoda dzisiaj iście majowa.Aż się chce żyć.W przeciwieństwie do dnia wczorajszego-okazalo się ,że nasz majowy wypad w góry nie wypali ,bo moja Połówka bedzie musiała iść jednak do pracy.Dzisiaj na odstresowanie poczytałam sobie wiersze Szymborskiej i jakoś pomogło:)No i na dodatek okazało się,że może chociaż na 2 dni uda się. Fizziałku też często myślę o naszym spotkaniu-tylko gdzie i mniej więcej kiedy. Oho,przyszedl pacjent-musze kończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobraaa...sypne \"rewelacjami\" :D co by sie nikt mnie nie czepial.... (hmmmm\"coby\" czy co by\" ....bo siedze i spacja sie bawie ;-) ) Okna mialam juz tak brudne, ze sie nawet z firma myjaca \"przeprosilam\" - dol to pol biedy ale gorzej z gora (bo te ich durnowate okna nie otwieraja sie normalnie, jedynie tak uchylaja i za nic z domu ich umyc nie mozna! Jakos mi drabiny \"nie teges\"....no ....) I dzisiaj przylezli - mnie nie bylo, Mlody im drzwi nie owieral - dla nich nie problem - od ulicy umyli a te od ogrodka....wlezli przez bramke :D i tez umyli.... Nic to....ja nie o tym chcialam - przyszlam do chaty, Mlody mowil \"widzisz cos?\" Ja na to \"niby co?\" Dzieciakowi sie przygladam a on do mnie \"na okna se popatrz\". No to se patrze i cholera nie wiem o co chodzi - szyby cale, okna jak byly tak sa!!! A Mlody \"okna umyli, nie widzisz\"...No ni za cholerke nie widze :D :D :D Moze jak od wewnatrz umyje - to zobacze :D :D No.....macie moje rewelacje!!!! Jak nie kanapy to okna i tak w kolo Macieju dzien sie toczy! I poem sie dziwic, ze ktos nam brak powaznych tematow zarzuca :D :D :D :D Nalezaloby (olewam spacje :D ) kino, teatr, ksiazki, filozofia.... Ide obiad podgrzac bo mi sie glodomory dra. Wielce powazne to jest :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups.... i jak zwykle monial jak kula w plot :D :D .... Ja pisalam o braku powaznych tematow a w tym czasie Nadus o wierszach Szymborskiej.... Dajcie mi jakiegos kalasznikowa - a spokoj bedzie w koncu :D :D :D Z monialem oczywista :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziś już 1 st.ciepła. ;) Wczoraj miałam kuku z prądem i cały wieczór i popołudnie bez światła... Ale już jest. Oj Moniale, Moniale, jak Ty fajnie piszesz. Też bym nie widziała, że okna umyte. Notabene u mnie brudne... A swoją drogą, już kiedyś to pisałam, idiotyczne system okienny.... Ktoś musiał mocno nad tym główkować.:D Nadeńko trzeba coś pomyśleć... Może Foletka wymyśli... Ja tak jak pisałam, jestem otwarta, poza pewnymi terminami ode mnie niezależnymi... Whisky, a kiedy córa wyjeżdża? Ale fajnie. Chata tylko dla Was i jak piszesz, porządek. Foletka się wczoraj nie odezwała, martwię się jak dzieci, to paskudna choroba. a skoro Foletka wyjeżdża, to przeciez wszyscy muszą byc zdrowi. Emmi, odnoszę wrażenie, że z wiosną nastrój lepszy. A z usposobieniami tak mamy. Gdybyśmy wszyscy byli jednakowi, byłoby nudno. Moja chrześnica kiedyś powiedziała, ze osiemdziesięciolatce nie przystoi chodzić w trampkach w kwiatki, ale ja jak będę miała 80, mogę spoko... Taka niedojrzałość ponoć zostaje na zawsze :D. Niektórym bardzo to się nie podoba. Ja to \"tniutniam \" No to miłego popisania 🌻 i zaraz maj tralala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×