Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Hej Słoneczka!!!!!!! Już jestem zanetowana :D tylko brak mi ciagle czasu na cokolwiek....Biegam, załatwiam, urządzam ...RATUNKU!!!! Wszystko posuwa się zgodnie z planami tylko ....ja jeszcze nie wypadłam z tego szybkiego rytmu i za powolnie mi się to wydaje :-) Na razie każdy pokój mam urządzony tak częściowo więc w każdym walają się te cholerne kartony! A wszystkie meble też dowożone są w kartonach więc....pomału dostaję obsesji na tym punkcie :D :D Nic to... Na szczęście zaczyna się letnia wyprzedaż to się szybko obkupię i będzie spokój...na jakiś czas ;-) Chłopcy zadowoleni a Mały ma dodatkową atrakcję - zjazd po poręczy ze schodów :O Już raz zleciał ale jakoś nie rezygnuje (na wszelki wypadek sprawdziłam gdzie jest najbliższy szpital......) Do szkół nie będą mieli daleko, Młody nie chce mundurka nosić (bo w krawacie tylko frajer chodzi :O....), Mały przetestował natomiast dokładnie szkolny plac zabaw. No i ma raj na Ziemi ze swoim ulubionym Thomasem (taka angielska bajka o pociągu - może Wam się kiedyś rzuciła w oczy, czasami w Polsce leci) bo Thomasa tu pełno - zabawki, gazetki, książeczki, pościele, piżamki, ubranka, mebelki.... Parę dni temu w sklepie zażyczył sobie....skarpetek z Thomasem - pakowane toto było po dwie pary i na każdej z nich inny pociąg....Nosił jedną skarpetę z jednej pary a drugą z drugiej :O :O Za nic nie mogłam go normalnie ubrać - na szczęscie było chłodno i miał długie spodnie to na ulicy jego szaleństwo nie rzucało się w oczy. Postaram się szybko machnąć jakieś fotki i Wam przesłać.... Fotki domu...nie Thomasa :D Fizziaku --- dużo zdrówka, spokoju i optymizmu Ci życzę. Szkoda, że nam spotkanie nie wypaliło ale...co się odwlecze :-) Foletka --- z tym mieszkaniem Twojego M to jakiś koszmar!!! Co za bezczelna (żeby się brzydko nie wyrazić) baba! Ale wygląda, że wszystko jest na dobrej drodze a ja mocno ściskam za Was kciuki! Mocniasto Was całuję bo muszę kończyć - szafa w naszym pokoju w końcu stanęła więc idę pozbywać się kartonów :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniale ale bym Cię wyściskała i ucałowała:-D:-DStęskniłam się za tobą okrutnie:-DTyle entuzjazmu i radości jest w Twoim poście.Normalnie aż nabralam chęci do zycia i działania.Mam nadzieję,że choć troszkę udzieli się on i Fizz.Bardzo jej tego teraz trzeba. Pisz dziewczyno,pisz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałku ❤️❤️❤️ Jak dobrze, że jesteś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napisałam do Ciebie eska. Może, to on sie przyczynił, że się pokazałaś !!! Bardzo się cieszę, że wszystko powoli, a własciwie w szybkim tempie ;) się układa. Oby tak dalej!!!! Tego Wam życzę. Dużo sily i wytrwałości i zaglądaj Słoneczko !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim 🌻 A szczególnie Nadd ❤️ Wszystkiego najlepszego Nadeńko, żeby Ci starczyło duzo siły, na pracę, na podróże, na milość, żebyś była zdrowa i szczęśliwa i żeby spełniły się marzenia. Odbierz pocztę, którą za chwilkę wyślę :) Reszta widzę bardzo zapracowana. Monia, Foletka, to zrozumiałe. Whisky w ferworze przygotowań. Nadd na wyjeździe. Anka ??? W pracy? A o Malibu już nie wspomnę, skoro nie pamięta o nas. Albo ma klopoty, albo ma nas dość :( U mnie dzisiaj pogoda ładniejsza, mniejszy wiatr i jakby ociepla się. Własciwie czekam na to ciepło. A zawsze lubiłam chlodniejsze dni. Jak to się człowiekowi przestawia. Nigdy nie mów nigdy. Mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu uda mi się na