Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Acti i cleosita.........podsyłam Wam link...moze się na coś przyda:-) http://www.medicover.com/pl/pl/Zdrowie/?TabId=567 Poza tym Acti czemu boisz sie zaniknięcia okresu? ja schudłam w 3 mies. jakies 11 kg i okres miałam cały czas. Zdrowe chudnięcie raczej nie powinno przysporzyc Ci takiego problemu. Ale brak witamin i głodzenie się- owszem. Dlatego uwazaj na siebie, zdrowo się odzywiaj, ruszaj się duzo. Wszystko powinno byc w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła..........to bardzo dziwne ze go oblali:( przeciez obrona jest nie tylko z pracy ale z całych lat studiów!!!! wiec jesli przez te wszystkie lata w miare dobrze szedł powinni go wyciągnąć. Tylko ci co kompletnie nie dawali sobie rady na studiach albo na obronie nie odezwali sie ani słowem oblewają. Ale z reguły ci co sobie nie radzili na studiach raczej nie dochodzą do obrony albo ich nie dopuszczają. hm...bardzo to dla mnie dziwne. I to dlatego ze nie odpowiedział tylko na 1 pytanie????????? to az niemozliwe....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła........ja turystyke tez konczyłam na prywatnej uczelni bo jak zaczynałam na univerku niestety nie było takiego kierunku, dopiero mieli go w planach. Ale takich jaj u mnie nie było jak u twojego chłopaka. I az dziw bierze ze promotor go oblał!!!! to sie raczej nie zdarza!!!!! :-O hm...........cholera no nie wiem dlaczego tak zrobił. Wypytaj go potem dok ładnie ile miał pytan na obronie bo jesli miał wiecej i nie odpowiedział tylko na 1 to nie powinni go oblac!!! najwyzej obnizyc ocene i tyle. Bo do oceny wlicza sie równiez srednia ocen ze wszystkich lat studiów!!! dziwne........:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła...z tego co piszesz to nie powinni go oblac. I wydaje mi sie ze po prostu ten profesorek...jego promotor, musiał byc na niego cięty ze oblał go za takie cos. Zwykle zeby poratowac takiego nieszczesnika zadaje mu sie po prostu kolejne pytanie pomocnicze. I tyle. Ale zeby od razu oblac. Śmierdzi mi tu cos.....naprawde....:-O jak cos to pisz na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja 🖐️ zła:) a moze Cie A troche oszukał, co? chciał podstresowac? bo mi się coś w to wszystko wierzyć nie chce :) skoro dopuścił jego pracę, to już połowa sukcesu :) poza tym, tak jak yasmin napisała, ocena za obronę jest również w jakimś stopniu brana ze wszystkich średnich :) poza tym promotor oblał?? eee no śmierdzi tu na kilometr!!! chyba promotorowi najbardziej zależy żeby student zdał :) ja co prawda jestem na państwowych studiach ale w życiu nie słyszałam, żeby kogoś oblali u nas :) no co najwyżej można odwlekać oddanie pracy i bronić się w późniejszym terminie :) tudziez mieć problemy z \"zaakceptowaniem\" pracy przez promotora :) yasmin :) fajne te linki :) ja sobie zaraz wylicze wszystkie kalorie jakie spożywam i ile powinnam ćwiczyć, żeby schudnąc te 4 kg i ile czasu mi to zajmie jak zacznę wiecej cwiczyć :) i jeszcze mniej jeść! ja potrzebuje mniej wiecej tak 2300 kcal dziennie, no nie??? ja jutro znowu gotuje zupkę warzywna, tym razem zrobię ją z kapustą kiszoną, bo jest bardzo mało kaloryczna :) kurcze...zjdałam za dużo śliwek :( le takie pyyyszne moja mama kupiła :) ze aż się same do buzi pchają :D Acti :) jeśli chodzi o tłuszcze :) można łykac takie kapsułki omega 3 :) pić tran, itp. albo łyżeczkę oliwy z oliwek dziennie, tudzież jakiegoś innego dobrego oleju :) zdrowe tłuszcze, to tłuszcze nienasycone :) pozatym jak się bedziesz zdrowo odchudzała [żadnych głodówek, diet 400 kcal itp] to nic Ci się z ogranizmem złego nie będzie działo :) i wszystko będzie w normie :) cleostia :) jesteś zdrowa???bierzesz jakieś leki??? może zatrzymała Ci sie woda w organiźmie albo to jakieś problemy z tarczycą???tak na sucho, to cięzko mi tu coś powiedzieć :) zła :) no to nie pij alkoholu!!!!! bo my tu nie chcemy żeby Ci sie coś stało :) spadam do lasu na bieganie...:D pozdrawiam 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acti
Bardzo dziękuję za porady :) Głodzić się nie mam zamiaru i w żadne diety cud nie wierzę :) sport uprawiam regularnie, 3 razy w tygodniu Chcę tylko aby moje odżywianie było po prostu zdrowe :) Dzięki jeszcze raz :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie otwierają mi się linki :( Wróciłam dzisiaj do domu i tata kupił kremówki... i zjadłam! moze jakoś przezyje. Bo już nie bedzie szans żeby zjeść cokolwiek, bo 18 miinęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
