Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

asiorku czy mogla bys podac stronke do tych cwiczen?? bo albo nie podawalas albo mi to umknelo :/ bylabym ci wdzieczna bo nigdzie nie moge znalezs przez osiolka tez nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kaczątko
Witam. Już 20 min biegu za mną,wieczorkiem hula-hop,brzuszki i pomacham nóżkami to tak z 1,5 h mi zajmnie. Dziewczyny czy Wam tez tak łydki bolą po skakance,czasem aż się budze w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe panie:) chciałam się do was przyłączyć, można?? kuleczkaaa -> jaki sobie kupilaś ten orbitrek i ile dałas??? bo ja tez mam zamiar sobie kupic :) bo moj stepper juz wymiękł, wymęczyłam go na maxa :( ja bym chciała schudnąc z 5 kg i wymodelowac sobie sylwetkę, zrzucic fałdki na brzuchu i te wstrętne \\\'uchwyty miłosci\\\', czy jak to sobie tam nazywacie :) chciałabym mieć też ładną talię i w ogole poprawic sobie kondycję :) na razie tylko biegam, troche się gimnastykuję i cwicze na twisterze... hula hopa nie kupilam...ale oglądałam w tesco, takie za okolo 4 zl były, będzie takie dobre, czy inwestowac w jakies droższe? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
do aniseed:orbitreka kupilam na allegro za 240 zl plus 35 zl koszt przesylki sprzet jest nowy jestem bardzo zadowolona super cwiczy cale nozki pupe, rece takze bo raczki sa ruchome:)a ja ide lulkac juz dobranoc laseczki papa buzka:D p.s a jutro znow cwiczonka itp:Ppapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
do brzydkie kaczatko:ja tez mam czasami bole lydek od skakanki pewnie zakwasy masz albo skurcze lydek cie lapia tak sie zdarza trzeba pic magnez w tabletkach rozpuszczany w wodzie:)ahaaa jesli ktos ma ochote poklikac ze mna to zapraszam serdecznie;)2777979 moje gadu;)paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja dziś dietka oczyszczająca, sam woda, soki i herbata zielona, ciekawe czy wytrzyma, na wszeli wypadek do pracy nazykowałam sobie kefir i musli na sniadanko. Podejrzewam że rano kawe z mlekiem wypiję - bo inaczej się nie obudzę. Stosowałyście takie jednodniowe dietki oczyszczające?? Yasminn Ty coś może wiesz na ten temat?? Aha przekonałam się do grejfrutów - sa pyszne:) Ciekawe jakie mają działanie?/ Koncze bo o 5:45 musze wstać Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! witam was jak zwykle rano:-) rozpoczynam malowanie pokoju więc nie gniewajcie się jak będę się odzywać nieregularnie:-) Mam nadzieję ze urobię się z tym do niedzieli bo jeszcze trzeba będzie posprzątać.:-( Wczoraj pocwiczyłam ostro- filmik ja chce miec taki brzuch oraz 8 min abs na pupę.Czułam się potem super:-) Jak pamiętak Emilka pytała o dietki jednodniowe..........ja nie stosowałam. Owszem kiedys zdarzało mi się nie jeść cały dzień tylko popijać ziółka..........ale nigdy tak do konca nie zrobiłam takiej prawdziwej głodówki.......jakos nie byłam do tego przekonana.Nie było takiej potrzeby po prostu. Ale 1 dniowe głodówki są zalecane raz na jakis czas bo swietnie oczyszczają organizm, trzeba tylko pamiętac o spozywaniu bardzo dużej ilości płynów. Ja właśnie popijam ziółka i jestem po sniadanku....w domciu przed wyjsciem zjadłam miseczkę zupy mlecznej z moimi ulubionymi kulkami;-) tez myslalam kiedys zeby kupic sobie jakis sprzęt do domu do cwiczen- np. taki na brzuszki. Mam dzis troche wolnego czasu w pracy to pooglądam na allegro, może znajdzie się cos fajnego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja włśnie znalazłam na necie diete iczyszczającą na 3 dni i co ciekawe nie jest jakś straszna. 