jakieś 3 dni do Kazimierza. Bardzo bym chciała. No i do P. Ale nie wiem, kiedy. Narazie przyjeżdża tam jeszcze ciocia Malutkiej ze Słowacji. Zobaczymy, co wyjdzie z planów. Tak napisałas Foletko /ładnie/, że dobrze byloby, gdybym się zaraziła entuzjazdem Moni. Wiesz, ja na swój sposób jestem szczęśliwa /no może za duże słowo/, że spotkały mnie pewne mniej przyjemne sprawy. Zobaczyłam, że rzeczy nie są takie, jakie nam się wydają. A to też nauka. I może powinnam być mniej otwarta. Czasami dobrze poznać prawdę. Ludzie są tacy, jakimi im wygodnie być. I mają do tego prawo. A ja na pewno powinnam mniej ufać. Dotyczy to różnych sytuacji. Miłego dnia dziewczyny i zobaczymy, czy uda mi sie to wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nadd - samych wspaniałych chwil i spełnienia marzeń 🌻🌻🌻, no i bardziej prozaicznie - zdrowia, dużo pieniędzy i sił do robienia tychże. Przeczytałam tak na szybko, ale dostrzegłam Monię:) super, że już jesteś. Pisz pisz nam o wszystkim, bo to w naszym/moim nudnym życiu - balsam dla duszy. Ciekawa jestem czy juz działacie, czy za szybko pytam? Cieszę się, że wszystko pozytywnie. Fizz, albo zawile napisałaś albo ja myślę w zwolnionym tempie. Prędzej to drugie. Posądzasz mnie o wir pracy, a ja tkwię w lenistwie. Nie robiłam nic, oprócz gotowania. A powinnam, bo już jedni goście się nam wprosili, chociaż zaplanowaliśmy wyjście - kino i knajpka. No i trzeba się zabrać do roboty. Nie ma romantycznie. Pogońcie mnie do roboty, bo tak mi się nie chce, chyba naprawdę jestem w nienajlepszej formie. Byłam w sklepach, godzinami się nie mogłam zdecydować co wybrać, były buty sportowe, firmowe niedrogo, no i miałam okropny dylemat co wybrać, bo to i numery różne i w ogóle.. aha, bo to dla chłopaków. Moniał pisz o tych wyprzedażach, tam przecież taniej niż u nas. Był taki program w tv o dofinansowaniach z Unii, że trwa to ze dwa lata i pieniądze wsiąkają po drodze w różne organizacje i firmy, tak że dla zainteresowanego zostaje niewiele. Masz to z głowy. I inne sprawy też. Dziewczynki piszcie. Rozumiem, że Foletka dostała kopa do działania. Ale co z Anią, że o Marnotrwnej nie wspomnę. Nawet jak nie zdałaś to sie pokaż. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnotrawna - miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Whisky 🌻 Mówisz, MASZ !!!! Znaczy kopa! :D No wiem, że z kupowaniem dla facetów, to jest horror. Ale Ty jeszcze możesz ze swoim iść do miasta, ja raczej nie. Wolę malowanie mieszkania, przeprowadzkę, kopanie stawu, przerzucanie węgla itp. Rozumiem, że tym razem chodzi o prezenty. Ja zabieram sie teraz za pieczenie tortu dla jubilata, mam nadzieję, że ta fotka na tort jutro przyjdzie. Zaprojektowałam coś śmiesznego i może przez to będzie weselej. A Monia, to chyba jeszcze się rozpakowuje, a JM jeszcze pewnie wszystko organizuje. Kurczę, ale żeby tak prawie 50% nas wybyło tam. No, bo Foletka, to jak \"wybyta\" A tak w ogóle dziewczynki, która pojechałaby na spotkanie z Nadd ? No wiem, że Foletka nie, ze zrozumiałych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. Piszę,bo nie wiem jak długo bedę mieć jeszcze internet.Wciąż jestem w proszku z likwidacją mieszkania.Bardzo by mi się przydał M ale cóż muszę zalatwić to sama za pomocą braci.Problem w tym,że nie zabardzo im się chce:-( Fizz---co cię nie zabije to cię wzmocni.Mam wrażenie,że wyciągnęłaś właściwe wnioski z ostatnich wydarzeń:-(Chyba nie ma już nikogo,kto mógł by Cię teraz wykożystać do czego kolwiek.Masz czas teraz tylko dla siebie.Możesz robić co chcesz nie oglądając się na innych i nikomu nie musisz się z tego tłumaczyć.Z każdym mijającym tygodniem będziesz silniejsza.Wierzę w to i trzymam kciuki.