Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

🖐️ Dziewczynki :) Foletka, maila Ci wysłałam, ale juz widzę, że Malibu jest!!! :D Tylko, że ja nie dostałam żadnego maila od niej. :( Dlaczego? A piszecie jakoś tak zagadkowo, że nie wiem o co chodzi?:( Fizz, widzę, że zaczęłyśmy tai -chi w tym samym czasie prawie. Cieszę się, że zaczęłaś chodzić i Ci się spodobało. Mnie się najbardziej spodobało to jego działanie \"medytacyjne\", całkowite wyłączenie się, uspokojenie. Ale mięśnie też coś poczuły. :) No i ciekawa jestem kto u Ciebie to prowadzi, jaka osoba. Fizz, czy próbowałaś ziól, homeopatii w swojej sprawie? Może okazałoby się pomocne. Nie wiem co Ci radzić. Mówiąc, że leczysz się sama miałaś na myśli - prywatnie, ale u lekarza? Czy, że sama wyszukujesz leków? No ja wczoraj wzięłam się za malowanie. I to pochłonęło mnie bez reszty. Na cały dzień. Dopiero wieczrem pojechałam po zakupy i zrobiłam coś w kuchni. I stąd ten mój późny wpis Foletka. :) Po staremu. Niestety Malibu nie zajrzała jak zwykle. :( Wiadomo bez Malibu to już nie to. Moniał:), może to jakoś zorganizujemy. Ja jestem z samego południa, dla mnie Twoje rejony są bardzo odległe, rzadko tam bywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę od ponad 30min.nie mogę wejść na ostatnią stronę i niewiem co piszecie.Nawet niewiem czy uda mi sie wysłać tą wiadomośc.Zła jestem jak niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę od ponad 30min.nie mogę wejść na ostatnią stronę i niewiem co piszecie.Nawet niewiem czy uda mi sie wysłać tą wiadomośc.Zła jestem jak niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki :) Foletka, maila Ci wysłałam, ale juz widzę, że Malibu jest!!! :D Tylko, że ja nie dostałam żadnego maila od niej. :( Dlaczego? A piszecie jakoś tak zagadkowo, że nie wiem o co chodzi?:( Fizz, widzę, że zaczęłyśmy tai -chi w tym samym czasie prawie. Cieszę się, że zaczęłaś chodzić i Ci się spodobało. Mnie się najbardziej spodobało to jego działanie \"medytacyjne\", całkowite wyłączenie się, uspokojenie. Ale mięśnie też coś poczuły. :) No i ciekawa jestem kto u Ciebie to prowadzi, jaka osoba. Fizz, czy próbowałaś ziól, homeopatii w swojej sprawie? Może okazałoby się pomocne. Nie wiem co Ci radzić. Mówiąc, że leczysz się sama miałaś na myśli - prywatnie, ale u lekarza? Czy, że sama wyszukujesz leków? No ja wczoraj wzięłam się za malowanie. I to pochłonęło mnie bez reszty. Na cały dzień. Dopiero wieczrem pojechałam po zakupy i zrobiłam coś w kuchni. I stąd ten mój późny wpis Foletka. :) Po staremu. Niestety Malibu nie zajrzała jak zwykle. :( Wiadomo bez Malibu to już nie to. Moniał:), może to jakoś zorganizujemy. Ja jestem z samego południa, dla mnie Twoje rejony są bardzo odległe, rzadko tam bywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki :) Foletka, maila Ci wysłałam, ale juz widzę, że Malibu jest!!! :D Tylko, że ja nie dostałam żadnego maila od niej. :( Dlaczego? A piszecie jakoś tak zagadkowo, że nie wiem o co chodzi?:( Fizz, widzę, że zaczęłyśmy tai -chi w tym samym czasie prawie. Cieszę się, że zaczęłaś chodzić i Ci się spodobało. Mnie się najbardziej spodobało to jego działanie \\\"medytacyjne\\\", całkowite wyłączenie się, uspokojenie. Ale mięśnie też coś poczuły. :) No i ciekawa jestem kto u Ciebie to prowadzi, jaka osoba. Fizz, czy próbowałaś ziól, homeopatii w swojej sprawie? Może okazałoby się pomocne. Nie wiem co Ci radzić. Mówiąc, że leczysz się sama miałaś na myśli - prywatnie, ale u lekarza? Czy, że sama wyszukujesz leków? No ja wczoraj wzięłam się za malowanie. I to pochłonęło mnie bez reszty. Na cały dzień. Dopiero wieczrem pojechałam po