Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

acha.....zima to czas kiedy z reguły najwiecej sie tyje.....:) ludzie siedzą w zimne wieczory przed tv bo nie wiedzą co ze sobą zrobic i podjadają cos tak co chwile:) ja sama wiem jak to jest bo przez zime tyle utyłam.:) wiec najlepiej gotowac sobie jakies fajne lekkie zupki i odzywiac sie tak jak do tej pory to miałyscie w nawyku. I co najwazniejsze---nie podjadac miedzy posiłkami, unikac słodyczy. To pomoze uniknąć przybrania na wadze. Ale po co ja to w ogóle pisze jak Wy to wszystko wiecie;-) buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu się
mądrzysz. a jak ktoś wazy 90 kg, to piszesz, ze jest wstrętnym ogrem, nie pamiętasz już ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga antyforumowiczko badz tak mila opuscic nasze forum bo naprawde twoje wypowiedzi nawet w najmniejszym stopniu nie sa brane przez nas pod uwage wiec tracisz cenny czas i energie wpisujac sie tutaj:)jest mnostwo topikow na ktorych mozesz uzewnetrznic swoj jad nie musisz tego robic tu bo nikt cie tu nie zapraszal,jesli nie potrafisz uszanowac osoby ktora ten topik stworzyla i nas w nim uczestniczacych to sama sobie wystawiasz w tym momencie etykietke...z laski swojej idz sobie a kysz gdzie indziej dobrze??:) ja juz po cwiczonkach kg powoli spadaja w dol a ja czuje sie coraz lepiej:):Doby tak dalej dziewczyny zycze wam milego sobotniego wieczorku :)buziaki gorace;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemeczka!:) znowu piękny dzionek!!:) szkoda tylko że trzeba się uczyć:P co do tych dań to chodzi mi głównie o 2 dania bo zup jadam mało bo po prostu nie przepadam za zupami:P tak już mam;) Yasmin podawałam wcześniej e mail:) ale podam jeszcze raz of course:) kinkinka@buziaczek.pl :) wczoraj wieczorem niestety głodowałam bo stasznie bolałą mnie brzuch ale dziś jest już ok:) ogladałam wczoraj Dziennik Bridget Jones na TVNie:) nawet spoko:) a wam jak się podobał? ale jej odchudzanie na tym filmie opierało się tylko na dużych ilościach seksu hehehe:D można i tak :D pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła-------gratulacje!!!!! :-D 🌼 dla dzidziusia!!!!! 👄 witamy małą istotkę na tym złym świecie!! :-D 🖐️ cieszymy sie razem z Tobą!!! oj ktos mi tu chce najwyrazniej dokuczyc....heh...ale mu sie nie uda......:-D dzieffffczynki dziękuje za obrone kochane jestescie!!!! za dobry mam dzis humor bo dopiero zaczełam prace:) takie długie mielismy zebranie z dyrekcją wiec zleciał jakos ten czas na biadoleniu :-) i tak mamy co poniedziałek:) malinko zdjęcia z wieczorku poszły:-) daj znac czy je dostałas bo czasami mi maile nie dochodzą. w piątek na pocieszeie kupiłam sobie perfumy, kolezanka zaraziła mnie miłością do zapachu Amor Amor :-D znacie? cholera 30ml za 150zł:-O no ale raz się zyje prawda????? pracuję i cos od zycia raz kiedys miec moge :-P nasz wyjazd do SPA niestety nie wypali, Ale to juz nie nasza wina, nie dostalismy odpowiedzi z PIPu czy mozemy sobie taki wyjazd zafundowac z funduszu pracowniczego a pani ze SPA nie mogla tak długo trzymac rezerwacji. Więc dupa blada. No ale trudno. Moze cos innego równie ciekawego sie zorganizuje. A mogło byc tak fajnie..........szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superblume
