Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Hejka dziewczynki, ja jestem 2 dzień na dietce oczyszczającej, i bardzo dobrze się czuję, własnie wipiłam miętke. A wczoraj przespałam cały wieczór, ale od jakiegoś czasu chodze zmęczona - zresztą pisalam o tym już:) A dziś wieczorkiem aerobik - dawno nie żwiczyłam także troche się boję, ale dam radę:) Co do wyprózniania, ja pijam miętkę i to mi pomaga, poza tym podobo dobre są jogurty danon activia - no i smaczne:) Aha skakanka tez pomaga, ja jak poskacze ok 20 mi to od razu biegnę do wc. Aha, ważyłam się wczoraj, mam 180 cm wzrostu i waże 70 kg, także spadłam ok 3-4 kg. Jeszcze 5 w dół i jestem happy. Cociaż stwierdzam że nie musze spaść 5 kg, wystarczy że pozbędę się tej oponki i nabiorę trochę sprawności fiz i będzie ok. Pozdrawiam i biorę się za pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
ale dzis sliczny dzionek:Dswieci sloneczko i od razu czuc wiosne w powietrzu:)i wlasnie ta wiosna mobilizuje mnie do intensywnych cwiczen i trzymania dietki;)bo wiosna w przeciwienstwie do zimy nie zakryjemy pupy itd kozuchami dlugimi swetrami:Pniedlugo lece cwiczyc na swoim orbitreku:Djuz nie moge sie doczekac:)no a potem tradycyjnie-zielona herbatka masaz rekawica prysznic balsam antycellulitowy itp;)i na koniec dnia zajecia na uczelni....-to juz mi sie mniej podoba ale oby do weekendu:Dpozdrowka dziewczynki i jeszcze mam pytanko do Yasmin-ile kosztuje farba do pomalowania pokoju??bo moj domaga sie juz odmalowania tez na jakis ladny cieply kolorek;)czekam na odp buzka papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kuleczka:-) ja kupiłam na pokój 5 litrów: 2 razy po 2,5 l. 2,5 l kosztowało jakies 66zł. No i oczywiscie jakies pędzle, wałki, gips itp i wyszło...........200zł:-( ale efekt jest super!!!!!!! teraz farby są dosyć drogie. A co by było gdybym tak miała malowac teraz całe mieszkanie??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin-alez ja Ci zazdroszczę tego brzucha!!!dla mnie to tylko marzenie...staram się,ćwiczę,ale on jest uparty.Prosze napisz mi,że będę kiedyś mogła jeszcze pokazać światu płaski piękny brzuszek :) Jak masz Joy\'a to popatrz na stronę 8 na brzuszek Jessici Alby-po prostu cudo!!!Zero tłuszczu!Jak to zobaczyłam to mi szczęka opadła (no i tu na pewno nie ma retuszu :P ) A tamte zdjęcia są faktycznie niezłe-zwłaszcza Mariah Carey... superblume-nie ma sprawy:) jak tylko mogę pomóc to się cieszę.ja mam głos w tym filmiku,może nie masz jakichś kodeków...nie znam się na tym za bardzo,zawsze pomaga mi brat,ale u mnie akurat idzie bez zarzutu,więc nie wiem co jest nie tak... mała malutka-no ja niby jestem po studiach,ale w domu nie wszyscy są szczęśliwi,że zamieszkamy sobie tak (na razie) na kocią łapę-już miałam kilka kazań:P Boje się trochę jak to będzie-w końcu takie wspólne mieszkanie to nie tylko sielanka ale i codzienne szara rzeczywistość.Poza tym ja mam teraz sporo tych swoich nawyków apropo odchudzania i ćwiczeń i zobaczymy jak mój facet je zniesie na dłuższą metę.My zawsze lubiliśmy sobie dogadzać-a to jakaś pizza,a to słodycze,a to frytki,a teraz ja nie mogę juz tak...:( No nic,mam nadzieję,ze sie do mnie podłączy,bo też marudzi,że ma kilka kilo za dużo,to może będziemy się razem motywować,a od czasu do czasu pozwolimy sobie na jakieś małe szaleństwo:) Obiecaliśmy