Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

no tak i zostalam sama z tym planowaniem.Dziewczyny,mam nadzieję,że jeszcze wrócicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ciekawa gdzie nam to \"bęc\" wypadnie...w jakim regionie. W sumie to zależy ile będzie zgloszeń :D Malibu trzymaj listę w pogotowiu i wpisuj chętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę,muszę zaraz poszukać mapę Polski i popatrzeć gdzie najlepiej.Napewno gdzieś po środku.Niepamietam która już sie zgłosila?Napweno Fizz,Malibu,Moniał.Niejestem pewna czy Whisky>No i co na to Agosia i Anka. Nie sądze żeby Pomarańczki były chętne.Jeszcze nas nie zna ale moze kiedys i ona do nas dolączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wychodzi mi Kutno.Najdalej ma Agosia,Anka i ja. I co o tym myślicie?Wiem,że to mało atrakcyjne miejsce ,może któraś zaproponuje coś ciekawszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę, bo MM przy kompie i telefonie równocześnie. Ło Matko!! Kutno jest dość paskudne, ale mamy jeszcze trochę czasu do myślenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---zwiedzać nie będziemy :D Będziemy siedzieć na tyłeczkach i gadać, gadać, gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam niespodziankę!! Wspaniałą!! Malibu do mnie zadzwoniła. Jak to fajnie usłyszeć głos danej osoby. A Malibu ma głosik oczywiście przystający do naszej topikowej rozrabiary :D Pełen humoru, śmiechu i radości. Na razie z netu ją wywaliło....ale listę trzyma. Dziewczyny...a teraz poważnie. Pomyślmy o jakimś spotkaniu. Pal licho Kutno -znajdziemy coś, co każdej będzie pasować. Whisky, Agosia, Anka---piszcie co o tym myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...dziewczyny...piszcie. I o tym karpiu Wam na spotkaniu opowiem :D I jeszcze jedną historyjke o karpiu mam - z ostatniej Wigilii :D Nie uciekajcie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz...a może dzisiaj to mój dyżur na topiku? Może cos przegapiłam? Łoo matko!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no jeszcze mam chwilę, bo MM w atlasach swoich siedzi. To już wiesz Moniał, jaka śmieszka z tej naszej Malibu :D:D:D i głos 10-latki. Miałam rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka tylko rano była i Whisky się nie pokazuje. Bo Agosia usprawiedliwiona. Ale najwięcej to ja dzisiaj wysmoliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuufff Fizz jesteś! Malibu ma faktycznie głosik dziewczęcy. I taki radosny! A Twój mąz to czego szuka w tych atlasach? Wybiera się gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mnie głowa zaczyna boleć, może i Whisky nie najlepiej się czuje i dlatego się nie pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM zawodowo w atlasach szuka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko 52 wpisy i bedzie 4000, ale we dwie możemy nie dac rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już sama na pewno nie pociągnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No....mnie się jeszcze spać nie chce ale 52 wpisy??? Mogę nie dac rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ta minuta oczekiwania....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrraa!!! Mam neta!!! Moniał dzięki - Ty też masz miły i sympatyczny głos i cała jesteś miła. Szkoda tylko, że mi komórka padła. A nie mam ładowarki, bo to telefon mamy - ona ma dość dużo wolnych minut w abonamencie i nieskończony kapitał i nazbierało już jej się koło 200. No to mi zostawiła, zebym jej troche wygadała. Nie przewidziała tylko, że wykończę baterię. a kombinowałam , że jeszcze dryndnę do naszego nocnego Marka - Whisky bo też mi podała swój numer. No ale telefonik nie wytrzymał napięcia. :(:(:(:( Kurczę - ale jestem ciemna!!! Przeciez mogłam przełozyć mamy kartę do mojego telefonu - no ale teraz to już jakby trochę późno... Na razie widzę stanęło na Kutnie - a co tam, tam mnie jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romeo śpi co prawda, chłopcy też padli a ja...chyba się zbyt wiele kawkowałam dzisiaj. I teraz mam za swoje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czy my mądre jesteśmy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu---no witaj z powrotem :D Kablówki niestety mają to do siebie, że czasem siadają. Moja też......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Malibu, że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A we trzy damy radę??? Jak myslicie??? Moniał - a jeszcze miało być o okularkach - czy coś pomyliłam?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba dojedziemy do 4000, albo dojedziecie, jak mi MM odbierze dostęp do kompa...:(..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądre , Fizz, mądre. Powiem wiecej - bardzo mądre :D:D:D:D: A gdzie się podziała Foleta - chyba nie zasnęła z nosem w atlasie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być i o okularkach. Ale okularki u mnie nierozerwalnie wiążą się ze szczotką do włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym sobie chetnie doszła ...hihihihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze jestem czekalam na was i udalo się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×