dzieki Yasmin za zdjecia! Same laski na nich. Wychodze z zalozenia ze jestes to blondynka w bialej bluzce z rozowymi kwiatkami? ale do tego dojde jeszcze ;) Bo jestem choooooolernie spozniona do pracy, zaspalam!!!!!!!!!!! A to cos na poczatek dnia: czarry marry... ... hokuss pookuss niech spadaja kilo z boczkow, z dupci, pasa, ramion tez, z ud i lydek kysz, a precz!!!!! Moze podziala... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superblume....:) blondynką nie jestem na pewno;-) ale to moja wina bo nie napisałam Ci jak mnie rozpoznac. Na tych fotkach jestem jedyną brunetką z grzywą :-) jakis dzisz mam dobry humor nie wiem czemu ale ciesze sie bo to poniedziałek a ponoc jak sie tak dobrze zacznie poniedzialek to taki bedzie cały tydzien :-) zycze wiec wam tego samego i przekazuje pozytywne fluidki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki:) Yasmin ciesze sie ze masz dobry humorek i dzieki Ci ze przesylasz nam troche tych dobrych fluidkow-mnie sie one baaardzo dzis przydadza...nie znosze poniedzialkow brr...zajecia na uczelni itp...oby do pt:)zmykam zaraz cwiczyc bo tak mi to juz weszlo w krew ze zle sie czuje kiedy nie pocwicze godzinki:)ale to rowniez ma swoje odzwierciedlenie w wadze-juz -6 kg:)walcze dalej:D lapie mnie jakies okropne przeziebienie i czuje sie taka lekko skolowana...a wy laseczki nie chorujecie??zycze wam duuuzo zdrowka:) Asia 2006 gdzie sie podzialas??:)haloooo:D buziaki wszystkim zycze wam milego dnia i tygodnia;););)paaaa 🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla - GRATULUJE bycia ciocią :-) yasmin - cieszę się razem z Tobą, że dobry nastrój wrócił. Może razem z tą pogodą, mimo marnych 15-tu stopni słoneczko tak pięknie świeci:-) Co do perfum, to niestety nie wiem jak pachną, ale sprawdzę, bo też szukam czegoś, muszę sobie kupić i już:P W tamtym miesiącu kupiliśmy dla mojego W. Hugo bossa soul, ślicznie pachnie, ale ponieważ to woda toaletowa, jest mało trwały niestety, tzn. na skórze pachnie /czyli w zasadzie tak jak być powinno:P/. Ja mam kilka pasków z zapachami przed nosem od tygodni i nie wiem co wybrać:-( Szkoda, że z tego SPA nic nie wyszło:-( superblume - mam nadzieję, że zaklęcie zadziała :-P kuleczkaaa - jestem, jestem! Byłam u rodziców na weekend! Szkoda tylko, że było strasznie zimno i z domu właściwie nie wyszłam, oprócz spacerów przed domem z moim starym psem! Mam nadzieję, że się nie rozchoruję, bo czasami z pieskiem właśnie w krótkim rękawku wychodziłam, a umnie w domu na dodatek wszyscy chorzy! Może się uda:P Pozdrawiam Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika ns
Wiatm was Dziewczynki! Dopiero wczoraj zobaczyłam ten topik... przyciągnął moja uwage... mysle ze na dlugi czas... tez chcialabym zrzucic te wstrętne wałeczki z brzucha... mam tendencje to tycia wlasnie w tym miejscu a co najgorsze to mam tam celulitis :(( musze cos ztym w koncu zrobic... sciaglam sobie to co yasmin polecala...dziękuje Ci i mam wileka prosbe i nie wiem czy jest realna do spełnienia,ale to do YASMIN...chcialabym zobaczyc zdjecie Twojego brzuszka... czy jest to mozliwe?? ps.jesli nie na forum to moze na maila?? cio? pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :)) dawno mnie tutaj nie bylo, a to dlatego ze troche sie dzialo w moim zyciu.... znalezienie pracy( ide do pracy od czwartku), klotnie ze swoja miloscia i takie tam... niestety zaniedbalam dietke, cwiczenia... ale zawsze jest to do naprawy prawda?? tylko pierw