Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Moniał-ja Cię chyba zacznę buntować,cholerka jasna.Skoro znajomi nie mają zamiaru ruszyć d.u.p z Waszego domu to Ty przestań się z nimi cackać.Podsuń im parę ofer odnośnie wynajęcia,przypomnij,że u Was mieli zatrzymać się na któtko,że Twój dom to nie hotel.Zacznij działać kobieto,bo jak mi Bóg miły to wsiądę do samolotu i przyjadę zrobić tam porządek.A możesz też powiedzieć,że jest kolejka oczekujących znajomych na pokój,którzy chcą przylecieć do UK. Dziewczyny-powiedzcie Jej coś,bo nam się wykończy dziewczyna!!!!!:-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo się cieszę, żę mój brat przyjedzie!!!!!! Już nie mogę się doczekać - jednak jedynacy mają trochę \"przechlapane\" :O Nikogo (z jedynaków) nie chcę obrazić, nie to jest moim zamiarem. Patrzcie - między mną a bratem jest 9 lat (!!!) różnicy a pomagamy sobie, wspieramy się, dodajemy nawzajem otuchy! Chrzanię - wiem :D Ale tak bardzo się cieszę, że przyjedzie!!!!! Foletka---przyjedź do mnie :D No przyjedź, kobieto - wraz z rodzinką! Fotki piękne...ja na razie nie ma sił na nowe foty!!! Musicie poczekać, koleżanki :D A zresztą - czy kogoś to obchodzi??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,Monial -bo dostaniesz kopa:D Jak to nikogo nie obchodzi- a my to nikt????:) A rodzeństwo to ktoś kto zawsze będzie przy tobie-sama mam 3 starszych braci:) A stopka fajna i wbrew pozorom optymistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam, że mam jakies halucynacje, bo nic nie piłam, zaglądałam tu z godzinę temu i nie było naszych ostatnich wpisów, kończyło się na rozmowie o Ani, czyli jakieś dwa dni temu. :o Nic napisać się też nie dało. Coś szwankują wszystkie systemy. Monia Monia - kobieto obchodzisz wszystkich! Tylko nie wszyscy/wszystkie nadążają za tym co się dzieje. A ja zazdroszczę Ci takich dobrych kontaktów z bratem. Nie chcę być wredna i krakać, ale one(kontakty) potrafią się zmieniać jak brat się żeni. Dopiero teraz sobie uświadomiłam, że jednak ktoś tu u nas jest jedynaczką, a nie bardzo kumalam co Ty ciągle tak przepraszasz tych jedynaków. Juz człowiek nie nadąża z tymi bliźniakami jedynakami. :) A ja to zawsze marzyłam o siostrze. Nie ma Was, a ja bym pogadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky--ja nic nie piłam ale ni w ząb nie kumam o co ci chodzi z tymi bliżniakami jedynakami.:-DWiem,że Fizz to jedynaczka-no chyba,że mam sklerozę:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) No i gdzie są wszyscy?:)Bo kawka i herbatka już na stole a przydałyby się jakieś kanapki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mam kłopoty z cafe i ....ciocią. Oj Foletko, mądra z Ciebie kobieta, Powinnam sie od Ciebie uczyć !!! Jak tylko będe mogła odezwę się i napiszę więcej Brakuje mi Was. Sciskam mocno i miłego dnia! Mam nadzieję, że nie skończę z zawałem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciak mi wszystko skasował... nie mam czasu pisać teraz od nowa... whisky//:) ja miałam wczoraj to samo, ani ostatnich postów z dwóch dni, ani możliwośći pisania, nie wiem co to było, ale znalazłam dzisiaj info w dziale redakcji, że inni też mieli takie problemy, tłumaczą to porządkami na kafeterii, które są robione już od jakiegoś czasu. A tak to już nie pamietam, co pisałam do której... musze od nowa się wczytać. korzystając , że kafe teraz działa, to pozdrawiam wszystkich i życze miłego dnia :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:D:D Ja wiem, że Foletka to bardzo mądra kobieta, ale dlaczego tym razem? Możesz to bliżej wyjaśnić Fizz? Domyślam