1 dzień: godz 9. szklanka niezbyt goracej herbaty ziołowej - najlepiej zaparzonej ze zmieszanych liści mięty, melisy i pokrzywy, osłodzonej łyżeczka miodu. g.11 szklanka soku z owoców lub warzyw (marchew + jabłko, lub seler + pomidory) lub kazda inna kombinacja byle nie z cytrusów g 13, szkl gorącego wywaru z włoszczyzny g 16 szkl herbaty ziołowej g 19 szkl soku z owoców lub warzyw g 21 szkl gorącego wywaru z włoszczyzny 2 dzień: g 9: 1 szkl herbaty ziołowej + pół jabłka (starannie żuć) reszta jak w dniu 1 3 dzień g 9: 10 suszonych śliwek wymoczonych przez noc oraz 1 szkl przegotowanehj wody, w ktorej moczyły się śliwki g 11: szkl soku z owoców lub warzyw g 13: surówka ze świeżych warzyw z odrobina jogurtu g 16:JABŁKO g 19: szkl soku z warzyw lub owoców g 21: szkl gorącego wywaru z włoszczyzny Tak wygląda dieta oczyszczająca. W trakcie stosowania diety należy brac co najmniej 2 razy dziennie prysznic i myć częściej niz zazwyczaj zeby, pnieważ na skórze i języku osadzają się odłożone w org trujące substancje. ja wypróbuje i w weekend dam wam znać jakie sa efekty:) ja niestety do doiety dołączam filiżanke kawy - nie umiem bez niej żyć:) i dużo wody. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia S. podziwiam ja bym nie przetrwala chyba nawet jednego dnia :/ ja tez juz po sniadanku zaraz biore sie za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Emilka daj znac jak juz bedziesz po:-) ja tylko nie polecam głodówek typu- nie jesc przez cały tydzien!!! to najgłupsze co mozna zrobić bo po takiej głodówce rzucisz się na jedzenie i wszystko nadrobisz!!! takie głodówki absolutnie nie mają sensu!!!!!!! i jak czytam jakies posty tu na kafe ze zdesperowane laski przechodzą na tygodniową głodówke po prostu żal mi ich i ich głupoty!1 dniowe są jak najbardziej wskazane ale raz na jakis czas......co najwyzej raz w miesiącu.Byle nie częściej. Mój facet wystarczyło zeby odstawił słodycze.......i schudł 2 kg w 2 tygodnie nie całe. jak widac.....nie wiele trzeba:-) Musi tylko jeszcze opopracować nad odstającym brzuchem bo juz niedługo nie będzie mógł oglądac własnych stóp;-) robi się coraz cieplej więc juz niedługo pewnie zacznie jeździć na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze jasmin ze wziełas sie za swojego mezczyzne :P a moj nie moze przytyc :( taka chudzinka z niego ze za iedlugo go chyba nie zauwaze :P hehe nie no zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marzę o rowerze - mmmm. W piątek jadę do Łodzi na 3 dni to moze basenik zaliczę - dawno nie byłam i jakuzzji - ojejku, ale się rozmarzyłam:) A jutro aerobik - nie byłam już dwa razy i normalnie musze juz iśc bo zaraz znowu cała zardzenieję. A moja skakaneczka nawet nie ruszona - dziewczyny nie mogę się zmobilizować. Barkuje mi energii, jestem zmęczona po tym okresie, jużjestem dwa dni po a dojść do siebie nie mogę, zresztą był okropny - dawno takiego nie miałam. najchetniej bym spała, może to jakies przesilenie pogodowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia- ja co miesiąc jak mam dostac okres to az sie boje- zawsze tak 2,3 dni przed tak strasznie boli mnie głowa, że jak nie wezmę w odpowiednim momencie tabletki- i to jak najsilniejszej- to ląduję w kibelku i rzygam dalej niż widzę:-( a raz to się tak fatalnie czułam, że zemdlałam w autobusie..........2 facetów mnie wyniosło na rękach i wezwali karetkę.......dochodziłam do siebie na pogotowiu chyba z 5 godzin.Badania na szczęście wyszły ok, lekarz powiedział ze po prostu tak znoszę okres i najlepiej 1 dnia zebym nie wychodziła z domu jesli zle sie czuję. To było strasznie nieprzyjemne. Dlatego teraz tez jakoś trochę się boję bo dzis albo jutro dostanę okres i nie wiem czego