musze sie nauczyc krecic hulahop hehe :) Y..... prosze o fotki na e-maila?? dzis robilam male przemeblowanko w pokoju od 7 rano do11.. hehe niezle co? ale jakie to ciwczenia dla cialka :)) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafii i monika...zdjęcia poszły.:) ale to juz były ostatnie jakie wysłałam komukolwiek, mam nadzieje ze rozumiecie mnie:) w rewanzu czekam równiez na wasze fotki! dziewczyny dajcie znac czy zdjęcia doszły bo czasami zdarza sie ze maile nie dochodzą:) zwłaszcza z załacznikami. rozbolało mnie ucho:( nie wiem czy to przypadkiem nie od mojego aparatu na ząbkach, moze mnie gdzies uciska i promieniuje na ucho.....moze tak byc?? :-O troche mi to dokuczac zaczęło i zaczęłam sie martwic:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia ns
yasmin!! no no laseczka z Ciebie,sliczna jestes :)) dziękuje... postaram sie cos wyszukac,no moim kompie,moze cos znajde,ale jak cos to strasze troszke fotki pozdrawiam Cie...i niech Cie uszko przestanie bolec...buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia ns
Yasmin wyslalam Ci cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś ciesze sie ze fotki doszły :) dziękuje za mile słowo :-) dziewczyny wczoraj kumpela podała mi przepis na rewelacyjnego kurczaka. Podam po swojemu z tego co pamietam, w weekend zamierzam go wypróbowac, nie ma bata!!! :-) otóż....kupujemy piersi kurczaka (albo np całego mozemy zrobic), solimy, pieprzymy i nacieramy je ziołami prowansalskimi. Najlepiej odłozyc je na jakis czas zeby ładnie tym nasiąkły. układamy kurczaczka w brytfance, rozpuszczamy w goracej wodzie kostke rosołową np. Winiary i polewamy nią naszego kurczaczka. Obok kurczaka w brytfance układamy ząbki czosnku, mozemy go tez posiekac i posypac od razu na kurczaka. I to wszystko. Powinno piec się tak z 40 minut- godzinkę. Ponoć rewelacja!!!!! :-) kumpela narobiła na to takiego smaka ze po prostu musze go skosztowac i koniec!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia...........brak mi słów:-D jestes prześliczna!!!!!! sliczna buzia, włosy.........super dżaga z Ciebie!!! :-) gdybys mi powiedziała ze masz jakiekolwiek kompleksy to bym Cie chyba w ucho musiała kopnąć :-) a najbardziej podoba mi sie to ostatnie zdjęcie, gdzie siedzisz w kucki z piesiem. Normalnie na tapete na kompa!! ;-) pozdrawiam Cię!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze laski mam juz tyle waszych zdjęć, musze sobie w domku teraz założyc jakis fajny folder i w chwilach smutku bede sobie na was wszystkie spogladac. Na 100% usmiech wtedy powróci, bo wiem ze mam WAS!!!!! :-) kochane jestescie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia ns
dziękuje Ci :)) poprawiłas mi nastrój Kochana jestes :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę ;) własnie czytam ten topik...od początku i chcę dojśc do tej strony,ale wydaje mi się,ze zajmie mi to duzo czasu jeszce... zaraz zabieram się za ćwiczonka :))) coś trzeba zrobić z moim \"sadełkiem\"...nie może tak byc dalej... przed wakacjami ćwiczyłam na orbitreku i schudłam...bardzo dobrze sie czułam i zauwazyłam ze zniknął mi celulitis z brzucha... a pozniej pojechałam do angli... i nie miałam kiedy ćwiczyc... na czym i dwa i pol miesiaca miala przerwy... więc troche zaroslam ;/ trzymajcie za mnie kciuki...prosze :* ja za was tez bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to