Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Az łezka sie zakreciła w moich oczach widzac czytajac was . Aga to Ty o jej jak to fajnie pozdrawiam . Monika nie mam Twojego gg jak mozesz podaj na tlenie jest ten sam . pa jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ta z g-dza
Dziewczyny a moze jakas konfa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ta z g-dza
Moniał poprosze jeszcze raz na mój tel smska z Twoim nr angielskim. Tamtego smsa skasowałam niechcący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mam nadzieje, ze masz ten sam numer telefonu :-) Bo gg chyba zmienilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata ta z g-dza
TEL bez zmian, gg tez tak mi sie wydaje.Pisze do Ciebie na gg tylko nie wiem czy aktualny. Pierwsza cyfra2 ostatnia 1. To Twój nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az milo patrzec jak sie odnajdujemy pozdrawiam Moni nie ma twego nr gg . Moze Aga ma to mi poda ok Kinga witanko . zdrowia wszystkim pa Mysle ze Aga piszac o konferencji to zorganizujemy tak aby wszystkim odpowiadalo Moni nr tel moj chyba masz jest bez zmian /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich 🌻 u mnie sypie śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, hop nawet nie myślałam, że tu się coś dzieje... Nie zaglądałam, bo myslałam, że topik umarł śmiercią naturalną ;) I są dziewczyny z innych topików, które się tu odnalazły. To miłe :) Witaj Emmi :), u mnie też śnieg, ale to ostatnie podrygi. Na pewno. Cebulowe pokazały łebki i chcą na świat. Mooooonia 🌻, co u Ciebie ???? Kiedy ostatnio do Ciebie pisałam nie odezwałaś się :( Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze. Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tak pusto sie zrobilo jak duszki zobaczyly moj wpis czy kogos innego . Przegladajac wpisy pozdrowienia to jak widze byly czeste niz od czasu jak sie wpisalam . Piszcie sobie kobiety ja raczej tutaj juz nie zagladne bo jak widze kazdy zaszyl sie w swojej norce .jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda//:) Raczej, Twoje pojawienie się spowodowało jakiś pozytywny zryw na tym topiku. Jesli jeszcze Ty zamilkniesz, to już będzie kaput :P Ten topik kojarzy mi się z trójkątem bermudzkim :P Każdy, kto tu dotrze - znika... ja jestem ewenementem, takim straszydłem z moczar :P :D Które jest i przepaść nie może. gdzieś się ludki zapodziały w relanym świecie... szkoda, bo świetne dziewczyny tutaj pisały ;) FIzz//:) miło Cię widzieć. Wiesz, jak by co to mamy jeszcze temat o zwierzakach ;) chociaż do niego bardzo dawno nie zaglądałam. Mam 4 szczeniąt !! super , prawda? :P pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga z Poznania
Jagoda! skąd Ci to przyszło do głowy!? nikogo nie wystraszyłaś, jestem o tym przekonana! Odkopałam dzisiaj, po 3 latach skrzynkę na tlenie ( kinga39-65), przeczytałam życzenia świąteczne ( z ubiegłego roku) od Ciebie na Tlenie..dziękuję :) ( jak miło,że tlen mi nie skasował komunikatora ;) nic więcej nie znalazłam, ale to może z powodu "czasowości" komunikatora ) może pogadamy w któryś wieczór? ( jeszcze przed kolejnymi świętami). Moniał! nie miałam pojęcia, że wyemigrowałaś! książkami się nie przejmuj, jak będziesz w Poznaniu to się odezwij, wypijemy sobie kawę i pogadamy przy okazji odbierania książek ;). Trzymam mocno kciuki za "Małego" :( Agataaaaaaaaa!!!! no normalnie nie wierzę! szukałam Cię dzisiaj na naszej klasie pl ale kicha-nic z tego ;) Emmi- Ty rzeczywiście kojarzysz mi się z fundamentem kafeterii... tyle pięknych, mądrych wątków założyłaś,, tyle rozsądnych, przemyślanych słów napisałaś mi w mailach... bardzo pozdrawiam, kochana,, To co? może rzeczywiście jakas wspólna konfa? co by sobie poopowiadać minione lata? ( tak mniej oficjalnie ;) ). W ten weekend? Pozdrawiam Kinga z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga//:) ale mnie zaskoczyłaś, aż wróciłam do swojego postu, czy to aby do mnie ;) Masz rację, jestem tutaj od tak dawna, że czasami aż wstyd się do tego przyznawać. Dobrze, że kafe zmieniło zliczanie postów do logowań, bo bym chyba już ukręciła maksymalny limit i by mnie zawiesiło :P Ma to wszystko dobre i złe rzeczy, dobre, to to, że miło jest jak ktoś ,,powróci,, :) ale i tutaj widać znak czasu, przemijalność, jakieś znudzenie netem? Przemijalność fascynacji kafeterią... czasami to przykre... ale cóż. net to część realnego świata ;) Miło mi słyszeć, że mogłam pomóc 👄 To bardzo