Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

ja piję Polanicę Zdrój, ona ma dużo minerałów, a to chyba też niedobrze:-( różnie o tym piszą. A zywca gotujemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! No ciekawe rzeczy tu piszecie... Tylko ze ja jakos nie umiem sie stosowac do okreslonej diety bo nie umiem jesc na sile czegos na co nie mam ochoty... A jesli chodzi o picie wody mineralnej to ja niestety musze pic na sile, bo moj organizm domaga sie dziennie nie wiecej niz 3 szklanki wiec musze mu dokladac jeszcze pare bo inaczej nici z diety... Moglybyscie ocenic to jak ja sie w ogole odzywiam? rano przed szkola jem mleko z platkami albo otrebami, w szkole bulka z wedlina, ogorkiem , pomidorem i jajkiem, po powrocie troche zupy, niecaly talerz, potem jakis jogurtalbo inna przekaska a w ramach kolacji 2 jablka o godzinie 18. Aniseed masz racje, od dzisiaj zaczynam sie obserwowac... W koncu musi sie udac... Rtd kurde Ty to jestes ekspertka:) ale sie rozpisalas.... :P Asiu pochwal sie jak Ci idzie Twoja przedweselna dietka?:) jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ oczywiscie skOMplikowana.....ale byka strzeliłam 😠 za szybko pisze i nie sprawdzam później tego:) pochwale się, ze mama kupiła mi dzisiaj hula hop:) ale takie fajne i da się na nim spokojnie kręcic:) juz sobie rano przed śnaidaniem pokręciłam:) wieczorem tez się wezme...no i moze w koncu będę miała talię:P Mysia:) no ja na dietetyce to sie nie znam....wg mojej zasady odżywianai, to Ty się xle odzywiasz:P na sniadanie lepsze by byly płatki owsiane zamiast tych nesquików, czy jak to się tam pisze:) ja czytałam, ze siemie lniane hamuje uczucie głodu:) mozesz spróbowac:) i moglabys troche wiecej warzy jesc [nie wiem co za zupki jadasz] jedz tak mniej wiecej co 3 godziy, a owoce przegryzaj miedzy posiłkami, bo one sie najkrócej trawią:) aaaaaale moj ojciec dzisiaj pyyyyszny miodek kupił:) mniam mniam....jestem miodożerca:P :P :P dobra zmykam do lasu....szkoda, ze pogoda sie tak zepsuła:( pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pogoda się popsuła, to fakt, jest okropnie zimno:-( Mysiu - mojej diety nie ma:-( myślę o tym co jem, ćwiczę i to tyle:-) Pisałam Wam o dniu sportowym jaki zaorganizowaliśmy sobie ostatnio u mnie w domku (na podwórku:P) Stworzyliśmy drużynę nieudaczników olimpijskich (ja, mój W., moja siostra, szwagier i siostrzeniec). Był badminton, skakanka i hula hop, w tym ostatnim wygrywa mój siostrzeniec, a ja nie umiem:-( Aniseed - jak Ty to robisz, co? Tutaj też mam, ale miejsca brak, naprawdę, mieszkanie ma około 50 m, a nie ma gdzie zakręcić hula hop:P Od skakanki bolą łydki, ale zdecydowanie najbardziej męcząca jest. Macie może skakankę z licznikiem, bo takie podobno są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Asiu sa takie, mierza ilosc skokow i spalone kalorie. Ja kiedys bardzo duzo skakalam ale juz mnie to nudzi, poza tym strasznie mnie to denerwuje bo moje długasne wlosiska co chwile sie plataja ze sznurkiem, wrrrrr.... Ale nie zaprzeczam ze skakanka jest swietna metoda na schudniecie. Wystarczy 1000 skokow dziennie aby szybko spalic zbedny tluszczyk.... No i łydki faktycznie bola jak cholera:P W sumie to z moim odchudzaniem jest tak jak z Twoim:P:P wykluczam slodycze i rozne szkodliwe pierdoly i cwicze sobie.... Aniseed - moze jakbym umiala gotowac to moje