już sobie,że będziemy razem biegać,mam nadzieję,ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie Asiorkku........ja cwicze juz rok i widze ze na ten brzuszek co mam moge jeszcze bardziej zapracowac- zeby mięśnie były JESZCZE BARDZIEJ WIDOCZNE choc mój facet mi cały czas powtarza- DOŚĆ!:-) ale ja nie mam zamiaru wcale przestać;-) spokojnie Asiula....mięśnie jeszcze się wypracują......zobaczysz. Nie ma takiej siły zeby tak się nie stało:-) No faktycznie tamto zdjęcie J. Alby jest niezłe:-) Zawsze podobały mi się u kobiety pięknie wyrzeźbione mięsnie brzucha, zawsze na to zwracałam uwage. A jak się ma silne mięsnie, dobrze ukształtowane- dobrze to wpływa również na naszą postawę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia hihih
siemanko wszystkim -drogie odchudzaczki napiszcie jak najszybciej czy ten aptrim mozna kupic w aptece bez recepty i ile on dokładnie kosztuje i czy którejs z was naprawde pomógł błagam was -tez walce z moim tłustym brzuchem i grubymi udami juz hyba od 2lat i nic hciałam nawet spróbować amfetaminy ale jak aptrim mi pomoze to niebede musiała az tak drastycznie dlatego prosze o odp całuje was wszuystkie i powodzonka w gubieniu nadprogramowych kilogramów -----p.s.idzie wiosna:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
czesc laseczki;)jestem wlasnie po 35 min ,,biegania,,na orbitreku:Pdzis strasznie ciezko mi sie cwiczylo i cala plyne...hmm sadzicie czy 35 min to nie za krotko??:(ide jeszcze zrobie brzuszki itp a potem koniecznie wskakuje pod prysznic bo calkiem sie rozplyne;)dzieki Yasmin za inf w sprawie farbek do pokoiku:)o ranyyy chyba umieram :)no to lece na te brzuszki buzka dziewczynki papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia hihih
czy odczuwałyscie jakies skutki uboczne po zastosowaniu adipexxu-piszcie ludziska kochane błagam was bo niedługo lato ajwa mam do zrzucenia 10 kilosów i inm szbciej sie za to zabiore tym lepiej --------------------pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-(grubasek który kocha chipsy i kinder bueno)hhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia hihih
kuleczko pomóz widze ze jestes w tej hwili na necie wiec pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
do justysia:jesli chodzi o adipex to mam wiele kolezanek ktore go przyjmowaly jednak nie bez skutkow ubocznych,....adipex to silny lek wiec jesli to kwestia schudniecia kilku kg to naprawde nie warto tego leku brac...moze cie po nim bolec zoladek i spotkalam sie z takimi opiniami ze dziala jak narkotyk...kreci sie w glowie i w ogole czlowiek jest jakis zamotany...u niektorych dziewczyn wystepuje potem efekt jo-jo wiec moje zdanie jest takie ze naprawde zdrowiej i skuteczniej jest odchudzac sie z glowa bez zbednej chemii...sport ograniczenie slodyczy warzywka owoce itp:)plus cierpliwosc daja znakomite rezultaty :)pozdrawiam cie serdecznie i was wszystkie dziewczynki:Dpapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
i jeszcze jedno...mam wrazenie ze leki wspomagajace odchudzanie(czyzby??...)bardziej wplywaja na psychike rownie dobrze mozna by lykac witamine c np jesli ktos by powiedzial ze to cudowny lek na odchudzanie...moim zdaniem wszystkie te ,,cudowne,,specyfiki odchudzaja,ale..nasze portfele...to jest tylko moje skromne zdanie mozecie sie ze mna nie zgodzic ja jednak tak mysle..i wiem sama po sobie ze mozna schudnac bez prochow...buzka to juz wszystko co chcialam powiedziec papapa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