miłe, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Jagoda, Jagoda....pamietasz jak dzien \"przegadalysmy\" u mnie? Pamietasz nasz zlot poznanski? To mi glupot tu nie gadaj! :D Kinga nie wiem kiedy w Poznaniu wyladuje...Piszesz, ze dom sprzedalas - szkoda troche. Teraz moze na \"moim\" osiedlu rezydujesz? Aga 🌻 jak zwykle dla Ciebie.... :-) Fizziaku ❤️ obiecuje, ze dlugiego maila do Ciebie napisze!!!! U mnie wszystko ok! Emmi 🌻 ratowalas ten topik przed zatonieciem ale.... Mysle czesto o Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i nastała cisza , wszystkie duszki sie pochowaly , choc napewno nie jedna tutaj zaglada , przeczyta i tak sie zastanawia napisac czy nie . Wybieraja te 2 opcje , bo po co pisac . ta droga przesylam wam ZDROWYCH SWIAT SMACZNEGO SWIECONEGI JAJKA KOSZYK PELEN SLODKOSCI SWIAT W GRONIE RODZINY ZDROWIA > Jagoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jagoda//:) jest jeszcze trzecia opcja - niechęć pisania samemu z sobą ;) Zacznij pisać regularnie to i ja będę miała o czym pisać, a potem może ktoś jeszcze dołączy? ;) Masz rację, święta zbliżają się wielkimi krokami. W sumie, to już dzisiejsza niedziela jest elementem świątecznej układanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka-1
Nie wiem czy jeszcze tu zagladacie,ale szkoda ze nasz topik nie przetrwal.Brakuje mi Was dziewczynki.Pozdrawiam ...jak macie ochote i chwile czasu to napiszcie co u Was slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie okazuje to sama juz zapomnialam swoj nick i sie nie zaczernilam.Moze teraz sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisac czy nie ///???? o to jest pytanie zagadka, czy nie > Pozdrawiam jezeli ktos tutaj zajrzy , zagladnie . Jak pisałam ze Jagoda weszła wszyscy sie pochowali . Zapytam dlaczego ...to nie brak czasu . Nie mam danych na tlen Kingi Moniki Agaty bo jak wpisalam wasze dane na tlen nie otrzymalam akceptacji z waszej strony . W zyciu róznie sie układa, bywa . Szkoda ze zapomina sie tak szybko o ludziach z netu. Monia do Ciebie , otacza Ciebie inne zycie, myslenie zmieniajac kraj i stawiajac wszystko na 1 karte napewno zrobiłas dobrze , w tym wszystkim szybko zapomina sie o ludziach z dobrym słowem . Aga nie wiem co z Toba ????? , Bedac we włoszech dzwoniłam do Ciebie ... z Twojej strony cisza nawet SMS ciezko było napisac< smutno mi było > Ale pomyslałam ze jezeli nie piszesz widocznie nie masz ochoty na dalsza znajomosc ze mna . Z mojej strony Tobie Aga Monika przesyłam ta droga zdrowia i iiii . < Przyjaciel to ten co ma pusta kieszen i zawsze jest i bedzie >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
18:17 fizz niech to będzie topick dla tych wszystkich, którzy choć są już dojrzali mają w sercu radość życia, wierzą w wielką miłość, przeżywają radości i smutki z mężami, partnerami i bez nich, tęsknią i złoszczą się, chcą pogadać o czymś ważnym i o niczym, czasami muszą się wypłakać i wyżalić, a czasami tylko poopowiadać, co było na obiad ....i nie tylko. takie byly poczatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
ale Fizz sprawiła mi przykrość jakis czas temu........... wybacza sie , oczywiście, ale zwyczajnie- nie da się lubic takich osob... przerost.. czego nad czym?? ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
o...je..jeee.jeeeee :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
no i sie posile.... slowami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
wtedy potrzebowalam podpory, takich slow od kobiet in plus dla drugiej baby,... a FIZZ uznala ze sie chyba wcinam miedzy drzwi... dziwne sa te blogi... ale polak i polak ... dwa bratanki??? może z tym węgrem udało by się. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mojego M poznałam
rettyy-chyba wiem kim jesteśa raczej byłaś i jeżeli się niemylę to rozum Fizz. Dziewczyny,czy udana się reaktywować topik?Po takiim czasie miałybyśmy co pisać,no chhhhhba że wy na gg i meilu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tutaj zagladam mam jakis sentyment do kateferii tutaj poznalam kobiety na forum duszyczki alez sie pisalo , spotkanie w poznaniu dawne czasy jezeli ktos z znajomych jeszcze pamieta jagode 1 niech napisze na gg 9472531 do dzisiaj mam kontakt telefoniczny z jedna kobieta przyjaciółka i moge napisac ze ta przyjazn bedzie trwc i trwac < BO PRZYJACIEL TEN CO MA PUSTA KIESZEN I ZAWSZE JEST I BEDIE > moje słowa przyjazni ie wazne kto co ma wazne jest serce i dar jaki ma jagoda 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×