zakupy i zrobiłam coś w kuchni. I stąd ten mój późny wpis Foletka. :) Po staremu. Niestety Malibu nie zajrzała jak zwykle. :( Wiadomo bez Malibu to już nie to. Moniał:), może to jakoś zorganizujemy. Ja jestem z samego południa, dla mnie Twoje rejony są bardzo odległe, rzadko tam bywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę od ponad 30min.nie mogę wejść na ostatnią stronę i niewiem co piszecie.Nawet niewiem czy uda mi sie wysłać tą wiadomośc.Zła jestem jak niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest ...nie moge wejsc na ostatnia strone.Moze tak mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki :) Foletka, maila Ci wysłałam, ale juz widzę, że Malibu jest!!! :D Tylko, że ja nie dostałam żadnego maila od niej. :( Dlaczego? A piszecie jakoś tak zagadkowo, że nie wiem o co chodzi?:( Fizz, widzę, że zaczęłyśmy tai -chi w tym samym czasie prawie. Cieszę się, że zaczęłaś chodzić i Ci się spodobało. Mnie się najbardziej spodobało to jego działanie \\\"medytacyjne\\\", całkowite wyłączenie się, uspokojenie. Ale mięśnie też coś poczuły. :) No i ciekawa jestem kto u Ciebie to prowadzi, jaka osoba. Fizz, czy próbowałaś ziól, homeopatii w swojej sprawie? Może okazałoby się pomocne. Nie wiem co Ci radzić. Mówiąc, że leczysz się sama miałaś na myśli - prywatnie, ale u lekarza? Czy, że sama wyszukujesz leków? No ja wczoraj wzięłam się za malowanie. I to pochłonęło mnie bez reszty. Na cały dzień. Dopiero wieczrem pojechałam po zakupy i zrobiłam coś w kuchni. I stąd ten mój późny wpis Foletka. :) Po staremu. Niestety Malibu nie zajrzała jak zwykle. :( Wiadomo bez Malibu to już nie to. Moniał:), może to jakoś zorganizujemy. Ja jestem z samego południa, dla mnie Twoje rejony są bardzo odległe, rzadko tam bywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie...:) Ale same widzicie jak starałam się tu wejść do Was. Nic nie działało, a jednak wysyłało! No nic, dobrze, że działa już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky---niedostałam jeszcze meila od ciebie.Coś dziś tlen i kafe szwankuje.Mam nadzieję,że póżniej będzie dobrze.Myślałam,że tu się akcja rozwija:-) a tu tylko podwójne wpisy nam wskoczyły.Idę ogarniać dalej dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie ....ja też na ostatnią stronę wejść nie mogłam. Foletka ja też nie chcę tu żadnych wojen i kłótni - nie po to tu piszemy.....Ale...bliższa koszula ciału :D :D Wiecie o co mi chodzi???? Whiskuś---tak przypuszczałam, że Ty gdzieś na południu w Wawce uplasowana jesteś....Czasami pisałaś o tym dowożeniu córy do metra....a tam już działa :D Czyli mamy północ i południe :D Za konfą jestem jak najbardziej ZA!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu mi się nie wysłało, ale tym razem nie zapisałam. Może to i lepiej, bo znowu by się wysłało ze sto razy. ;) Moniał, metro to wybawienie. Czy widziałaś co się dzieje w mieście, jakie korki. No ale ulic nie przybywa. No to i ja chyba wezmę się za ogarnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze tylko u mnie tak sie stalo ,a ile wpisow...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... :D A ja wysłałam do Folety maila na interię, której zdaje się nie używa. To chyba i ja w końcu napiszę do was list.:) A tak w ogóle to mam do napisania dwa listy - metodą tradycyjną - i nie mogę się do tego zabrać. A wypadałoby, bo chciałam zaprosić na święta kuzynkę z bardzo daleka, i to już ostatni dzwonek. Malibu, trzymaj tak dalej i pisz więcej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzięki Foletce odkurzyłam trochę, poskładałam i wygląda trochę lepiej. A co Wy tak długo nie