uwilebiam słodycze... i zazwyczaj mam tak,ze musze cos słodkiego zjeśc bo mnie nosi.. ale od dzis juz nie jem...nie zjadlam nic dzis...jedynie zuje gumę i popijam duzo wody Kwestia wody,wiem ze trzeba duzo pic i postanawiam sie poprawic...wczesniej praktycznie wogole nie pilam... byly nawet takie dni ze przez caly dzien niczego sie nie napilam... wiem koszmar, dlatego musze to zmienić A jęsli chodzi o jedzenie... to mam wysoki poziom cholsterolu niesty dziedzicznie i jestm na dieci,zaleconej przez lekarza,choc nie zawsze sie do niej stosuje,czasem pozwole sobie na jaks pizze czy kebaba.Jest to dieta niskotłuszczowa,powinnam jesc duzo owoców i warzyw,natomista slodyczy zero,jednak czasem jest to trudne do wykonania ;/ Dobra ide sobie pocwiczyc... bede pozniej buzka Słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce mam pytanie do yasmin... powiedz mi kochana ile powinnam na poczatek cwiczyc to spinanie miesni brzucha?? po ile powtórzeń i w ilu seriach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) jejku,jak mi miltko...dziękuje Ci,czekam na twoje fotki. Red nose\'ik jest mojego chlopaka...czyli wsumie mój :)) Przykro mi z powodu Twojego pieska,te zwierzątka sa kochane noi zycze milego swietowania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze zła :) gratuluję :) 🌻🌻🌻 ja też chcę fotki :) wyślijcie mi na maila coriander@o2.pl :) nie olewajcie mnie :) ja mam nadzieję, że jutro już będę miała swoje akutalne, bo jakichś staroci to Wam nie chcę wysyłac :) wykańcza mnie ta uczelnia, myslałam, że na V roku będe już miała małao zajęć...a tu codziennie od rana do nocy, do tego po 4 godziny okienek...fuck....nie ma mnie w domu po 10 godzin :( dziewczyny jadla któraś z Was dziki ryż???? pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki:)jak mija wieczorek??ja dzis w sumie zjadlam niewiele i duuzo cwiczylam:) Monisia20 moge prosic o foteczki??moj adres mailowy znajdziesz w preferencjach;) ja oczywiscie tez przesle ci swoje zdjecia jesli chcesz;)buziaki papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis trudno ocenic ile tak naprawde powinnas cwiczyc na początek. Rób tyle ile mozesz, ile zdołasz a po pewnym czasie sama zobaczysz ze idzie coraz lepiej i stopniowo sama bedziesz wiedziała kiedy zwiększyc ilosc powtórzen i czas cwiczen:) musisz uwazac zeby nie sforsowac organizmu na początku bo jak pocwiczysz za długo i zbyt intensywnie to na drugi dzien nie wstaniesz z łózka takie bedziesz miała zakwasy:) dlatego najlepiej stopniowo......jak poczujesz zmęczenie, odpusc...albo odpocznij 3 minuty i spróbuj ponownie. Jesli poczujesz ze nie dajesz rady tzn ze na dzis wystarczy :-) z biegiem czasu nabierzesz wprawy i kondycji. zła....hm...przeciez wysyłałam Ci moje foteczki:) ogólnie zle sie dzis czuje. Rano miałam taki dobry humor, potem po pracy przyszła kumpela i spedziłysmy wieczór na plotach a teraz jestem jakas poddenerwowana i nie czuje sie najlepiej:( rozścieliłam sobie łózko i zaraz zmykam spac. Moze jutro będzie lepiej. A ucho dalej boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia podzielam zdanie poprzedniczek-jestes sliczna jak laleczka:)i wygladasz na szalenie sympatyczna osobe:Dpoza tym jestes szczuplutka uwazam ze nie musisz sie odchudzac:)dziekuje Ci bardzo za fotki i juz sle swoje:)pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×