się spodziewać. Nienawidzę tego bólu głowy:-( no i najgorszy jest ten ból piersi........wy tez tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki jak chcecie pogadac to walcie tez na gadu:-) podaję jeszcze raz numer gdyby którąś natchnęło:-) 5083426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaję moje gg 2819443 - takze też walcie. ja jestem dostępna z reguły wieczorem. Yasmin ja napewni skorzystam, jak tylko będziesz dostępna to sie odezwę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin ja mam tak z brzuchem biore specjalne tabletki przeciwbolowe na recepte ale czasem i one nie pomagaja najwazniejsze to to zeby wziasc je w odpowiednim momencie bo jesli wezme jak mnie juz boli to niestety ale nie pomoze, pierwszego dnia okresu nawet nie mam co myslec o wyjsciu z domu :/ dobrze ze dostaje w weekendy bo musialabym zarywac szkole dobra kobietki ide cwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka wlasnie przeglądam na allegro orbitreki:-) narobiłas mi smaka na taki sprzęt- kiedys na siłowni nim cwiczyłam i bardzo mi podpasował:-) tylko ze narazie kaski nie mam......no ale pooglądac można. Po kupnie mebli moze zaoszczędze to kupie cos:-) zadowolona jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kaczątko
Ja jestem dzis załamana i jem słodycze.Wkurza mnie to wypróżnianie co 2 lub co 3 dzien i przy tem sie tak męczę że mam ochotę znów siegnąć po jakąś herbatkę typu figura,ale to chyba przez to mam problemy.Na śniadenie jem zawsze płatki kukurydzinae mieszane z owsianymi,codziennie jem jogurt,jabłko a wieczorem marchwwki.Nic mi nie pomaga żande śliwki ,ani woda z cytryną po prostu załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ogromny problem! Cwicze duzo (codziennie biegam, co najmniej 1 na tydzien chodze na plywalnie),jem zdrowo (rano jogurt,potem jablko,obiadek, na kolacje -owoce), a nic sie nie dzieje.juz ponad dwa tygodnie tak zyje,a zamist chudnac, nie moge dopiąć sie w spodnie! nie rozumiem tego i jestem zrozpaczona;( co mam poradzic? przeciez przed tą \"kuracja\" spokojnie sie dopinalam,a teraz?! nie wiem,moze to kwestia wiekszego czasu... prosze,doradźcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha- jedz 5 posiłków dziennie: 3 w miare duze i 2 przekąski, np. z warzyw. Jedz duzo zup- tylko nie zaprawianych smietaną. Są bardzo pożywne. Jedz 3 razy więcej warzyw niz owoców bo te z kolei zawierają cukier. Pij duzo wody mineralnej, mozesz tez pic jakies ziółka czy herbatki ułatwiające spalanie. Porcje jedzeniowe muszą byc niewielkie.Najlepiej zebys jadła na małych talerzykach- zeby oszukac oczy:-) No i ....zero słodyczy- jakichkolwiek! Nie rezygnuj z mięsa- jedz mięso gotowane albo pieczone na grillu- wtedy wytapia się tłuszcz i juz jest dla nas niegroźne:-) Ćwicz- regularnie. Najlepiej codziennie albo co 2 dzien, zeby mięśnie miały czas na regenerację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem odpowiadam Ci Yasmin na pytania zadane podczas naszej rozmowy:P Mianowiscie waze 58kg, mam 167 i ze 100 cm w biodrach! przy czym mam potężne nogi silnie umięsnione,ale tez z tluszczem (chociaz ostatio celluluit zniknał -moze nie calkowicie,ale czesciowo!). Ale jak juz pisalam najgorzej jest ze spodniami i z \'oponkami\' na biodrach. nie moge dobrac sobie spodni-to jest dla mnei straszny ból. gdy mam szersze to wygladam szeroko jak szafa,a jak węższe to wydluzaja nogi,ale musze zakladac dluzsza bluze,aby zakryc okrąglosc bioder. czuje sie niepewnie wiedzac,ze moja pupa jest \'na wierzchu\' ,tj.widoczna. Jak juz pisalam biegam codziennie rano (jakies 10-15min) łącznie z rozciaganiam,skakaniem itp., a potem ide na pieszo do szkoly (20.min). Zamiast poprawy (mam jędrniejsze nogi),ale nie moge sie zapiac w spodnie,co mnie rano doprowadza do rozpaczy:( najbardziej chcialabym wyszczuplec w nogach i w biodrach,zeby nie musiec sie \'ukrywac\' (w koncu wiosna idzie!). myslcie,ze bieganie to dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heheheheheh ppp