zaglądacie. Aha, Fizz, jakąkolwiek metodę leczenia byś wybrała to to musi potrwać. Zawsze do zdrowia wraca się trochę dłużej. Sam pobyt w szpitalu, leżenie, strasznie wyczerpuje organizm, a cóż dopiero jakiś zabieg! Tak że wyluzuj, przeczekaj cierpliwie, a na pewno wszystko wróci do normy. Dobrze też zrobią te lekkie ćwiczenia. Koleżnka, o której Ci pisałam, źle się czuła ze dwa miesiące, ale teraz jest śpiewająco. Z Tobą też tak będzie. Odpoczywaj, relaksuj się, weź na kolana kota.. No właśnie, a mój juz nie wrócił. Jakoś tak poszedł po tych ostatnich ekscesach i już się nie pokazał więcej. A jak Ania Twój, bo nic nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, czy Twoja pani od tai chi też robi taką \"rozgrzewkę\", tzn. obroty rąk itp. Mnie się to tak spodobało, że powtarzam codziennie, nawet w samochodzie w korku.:) I przyznam się, że wolałabym do tych ćwiczeń pana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbierzcie pocztę.. O tai chi napiszę potem/ pewnie dziś będzie totalna kompromitacja/, bo jadę wcześniej, musze coś załatwić w miasteczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie nie otworzyło. :(:( Chciałam kupić taką taśmę złotą do obrazka, jak Ty miałaś Fizz, ale w tym sklepie z farbami niestety nie mieli. Czy jeśli masz gdzieś pod ręką to mogłabyś mi przesłać namiary sklepu internetowego? I czy istnieje złota i srebrna farba do szkła? Ty malowałaś takimi porcelanę, prawda? Siedzę sama w domu, właśnie wróciłam i poczułam się tak trochę strasznie. Taka ciemnica wokól. Jak Ty sie nie boisz Fizz? Ale u Ciebie chyba spokojnie. Foletka czasem fajnie tak samej posiedzieć, ale znacznie weselej w gwarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja nie mogę! Padnę zaraz i muszę z Wami się podzielić. Ze śmiechu się posikałam prawie. Moje dziecko przerabia na przyrodzie rozmnażanie człowieka i uczy się o chromosomach determinujących płeć dziecka. No i się wyuczył, że to od mężczyzny zależy - ta płeć....To znaczy od tych chromosomów. No i kazał się przepytać - oki...A potem się mnie pyta \"mamo to jak ja mam wiedzieć które plemniki te chromosomy na chłopca mają? Bo z dziewczynami to wiesz...kiedyś bym syna wolał\". Ja się mało nie posikałam....Ta jego zatroskana mina i to pytanie... :D :D :D Matko....te dzieciaki...niby to już duże i rozsądne a czasami wywali takim tekstem, że można osiwieć. Ostatnio też mnie załatwił na maksa. To było z polskiego. Przerabiał wymienność i niewymienność \"Ż\"...no wiecie - odważny bo odwaga, mężczyzna bo męski i takie tam.... No i miał słowo \"żona\" i się pyta mnie \"to chyba niewymienne, co?\". Ja mówię, że niewymienne a on pod nosem: \"taaa...niewymienne...chyba, że ..na kochankę\". Ja mam tu siedem światów - mówię Wam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. Miałam wczoraj wieczorem małą niespodziankę.Dostalam bana:-)i niemogłam pisać na kafe.Udało mi się to odkręcić ale trochę nerwów mi to zjadło.Moderatorka,z którą rozmawialam też niewie kto i dlaczego mi go dał.Pytałam ją Moniał,zna tą sprawę i wie,że też nie znalazł się winny.No ale najważniejsze,że już tu jestem. Moniał,uśmiałam się jak czytałam twój post.Chłopak dobrze myśli:-)Mnia dziś rano rozbawił mój syn.Zapytał czy dinozaury żyły jak urodziła się jego prababcia a moja babcia(a ma kobiecina 85lat).No tak pojęcie czasu to dla dzieci abstrakcja,jego prababcia jest dla niego jak taki wymarły dinozaur. Fizz- i znowu nieobejrzalam twoich dzieł.Niemam jakiegoś programu.Ale mam jedno pytanko,czy działa juz ta stronka na której miały być wystawione twoje prace?Nic nam o tym niepisałaś. Whisky---czasami faktycznie fajnie jest być