droga aniseed orbitrek to orbitrek nie ma jakiejs konkretnej firmy jest tylko nazwa a kto to produkuje nie mam pojecia poniewaz nigdzie tego nie podano;)orbitrek moze tez nosic nazwe trimm max jednak jest to inna nazwa tego samego urzadzenia:)jesli jestes zainteresowana to polecam wejscie na allegro ==>zdrowie i uroda==>sport i turystyka==>Siłownia i fitness i tam przejrzec sprzety do cwiczen...jesli nie jestes zainteresowana kupnem na allegro to oczywiscie mozna zaopatrzyc sie w orbitreka w sklepach sportowych lub auchan macro itp ale tam ceny sa wyzsze...pomiedzy allegro i sklepami roznica wynosi okolo 200 zl.pozdrowka buzka papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia czy Ty jestes jakas zdesperowana czy co???????????????????? żadnych wspomagaczy!!!!! a juz tym bardziej adipexu!!!!!!!!!!!!!! ja brałam aptrim na samym początku jak tylko zaczynałam sie odchudzać. Po 1 opakowaniu zakonczyłam. Któraś z pan tu miała rację- branie takich leków działa na naszą psychę jak jakis narkotyk- albo sobie wmawiamy ze działa jak tak naprawde nie działa. Nie daj się wpakować w jakies problemy zdrowotne po braniu takich leków....................nie polecam. Jedynym wspomagaczem jakiego używam to moja własna silna wola oraz....herbatka slim figura:-)a to na pewno szkodliwe nie jest:-) ps. aptrim jest w aptece bez recepty....ale jest dość drogi bo kosztuje gdzies 40zł jak nie więcej teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Aniołek
Napisałam tam wcześniej jako heheheheh ale nikt nie zainteresował się moim wpisem więc pisze jeszcze raz.Troche przykro że mnie tu tak olano :(. Pisałam z pytaniem o sposoby na pozbycie się cellulitu.Może tym razem mnie nie zignorujecie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green aniołek nikt Cię nie olał po prostu niektóre pytania za często się powtarzają a chyba stronkę wczesniej pisałysmy o tym jak dobierac diete zeby pozbyc sie cellulitu i jakie cwiczenia wykonywac. O tym jest przeciez ten cały topik. Polecam poszperać...po co się powtarzac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wypad mi stąd z tymi ofertami gównianych leków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ile razy mam powtarzac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Emilka!:) uwazam,ze bardzo malo wazysz jak na swoj wzrost,wiec nie chudnij teraz,zeby chudnac,ale nabrac kondycji nigdy nie szkodzi;) Niestety mialam ambitne plany (bieganie, basen),ale dzisiaj sie pochorowalam! Na 1-wsze sniadanko zjadlam jogurcik z musli, potem kanapke WASA z bialym serkiem i kiwi:) Na obiad czeka mnie zupka z burakow:) mimo choroby porobilam troche cwiczen na nogi i padlam. mam nadzieje,ze niedlugo wyzdrowieje to sie porzadnie wezme! trzymajcie kciuki:) znalazlam dzisiaj jakis \'cudowny\' pas w szafie,co sie niby nim obwiazuje brzuch i przyspiesza spalanie. wydaje mi sie,ze takie rzeczy nie dzialaja,ale zawsze poprawia samopoczucie i sila woli dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
