Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Jak miewam te moje okresy niepisania, to sama przed sobą sie tłumacze, że nie mam Wam co pisać, bo w kółko to samo. Rano z małą do szkoły, potem do collegu, potem po małą. W tzw.międzyczasie załatwić jakieś sprawy, skoczyć do miasta, do koleżanki na jakąś kawę - a popatrzcie z byle czego walnęłam cały elaborat :D:D:D:D:D:D:D A jeszcze zapomniałam, że w sypialni mam chińską nocną lapkę i papierowy \"żyrandol\" i u dzieci też ten \"żyrandol\" ( były tanie i ładne hihihi) No to spadam, chwilkę jeszcze poleniuchuję i na 11:30 na religię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W noc poślubną panna młoda mówi do swojego świeżo poślubionego: - Ponieważ jesteśmy teraz małżeństwem, musimy wprowadzić pewne zasady dotyczące seksu - Jeśli wieczorem mam uczesane włosy oznacza to, że nie mam wcale ochoty na seks, jeśli są w lekkim nieładzie, to znaczy, że mogę, ale nie muszę mieć ochoty na seks, a jeśli są w nieładzie, to znaczy, że mam ochotę się kochać. - W porządku kochanie - odrzekł mąż - żeby wszystko było uporządkowane musisz wiedzieć, że wieczorem po powrocie z pracy zawsze piję drinka. Jeśli wypiję tylko jednego, to znaczy, że nie mam ochoty na seks, jeśli wypiję dwa to znaczy, że mogę, ale nie muszę mieć ochoty na seks, a jeśli wypiję trzy, to stan twoich włosów nie ma znaczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Mój mąż powiedział wczoraj, że jestem strasznie brzydka. - Tak powiedział? - No nie dosłownie. Jak przyniosłam mu rano śniadanie do łóżka, spojrzał na mnie i powiedział, że przy mnie czuje się przynajmniej jak prezydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Mój mąż powiedział wczoraj, że jestem strasznie brzydka. - Tak powiedział? - No nie dosłownie. Jak przyniosłam mu rano śniadanie do łóżka, spojrzał na mnie i powiedział, że przy mnie czuje się przynajmniej jak prezydent. Mieszkaniec Luksemburga pojechał do swojej znajomej Niemki. Po powrocie opowiada kolegom: - A potem kochaliśmy się w pozycji "37,84". - A co to takiego? - Normalne "69" tylko, że Niemcy teraz wszystko przeliczają na euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Międzynarodowe towarzystwo, Hiszpan, Turek i Arab, rozprawia na temat najpopularniejszych słów używanych przez każdą z nacji w pracy: - U nasz - rzecze Hiszpan - bardzo popularne jest słowo \"manana\". Znaczy ono: zrobi się jutro, pojutrze, jednym słowem - szybko. - U nas - odparł Turek - używamy w takich sytuacjach słowa \"jawasz-jawasz\", czyli: zrobi się za tydzień, dwa, krótko mówiąc - proszę się nie martwić. - A my mówimy \"Insz Allach\" - włączył się Arab. Znaczy to w przybliżeniu to samo co \"manana\" i \"jawasz-jawasz\", z tym, że brak tego waszego elementu pośpiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze ciasto owocowe Składniki – 1 kostka masła. – 2 szklanki cukru. – 1 łyżeczka soli. – 4 jajka. – 1 szklanka suszonych owoców. – 1 szklanka orzechów. – Sok cytrynowy. – Proszek do pieczenia. – 3-4 szklanki dobrej whisky. Sposób przygotowania Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź, czy whisky jest dobrej jakości. Dobra… prawda? Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. utensylia kuchenne. Sprawdź, czy na pewno whisky jest taka jak trzeba… By być tego pewnym, nalej jedną szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Powtórz operację. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostkę masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej. W międzyszasie zprawdź, czy wisky jest na pewno taka jak czeba. Najlepjej sklaneczke. Otfórz drugo butelkie jeżli czeba. Wszuś do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Sprawś jakoź wiski, żepy pootem gosie nie mufili, sze jest trujnoca. Wszuś do miszki szyską sól jaką masz w domu, czy so tam masz, szysko jedno so. F sumje fsale nie ma snaszenia so fszusisz! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehamy i sukrem, fszystko jedno, i frzudź monki ile tam masz domu. Osmaruj piesyk maseem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij zwiszki. Sprawś jakośś fiski sostanej ot pieszenia siasta i iś spaś. ...........jeszcze się smieję :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba więcej tych placków zostało upieczonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piękny znajomy
Ja niestety nie mam zdolności do pieczenia ciasta ......ale chyba dzisiaj sprubóje hehehe super przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pszepiknie, szyscy hyba porzli pies siasto i chlaś łiski i rzaden nie kce się wpisaś :(:(:( W takim zrazie ja sopie poleniuchuje :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to nieładnie, że nikt więcej się nie odezwał. Ale u nas tak zawsze w weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale nie dam rady was przeczytać dzisiaj i się ustosunkować:-( Przedwczoraj dostalam telefon od teściowej.Prosiła bym zrobiła porządek w piwnicy u nich bo muszą ją zdać do spółdzielni.Mają dwie.Więc wczoraj musialam zalatwić ludzi(moich barci) i jeszcze lekcje z półtora tygodnia córci:-(:-(:-( No i dziś walczyliśmy z tą piwnicą 4godz.Wiecie co,mówią,że to kobiet chomikują różne rzeczy-bo może się jescze przydać.Ale to co facet potrafi zebrać prze 30lat to już szok.Jestem połamana i padnięta.No i oczywiście musieliśmy się włamać bo nie zostawiła mi kluczy(też tego nie rozumiem). Dobra,ja spadam bo muszę szykować dziatki do spania i jescze troszkę lekcji odrobić z córką. Miłego wieczoru dziewczyny.I chłopaku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie piekny nieznajom
no j ciajsto ne wyjszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :):D Cały dzień leniuchuję :D:D Dopiero psysła z miasta... ciasta nie piekłam... dowcipy super. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj!!! To ciężki miałaś dzień Foletka, współczucia 😘😘😘 A my tu wrzyscy pieszemy dzis plaski - nawed TM się skósił ale rombnol hyba zakalsa.....:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁOO MATKOOOO!!!!! Jak miło!!! Cześć Nadd, cześć Whisky - przyczyno waszych dzisiejszych wygópuf....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeść :D:D no tak za mało czasu mam zamiar jeszcze się napić czegoś dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Foletka dziś zmenczona i nie czytała tych wugópuf. Ale skrobnijcie cos więcej, bo ja sie czuje jakbym miała dyżur za karę ( Tylko ciekawe za co??!!! ;);););););))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×