❤️ Whisky---bardzo dobrze Cię rozumiem.Tzn.Twoje \"lenistwo\".Poprostu to ta szara codzienność,brak pracy,prak perspektyw na zmiany w życiu tak na Ciebie wpływają.Ja to przerabiałam i doskonale Cię rozumiem.Dobrze,że jednak się nie poddajesz,że wciąz szukasz pracy dla siebie.Z chwilą gdy to się stanie wszystko się zmieni na plus!Wiem,że cięzko się czeka na tą chwilę ale warto.Jakoś wytrzymasz ten trudny czas.Masz wsparcie w M i to jest ważne.❤️ Nadd---w dniu Twojego święta życzę Ci spełnienia marzeń,szczęśliwej Miłości,spokoju w pracy i uśmiechu na codzień.🌻 Monia---wracaj tu do nas i pisz!!!!!!!!Powody już znasz. Malibu---brak mi słow na Ciebie kobito:-(Jak przyjedziesz do Polski to od nas za pośrednictwem Fizz dostaniesz nagana na gołą d.....kę:-D:-D Anka---a co ciebie tak tu mało ostatnio,co?Ja rozumiem:praca,dom,działka,rodzina ale nam też jesteś tu potrzebna.🌻 Dobra ja spadam bo dopiero wróciłam z miasta a tu robota czeka:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D same nieporozumienia :) buty kupowałam sama, bo M nie da się wyciągnąć po zakupy dla niego, bo te inne jeszcze jakoś znosi. Dla syna kupiłam sandały Heada, a dla M sportowe zamszowe, ale juz wiem, że za duże, a b. ładne. Nie było numerów, a każda firma to inne wymiary :o, no trudno, albo weźmie syn, albo oddam, czy może jeszcze będzie na co wymienić. No i niespodziewanie okazało się, że mogliśmy wymienic trzy telefony, a przecież jakoś niedawno brałam swój. Nie myśłałam, że syn też dostanie za swojego mixa i przez to niepotrzebnie tak długo się męczył ze swoim starym. Ale za to jutro będzie miał niespodziankę. :):) Byłam z M i wybór też nie był łatwy. Mam cudeńko fioletowe, płaściutkie i rozsuwane, samsung. Bardzo mnie uszczęśliwił, ale znów zastanowiły mnie te wysokie technologie, oj nie nadążam już wcale i trochę mnie to martwi. Tego filmu, o którym pisała Monia tez nie znam. :o Tort będzie fantastyczny Fizz, ale, że Ci się chce... a my takie leniwe, no może niektóre. ;) Foletka, że Ty jeszcze się łudzisz co do mojego pracowania, ja juz jestem opóźniona w rozwoju przecież. :o A teraz siedzimy i bawimy się telefonikami. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Ci zazdroszczę Whisky. Jak ja lubie taką zabawę telefonikiem, a w dodatku, jesli to cudeńko :) No z tym tortem, to jeszcze nie wiem, czy wyjdzie. Narazie upiekłam. A przesyłka już dzisiaj przyszła, więc zamiast kwiatów jubilat dostanie tort.A na nim fotkę /jadalną/ , wśród róż lezy bobasek z glową uśmiechniętego jubilata w okularach /bo w okularach chodzi/, no i odpowiedni napis typu wiecznie mlody.... Zawsze to inaczej. Zwykłego tortu by mi sie nie chciało, chyba, że bym musiała. Też ostatnio leniwa jestem. No ty mamy z tymi panami, nie dość, że dostają ciucha, to jeszcze nosem kręcą, że muszą po niego iść. Myslałam, ze u Ciebie jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kicha, bo nie wiem jak wyłączyć to cholerstwo T9, córka śpi, syna nie ma, a ja nie lubię czytać instrukcji. Ale będę chyba musiała :o Fizz, a może byś zrobiła fotkę tego tortu. :) Aha, przypomniało mi się, oglądałam Telemaniaka i strasznie zjechał ten film, co tak zachwalałam, czyli zupełnie nie dla facetów. Nadd, weź to pod uwagę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież nie będę zaczynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zacznij nie bądź taka...