posilki by byly bardziej urozmaicone... A zupki to jem zazwyczaj ogorkowa, rosol, buraczkowa, jarzynowa, krupnik... Moj chlopak polecil mi super cwiczenie, jest po prostu meega!!!:) moze ktoras z Was je robi, ja je robilam wczoraj i przedwczoraj i naprawde dalo mi popalic, dzisiaj mnie strasznie tylek boli.... Mianowicie - stoimy prosto, prawa noga robimy duzy krok w przod a lewa prawie klekamy - utrzymujemy sie ok 5 cm nad ziemia. Podnosimy sie i wracamy do pozycji wyjsciowej, a potem zmiana nog. Cwiczenie swietnie dziala na posladki i gorna czesc ud - wyprobujcie sobie.... Aniseed ale wiesz, jednak wezme do siebie cos z tego co napisalas:) zaraz jedziemy z mama na zakupy wiec zaopatrze sie w pyszne warzywa i owocki mniamuuu...... :P:P:P A to hula hop to bardzo meczace jest? Moze tez sobie zafunduje:P A to siemie to co to jest w ogole? I jak to sie kupuje??:):):) na wage czy w torebkach, czy w pudelkach czy w sloiku??? haha ale głomb ze mnie, ale nie wiem, naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia:) nie umiesz krecic??? trzeba kupic dobre kołko, takie cięższe:) ja w zeszłym roku kupowałam w tesco ale takie leciutkie było i po 20 sekundach mi spadało:) a dzisiaj mama mi kupiła w sklpeie z zabawkami takie cięższe i chyba troche większe i spokojnie moge na nim kręcić:) a kręcenie meczące jest - rano 3 min kręciłam i wymiekłam :P ale wiem, ze to kwestia wprawy:) wieczorkiem mam zamiar 15 min kręcić z przerwami of kors....a później może tak ze 30 min:) czytałam topik o hula hop i dziewczyny piszą, ze efekty sa rewelacyjne ale trzeba na nie poczkeać :) nom do lata mam czas :D Mysia:) nie wiesz co to siemie lniane?? w aptece się kupuje albo sklepie spozywczym, mozna wziąć zmielone, odłtszczone albo w postaci ziarenek:) ja wole ziarenkowe - na opakowaniu pisze jak je przygotowac:) dobrze na jelita działa ale nie mozna go pic non stop:) ja sobie z niego robię odzwyke na włosy:) jak zagotuje sie ziarenka siemienia to powstaje cos jak kisiel ale taki bez smaku:) niektórzy tego pic nie mogą ale ja tam lubię i zawsze to lubiłam:) dobrze tez na cere działa:P przez gardło nie chciało mi natomiast przejśc to zmielone:) Asia:) ja mam skakenkę taka zwykła ale chyba za mała dla mnie jest wiec nie skacze na niej, wole sobie tak w miejscu podskakiwać:) na allegro widziałam takie z licznikami:) ale szkoda mi na to kasy, wolałabym zdecydowanie batutę :D :D :D Mysia:) mnie sie wydaje, ze Ty powinnas jadac wiecej sałatek warzywnych, owocowych:) nie są tuczące, a sycące:) mozesz sobie warzywa gotowac na parze, do tego rybę :) zeby nie smażyć:) oliwę możesz do sałatek dodawac:) tak będzie zdrowiej:) od czasu do czasu pestki dyni, słonecznika, orzechy:) jesteś jeszcze b. młodziutka i potrzebujesz duzo witamin, minerałów zeby mieć siłe do ćwiczen i ładnie wyglądac:) zamiast tych słodkich jogurtów mozesz sobie zrobić taki mix jogurtu naturalnego z jakimś owocem:) będzie lepsze, bo mniej cukru:) Asia:) kupiłaś moze jogurtownice?? widziałam kiedyś promocję w media markt:) dobra, czas na odkurzanie:D buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie potrafię kręcić, niestety:-( moja siostra podobno się nauczyła, zostanę sama😭, bo mojego W. to nie liczę:P Nakręciliśmy kilka filmów i zdecydowanie z Nim w roli głównej (kręcącego) jest najśmieszniejszy:-) Aniseed - chyba cenowo nie można porównać skakanki nawet z licznikiem, do batuty:P a jeśli batuta, to taka wielgachna jest fajna, kolejna dyscypilna olimpijska:P jogurtownicy nie kupiłam niestety:-( promocji nie widziałam żadnych, bo nigdzie nie bywam, dzisiaj jedziemy do Auchan:-) Teraz marzy mi się kawiarka :-) taka: http://www.allegro.pl/item172800749_kawiarka_mukka_wloskiej_firmy_bialetti.