się, że to w związku z ciocią, ale chciałabym wiedzieć. :) Foletka, tam zabrakło przecinka, a pod wpływem ciągłych aluzji wokół, napisałam o bliźniakach, z tego wszystkiego wyszło, że bliźniaków przeciwstawiłam rodzeństwu w ogóle, że jak dwójka to koniecznie bliźniacy. He he :D:D No dobrze trzeba się brać za robotę. Jak to poważnie zabrzmiało, jakbym co najmniej stawała do taśmy w fabryce, albo ruszała do żniw, no ale nie ta pora. No to do kuchni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie koleżanki:-) Fizz---A co się dzieje,że możesz zejść na zawał:-(:-(Czt to ciocia czy sprawy spadkowe?Wystraszyłaś mnie trochę:-(No a z ciocią to wiedziałam,że tak będzie-to Ty zajmujesz się nią a nie ona Tobą:-(W tej sytuacji mam nadzieję,że nie zostanie długo!!!Trzymaj się ciepło dziewczyno!!!!! Emmi----wiem co to znaczy problemy z netem.Jeszcze jak Ty siedzisz w domu to to jedyny kontakt z ludzmi.A nie możecie założyć tego radiowego?Ludzie bardzo sobie chwalą. Moniał a jak tam Twoje sprawy,czy coś się klaruje?A może zrobisz schab na obiad?Wiesz takie nawalanie tłuczkiem........:-D:-D:-D:-D Ja mam dziś nastrój w miarę bo słoneczko pięknie świeci.Boję się tylko,że to chwilowe a popołudniu będzie lać:-( Mam trochę meil do napisania ale jakoś nie mogę się zebrać.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky chciałaś wczoraj popisać a Cię wcieło:-)Gdzie się podziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje drogie koleżanki,mam nadzieję,że macie tylko (a może aż:-D) problemy z kafe i dla tego Was tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) foletka 👄 za dzielne zaglądanie na topiku ;) Wiem jak to wkurza, kiedy wpisów nie przybywa ;) Mnie nawet dobrze się otwiera, ale nie wiem, dlaczego nie ma mojego wpsiu, bo zaglądałam i widziałam Ciebie :) Może misiek mnie jakoś absorbował i miałam coś naskrobać, odkładałam i tak w efekcie nic nie napisałam.... bardzo przepraszam :) U mnie radosny dzień, bo nowokupiona świnka cięzarna dzisiaj o 4.40 urodziła małe świnki :D Jeszcze do końca nie wiemy ile ich jest. Ja naliczyłam dwie, MM nagle stwierdził, że są trzy... ale to chyba mu się pomyliło i są dwie... nie ruszamy rodzinki, bo to niewskazane tak pierwszego dnia, ale myślę, że za 2-3 dni zagadka sama się rozwiąże, jak się rozpełzną po klateczce :D Pierwszy raz widzę takie małe świnki :D Cudacznie wyglądają! Mają już futerko, ruszają się, nie wiem czy widzą, ale oczka mają otwarte, są dość spore, tak na długość z 7-8 cm? tak około. Nieproporcjonalnie duże mają kończyny, przynajmniej tylnie, stopy są takie duże :D Przednie łapki chyba nie są aż tak duże :) Z tyłu to tak bardziej z tymi nieproporcjonalnymi stopami wyglądają jak nietoperze :) miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem, ale naprawdę nieobe4cna napiszę duuużo w niedzielę po wyjeździe cioci ale tęsknie za Wami baaaaardzo Sciskam wszystkie i myslę o Was Miłego dnia i pisać mi tu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie ma o czym pisać i jeszcze się nie chce i pogoda jest taka?... :) Czeeeść:) Słabo z tym naszym pisaniem faktycznie. Miałam się wybrać na zakupy, ale jak wyjrzałam przez okno to mi się skutecznie odechciało. Mokro i chlapowato, a jeszcze może być ślisko to juz się nie piszę na jazdę tą moją baryłą. Ciocia już dzwoniła czy przypadkiem nie jadę, ale chyba nie.. Ależ Wam ciekawostki piszę;) ale chcecie to macie:D Foletka czy juz wybraliście samochód czy może juz kupiliście? A w ogóle jaki? bo dla Waszej rodzinki to trzeba jakiś większy. Monia czy pozbyłaś sie już tych miłych gości? Oj masz Ty z nimi. Chyba