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona gospodyni domowa x
ale żebym to ja w takim stanie miała zaczynać to już jest skandal po pierwsze jestem w nienaturalnym dla siebie stanie po drugie jestem już mokra z wysiłku, bo odgruzowuję po trzecie na chwilę usiadłam z kawką, to mogę zacząć, niech tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona gospodyni domowa x
kurczę zapomniałam hasła, widać ten stan do mnie nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona gospodyni domowa x
tak się wzięłam za robotę na wszelki wypadek, gdyby ktos chciał wejść do tego domu, ale nic nie robię, część rodziny wyjechała, część ma zmartwienia, więc nie będę im zawracać głowy, a pozostałej części chcę pokazać, że my też możemy tak się zachować jak oni. A co, będę zołzą. M w dalszym ciągu trzyma się planu, że gdzieś sobie pojedziemy, jeszcze nie wiem, ale szykuję pyszne mięsko. No to na tyle. Czyli u mnie nic ciekawego, a u Was??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona kura domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona kura domowa
tylko sprawdzałam, ale to też nie ten nick był, hmm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona kura domowa
powinnam pojechać po jakieś dobre winko, ale jak wyjdę to już nic nie zrobię, wczorajszy kop nic a nic mi nie pomógł, czas jakoś za szybko ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra idę
dalej coś robić, mam stos prania do poukładania w szafach, no i zaległe sterty jeszcze leżą, tak jakby każdy nie mógł swojego zrobić, ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciągam jak mogę
ale żadna nie chce się pojawić no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja myślałam, że Ty już po winku hihihi:D Masz rzcję, nie szalej za bardzo, ale pozory, pozory.... to ważna rzecz. Ale chyba jednak nie pozorory, bo skoro masz pyszne mięsko. A pozor po słowacku to...uwaga. Ja narazie mam klopoty z światłem i MM Włączyli, ale nie wiem, na jak długo. Oj Szalona, dobrej zabawy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem po 3 piwkach aco:-D:-D:-D i pamiętam,że to nie kura a szalona gospodyni była:-D:-D:-D Dziś moja babcia a pra babcia moich dzieci miała urodziny:86.I do tego moi bracia:bliźniacy do tego,imieniny.Więc impreza goniła imprezę.To moje ostatnie poddrygi w Polsce.Jak szaleć to szaleć \"mineralną poproszę i dwie słomki\":-D:-D:-D Pa ide spać a .....może jeszcze jedno piwko sobie strzelę:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góralu czy ci nie żal,góralu wracaj do hal lalalalalalal:-D:-D:-D:-D A ja sobie piwko piję,Fizz się bawi a może i nie bo to może jutro ta impreza ja ja dziś jestem pijana:-D:-D. Szkoda tylko,że muszę pić sama:-(kiedyś tylko człowi8ek hasło rzuciła już były chętne do wspólnego picia piwa czy innych wynalazków:-D Ale byki:-):-D:-D wybaczci8e mi ale ja już podwójnie widzę i zapomniałam co jak się pisze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownice moje
wzywam was.Łysa Góra na was czeka. Abra kadarba bim salabim,hokus pokus bęc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownice moje
ale z was małpiszonki:-DTo ja tu siedzę samiutenka,klikam do was a wy co?W nosie macie pijaczkę jedną,tak?!:-)Szzzzzzzzzkoda,że na kafe nie mogę wkleic swojego zdjęcia z baaardzo dłuuuuugim jęzorem:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownice moje
dobra,nie to nie!Nie chcecie ze mną gadać to idę lulać.Proszę mnie jutro nie budzić na kawkę czy jakąś zieleninę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale było fajnie. Szkoda, ze mnie tam nie było :( Ja na imprezke dzisiaj, ale raczej bez picia, a własciwie upicia. Raczej będzie tylko piwo, a to nie dla mnie. Niestety. Nie dość, że tuczy, to rozdyma :). Wiecie, ja wole fikołki. Trudno, jakos przeżyję, choć będzie ciężko, bo pewnie będzie golonka, a tego bez czegoś mocniejszego nie razbieriosz. No ide zobaczyć, co wyszło z tortu. To zdjęcie jest na takim jakby opłatku i na poczatku się bardzo pomarszczyło. Boję się tylko, czy nie bedzie trochę zamazane, bo to jednak wilgoć z ciast i nasączenia. Może, żeby było suche ciasto..... Ale, jak się nie spróbuje, to się nie wie. Miłego dnia i bez bólu głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona gospodyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×