powieki robia sie coraz ciezsze i ciezsze...wiec lece lulkac:Da jutro znow bedzie piekny dzien i intensywne cwiczonka:)kurcze jakos ciezko mi zrzucic brzuszek...wszystko ladnie chudnie a brzuch a raczej jego dolna czesc wystaje uparcie i wyglada to jakbym byla w ciazy:(mam nadzieje ze z czasem i brzuch ,,zniknie,,:)ok laseczki lece spac do poklikania jutro 3majcie sie buziaczki papapapa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka-jeśli czytasz na bieżąco moje wypowiedzi to zauważ że mam dokładnie ten sam problem co Ty!i dzis nawet przeżyłam kolejną załamkę.Chodzi o brzuchol a zwłaszcza jego dolną część.Wszystko jakoś wyglada a ten brzuch sprawia wrażenie jakby go ktoś doczepił,jakby nie był częścią mnie.Po prostu deformuje mi cała sylwetkę i sprawia,że nie widać efektów odchudzania :( No nic,nie poddaję się,ale czasem jest naprawdę cięzko jak widzę ten \"bandzior\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki!:) ja za chwilkę idę na sniadanko-już mam przygotowane 3 małe kromeczki chlebka zytniego z pomidorkiem i do tego serek wiejski:) I już mi ślinka cieknie...;) Potem planuję ostry trening na brzuch-8 minut abs,Ja chcę mieć taki brzuch i ćwiczenia pilatesa.Nie poddam się,mam momenty załamki jak na niego patrzę,ale jeszcze go spłaszczę!Koniec kropka!!!Nie przyjmuję innej opcji:) Dobra,mykam na śniadanko a potem jeszcze do Was zajrzę:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja z samego ranka:-) śliczniutki dzis dzionek!!!!!!! aż się chce zyc! z przyjemnością dzis wstałam rano, zjadłam sniadanko i pojechałam do pracy. Jutro mam niestety szkołę, ale na szczęście same wykłady więc chyba sobie odpuszczę i pojadę nad morze do siostry na 1 dzień;-) zobaczymy. jeszcze muszę pomóc mojej żabce posprzątac po sajgonie z remontu;-) Nie wiem co jest ale od jakiegoś juz czasu mam zapędy na jedzenie zupy mlecznej, a wlasciwie to strasznie chce mi się mleka!!!!! mój facet mówi, że to przez to ze intensywnie cwiczę i organizm domaga się większej ilości białka. Dziś zjadłam naprawde solidny talerz takiej zupki.......i chyba długo długo nie będę głodna:-) Dziś zamawiamy mebelki do pokoju..........wybrałam sobie komplecik wypoczynkowy i dzis pojedziemy zamówić! to jeszcze bardziej poprawi mi się humor:-) na dzis planuję pocwiczyc, postaram się poswięcic znowu dużo uwagi brzuszkowi oraz moim posladkom;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Podczytuję was od czasu do czasu, ale jeszcze nigdy nie odważyłam sie napisać:) Yasmin-mam pytanie do ciebie. Bo widzisz- sama ćwiczę już od miesiaca-ok.45 -60 min.dziennie,zawsze na dolne partie ciała.I rezultatów-nie ma:( NIC!! Dlaczego???? dodam jeszcze,że dietke stosuję-ok. 1200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
Asiorek tak tak wiem ze ty tez masz problemy z brzuszkiem,lacze sie z toba w bolu i cierpieniu;)ale jakos sobie z tym brzucholem poradzimy:Dmy nie damy rady???nigdyyyy:Dpewnie ze damy rade:)sliczny dzien az chce sie zyc wpadne potem do was jeszcze a teraz zmykam buzka papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankara, tym razem ja moge sie łączyc z toba w bólu :P NIe cwicze,az tak dlugo jak ty,ale tez juz bym sie spodziewala efektow! Ale nie martwmy sie! Dzisiaj dzionek zaczelam jogurcikiem z musli. Pocwicze zaraz nogi (z brzuchem nie mam problemow). Tak bardzo chcialabym wyjsc,ale choroba mnie przywiazuje do łózka:( Ale no nic! Nie martwie sie! Slicznie sie wykuruje, od poniedzialku znou biegi,basen i kupie