dziewczyny wyslalam do Was moje fotki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit84
Asiu ja na 100% wysłałam ci zdjęcia ! :( może ja mam jakiegoś złego maila podaj mi go kochana jeszcze raz to wyślę natusia dostałam twoje zdjęcia :) i zastanawiam się z czego się odchudzasz no ale wiadomo każdy czegoś w sobie nie lubi... fajna z ciebie laseczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natusia......zdjęcia dostałam, serdeczne dzięki!!! :-) bardzo sympatyczna dziewczynka z Ciebie!! i bardzo ładna.:-) tak na marginesie to ładnie Ci i w blondzie i w czarnych!! super! :-) wczoraj w koncu dopięłam swego:) włączyłam sobie 8 min abs na brzuszek i pocwiczyłam:) potem jeszcze jakies 10 min rozciągania i cwiczenia na nóżki. no i poczułam się znacznie lepiej:) teraz juz tak bedzie codziennie:) a na wieczór panieński niestety nie idę :( z tego co się dowiedziałam ta imprezka bedzie mnie kosztowała ponad 100zł. Dziewczyny robią zrzute na tego striptizera, potem jeszcze prezent dla tej dziewczyny (jakby wlasnie ten tanczący pan nie mógł byc prezentem), lokal i alkohol w lokalu juz we własnym zakresie. :-O no a ja nie to ze jestem zgredem.......bardzo chętnie bym poszła......ale teraz niestety spłacam mój aparacik na ząbkach i zejdzie mi prawie cała wypłata:-O więc wydanie ponad 100zł na taką impre jest mi wybitnie teraz nie na reke:( poza tym to chyba trochę duzo nie sądzicie?? zwłaszcza ze na pomysł tego wieczoru wpadła sama przyszła panna młoda. poza tym....widze ze to wszystko jest jakos marnie dograne. Eh.........trudno. Myslałam ze to bedzie wyglądało troche inaczej:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę. Miałam już 2, a teraz będę mieć 3, całe szczęście nikt o tym nie pamięta i jeszcze nie muszę się męczyć :P Próbowałam sobie włączyć Dennis Austin Basic YOga (to są naprawdę swietne ćwiczenia), ale po treningu moje mieśnie (szczegolnie ścięgna) protestują... wiec zakoncze chyba tylko na 8 min. abs. Gdzie ja mam tą płytkę? Ja nie dostałam znowu żadnych zdjęć :( Yasmin, mozesz mi jeszcze raz podać te linki, bo te sie nie otwierają. Nawet na erodzina.pl nie mogłam wejść... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satia......nie erodzina.pl tylko erodzina.com :-) linki działają bo przed chwileczką sprawdzałam. Spróbuj wpisac w adresie strony www.erodzina.com dziewczyny na gadu nie dają mi spokoju z tym wieczorem panienskim:) mam byc i koniec. Najwyzej kupie jakies winko i wpadne na chwilę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha.....zła.....ja wcale nie cierpię przez aparacik.:-) Nic nie boli juz, prawie o nim zapomniałam. Jedynie przypomina mi sie co miesiąc jak musze isc i zapłacić za wizytę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła......po kazdej wizycie cos tam czuje ale nie jest to taki ból ze nie moge kompletnie nic jesc. oczywiscie jakis tam dyskomfort czuje ale nie jest zle:) najgorzej było jak mi zalozyli aparat na dolne ząbki, wtedy bardzo cierpiałam. Ale po tygodniu przeszło zupełnie. A góra nie bolała prawie wcale:) zębów mi zadnych nie usuwali. Mieli usuwac tylko górną piątke ale lekarz powiedział ze spróbuje tak wymanewrowac zeby oszczedzic ząbka:) poszłam do tego ortodonty z polecenia go przez kolezanke. Przepieknie jej zrobił ząbki:) jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie 🖐️ Podaję maila asiulkapyk@o2.pl Natusia i margit - czekam :-) yasmin - gratuluję powrotu do ćwiczeń Kupuj winko i pędż na ten wieczór. trochę mnie to zdziwiło, że trzeba płacić...:-( A w ogóle, to coś mi internet nie chodzi jak powinien :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleosita
czesc dziewczyny. bylam dzisiaj u lekarza powiedzial ze mam zle dobrane tabletki antykoncepcyjne i ze musimiy zrobic jakies badania hormonalne.mam nadzieje ze to to bo juz mialam dola ze moze to tarczyca albo cus. wiem jak trudno chudnac przy niewydolnosci tarczycy :( no wiec badania zrobie dopiero jak bede w polsce czyli za tydzien. trzymajcie kciuki prosze! ide zaraz cos zjesc i tak sie zastanawiam czy pieczony ziemniak z tunczykiem to nie za duzo? wie ktos ile to ma kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no prosze was przestancie....no jak ziemniak z tunczykiem moze miec za duzo kalorii??nie popadajmy w skrajnosci:)... a ja juz po 45 min jezdzie na orbitreku jestem padnieta uffff.... margit dziekuje sloneczko za zdjatka,i naprawde jestes wlasnie