Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

A kolega z netu /kiedys Wam pisałam, to mąż mojej koleżanki z dzieciństwa, którego odnalazłam w necie - gazeta kuchnia/ dostał ode mnie tę prezentację, której nie mogłyście otworzyć /Malibu wiem, że otworzyła/ i dodał muzykę. Teraz to ogromny plik, ale naprawde bajkowy. Szkoda, że nie możecie tego zobaczyć, chyba, że coś wymyślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia pewnie znowu na czacie szalala i teraz odsypia.Wariatka jedna:-D Pamietam moje początki zanim trafilam na kafe.Też byłam na czatach kilka razy ale niewciągnelo mnie to.Faceci niepotrafili o niczym innym rozmawiac tylko o seksie.I szukali wirtualnych kochanek a jeszcze lepiej to umówić się w realu. Moniał---uspokój się ,bo jeszcze ....... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się musi Moniałewk wypowiedzieć..I reszta. I trzeba zapytać Nadd, może będzie się mogła do nas dołączyć, byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki, żeby nie było, to nie śpię już od dwóch godzin. Odwoziłam oczywiście córkę, tak na pół śpiąco, ale dojechałyśmy. Znowu poszłam spać o drugiej, albo i później, muszę z tym zrobić porządek. Anka, a wtedy wstałam tak koło dziesiątej. ;) Fizz, bardzo fajne połączenie, córcia ostatnio kupiła sobie tweedową spódniczkę z koronką i jeszcze są tam takie srebrzyste przebłyski. Spódnice są teraz trapezowe, nawet lekko kloszowe, ale jeśli odcięte na biodrach, na takim karczku, to wcale nie pogrubiają. Tak że miałaś świetny pomysł i jaka jesteś modna. Wczoraj, przy okazji zakupów weszłam do sklepu z ciuszkami i pooglądałam sobie swetry, ach jakie ładne były, tak ciekawie robione. Mam włóczki, chyba też się zabiorę. :) A miedzianej taśmy nie znalazłam na tych stronkach, czy źle szukam Fizz? Kiedyś gdzieś na pewno widziałam. Aha, wczoraj otworzyła mi się Twoja przesyłka, Fizz, po informacji, że coś nie tak, cofnęłam - wróciłam do tej całej operacji, jeszcze raz kliknęłam na pasek, i już! Spróbujcie Dziewczyny, bo warto, sliczne te zdjęcia. Foletka, pijesz jeszcze kawkę, skuszę się chyba jeszcze na jedną, bo coś nieżywa jestem. I koniecznie pojedź kiedyś w góry. Też Cię urzekną. Obawiam się, że Nadd ma nadal dyżur i wcale nie odpoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli pisałam, a tu już tyle wpisów. :) Ja, oczywiscie chętna na konfę, tylko nie wiem co na to syn, czy nas nie wyśle do kina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę zaraz kończyć, bo zaraz przyjedzie koleżanka, właśnie zadzowniła. I nie mam jej czym poczęstować..... Anuś prześlę.. Whisky, mogę Ci kupić taśmę i przesłać, bo nie wiem, kiedy będę w W-wie. Tylko napisz mi maila, czy chcesz i adres, bo nie znam. ja zaraz zadzownię do sklepu w Pabianicach i dowiem się, czy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam wolny komputer bo syn ma Polowinki wiec i tak nie bede mogla usnac.Bede dopiero po 22 i moge do Was dolaczyc.Napiszcie kiedy Wam pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czekam na tę koleżankę i ciagle jej nie ma....:( Ciekawe, co tym razem wymysli.... I wiecie, weszłam w google i rzuciłam temat naszego topiku, byl na pierwszej stronie na piatym miejscu.