Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Gość margit84
padam na twarz i to bardzo boleśnie :( jestem taka zmęczona że ledwo patrzę na oczka i jak tu ćwiczyć? obawaim się że tak bedzie przez całe wakacje bo to jest okres kiedy charuję jak wół przez to na diete nie ma co liczyć niestety a ćwiczonka - to czasami nie jestem w stanie podnieść ręki ani nogi po pracy, psychicznie to mogłabym jeszcze pobrykać ale ciało nie daje rady marzy tylko o snie zawaliłam się pracą maxymalnie a teraz nie wyrabiam ale do końca czerwca jedna się skończy i zostana tylko dwie:P i wtedy bedzie łątwiej:) pocieszam się bo wcale nie musi być:( nadmiar obowiazków mnie przytłacza i jest mi strasznie ciężko ale postaram się wytrzymać - muszę wytrzymać!!! ja chyba oszaleję!!!!!!!!!!!!!!! przepraszam dziewczyny że wam smęce ale może jak puszczę te moje myśli bedzie mi lżej, bo aktualnie mam ochotę ryczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margit84 - czym Ty się zajmujesz (jeśli można wiedzieć :-))? jej 3 etaty, a ja nie mam nawet jednego buuuuuu :-( wcale Ci się nie dziwię, że nie masz siły i ochoty na ćwiczenia, ja tu sie wymądrzam, ale siedzę w domu i nie robię nic, więc w zasadzie powinnam mieć figurę modelki, a też nie jest łatwo :-( Anka skakanka - zazdroszczę Ci plaży, nad morzem byłam 2 razy w życiu! Pewnie długo nie pojadę, bo mój facet pracuje i urlopu na pewno nie będzie, bo dopiero zaczyna....:-( 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie:) ja w tym tyg zgrzeszyłam ...zjadłam troche słodyczy ale od jutra już nic nie tykam, miałam ciężki tydzień i w ogóle jakoś tak smutno mi było:( pewnie znowu przytyłam to, co wcześniej zrzuciłam 😭 na ćwiczenia też czasu nie było :( Asia ja sobie chciałam kupić wagę elektroniczną, widziałam je w biedronce ale wolałabym taką z pomiarem wody i tkanki tłuszczowej dodatkowo :) bo pomiar samej wagi mnei nie zadowala, bo i tak wiem, ze dużo ważę :( mam do Ciebię prośbę, bo wspominałas, że kupiłaś jakieś wyszczuplające kosmetyki z eveline, mogłabyś mi podaś ich skład??? praca, praca, praca jak ja bym chciała popracować w wakacje...co ja sobie później w CV wpiszę, jak ja nie mam żadnego doświadczenia :( buuuuu pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś i ja zgrzeszyłam,dostałam okres i się rzuciłam na jedzenie.Ale jutro juz nic ,żadnych słodyczy tylko dietka no i jak sie będę dobrze czuła to może jakieś ćwiczenia w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit_84
witam dziewczynki!!! dzisiaj dzień leniuchowania wkońcu, wyłączyłam komórke i spałam do 12 co mi się żadko zdaża:P i nie zamierzam robic dzisiaj nic ważnego no może z wyjatkiem ćwiczonek:P Asiu 2006 ja niby nie robię nic nadzwyczajnego pracuję w introligatorni na etat a potem albo jadę do drukarni(to ta praca która się skończy w tym miesiącu, bo to praca sezonowa), albo idę do kawiarni gdzie gotuje obiady, śniadania, itp. i to jest praca na umowe zlecenia, niby nic nadzwyczajnego ale zajmuje strasznie dużo czasu a teraz kiedy zbliżają sie wakacje w kawiarni bedzie straszliwy ruch i naprawdę bedzie cięzko i gorąco jak to bywa w kuchni:( mam nadzieję ze dam radę choć moje mysli wczoraj były nadzwyczaj ponure:( dobra nie smece juz idę robić sobie śniadanko:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przepraszam ze się nie odzywam ale w ogóle nie mam do tego głowy. Siostra czuje się po operacji coraz gorzej.......ma jakies komplikacje:( nie jest najlepiej. Jestem wrakiem człowieka, zmęczona, chuda...............nic mi się kompletnie nie chce. Dziś poszłam do szkoły zeby oblać egzamin............nie pamiętam kiedy ostatnio spałam w nocy.......do niczego się nie nadaję.........rodzina się zjechała, non stop siedzimy w szpitalu, na zmianę. Kiedy ten koszmar się skończy????????????????????? 🌼 pozdrawiam was gorąco, dbajcie o siebie bo zdrowie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin, jesteśmy z tobą :) nic sie tak nie liczy jak zdrowie:) wiem wiem, kochana, bo sama nie jestem w pełni zdrowa :( zaraz spadam troche poćwiczyć, bo siedziałam 4 godziny non stop przy kompie i teraz ledwo się ruszam, plecy nawalają, garb mi rośnie, nie ma mnie nawet kto pomasowac po plerkach buuu 😭 od jutra zero słodyczy! sałatki, zdrowa żywność, soczki [ostatnio kupilam fit z l-karnityna w biedroncei te fit warzywne - pycha :) ] cholerka, czasami mam zawroty głowy jak wstaję z łozka buuuu :( ciekawe czego mi tam znowu brakuje...??!!?? pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki! 