normalne byłoby żebyś ich obciążyła częścią czynszu, wtedy szybciej by się wyprowadzili. Fizz wyobrażam sobie jak wypoczęłaś.;) Emmi nigdy nie miałam takich zwierzątek, ależ masz niespodziankę. A jak się żyje kotom psom i innym pod jednym dachem? Nadd pewnie zajęta i prawie na walizkach, nie no, raczej na plecaku, pewnie olbrzymim. Miłego dnia, mimo szarości za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie dziś pogoda do du..... .Leje,wieje itd.Do tego odcieli mi tv bo rachunek nie zapłacony:-(Mam stałe zlecenie w banku w Polsce i co m-c wysyłamy kasę na opłaty rachunków.Widocznie zabrakło a my nic nie wiedzieliśmy.I teraz trzeba kombinować by to dziś załatwić:-(Frajerka ze mnie bo mogłam upoważnic mamę do dyspozycji kontem albo siebie poprzez internet czy telefonicznie.Wiem,że są takie opcje.A tak nic nie mogę się w banku dowiedzieć jak to wygląda.:-(Nocóż głupich nie sieją sami się rodzą:-D:-D Fizz---domyślam się,że Ciocia jest w złej kondycji psychicznej i t na Ciebie też wpływa.Utulam Cię mocno❤️Czekamy tu na Ciebie! Whisky---my do samochodu się dopiero przymierzamy.Może na wiosnę.Dobrze,że M ma vana 6osob. z firmy to jakoś dajemy radę.Jak tylko kupimy własny to napewno się pochwalę. Emmi---w pierwszej chwili to myślałam,że piszesz o takiej prawdziwej świni w chlewiku:-D:-D:-DI normalnie mnie przeraziłaś:-DDobrze,że to tylko morska ale i tak gratuluję powiększenia rodzinki:-D:-D Moniał---- a Ty dlaczego milczysz?Wyprowadziłaś się do hotelu czy w ogrodzie kopiesz wielki dól dla znajomych:-D(wiem,makabrycznie to zabrzmiało:-) ) Nadd-nawet nie waż się wyjeżdzać bez pożegnania!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę pisać..... Zawaliłam wszystko... Mój tata w niedzielę przyjeżdza....dziecko swoje ratować :D Jestem zerem i z zerem nie ma sensu się kolegować.... Bywajcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Monia! Pleciesz coś bez sensu, jesteś taką fajną kobitką przecież. Nie wiem co się dzieje, ale wierzę, ze wszystko poodkręcasz i będzie OK. To na pewno chwilowe, ale, że tata przyjeżdża to super. Ale Ci dobrze, pewnie specjalnie to wykombinowałaś, widzę ten szeroki uśmiech. :D To będziesz miała całą rodzinkę jak i brat przyjedzie. Widzisz lepiej niż w P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia coś Ty nawywijała,co:-D:-D Chyba dół za płytki zrobilaś i noga wystawała:-D:-D:-D I dobrze,że Tata przyjeżdza,przynajmniej przegoni intruzów z Waszego domu i życia.Tak trzymać a Ty się cesz dziewczyno,że Tata z odsieczą spieszy i raduj każdym dniem. Jak ja bym chciała by moja mama mogła uratowć siebie przyjeżdzając do nas:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Monia, nie udalo mi się wysłać do Ciebie eska. Nie wiem dlaczego..:( Trzymaj sie dziewczynko i pisz. pisz, ale nie podlamuj sie Myslę o Tobie utulam. Przykro mi, że nawet nie moge popisac z Tobą. Ale tu mam, jak mam. Dzisiaj przyjeżdżają po ciocię chrześnica z rodzinką, wyjeżdżają jutro. Będę miała więcej czasu. Foletka, dzieki za fotki, ale popiszę poxniej Jeśli wcześniej nie zejdę. Serducho odmawia posłuseństwa Mimo wszystko i przede wszystkim milego dnia, dobrego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) moniał//:) słuchaj Kwiatku złoty, przejdź się do apteki, albo niech Ci brat czy tata przywiezeie z Polski tabletki antydepresyjne, bo Ty się wykończysz... Ty masz norlamnie klasyczną depresję... martwię się o Ciebie :( fizz🌻 nadd🌻 whisky🌻 foletka 🌻 i czytające osoby 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.Dopiero do siebie dochodzę,rano obudziła mnie potężna migrena:-(:-(:-( Miłego