skakanke,ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankara- miesiąc to stanowczo za mało zebys juz ,mogła liczyc na niewiadomo jakie efekty. Czytałas moją historię od początku do konca? tez napisałam tam ze przez 1 mies. waga ani drgnęła!!! i tez sie załamałam ale to trwało tylko chwilkę. Zebrałam sie w sobie i.........waga ruszyła w dół..........1 taki efekt zobaczyłam po prawie 3 mies. Ale wtedy to juz chudłam w oczach....organizm sie oczyscił........i wtedy wszystko ruszyło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po obiadku. szpinaczek mniam. jestem z siebie dumna,bo rodzina dzisiaj kupila ciasto, a ja odmowilam! wiem,ze maly powod do dumy,ale jak na mnie to duzo:) oczywiscie ciotka zaczela wymyslac jakas teorie,ze po obiedzie od razu slodycze nie tuczą;) ze niby to teoria francuzow:D usmialam sie popachy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaaa
witam was ponownie moje drogie ,,odchudzaczki,,;)musialam zalatwic kilka spraw na miescie ale juz jestem...pogoda nastraja mnie optymistycznie do zycia-sloneczko swieci ale u mnie w Bialymstoku ziiimno jeszcze jest-okolo 4 st tylko:(jestem juz po obiadku ugotowalam sobie ryz polalam takim sosikiem do spaghetti i zrobilam mizerie z jogurtem naturalnym mniaaam:Dnajadlam sie bardzo a sadze ze nie bylo kalorycznie bo zjadlam to wszystko bez mieska:)niedlugo pora na godzinke cwiczen zeby spalic ten obiadek wieczorem zjem miseczke platkow z mlekiem i to bedzie wszystko na dzis;)chcialabym juz widziec spektakularne efekty moich staran dietowo-cwiczeniowych ale to dopiero 3 tydzien....i trzeba uzbroic sie w cierpliwosc...z tym, ze ja ide na wesele 23 kwietnia i chcialabym do tego czasu stracic pare kg...a jak tam u was dziewczyny idzie dietka??Asiorkuu jak twoj brzuszek??nie martw sie jakos go zrzucimy;),mala malutka a ty gdzie sie podziewasz??:)pozdrawiam was dziewczynki i zmykam poobijac sie troszke:Dpapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem kuleczkaaa i Asiorek cierpie razem z wami ... ten brzuchol wrrtt fuj te okropne fałdy :/ ostatnio cos sobie folguje troche schudlam i zaczynam sobie tak podjadac dosyc czesto :( nie wiem co sie dzieje gdzie ta silna wola?! chyba bede musiala poszukaj jej od nowa teraz dopije herbatke i mykam cwiczyc dzis sie skupiam na brzchu intensywnie 8 min wyprobuje te cwiczonka co ostatnio asiorek podeslala :) i troszke pupcia zeby sie robila jedrniejsza :) a pozniej obowiazkowo piling z kawy :] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superblume
hej laseczki, pamietacie mnie jeszcze?? To ta gruba;) co ma troooooche wiecej do zrzucenia. Mam juz 5 kilo mniej - po jakis dwoch miesiacach. Waga sie rusza i i dzie dalej. Podziekowania za ten topik - ktory byl moja motywacja, pierwszym pomyslem i utrzymaniem mojej silnej woli - teraz mnie juz nikt nie zatrzyma;)!!!!!!!!!!!!! A w maju ide na bal, w nowej sukni!!!!! Buziaczki ogromne dla wszytskich, a dla watpliwych - nie martwcie sie ze waga stoi, to przejsciowe, i u mnie tak bylo. A po kilku miesiacach tylko bedziecie sie z tego smialy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superblume, podziwiam:) mam nadzieje,ze mi starczy motywacji to zdrowej diety i cwiczen! Jak przeczytalam twoj komentarz od razu mi sie cieplej w serduszku zrobilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×