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cenowo to tak:P ale ja bym chciala taka mniejsza batute do 115 cm średnicy, bo takiej wielkiej to nie miałabym gdzie ulokować, no chyba, ze na dachu bloku:P ale mogłoby byc troche niebezpiecznie:) eeee ja bym tam wolała grilla elektrycznego zamiast kawiarki, bo ja po prostu kawy nie lubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, grill elektryczny, fajna rzecz :-) jak już będę miała swój dom, to wtedy wszystkie wymarzone sprzęty się w nim znajdą, bo tutaj, to nawet porządnego noża nie ma:-( u mnie w ogródku, to każda wielkość batuty by się zmieściła:-( dlaczego ja jestem skazana na Wrocław😭 tutaj to raczej domu mieć nie będziemy, chociaż z mieszkaniem, to jeszcze gorzej, bo ceny powalają na kolana:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak znajde fajna oferte na allegro to sobie kupie takiego grilla:) no ale moze cos w sklepie wypatrze:) dzisiaj ogladalam na tvn24 program nieruchomosci i była tam młoda parka szukająca mieszkania w Wwie tak około 50 m kwadratowych, ...o zgrozo jakie ceny mieszkan podawali do 400 tyś zł....ciekawe czy mnie kiedyś będzie na takie stać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja to bym jeszcze blender chciala, mixowałabym sobie jogurt z owocami :) ja mam nadzieje, ze na wiosnę będzie jakas oferta grillowa i sobie coś kupimy, bo juz mi slinka cieknie na samą mysl o grillowanej rybce i warzywkach :D nom, rzuce okiem na taniec z gwiazdami, pokręce jeszcze troche kólkiem i zmykam ponownie do lasku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety we Wrocławiu ceny mieszkań są bardzo podobne, za jakieś marne 30 m trzeba zapłacic około 200tys.:-( Zaczynam się zastanawiać nad wyjazdem z Polski. My nie mamy nawet po kim odziedziczyć mieszkania, żadnych wiekowych babć, dziadków:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejuu laski ale wy tu szybko produkujecie:) Ha ha Aniseed ja tez mam czas do lata ale hula hop nie mam:P Ale w tym tygodniu sobie kupie bo w tym sklepie w ktorym bylam nie bylo.. No kurde nie smiejcie sie ze mnie, ja serio nie wiedzialam co to jest to siemie lniane:) ale jak to gdzies spotkam to sobie kupie:) Asiu jaka odleglosc dzieli Twoj dom rodzinny od Wrocka? Przeciez mogłabys z Twoim juz prawie mezem mieszkac u Twoich rodzicow a nie u jego... Oj macie racje, ceny mieszkan sa powalajace... Ja mam to szczescie ze Tomek ma pewna starsza ciotke, ktora go uwielbia i przepisala na niego mieszkanie. Jest swiezo po remoncie, nieco ponad 50 m kw. Jdnak tez bym wolala wyjechac... Jakos nie widze tu dla siebie przyszlosci.... Piszecie tu o takich pysznosciach ze az sie glodna robie... :P:P:P masakra... Kupilam sobie dzisiaj sucharki i krazki ryzowe, bede je amac zamiast chleba, to dobrze? Bo z tego co widzialam na opakowaniach to tez troche tych weglowodanow w sobie maja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie! Powiedzcie prosze, jak sie wam to cwiczonko podobalo??? Ale mam teraz polew z mojej