🌻 🖐️ yasmin - nie może nic złego się stać * bądż dzielna i myśl pozytywnie * wkrótce koszmar się skończy * dbaj o siebie * margit - cóż, jesteś ogromnie zapracowana, nie wiem jak Ty to robisz? Podziwiam Cię 🌻, nie wyobrażam sobie jak można pracować w dwóch różnych (całkowicie) branżach 🌻 Anka skakanka - ja wstydzę się, że ciągle jem orzechy buuuuu :-( od jutra ostro biorę się za siebie - OBIECUJĘ!!!!! zla_dzieffczyna - szkoda, że imprezka się nie udała :-( Ja dosyć miło spędziłam wieczór z moim facetem i Jego kolegą :-) Chociaż ten kolega, to nie do końca mój typ (i bynajmniej nie myślę tu o czymś więcej, o nie!!!), tak się obnosi z tym, że ma wyższe wykształcenie, czuje się przez to lepszy. Troszkę sie zasmucił, kiedy usłyszał, że moj ukochany (mimo, iż nie ma studiów!), zarabia więcej od niego. Nie rozumiem ludzi, dla których ktoś bez studiów, jest po prostu gorszy. On sie akurat z tym nie kryje! Przykre :-( aniseed - ja też wolałabym taką wagę z pomiarem tkanki tłuszczowej, ale to może kiedyś.... :P.....jak będę miała mniej tłuszczu...:-), bo teraz, to zabrakłoby mi odwagi, żeby na nią wejść. Po co mi więc taka waga? A i jeszcze nie chciałabym, żeby zapamiętywała kg osób ważących się (no chyba, że na hasło by to było :P), nikt nie wie ile ważę...cccciiiiiii :) ogólnie weekend minął mi tak sobie, OCZYWIŚCIE NIE ĆWICZYŁAM!!!! za co siebie nie nawidzę!!! poza tym małe zgrzyty z ukochanym były (czasami bycie z facetem nie jest proste:-)) Czy któras z Was też tak ma, że Jej facet jest maniakiem sportu buuuu? Teraz trwa French Open (to w tenisie), za chwilę Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, dodatkowo mój ukochany gra w turniejach tenisowych (amatorskich!) w weekendy...a jaaaaa :-( :( :( ????? Czasami mam dość...!!! Spotkałam się dzisiaj z moją super koleżanką (nie widziałyśmy się od kwietnia chyba) i powiedziała, ze bardzo schudłam!!!! Oj, jakie miłe są takie spotkania.... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania chciałabym taki pełny skład, z całą chemią :) bo ja dużo tego będzie, to niekupuję:) kurde ja przez najbliższe 2 tyg. będę bardzo mało ćwiczyła...dzisiaj cały dzień zawalony, jakieś zalieczenie mam, nic nie umiem ale ściąga przygotowana:D...i tak codziennie :( pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin bardzo mi przykro, .. wierzę że będzie dobrze i tego Wam życzę z całego serca. Asiu czy te serum Ci pomaga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed 🌻 Serum na biust i pośladki: Składniki (INCI): Purified Water, Hydrolyzed Whead Protein, Hedera Helix (Ivy) Extract, Centella Asiatica, Equisetum Arvense Leaf Extract, Water/Butylene Glycol/Laminaria Hyperborea Extract, Alkohol Denat., Caffeine, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-4O Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Menthol, Fragrance, Methyl-chloroisothiasolinone/ Methylisothiasolinon, CI 44045. Serum do biustu: Składniki (INCI): Purfied Water, Glycerin, Centella Asiatica, Hydrolysed Collagen, Hydrolysed Elastin, Cetyl Alkohol, Hedera Helix (Ivy) Extract, Panax Ginseng Root Extract, Glycine Soja Oil, Laminaria Hyperborea, Caffeine, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Glyceryl, Stearate SE, Dimethicone, Phenoxyethanol/ Mynthylparaben, Butylparaben/Ethylparaben/Propylparaben. Gingo Biloba Extract, Mari Sal, Glycerin/Propylene Glycol/ Lecithin/Carnitine/Ubiqiunone, DMDM Hydantoin, Fragrance, Linalool, Lilial/ lysmeral/ BMHCA. to tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sineqanone 🖐️ sama nie wiem, czy to serum pomaga, czy nie :-) skóra jest gładka, ale na rezultay to chyba trzeba trochę poczekać. Na tym do biustu jest napisane, że widać efekty po 3 tygodniach, ja nawet tydzień jeszcze nie używam :-( No a poza tym może chudzielec szybciej zauważyłby efekty, a ja jestem grrrruuuubbbbaaaaa buuuuuu! Idę poćwiczyć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu hmm, napewno nie jestes gruba, po prostu jak wiekszośc z nas masz troche wiecej kochanego ciałka, ja tez go mam i jakos tam sie odchudzam ale to nie proste a te serum może kupie, może coś upiększy tu i tam, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziś dość sie trzymałam diety.Niebyło tylko czasu na ćwiczenia,trochę byłam zabiegana.Miła dziś iść do pracki ale nie wypaliło i chyba zostane bez.A to śmieszne żeby w sezonie w mojej miejscowości nie pracować. yasmin,trzymam kciuki za Twoją siostrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na zrzucenie kilogramów...