wieczoru i niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foletka//:) 👄 współczuję... wiem co to jest migrena :O dzień doberek i miłego dnia życzę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. :) Foletka mam nadzieję, że dzisiaj już sie lepiej czujesz. Fizz jeszcze masz pewnie gości? Ja wczoraj miałam ruchliwy dzień i goście, ale tak bez okazji. Kupiłam zasłony, które muszę oddać, bo za ostre, niby kolorystycznie pasują, ale za bardzo się odcinają i przez to zmniejszają pokój. Takie mocno wiśniowe, żeby nie powiedzieć bordo, a ten kolor kojarzy mi się z czasami kiedy nic nie było a zasłony wszędzie bordo. Wiadomo, że wtedy nie z tafty tylko z czegoś sztucznego. Niemniej jednak uraz do koloru mam. Emmi a Ty uporałas się z firankami/zasłonami? Wiesz ja byłam w Ikei pewnie po tych promocjach, bo już takich cen nie było, tylko jakieś najzwyklejsze firanki. Nadd pewnie dopakowujesz się i szukasz potrzebnych rzeczy. Masz już reise fiber? Miłego dnia Dziewczyny. Ania, Malibu napiszcie coś, chociaż trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie:-) U mnie nic ciekawego,wybywamy dziś z domu do znajomych także będę wieczorkiem.Mam nadzieję,że ta niedziela będzie dla Was również miła. Fizz---jak Ty się czujesz?Czy serducho ok?Martwię się o Ciebie❤️ Whisky---ja mam to samo z zasłonami:-(Muszę kupić do sypialni i salonu ale nie mam koncepcji jak urządzić te pokoje i tu jest problem.Chyba zasłony zostawię na koniec:-)Mam nadzieję,że gości miałaś miłych i fajnie spędziłaś czas. Emmi---a czy Ty w niedzielę,nie masz trochę więcej czasu dla siebie?Chyba Twój M jest w domu?Napisz coś więcej o robotach remontowych. Moniał---co się dzieje/Napisz nam tu bo się martwimy.Nie chcę dzwonić,bo jeszcze powiesz,że jakiś wścibski babsztyl ze mnie:-D:-D Nadd---Ty już chyba na plecaku siedzisz?A jak do Waszej wyprawy podchodzą rodzice,Mama?Ja to bym chyba umarła ze strachu o moje dziecko.Czekamy na ostatniego posta przed Twoim wyjazdem. Malibu,Anka----CZEKAMY TU NA WAS!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Moi goście jeszcze są, ale mam chwilę, bo Księżniczka śpi, a inni zajęli się kuchnią. Ja faktycznie mam problemy z sercem. I to mnie przeraża, bo nic nie pomaga. Dzisiaj po ich wyjeździe na pewno się położę i będę odpoczywać/ głównie po wizycie cioci/, może pośpię. Trochę nadszarpnęła moje zdrowie, ale ona naprawdę jest b.nieszczęśliwa. Mając taki charakter i po takim nieszczęściu, to dopiero jest tragedia, też dla otoczenia. Parę razy przez nią płakałam, ale nie przy niej, dopiero majowa panienka wszystko zmieniła. W dodatku ubzdurała sobie/ciocia/, że do syna do Stanów pojedzie ze mną. Chyba bym wróciła stamtąd w metalowej trumnie. Sorki, że tak o sobie, ale wiecie, jaki miałam ostatni tydzień. Nadd, bardzo dobrze, że ścięłaś włosy. Pamiętam, jak mnie było wygodnie latem, choć oczywiście marudziłam na brak urody :D Będzie chłodniej /tam/łatwiej z myciem i czesaniem. A stres przed podróżą na pewno jest. Odezwij sie jeszcze koniecznie. Będziemy bardzo za Tobą tęskniły.❤️ Whisky, doskonale rozumiem, też miałam bordowe zasłony, chyba z jakiegoś weluru. Okropne. A w tamtych czasach wszystko bylo wiśniowe, bordowe. Najważniejsze, żebyś mogła oddać. A Emmi miala szczęście, że udało się Jej kupić tanio. Emmi, gratuluję powiększenia rodzinki zwierzątek 🌻 i uśmiałam się, że Foletka w pierwszej chwili pomyślała o naszych świnkach. Oczywiście nie z Ciebie Foletko się śmiałam, tylko z Twojego skojarzenia, przecież Emmi jest teraz na wsi. A swoją drogą prawdziwe świnie to bardzo inteligentne stworzenia. Wiem, że byla moda na chowanie świń wietnamskich /mniejsze niż nasze/ w domach. A Ty się Foletko o mnie nie martw. Dzięki. Jak mawiała moja ciocia \"nie biorą diabli złego, bo i tak jego\" :D Martwię się o Monię, tak, jak pisałam próbowałam wysłać do niej eska, ale za każdym razem odrzucało. Monialku, nie smutaj się i odezwij do nas. Brakuje Ciebie. Brakuje Anusi ❤️ Malibu, chociaż machnij :) Ja słyszę mój miły obowiązek, wiec zmykam. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko, zapomniałam napisać najważniejsze, piękne zdjęcia, super dzieciaczki i Ty jakoś inaczej wyglądasz, taka szczęśliwsza /no może nie byłaś szczęśliwsza na pierwszym zdjęciu przed odlotem/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór🖐️ Monia jak się czujesz? Tata już jest? Lepiej Ci na sercu i duszy? Fizz, mam nadzieję, że szybko odpoczniesz po tej absorbującej wizycie. Serce to nie żarty, trzeba uważać. A ja nie wiem, czy z powodu pogody, czy dlatego, że bachory mi się pokłóciły, mam nastrój bardzo kiepawy. Cały dzień skopany. Ale to pewnie nie tylko to - tylko wszystko razem.. Tak sobie uświadomiłam, że rok temu dokładnie, byłam w tym samym miejscu. Właściwie wtedy było jakoś lepiej chyba. Coś sie depresyjnie robi. To już nie marudzę, może jutro pogoda się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny Masz rację Whisky. POGODY bardzo depresyjne są. A jeżeli miałaś scysję z dziećmi, to tym bardziej rozumiem. Jeszcze, gdy był u mnie śnieg, to było inaczej. Teraz szaro, buro, byle jak.. Ale wiecie co, do maja tylko pół roku. Zawsze jakaś pociecha.:) Zabieram się za nakarmienie stworów, jakieś porządki i dalej jestem zmęczona, prawie nie spałam. Ale głowa do góry i miłego dnia ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. U mnie narazie świeci słoneczko.Wczoraj wizyta się udała.I wiecie co-ten wyjazd do innego miasta uświadomił mi jedną rzecz-jak bardzo brak mi polskich widoków.Te pola,łąki zasnute mgłą,deszcz.Jakbym jechała polską drogą(tylko stan lepszy) i patrzyła na polskie pola.Normalnie dla mnie coś pięknego i kojącego moje oczy i serce. Fizz---nie możesz mi zabronić martwić się o Ciebie!!!Wszystkie jesteście mi bardzo bliskie i ważne dla mnie.I zawsze będę się z Wami cieszyć,smucić i martwić o Was.Dobrze,że Maja dała Ci trochę radości w tych smutnych dniach. Whisky---dzieci już tak mają.Pociesz się tym,że teraz to już jest lepiej niż kiedyś.Są dorośli i tych kłótni jest mniej.Moje trolki ledwo oczy otworzą i już jest awantura i od rana słyszę:mamoooo a on.....i zaczyna się jazgot:-D:-D:-D A Fizz--- wracając do świń(tych hodowlanych na nasze stoły).Mam znajomego,który jest elektrykiem.Miał kiedyś fuchę w dużej nowoczesnej chlewni.I był nimi poprostu zachwycony.Stał na drabinie a one wokół niego z głowami zadartymi do góry i obserwowały co robi.Chrumkały przy tym jakby chciały sobie z nim pogadać: co też on tam robi.I też stwierdził,że to bardzo mądre zwierzęta. Nadd---już jutro Cię tu nie będzie:-(Więc mam nadzieję,że jeszcze wpadniesz się pożegnać.Życzę Wam szczęśliwego lotu,wielu niezapomnianych wrażeń i wspaniałych przygód.Uważajcie na siebie i trzymajcie cieplutko❤️ Moniał---pomachaj nam chociaż byśmy wiedziały,że jeszcze nie wylądowałaś w Tworkach:-) Anka❤️ czekamy na Ciebie i martwimy. Malibu----pracusiu nasz:-) Emmi---jak tam rodzinka się czuje?Czy masz zamiar zatrzymać rodzeństwo?Chyba jak podrosną będziesz je musiała rozdzielić bo ze świnkami to jak z kotami.Więzy krwi nie mają znaczenia i w krótkim czasie byś musiała wybudować "chlewik":-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×