Świetnie doradzasz Yasmin musze przyznać :)Ja jestem szczupłą osobą . Niestety nie zadowala mnie moja waga .Jestem poprostu normalna, a chciałabym być bardzo szczupła. Zaczełam pożądne odchudzanie od listopada. Byłam na diecie 1000 kcal. Schudłam na niej 3kg potem przeszłam w grudniu na 800kcal. Ogólnie schudłam 7 kg .Ale po nowym roku zrobiłyśmy sobie z przyjaciólkami dzień bez wyrzeczeń(miałyśmy dośc odchudzania, chciałyśmy sobie pojesc;p) Niestety na tym dniu się nie skończyło .. :( takich dni miałyśmy uuu. dopiero od wczoraj konkretnie jestem na diecie 500kcal bo musze wrocic do formy. Fakt nie przytylam od stycznia drastycznie ale te 3kg wiecej niż było jest :(. Chciałabym się tego pozbyć ale brak mi silnej woli :( cellulitis jak miałam tak jest to właśnie mnie nie opusciło nigdy ...co moge zrobic aby odeszło choć na wakacje ?? Waże obecnie 55 wzrost 165cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heheheheheh ppp
Świetnie doradzasz Yasmin musze przyznać :)Ja jestem szczupłą osobą . Niestety nie zadowala mnie moja waga .Jestem poprostu normalna, a chciałabym być bardzo szczupła. Zaczełam pożądne odchudzanie od listopada. Byłam na diecie 1000 kcal. Schudłam na niej 3kg potem przeszłam w grudniu na 800kcal. Ogólnie schudłam 7 kg .Ale po nowym roku zrobiłyśmy sobie z przyjaciólkami dzień bez wyrzeczeń(miałyśmy dośc odchudzania, chciałyśmy sobie pojesc;p) Niestety na tym dniu się nie skończyło .. :( takich dni miałyśmy uuu. dopiero od wczoraj konkretnie jestem na diecie 500kcal bo musze wrocic do formy. Fakt nie przytylam od stycznia drastycznie ale te 3kg wiecej niż było jest :(. Chciałabym się tego pozbyć ale brak mi silnej woli :( cellulitis jak miałam tak jest to właśnie mnie nie opusciło nigdy ...co moge zrobic aby odeszło choć na wakacje ?? Waże obecnie 55 wzrost 165cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati-niunia
Hej dziewczyny........ nie wiem czy mnie pamietacie:PP Ogolnie pisze dlatego ze jestem zalamana;( bo nie mam okresu juz 3 miesiace.. bylam u pani ginekoglog i powiedziala ze jak chce miec w przyszlosci dzieci i nie urosnac do 190 cm haha to mam zaczac jesc jak kiedys .. mama tez caly czas za mna łazi..i zmusza mnie do jedzenia:| a ja po diecie przeciez od razu ni moge zaczac jesc tak jak kiedys;/;/ chociaz bialego pieczywa i tak nie tkne moze raz na jakis czas;/ i zeeroo slodyczy...!!!!!! ale najgorsze jest to ze teraz juz nie schudne ..;/;/ cwiczylam ponad dwa tygodnie 40 min hula-hop 8 min abs i swoje cwiczonka i nic!!! zadnych efektow..!!!! co ja mam teraz zrobic zeby nie przytyc;/?? a jeszcze w bioderkach schudnac 2 cm ???:( kurcze bo ja juz nie moge:(:( Zalamana na maxa;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:) trochę mnie nie było,mam teraz gorący okres-przeprowadzam się i zamieszkam z moim chłopakiem,poza tym szukam pracy i chodzę na rozmowy kwalifikacyjne.uff... ale dietkę trzymam:) wkurza mnie tylko ten wystający brzuch-czy on kiedykolwiek się spłaszczy?Zaczynam się zastanawiać czy taka już moja uroda czy moze powinnam dłużej poczekać na efekty?Sama nie wiem...Ale nie chcę zeby tak było zawsze :( W bioderkach i talii poleciało trochę a brzuch sterczy całemu światu na pokaz Podaję linka do ćwiczeń na brzuch: http://s001.wyslijto.pl/?file_id=34750838522065790966 Buziaki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