...najlepiej jest opracować sobie jakiś układzik i powtarzać go. Rozgrzewka oczywiście na sam początek a później najlepiej coś z kroków tanecznych najlepiej przy muzyce. Tkanka tłuszczowa spala się dopiero po ok 40 minutach wysiłku, wcześniej po prostu woda z nas wychodzi. Oczywiście nie można się pierwszym razem skatować bo się odechce następnego, ale sukcesywnie powiększać liczbę powtórzeń. A brzuszki moje drogie trzeba robić jak najwięcej i jak najczęściej. Pozdrawiam. P.S. Chyba do Was dołączę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście witamy z radością w naszym gronie 🌻, każda rada i nowe sposoby walki z nadmiarem tłuszczyku, mile widziane 🌻 Oj dziewczynki, z ćwiczeniami rano się nie wyrobiłam, przełożyłam je na wieczór (i to był błąd :-() cały dzień w mieście, potem u prawnika (reklamujemy laptopa), w Auchan i.....mamy wieczór. No i...energia do ćwiczeń może by się znalazła, ale z miejscem gorzej. Ukochany chrapie, a łóżko po rozłożeniu zajmuje prawie cały pokój (zostało jakieś 50x50 miejsca!) Dzisiaj dostaliśmy propozycję wynajmu mieszkanka, małe, kawalerka, ale z tego co pamiętam, bardzo mi się podobało :-) No i teraz spać nie będę mogła!!! Jest delikatny stresik, że sobie nie poradzimy, że kasy nie starczy, że pracy nie znajdę.... Ale chyba warto zaryzykować, co o tym myślicie? No i chcielibyśmy od lipca dopiero je wynająć, może koleżanka się zgodzi ? Anka skakanka - znajdziesz jakąś lepszą pracę! Ja wierzę w przeznaczenie 🌻 sineqanone - dziekuję, miła jesteś :-), ale tego ciała to rzeczywiście jest za dużo! Dzisiaj chciałam sobie kupić spodnie do ćwiczeń, ale stwierdziłam, że wyglądam beznadziejnie i nie kupiłam....cóż, taki mój los, kupię jak schudnę! yasmin - 🌻 będzie dobrze, nawet nie myśl inaczej!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak0071
cześć Dzeiwczyny 🌻 dawno mnie tu nie było... moja dieta ciągle trwa ale byly male grzeszki.....spowodowane brakiem pracy... nie wiem czy pamietacie - wspominalam Wam o pracy na rolkach..- nie wypalila :( i mialam dola przez kilka dni.... ale szukam dalej wkoncu musze cosik znalezc.... ćwiczenia też nie za abrdzo mi wychodza mimo ze mam pelno wolnego czasu... :( jakas chandra mnie lapie ale to chyba przez okres.... ech.... moj facet bawi sie u znajomych a ja musialam zostac w domu bo rano jade do LBN a juz 2 rano - ja ciagle nie spie...czekam az wroci... ciekawe w jakim stanie :D YASMIN SŁONKO :* 🌻 wierzę że z Twoją Siostrą będzie dobrze,,, będę się modliła o to :* a Ty nie zapominaj o sobie w takiej chwili bo Ty musisz być silna żeby móc jej pomóc.... :* Jesteśmy z Toba 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia.....ja powiem tylko tyle----kto nie ryzykuje ten nie ma:) u mnie i mojego chłopaka było podobnie, postanowiliśmy zamieszkac razem, ja wtedy dtudiowałam dziennie, nie zarabiałam, pracę miał tylko on. Dostawałam od rodziców jakies grosze wtedy, wynajeliśmy sobie, zamieszkalismy w domku jednrodzinnym gdzie mieliśmy do dyspozycji cały dół, były tam 2 pokoje, duża kuchnia i łazienka, oprócz nas mieszkał tam jeszcze jakis facet ale jego praktycznie więcej nie bylo niz był. Nie było łatwo, nie powiem, ale daliśmy radę:) i cieszę się, że podjelismy takie wyzwanie:) Skonczyłam licencjat, rozpoczęły się poszukiwania pracy. Tez nie było łatwo. Szukałam prawie 6 miesięcy bo zależało mi na czymś konkretnym. No i .....znalazłam:) Rozpoczęłam tez studia mgr zaoczne.W marcu kończę. Dla chcącego nic trudnego, zaryzykuj......na pewno znajdziesz jakąs pracę i jakos wam się ułoży. Zobaczysz.:) Nie ma to jak mieszkanie z własnym facetem, to świetny sprawdzian dla