Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

No coś Ty - zobacz jaka jestem pilna - wszystko nadrobiłam , jakby nie ja to by Wam dzisiaj topik padł :D:D:D:D:D:D:D:D i wcale nie leniuchuję - tylko rano troszeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w porządku, ale czytać będę dokładnie jutro, tak na spokojnie :) bo dziś mogło mi coś umknąć a Fizz to ma przechery z tym wrednym jamnikiem Malibuś zrób fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc...ja placki pieklam wczoraj a przed chwila wyszli goscie.Dzisiaj sa imieniny mojego meza i tez Whisky jestem po malym co nie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się napić. Anuś, wszystkiego najlepszego dla TM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie poszly... Fizziaczku moge sie podzielicl ,sacze sobie piwko i slucham,,Dzemu\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz MM bardzo dziekuje za zyczenia i kolejke stawia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ja nie mogę nic sączyć. Szlaban, póki co :(, ale dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak jak pisałam mam nadzieję, że na spotkanie będę mogła i może nawet się skuję. Hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu niedługo mamy parę jubilatek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu najbardziej lubie ,,Do kolyski\'\',,,Modlitwe\'\' i ,,Tylko ja i ty\'\' a Ty? Skoro nie lubisz piwka to moze masz ochote na whisky ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizziaczku masz jak w banku,dopilnuje tego...hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibuś---dzięki :D Dopiero do kompa się na moment dorwałam. Chłop w dom to i problem w dom :O Jutro Młody też ma turniej - spotkanie pod szkołą o 7.30. Jak myślicie go to go bedzie budził????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Matko!!! Fizziaczku !!! Ty tu o tej porze???!!! Monia, bidulko, Ty to już naprawdę sobie nie poleniuchujesz ;););) Dobranoc!!! Kolorowych i erotycznych {kiss]😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i przyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, to ja Wasz budzik. Monia, Ty już na nogach ? Ja od 6-ej. Dla mnie to nie problem, ale ci, co lubią pospać, to już kłopot. Dalej chmurno, durno a w sercu ciagle maj. Wierzcie mi, to najlepsza terapia. Znaczy ten maj !!!!!!!!!!!!!!! Z Premierem przeprowadziłam poważną rozmowę. Albo przymusowe leczenie na głowę, albo fora ze dwora :D. Penie już to widzicie, jak wyrzucam psa z domu. Jemu tu jest tak dobrze, że nawet, jak uda mu się wydostać na zewnątrz /siatka stara i czasami jakaś dziura się zdarzy, a teren przecież b.duży 8000 m kw./to polata, polata i tak do domu trafi. Taka cwana bestia. Kobietki i chlopaczku, miłej niedzieli Wam życzę i proszę mi tu pisać 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fizz...u mnie pogoda tez byle jaka .Dzisiaj siedze w domku i wypoczywam.Wam rowniez zycze milego leniuchowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś, jak się czujesz ? Sorki, zapomniałam zapytać. Mam nadzieję, że lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!! U nas też byle jak - wiatr wyje za oknem, rano padał śnieg z deszczem a teraz nieśmiało wykukuje słońce. Ale na przekór pogodzie też życzę Wam wszystkim miłej niedzieli i maju w sercach 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy w Jankach pooglądać mebelki. Potem wstąpiliśmy też do Ikei, M czekał przy stoliku na dole, z krzyżowkami, a my biegałyśmy. Przyznaję, że nie przepadam za tym miejscem, najbardziej wkurza mnie, że trzeba przejśc przez cały ten magazyn nawet jeśli chce się obejrzeć jedną konkretną rzecz. Ale nawet spodobała mi sie jedna komódka, zadziwiająco tania i mogłaby robić za mebel w stylu japońskim. W sklepie obok były fajne meble drewniane, chyba sprowadzane z jakiegoś taniego kraju, wyglądały super, ale szuflady nie chodziły. A to jest dość denerwujące. Były też niedrewniane, ale fajnie zrobione w ciemnym brązie(wenge?), też takie trochę japońskie, ale córce się nie podobały. No i tyle, nałaziłyśmy się i nic z tego nie wynikło. A już miałam nadzieję, że jakiś porządek u niej zapanuje przy tej okazji. Aha, były też takie chodniczki bambusowe całkiem niedrogie i w stylu. Jeszcze bym jej coś domalowała do tego wszystkiego i całkiem niedużym kosztem dałoby sie to zrobić. Wracając wstąpiliśmy do restauracji japońskiej na sushi. Ja kiedyś jadłam, nawet jadałam, bo przecież pracowałam w restauracji orientalnej, ale córka chciała spróbować. Musimy kiedyś zrobić same. M zjadł kalmary, ale to zupełnie co innego niż w Grecji, tam chrupiące i pyszne, a tu gumowe. No ale jakoś to przełknęliśmy, zwłaszcza, że córcia fundowała. Restauracja w naszej okolicy, w podobnym do naszego, niewielkim domu i o dziwo pełna. Nie wiem jak jest w dzień powszedni, ale przy dzisiejszej modzie na lancze, kto wie? Tym bardziej, że jakieś firmy są wokół. Nie wiem czy Was nie zanudzam tymi meblami, ale to tak apropos wystroju Malibu. skorzystam, że nikogo nie ma chwilowo w domu i opowiem WEam jak było wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu dziś nie popiszę:-( Cały dzień zeszło mi na sprzątaniu,gotowaniu i praniu.Wiem-niedziela.Jednak wczoraj po tej piwnicy nie miałam na to siły:-( i dziś musialam to zrobić.No i do tego lekcje z córką.Padam na pysk. Mam nadzieję,że wam niedziela minęła milej niż mi.Z tego co zdążyłam zobaczyć to Whisky miała miły dzień. Ja na dziś się żegnam.Do jutra Majówki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×