jak sloneczko bije od ciebie optymizm radosc zycia:Dchcialabym cie poznac na zywo:) buziaki laseczki milego dnia pappa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko no i znowu umieram;( staaarsznie boli mnie głowa:( ide dzis na 19 do mojego ortodonty. Znowu bedzie naciagał druciki:) mam nadzieje ze nie bedzie bolało:) mój lekarz to prawdziwy przystojniak. Lubie jak sie tak czasami nade mną pochyla jak lezę na fotelu, mam wtedy straaaasznie nieprzyzwoite myśli :-P hehehehe.....ale jestem paskudna :-P w domku czekają na mnie krokieciki z grzybkami i kapustką:) która chce jednego?? :) tak wlasciwie to nawet nie wiem czy zdazę je zjesc bo po pracy jade do szkoły jezykowej dowiedziec sie o te bezpłatne kursy finansowane przez UE a potem to na 19 mam ortodonte. No a wieczorem to nie za bardzo jestem za jedzeniem takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce krokiecika :D mmm musi być pyyyyszny :D ja sobie dzisiaj znowu zupkę warzywną ugotowałam :) tym razem dodałam kiszoną kapustę :D mmm będę miała papu na 2 dni :D albo i 3 :P bo jej troche sie zje i już człowiek [zaczerpne hasło z reklamy] czuje się zdrowo najedzony :) zła :) no to nieźle na tym Uniwerku koszą ludzi :) ja na szczęście jestem na studiach technicznych [polibuda ruleZ! :D :D] :) nie mniej podstresowałaś mnie trochę, bo ja mam obronę w tym roku akademickim :) uoo dzisiaj rano czułam się fatalnie, bo te antybiotyki jakoś dziwnie działają i czuję się po nich jak na kacu :( suuuszy mnie i głowa boli :( buuuuu 😭 nie miałam rano siły żeby poćwiczyć, wiec przejechałam tylko 2.5 km na orbitku :( no spadam na łono natury z moim pieszczochem :D pozdrawiam 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
wiecie co dziweczyny do kogo mialam e-maile to powysylalam !! wiec jak do kogos nie doszło to prosze podajcie mi swoje e-maile jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia*20*
Asia 2006 juz do Ciebie wysalalam moje fotki tylko sie nie pzestrasz jak bedziesz ogladala !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit84
:D kuleczkaa dziękuję za miłe słowa :) asiu wysłałam ponownie zdjęcia do ciebie jak tym razem nie dojdą to ja już nie wiem co się wtedy dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam zdjęcia, mam :-) :-) :-) margit - dziewczyny mają rację optymizm z Ciebie bije, wyglądasz na takie zwariowane, roztrzepane dziewuszysko :-P /to komplement!!!/ natusia - ślicznie wyglądasz, że niby czego miałam się przestraszyć?Bardzo mi się podobasz w ciemnych włosach:-) Pozdrawiam Was kochane, postaram się wkrótce na dłużej przybyć...:P Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ wczoraj byłam u ortodonty i niestety.....dzis jem tylko gorące kubki, kiśle i jakies kaszki :-O boli jak cholera:( a ja taka głodna jestem:-O jak szłam do pracy przeszłam koło pachnącej budki z bułeczkami i rogalami ale co mi z tego jak nawet tego nie ugryzę?? i znowu tydzien męczarni...........:-O wczoraj zaliczyłam 8 min abs. Nie straciłam jednak zapału do ćwiczeń:-D koleżanka z pracy pomacała mnie dzis po brzuchu (hm...wiem ze to głupio zabrzmiało ;-) ) i stwierdziła ze to tak jakby dotykała kamień ;-)i jak ja to zrobiłam--pytała. No i gdzie znalazłam tyle motywacji do tych cwiczen? :-) rok czasu cwiczen jednak zrobił swoje. Cieszy mnie to i nie zamierzam znowu przestac. Jak juz zaczełam..........to teraz bedzie tylko z górki :-) dzis ide na ten panieński...zajrze tam na chwile......Jest piątek a ja nie zamierzam spedzic go w łóżku. Jutro sobie odpocznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie Co to jest ABS??? jakies ćwiczenia, program??? pozdrawiam ;) --Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Opelek:) 8 min abs to 8 min program z cwiczeniami na wszystki partie miesni. Bardzo intensywny. Sciągnełam przez emule abs na brzuszek, pupe i nogi. Warto z tym cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć cześć wpadam tylko żeby się pochwalić że się ważyłam i mam znowu swoją wage 50 i pół,sama nie wiem jak to się stało w tak krótkim czasie:).Normalnie co za topic!:)! człowiek coś napisze i chudnie.Najfajniejsze jest to że wydaje mi się że od zawsze się tak odrzywiam(zdrowo). A czy ktoś wie czy leczo jest kaloryczne? a co do chlebusia to się pomyliłam bo upiekłam amarantusowy a nie jak napisałam orkiszowy,ale mówie wam pyyyyyyyyycha! dalej wcinam aplefit i bużka gładziutka a i brzuszek nie boli:) buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×