was obojga:) ps. ostatnio jak wracałam z zakpupów postanowiłam nie jechać winda tylko przebiegnąc sie po schodach...jak zwykle zresztą:) mojego M oczywiście nie mogłam do tego namówić. Więc szłam sobie szybkim krokiem i na 5 pietrze spotkałam sąsiada. Spojrzał na mnie zdziwiony i pyta: \"czyżby pani walczyła z kilogramami??????? przecież w Pani przypadku jest to absolutnie niepotrzebne!!!! jest pani szczupła jak szczypiorek\" Usmiechnęłam się do niego i stwierdziłam, że to tylko dla utrzymania kondycji:) Powiedział tylko że podziwia;) Ostatnio poszłam do krawcowej zeby zwęziła mi moje dżinsy, ale to i tak niewiele dało......bo wiszą mi na tyłku. Mój M stwierdził, że juz więcej nie kupi mi żadnych ciuchów bo i tak po kilku dniach robią się za duże i nie ma sensu we mnie inwestować:) Niestety....mam teraz trudny okres i kilogramy same lecą w dół. Jest mi teraz ciężko, sesja w trakcie, nieprzespane noce, na dodatek martwię się o siostrę....masakra:( nie moge się doczekać kiedy to wszystko się skończy i odetchnę z ulgą....... Acha......dziś rano doznałam szoku bo mój m postanowił do pracy jechac rowerem:) nie wiem co mu sie stało.;) Brzuszek mu juz troszkę jakby spadł...wygląda o niebo lepiej no ale jeszcze troszke wysiłku mógłby włożyć w swoje ciałko;) Bo tak to jest szczupły...tylko ten maciuś......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła-----dobrze ze zrobiłaś tomografię.....ja chyba tez będę musiała isc do lekarza bo wczoraj wyczułam jakiegos guza pod pachą. Poleciałam jeszcze z tym do mojego taty żeby tez pomacał i on też powiedział ze rzeczywiście cos tam jest dziwnego bo druga pacha wyglada normalnie. Normalnie tylko iśc i sie powiesić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit84
Yasmin proszę nie załamuj się wszystko bedzie dobrze zobaczysz:) ale koniecznie musisz o siebie zadbać Asia 2006 dla mnie praca w dwóch różnych branżach to nie problem bo zawsze lubiłam gotować co zreszta widać:( a poligrafem jestem z zawodu tak więc jest to dla mnie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit84
zła - trzymam kciuki za dobre wyniki badań napewno bedzie ok Asiu jak ty rozciagnełas ta stronę?? jak to zmienić bo beznadziejnie sie czyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po prostu świetna jest ta reklama, nawet podglądu nie można sobie włączyć!!!!! Kto to wymyślił wwwrrrrr!!!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla_dzieffczyna - wcale Ci się nie dziwię, że zrobiło Ci się słabo, ja przy każdym pobieraniu krwi walczę, że muszę leżeć i koniec, zawsze jest mi słabo; no i klaustrofobię chyba mam. Bardzo żle wpływa na mnie leżenie w solarium np., zwłaszcza jak łóżko zamyka się automatycznie :-( no, ale na łóżeczku Ci się podobało i to najważniejsze, a jeszcze lepiej, że nic niepokojącego nie wykryto 🌻 yasmin - koleżanka jednak nie chciała czekać (chcieliśmy wynająć od lipca), dała ogłoszenie do autogiełdy, jak nikogo nie znajdzie do końca m-ca, to od lipca my się wprowadzamy. Ochota na to mieszkanie troszkę mi minęła, bo mogła przecież poczekać m-c, prawda? Ludzie czasami mnie zaskakują.... Ale jak nie to, to na pewno inne, zaryzykujemy chyba, byleby drogo nie było :-( pędż kochana jutro do lekarza i daj koniecznie znać, co to za świństwo .... Trzymamy kciuki i wierzymy, że to nic grożnego 🌻 Dodam jeszcze, że dzielnie dzisiaj ćwiczyłam :-) Ps. mam nadzieję, że będę już na następnej stronie, żeby łatwiej było czytać ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nie jestem na następnej stronie, a tak chciałam Wam życie umilić buuuuuu 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×