samemu w domu.Oglądasz \"supernianię\",To mogę ci powiedzieć,że u mnie też czasami odchodzą takie dantejskie sceny.No ale to co pokazali ostatnio ci trzej chłopcy to szok.Oglądam ten program z moimi dziećmi i one same były oburzone zachowaniem tych urwisów.Troszkę mnie podbudowal ten program,nie jest tak żle ze mną i moim wychowaniem.No ale to jest też duża zasługa mojego M.On mnie tez musiał czasami prostować jeżeli chodzi o dzieci. Anka---a kiedy6 wy się wybieraćie z rewizytą?Może spotkasz się z Moniał i Whisky gdzieś w połowie metra:-) Nadd---a ty utknęłaś w tych górach czy co? Malibu---jak tam syn po powrocie z Polski?Ty też już niedługo zaczniesz pakować walizki do domciu:-)Wyobrażam sobie jak się cieszysz:-D Dobra idę po drugą kawkę>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny No Moniał, fajnie masz , ale myślę, że jeszcze dużo przed Tobą. A swoją drogą to dzieci teraz są coraz mądrzejsze i Ci powiem, że wcale nie jestem pewna , czy Twój syn nie będzie miał możliwości wybierania sobie /tzn. wspólnie z partnerką - żoną / płci dziecka. No chyba, że utrzyma się przez lata jakaś dziwna partia rządząca….. Whisky, odnośnie Twoich pytań - malowałam srebrną i złotą farbą porcelanę, ale też szkło, z tym, że na szkło nie jest transparentna, robiłam to głównie na lampionach, wtedy jest efekt lekko prześwitujący, a bez podświetlenia nieprzezroczysty, jakby pociągnąć lakierem do paznokci /nieprzezroczystym/ A propos lakieru do paznokci, zdarzało mi się go używać, gdy potrzebowałam np. jasnego nieprzezroczystego różu do rzeczy niewypalanych i nie do mycia / tylko np. wycierania/ - jeśli chodzi o taśmy, ja mam cieniutką, wąską miedzianą taką jak /u Tiffaniego, ale jest naprawdę b.cienka i delikatna/ i srebrną. Ta ostatnia jest szersza, lekko wypukła i nie jest właściwie srebrna, tylko ołowiana, tak jak u mnie na drzwiach, które tak Ci się podobały.jest droga, krążek 120 zł u nas. O złotej i czysto srebrnej taśmie nie słyszałam, nawet się nie interesowałam, ale może są. - sklepy internetowe to był Hergon i Architekci w W-wie. Innych nie znam http://www.hergon.pl/index.php?a=showCatalog&p=6 http://www.architekci-sklep.pl/sklep.php?pid=5231 Foletko, właśnie doczytałam, /bo piszę na raty w wordzie/, że dostałaś bana. Co to jest ? Jakaś reklama, wirus, dziwna wiadomość…Durna jestem w takich określeniach. Przykro mi, że nie mogłas otworzyć pliku, ale bardziej mnie dziwi, że nie mogła go otworzyć Whisky…jest zrobiony w power poincie, a wiem, że takie otwierałaś. Sama przed wysłaniem do Was wysłałam sobie na adres gazety, czy dochodzi i czy się otwiera./ ??????/ Piszecie o Nadd, nie wiem, dlaczego, ale myslałam, że w Tatrach już była…A może się mylę. cd. nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---mam ten program i tymbardziej nierozumiem dlaczego mi się nieotworzyło.Spróbuję jeszcze raz. Jak tam wczorajsze taj chi?Czasami sobie was wyobrażam jak się wyginacie i...Wybaczcie ale same też ghyście się śmiały.No aloe i tak wam zazdroszczę tych zajęć,też bym chciała się powyginać. Fizz,ban--to inaczej masz zablokowany dostęp do pisania na kafe.Dostaje się go za obrażanie,Używanie wulgaryzmów ogólnie za złe zachowanie.Więc sama rozumiesz jakie było moje zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No to widzę, że fajnie na tej naszej kafe się dzieje 😠 Mnie wykasowali, Foletce bana dali.... Uśmiałam się z tych dinozaurów i babci....Dzieciaki są jednak niemożliwe :D Ja też czasami tą super nianię (czy jak to się nazywa) oglądam i też się pocieszam, że jeszcze nie jest tak źle u mnie :D Fizz---mnie się też nie chce otworzyć to co dostałam od Ciebie :-( Nie wiem dlaczego. A teraz Wam napiszę co ja zmajstrowałam :O Wczoraj późno już (około 1 w nocy) wlazłam na czat. Nie wiem co mnie podkusiło za licho :O Ale fajna grupka ludzi się zebrała i tak sobie gadaliśmy i gadaliśmy (w sumie nie wiem o czym :O ), spojrzałam w pewnym momencie na zegar a tu...3 nad ranem. Myślę sobie \"zamienię jeszcze ze dwa zdania i idę spać bo rano nie wstanę\".... I jakoś tak zeszło i....jasno się zrobiło. Przegadałam całą noc....już mi się nie opłacało kłaść spać - była 6 rano :O Zrobiłam sobie kawę, potem Młodego do szkoły obudziłam, Małemu dałam śniadanie i....teraz padam na twarz. I chyba zaraz spać pójdę. Normalnie - stara a głupia :D Jakbym się pierwszy raz do netu dorwała :O Bolą mnie oczy, jest mi zimno....Idę pod kocyk...spać, spać, spać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, byłam na tai..moglabym chodzić 3 razy w tygodniu. Boleję, że jest tylko raz. Wróciłam obolała..., oczywiście ruszam się jak pokraka. Podobno sporo osób już się zniechęciło. Pani prowadząca jest miła, jest najpierw rozgrzewka łapkami, też mi się podoba. Wbrew pozorom, to bardzo trudna gimnastyka, opanowanie tych wszystkich ruchów we właściwy sposób nie jest łatwe. Pociesza mnie, że niektóre osoby chodzą już trzeci raz na kurs podstawowy. To naprawdę lekcja cierpliwości i pokory, a co najważniejsze trzeba się absolutnie wyłączyć i nie myśleć o niczym innym, tylko o ćwiczeniach. Inaczej się tego czlowiek nie nauczy. Nie jestem szczególnie zdolna, ale może przy trzecim kursie pierwszego stopnia już będę umiała :D Aha ! Chodzą głównie babki po 40-ce i 50-ce. Młodzież podobno szybko rezygnuje. Jest tylko jeden mlody chlopak, niski krępy, bardzo napakowany i nieźle mu idzie. Czy mówią Ci coś nazwy...łapanie ptaka za ogon, głaskanie konia albo unoszenie tygrysa w górę...? Grupa doszła do igły na dnie morza/ ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szok, że nie możecie otworzyć ?????? Jeżeli żadna z Was nie mogła, to nie rozumiem, muszę się popytać komputerowców. Wiem, że jest coś takiego, jak zabezpieczenia przed cudzymi materiałami, a ja korzystałam do tej prezentacji z cudzych /???/, może to to, tylko wtedy gdy przesłałam sobie na inną pocztę /gazety/też nie powinnam otworzyć, a ja otworzyłam. Ja też dawno, dawno temu myślałam, że moja prababcia jak żyła widziała króla Kraka i smoka wawelskiego.../mieszkała w Krakowie/, a siostra mojej mamy była przekonana jako dziecko, że kiełbasa rośnie na drzewach /ale tego już zupełnie nie rozumiem/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---dzieci mają niesamowitą wyobraznię.Kiedyś był tu nawet topik na ten temat.Jak go czytalam to płakałam ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze jedna rzecz... Wczoraj rozmawiałam telefonicznie z Malibu. 12 listopada jest rocznica założenia topiku przez naszą nieodżałowaną Cheer... Pierwsza z nas wpisała się Whisky 13-go o godz.21.43, potem byłam ja 15.11, 11.07, dalej Moniał /pod tym samym nickiem/ 17.11, 10.24 następnie Malibu 9.12, 20.50 i Foleta 18.20, 22.37 /napisała, że długo nas szukała...hihi/ Chcecie powspominać ? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3147395&start=0 Wiem, że reszta dziewczyn dołączyła później, ale to akurat nie ma znaczenia. Celebrować święto powinnyśmy wszystkie. Czy nie uważacie, że należałoby to uczcić ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kobietki:))) Wczoraj wieczorem wrócilam i padłam na łożko,dzisiaj pierwszy dzień w pracy,ufff. Teraz Was tylko mocno ściskam na powitanie🌻,odezwę się póżniej z jakimś memoriałem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×