mamy!:):):) kupila sobie takie sciereczki w bierdonce, co niby bardzo skutecznie usuwaja brud. Ja tam w to nie uwierzylam ale teraz mamuska lata po domu od godziny i wszystko czysci... I musze powiedziec ze rewelacja, bez zadnego proszku ani plynu, tylko morka sciereczka wyczyscila caly piekarnik, kran, szafki, wszystko mega blyszczy, szok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo jak się szybko rozpisujecie :P Co nie co poczytałam, ale za duuzo.. Co do diety to mi sie podoba, a ile na niej mozna schudnac? I w jakim czasie? :) Co do przekasek (sama o nich wspomnialam) to tak myslac to chyba najlepsza marchewka w plasterki albo inny owoc czy warzywo pokrojone aby brac pojedynczo :) wiecej czasu wtedy to zajmuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agik - wiesz czym mozesz zastapic przekaski? Naucz sie robic na drutach albo szydelkowac:P:P:P bedziesz miec zajete rece i czas Ci szybciej minie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia:) a moja mama wlasnie poszła do biedronki..ciekawe czy tez kupi te sciereczki??? hahahaha :D ćwiczonko fajne, pewnie uda po nim bolą nie? poćwicze sobie je dzisiaj:) no i znowu pokręce kółeczkiem:D a tam węglowodanami sie nie przejmuj:) jakby tak człowiek chciał liczyć kazdą zjedzoną kalorie, to by oszalał:) w koncu z czegos energie musimy czerpać:D wlasnie zjadłam dwa jabłka gotowane na kolacje i czuje sie najedzona... :D pewnie dlatego ze wczesniej wypiłam sporo soku jabłkowego hihihi :P Asia:) ja mam taki pojemnik do mixowania przy robocie kuchennym ale nie chce mi sie za kazdym razem takiej wielkiej paki wyjmowac:P w wakacje to sie jeszcze poświęcałam i mixowałam sobie śliwki z jogurtem naturalnym ale teraz mi sie nie chce:) musze gdzies zapalowac na tego blendera:P wlasnie sobie grille na allegro oglądam :D takie cos by mi wystarczyło -> http://allegro.pl/item174955215_grill_elektryczny_raclet_afk_rc_8_3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed wiesz to juz przechodzi ludzkie pojecie, moja mama juz sie przeniosla do stolowego, wyszorowala telewizor a nawet... kwiatki!:D:D:D A po cwiczonku nie tyle uda bola co tylek, az ciezko usiedziec na miejscu:P:P:P A ten grill zez djecia to fajny jest... Pewnie nawet takiej nieudolnej kucharce jak mi by cos na nim dobrego wyszlo:):):) Mamuska juz wrocila ze stolowego i czysci boazerie w kuchni..... Ech wariatka.... ciekawe kiedy sie jej znudzi...:P EE tam Agik, wyszywaj wzory na poduchach:P:P bedziesz miala niesamowita posciel:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie kupila:P bo pewnie ja bym biegała z ta sciereczka, tak jak Twoja mama:) ja uwielbiam sprzatac:P wlasnie pocwiczyłam te wypady, ktore poleciłas i powiem, ze mnie tez zajebiscie miesnie ud ciągnęły ale tyłek jak skała:D zrobiłam 2 serie po 10 wypadów na każda noge:) pobiegałam w miejscu i troche hula hopa:) a teraz poskacze po pokoju w rytm rammsteina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, mowilam ze to mega cwiczonko... Ale te sciereczki to naprawde polecam..:) A teraz lece ogladac totolotka bo kupilysmy z mamuska dzisiaj kupon:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jedynie 100 brzuszków i 30 minutowy rowerek, zero pomysłów... A takie wypady to co dają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest cwiczenie na uda i posladki, wiec wzmacniaja miesnie tych