ehhh jestem padnieta...dzis nie mialam czasu na cwiczenia poniewaz mialam egzamin ale na szczescie zaliczylam na 4:Djutro porzadnie pocwicze na swoim orbitreku:).Yasmin ja jestem bardzo zadowolona z orbitreka super sie na nim cwiczy czas mija nie wiadomo kiedy i dobrze cwiczy nozki i rece az mam zakwasy;)jutro dam sobie niezly wycisk:)oczy mi sie zamykaja wiec ide juz lulkac dobranoc dziewczyny zycze wam dobrej nocki i silnej woli w dazeniu do zgrabnej sylwetki.pozdrawiam goraco buzka papapapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiorku dzieki za linki do cwiczen jutro sciagne bo to troche potrwa a spac juz ide :) dzis pocwiczylam 1,5 h :) jutro nie bede cwiczyc bo czasu nie bedzie :( ale mam nadzieje ze w piatek znowu bede mogla. Asiorek zazdroszcze bardzo tej przeprowadzki :) i to jeszcze z facetem :) ja narazie moge pomarzyc az do skonczenia studiow :( , napewno znajdziesz jakas dobra prace i moze tak jak Yasmin bedziesz sie obijac przed kompem :P a właśnie Ysmin to jaki to kolorek wybralas do pokoju?? bo albo nie doczytalam albo nie napisalas :) dziewczyny dzien uwazam za udany zadnych wiekszych grzeszkow :) no moze z wyjatkiem tej kromeczki o 21 z serkiem topionym ogoreczkiem i papryka mmm pycha uwielbiam takie wiosenne kanapeczki z warzywami :) musze kupic rzodkiewki i zrobic sobie twarozek :) pycha na sniadanko No to słodkich snow i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superblume
asiorekkk to bardzo kochane z Twojej strony, ze podalas nam wszystkim te linki. Sciagnelam je juz, czesc pierwsza nawet 3 razy z jednego powodu. Nie ma przy tym glosu, u Ciebie tez? Nie wiem co mam zrobic, mozesz mi cos zaproponowac? Z gory dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) juz po malowaniu:-) pokój wygląda slicznie- ma kolor brzoskwini, wygląda naprawde super, taki słoneczny ze az miło!!!!! pocwiczyłam wczoraj na brzuszek dosyc ostro. Kurde musze wam powiedziec ze jestem dumna z mojego brzuszka.........nigdy takiego praktycznie nie miałam, owszem był kiedys płaski ale to tyle, żadnych zarysowanych mięśni.....nic. A teraz jest super zgrabny i wyrzeźbiony. Pracuję nad nim codziennie, dołączam do tego 3 razy więcej cwiczen typu- jak w tym filmiku ja chce miec takie mięśnie brzucha- ze jak mocno napinam mięśnie trzymając ręce za głową podnoszę do góry biodra i napinam mięśnie posladków- więc od razu cwiczę pupę:-) 2 w 1:-) Dziewczyny czytałyście może nowy numer najnowszego pisma dla kobiet JOY? wczoraj sobie zakupiłam, tak z ciekawości chciałam zobaczyc co to za pisemko. Okazuje się ze bardzo fajne. No i jest tam bardzo zabawny artykuł:-) Mianowicie jest tam artykuł pod tytułem \"Dieta z komputera\" :-) nabijają się z tych wszystkich aktoreczek i piosenkarek (Britney, J.Lo, Madonna, Mariah Carey i Beyonce) które zapozyczają sobie części ciała albo graficznie wyszczuplają na potrzeby filmów i zdjęć na okładki pism lub płyt.Zdjęcia robią wrażenie;-) Niezłe powiem wam szczerze- nie ma to jak dieta cud- tu sobie odejmiesz, tu troszkę dodasz- i jestes ideałem;-) a faceci??? cóż......naiwne istoty które w to wszystko wierzą;-) pokazałam ten artykuł wczoraj mojemu lubemu. No i nabijalismy się oboje do rozpuku.:-) Eh.................żałosne to wszystko jest. Jak macie okazję- poczytajcie sobie to pisemko:-) chociazby po to, zeby się dowartościowac;-) bo jak WIDAĆ- nie ma ideałów;-) Pozdrawiam!!!wracam chwilowo do pracy.....dzis zapowiada się troszke więcej pracy, ale zawsze w wolnej chwili wam odpiszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×