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka 🌻 Ja dopiero do domu wróciłam - od ranna w urzędach szalałam :O Brrr.... Fizz---niespodzianka przepiękna!!!! Powaliłaś mnie na kolana!!! Ja fotki nie umiem zmniejszyć aby ją na pocztę przesłać a Ty....Normalnie szok!!!Bardzo mi się to podoba! Foletka---po czatach się nie \"szlajałam\" :D tylko jak pisałam od rana w urzędach walczyłam. Ja czatów w sumie też nie lubię - kupa ludzi, gadanie nie wiadomo o czym ale wtedy jakoś tak zostało parę fajnych osób i gadaliśmy i o polityce i o marzeniach (przekrój wiekowy był od 22 do 55 lat.....) Trochę i o seksie było :D ale na wesoło, nie wulgarnie i nikt nie szukał jakiś przygód. Dlatego tak siedziałam bo to raczej rzadkość na czatach. Ale wczoraj już o 20 w łóżku byłam, \"NW\" oglądałam jednym okiem bo drugie wciąż mi się zamykało i zaraz potem zasnęłam. A wiecie...ja za górami jakoś nie przepadam - zawsze mówię, że mi horyzont zasłaniają :D i trochę męczą. Wolę morze - nawet w listopadzie jest piekne - nie takie dobroduszne, niebieskie jak latem....raczej szare i szalejące ale....cudne!!!! I wolę Bieszczady niż Tatry. W Bieszczadach czasami można natknąć się na opuszczone domostwa - rozwalającą się chałupinę, zdziczałe drzewa owocowe, rozwalony płot.....i cisza...Wtedy lubię sobie wyobrażać kto mieszkał w takim opuszczonym domu, co się z nim stało....Aaaa...takie tam moje dziwactwa :D Słuchajcie - ja się do konfy dostosuję. Co mnie obchodzi, że męzulo w domu będzie :D Jest co czcić i niech mi nie piska....Posiedzi trochę na TV a ja z Wami. I jeszcze Wam powiem....nie ten wiek aby noce zarywać :D :D Niby wczoraj spać poszłam wcześniej a ta nieprzespana nocka jeszcze mi się \"czkawką\" odbija :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupiii...otworzyłam poprzednią wiadomość od Fizz...W Power Point mi się udało....Ale dumna z siebie jestem :D :D Też to piekne.....moje klimaty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położyłam się i strasznie nieprzytomna teraz jestem. Czy u Was też tak wieje? U mnie potwornie. Nawet coś uderza o okna, jakieś liście, połamane gałązki, kable telefoniczne niebezpiecznie się bujają na tym wichrze. Fizz, dzięki, ale to by był dla Ciebie za duży kłopot. Chyba muszę znaleźć gdzieś tutaj. A czy koleżanka przyszła?, chyba tak, bo się nie zaglądasz. Fajnie Moniał, że się udało. Warto było. Muszę zrobić jakieś drugie danie, bo mam tylko krupnik, a tego córka nie ruszy. Sniły mi się okropne koszmary i o dziwo jeszcze je pamiętam. Aż źle się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą zdziwiłam się, że koleżanka nie znalazła pracy, mimo wszystko. Zapomniałam o tym napisać Malibu. Czy tylko nieznajomość języka była przeszkodą? Szkoda, że musiała tak wracać bez niczego. To rozczarowanie.. A czy gotowała chociaż? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Koleżanki nie było, prądu też, ale był wściekły wiatr i drzewa ziemi się kłaniały. Za to dzis słonceczko przebija się nieśmiało, ale wyglada, że zagości na dłużej. Oby !!! Smacznej, aromatycznej kawy na dzień dobry i miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fizz Wlasnie tego mi potrzeba ,wstalam jakas niewyspana i zmeczona.Ciagle sie w nocy budzilam ,MM zlapal grype zoladkowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---witaj ,wyprzedzilaś mnie dziś:-D Ja kawkę już popijam,tradycyjnie.Jestem śpiąca i najchętniej bym się wkulala do łóżka.Wczoraj zadzwonila moja mama po 22,cała szczęśliwa.Przyjechał jej ukochany syn z narzeczoną z Londynu.Zrobił jej niespodziankę!!!!! Ja dziś bedę mieć gości--bratowa mojego M przyjechała z Holandi.Ciekawe jakie rewelacje przywiozła?! Ja nie mogę obejrzeć tych pięknych obrazków od Fizz co wysłała kilka dni temy.Wyskakuje mi jakiś \"Dr.Watson\"I ,że jest błąd.Przedtem tego niemiałam.I niewiem o co chodzi.W związku z tym bardzo was proszę :jak mi coś wysyłacie to podajcie odrazu w jakim programie mogę to obejrzeć.Wiecie jaka ciemna masa ze mnie jeżeli chodzi o kompa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka---to bardzo ci współczuję.Jak facet jest chory to gorzej niż byś miała 4dzieci chorych w domu.Zrób sobie mocną kawkę i usiądz do kompa.Zrelaksuj się troszkę przed prozą życie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleto tak wlasnie zrobilam i co gorsze nic mi sie nie chce.Mam sterte prasowania tylko weny mi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M odebrał dziś pocztę z Mikołajkami i pyta Fizz czemu jego niezrobiła Mikołajem:-D.Powiedział,że niezłe z nas laski:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś współczuję chorego męża :( i dzięki za pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak prasuje ... Dziewczyny moj kotek jest bardzo zabawny ,normalnie teraz mnie rozbroil .Siedzi na parapecie i gdy widzi przelatujace ptaki ...to rzuca sie na szybe by potem spasc na kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki. Płacę rachunki, coś tam jeszcze robię, na razie tylko zaglądam. Ale wrócę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie\":) Wczoraj napisałam do Was dlugie liścidlo i to ch...pudlo nie chcialo mi wyslać. Fizz-dzięki za Mikołajki:) wow ,jakie z nas laski:) Ja dzisiaj jeszcze w pracy.Napiszę coś wieczorem:) Monia🌻 Whiski🌻 Malibu🌻 Foletka🌻 Ania🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam Fizz, że nie będziesz miała prądu. Bałam się, że u nas coś wysiądzie jak tak wiało. Co dziś porabiacie? Nie za bardzo mi się chce, a powinnam trochę poogarniać, obiad też w lesie. Kamień z serca mi spadł, bo zadzwoniła koleżanka, że idzie też na tai chi, obawiałam się, że nie, bo dziecko jej się rozchorowało. Na szczęście już lepiej i ona w humorze, a była całkiem załamana, ma same kłopoty. Na mnie bardziej działają choroby dzieciaków niż męża, może dlatego, że prawie nie choruje. Dzieciaki też już rzadko, ale jeśli, to mnie to przybija. Dziecko koleżanki ma kłopoty w szkole i myślałam, ze będzie uciekać w chorobę i ją terroryzować. Dziewczyna nie chce chodzić do szkoły, ciągle śpi, jeśli nie to strasznie pyskuje i nic poza tym nie robi. Matka jak to matka, nie patrzy na to całkiem trzeźwo. Tak że Dziewczynki, zwłaszcza te najmłodsze - kłopoty z dziećmi nigdy się nie kończą, ale - na szczęście - radości też! :) Ania, jedyna pociecha, to, że taka grypa szybko przechodzi. Zdrowia dla twojego M. Nadd, szkoda, że zniknął Twój wpis, jak będzie Ci sie chciało to napisz trochę. Moniał pewnie dziś miała trening i niewyspana. Foletka, jak zwykle zaganiana. Malibu pojawia się i znika, ale ją rozumiem. A do Agosi to sie wszystkie wybierzemy w końcu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja na momencik tylko. Chyba się wczoraj przeziębiłam - kicham, kaszle i prycham....Boli mnie głowa, nochal jak balon.... Cały dzień pod kocykiem spędzam, z herbatką i tabletkami od bólu głowy. Nawet czytać nie mam siły. No....odmeldowałam się i z powroten na kanpę wracam :-) Trzymajcie się dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa.....jakby co...to konfe jutro zrobimy, oki? Ja dzisiaj zdechła kompletnie jestem a na tak ważnej uroczystości być muszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu, odbierz pocztę dla syna. Pozdrówka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×