partii ciala, ujedrniaja i co za tym idzie redukuja cellulit. Jesli jestes ciekawa na ktore miesnie dokladnie dziala to cwiczenie to zrob np po 30 na kazda noge a gwarantuje ze jutro bardzo dokladnie bedziesz czula ktore miesnie pracowaly:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhm no dobra zrobie :P zobaczymy ;] to sa wypady zwhykle tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Agik, zwykle, niezwykle... To niewazne!:P WAZNE ZE SKUTECZNE!!:D:D:D Na szczescie mamy juz ladniejsza pogode:) Dzis czeka mnie ciezki dzien, wybieram sie na urodzinki mojej kuzyki. Beda mnie tam kusic ciasteczka tort i inne slodkosci... Pozwole sobie tylko na jeden kawalek torta, a co:P czasem mozna, raz sie zyje... :) Wczoraj znow zaliczylam wypady, zrobilam sobie po 20 na kazda noge zeby troche rozrobic zakwasy... Aniseed :) poczytalam sobie troche rzeczy na forum o hula hop:P ojjjj ja sie na to pisze!!:D az sie wierzyc nie chce ze taka niepozorna zabawka moze zdzialac cuda... Jutro pruje do zabawkowego, musze je zdobyc:P:P:P a Tobie jak to idzie? Po jakim czasie jestes zmeczona? Jakiej wilkosci jest Twoje magiczne koleczko??:D Bola Cie po tym miesnie brzucha?? Cmokusie dla Was wszystkich 👄 Milej niedzieli zycze... 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ bolą mnie dzisiaj nogi po tych wzorajszych wypadah :D hihi ale dzisiaj tez je poćwiczę:) na hulahopie dzisiaj pokręciłam 15 min:) i spoko dałam rade:) strasznie przyjemnie się ćwiczy, bo to kółko masuje tak delikatnie brzuszek:) ja podwijam koszlkę i kręce na goły brzuch zeby efekty były lepsze:) moje koło ma średnicę 80 cm :) więc jest duże ale super się kręci:) wybieraj takie cięższe, bo nie będzie tak spadało jak to leciutkie:) najlepiej w sklepie sprawdź, czy będzie sie dało na nim kręcić:P a jesli chodzi o mięsnie brzucha, to nie bola mnie:) przynajmniej jeszcze nie:) mam zamiar wieczorem kręcić podczas oglądania prison break i zobaczymy, czy jutro mnie będą bolały:) miłej niedzieli:) ja idę sie dotleniąc...szkoda tylko, ze deszczyk trochę pada :/ buźka👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam zamiar właśnie załatwić sobie hula hop, bo bardzo dużo osób je zachwala... Ale na co działa? Teraz to bedzie duzo u mnie do cwiczenia twister, hula hop, rowerek i brzuszki i ja nie wiem czy wydołam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Agik, im wiecej tym lepiej... Aniseed dziekuje za wszystkie Twoje rady.... Tak mi sie wlasnie wydawalo ze duzym sie łatwiej kreci... Zjadlam dzisiaj duzo slodkosci, ide teraz to spalic. milej nocki, paputki.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ale mnie długo tu nie było przepraszam ale miła takie urwanie głowy ze mi ja prawie faktycznie urwało :P dzisiaj troszke luzu wiec nadrabiam nadrabiam :) jestescie super babeczki i to forum to naprawde jest dla mnie taka rzec mozna oaza wytchnienia :P dobrze mi tu z wami jak nigdzie indziej pozdrawiam serdecznie i dziekuje za to że jestescie 👄 🌼 z moja dietka marnota słodycze mnie gubia całe szczescie że cwicze i staram sie byc regularna a propos hula hop- jego zalety odkryłam juz dawno temu i nadal jego uzywanie jest dla mnie wielka frajdą. plecam absolutnie wszystkim. aniseed ma racje- jak sie krei na goły brzuszek to jest dużo fajniej i przyjemniej i nie ześlizguje sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×