Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

🖐️ Cwiczyłam na orbitreku, ale dałam radę tylko pół godziny 😭, jestem zła na siebie😠 Jakoś tak słabo mi sie zrobiło:-( Pożarłam właśnie 2 jabłka:-) Mysia, pewnie, że chcę zdjęcia:-) Natusia - na twoje też czekam:-) Z odchudzaniem tak jest, trzeba pilnować tego co się je, bo potem wracają kg:-( Damy radę, byle razem. Dzisiaj mierzyłam suknię i jestem między 36 a 38(biodra nie mają znaczenia, to pewnie dlatego:P), w biuście 40:P Może nie jest ze mną tak żle:-) Oczywiście pierwsza była najpiękniejsza, najbardziej pasowała do mojej sylwetki. Kobieta, która była w tym salonie, po prostu super. Świetnie sobie radziła, zamieniała gorsety, nawet nie wiedziałam kiedy . No, ale ta suknia 1500zł kosztuje, jak nic nie znajdę, to wrócę tam, bo co mi pozostaje. Najgorzej zacząć od najpiękniejszej rzeczy:-( W drugim miejscu jakaś potworzyca pracowała, nie dotykać, nie robic zdjęć, chciała mi wcisnąć suknię za małą na mnie, twierdząc że tak ma być. Głupia baba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja..w przerwie między ćwiczeniami sposób na wolne przeżuwanie - aparat na zęby moja siostra jak założyła, to wszystko wolniej przeżuwała i o dziwo jak zdjęła aparat to wolne przeżuwanie jej zostało to pozytywny objaw i wracamy do ćiwczeń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniegu u mnie nie ma, dzisiaj padał deszcz:-( Prawo jazdy mam, ale nie jeżdżę, bo mam szofera:P, to po co wychodzić przed szereg:P Jak tak Was czytam, to stwierdzam, że ja w ogóle o siebie nie dbam, nawet balsamu nie używam, bo tak póżno chodzę spać, że już nie mam siły:-( guam nie używałam:-) rtd - mój W. kupuje sobie snikersy, żarłok przebrzydły, ale dzięki temu niczym mnie nie kusi. Jak chce, to niech sam się tuczy:P My też mamy 1 pokój, zero miejsca. Ja ćwiczę na orbitreku, a przed moimi oczami chrapiący W. To jest dopiero wyzwanie:-) Nie zabrania mi jedzenia, to ja Jemu zabraniam, tylko, że mnie w ogóle nie słucha:-( zla - strasznie długo musisz czekać na wizytę, państwowo idziesz? Ja muszę się wybrać po jakieś tabletki, bo chcę zatrzymać okres, na kwiecień. Myślicie, że jest taka opcja? Nie chcę mieć okresu w podróży poślubnej:-( Pozdrawiam🌻 Kuleczkaaa👄 Yasmin👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla, a może warto się gdzieś wybrać, co, do innego miasteczka? Mnóstwo jest teraz przychodni, które maja podpisaną umowę z kasą chorych, może też sprzęt lepszy:P Nie wiem, jak jest w Twojej miejscowości, ale jakieś USG np. można zrobić na wizycie, a tak to być może będziesz musiała gdzieś jechać. Takie tam moje mądrości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjojojoo ale się rozpisałyście dziewczyny... :) dzięki za Wasze wsparcie- motywacja się zwiększa, kiedy wiem, ze tyle osób jest ze mną :) Asia2006 może i masz rację, ze moze ten ktoś okaże się inny, ale zawsze fajnie, jak ktoś Ci ppowie coś miłego- ale jeśli się nie uda nie przytyję- na pewno nie... już nie wróce do dawnego stylu życia, bo już teraz widzę że miałam więcej problemów i zupełnie niską samoocenę, i negatywne podejście do życia... teraz jest lepiej... :D mimo tego, że za okanmi zima (brrr) i muszę pokonywać 1,5 km codziennie od przystanku tramwajowego na przystanek... takze ruchu mam sporo- taki szybki spacerek dwa, a czasem więcej razy dziennie naprawdę dużo daje- nóżki wyrobione, takze długie trasy nie są mi straszne... :DD jeszcze tylko muszę się zmotywować do dłuższych ćiwczeń... jakoś są dni, ze nie wytrzymuję dłużej niż 15 min... a nabardziej lubię sobie poskakać przed lustrem- muzyczka gra i jest fajnie :DD fajnie, ze możemy sobie tak o wszytskim pogadać :D pozdrawiam WAS serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewuszki humorek mi sie poprawil :) troszeczku hihihi zrobilam 100 brzuszkow jak narazie mi to wystarczy . Asiu ale ja Ci zazdroszcze , slub , suknia , wesele ohoho ale fajnie :) ja prawko mam i smigam gdzie popadnie , uwielbiam jezdzic . na pocztaku jak zrobilam prawko jakos mnie to tego nie ciagło , zmusil mnie to tego moj P. (i dzieki Bogu) bo bym do dzis nie jezdzila:) sama nie wiem co mam Wam jeszcze napisac , fotki wysle oczywiscie ale dopiero w przyszłym tyg bo pozyczylam wszystkie plytki kolezance a bede sie z nia widziec dopiero w poniedziałek :) OBIECUJE ZE POWYSYŁAM :) ja wlasnie tez chce sie wybrac do ginekologa i to jak najszybciej , cos sie ze mna dzieje nie tak , i tak zwlekam juz tydzien czasu . mam nadzieje ze jutro juz zadzwonie i sie umowie choc szkoda mi tych 80 zł :( ok kochaniutkie jutro do Was napisze :) pozdrawiam i zycze milcyh snow :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla - skoro nie byłaś, to tym bardziej upewnij się, że tam jest miło, że nie ma gapiów np.. Ja omijam gabinety, gdzie siedzi pielęgnarka, która tylko się gapi i jest zbędna. Najczęściej tak jest w państwowych przychodniach. Nie chcę Cię straszyć, chciałabym, żebyś miło wspominała pierwszą wizytę i z radością czekała na następną. Nie jest żle! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zla- zacznij od kobiety ginekologa, stres będzie mniejszy potem jednak polecam facetów, są bardziej wrażliwi na Twoje problemy, kobiety (przynajmniej te do ktorych ja trafiłam) traktowały mnie strasznie przedmiotowo Kasik 85 nawet nie wiesz jak poprawiłas mi humor. Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio byłam pogodna. Marzyłam sobie, że jak bede szczupła to wszystko się poukłada. Dzięki Twoim słowom widze juz światełko w tunelu. Wiem, że szczupła sylwetka nie rozwiązuje wszystkich problemów, ale przynajmniej łatwiej stawić czoła życiu. W jakims polskim serialu padło takie sformułowanie \" bądź profesjonalna, bądź szczupła\" - okrutne, ale sporo osób tak mysli, nie musze dodawac, że zwłaszcza tych szczupłych często przewija się na forum orbitrek, chyba rozejze się za jakimś :) w zastępstwie za zepsuty rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla:) ja mam tak samo....a powinnam sie wybrac na usg piersi...ale pewnie nie pojde, bo bym tam ze wstydu splonela:( ajajajaj..... Mysia:) ja tez chce fotki!!!!! i od Natusi tez!!!!!! wiec czekam :D cindy:) pytalas sie o peeling z kawy :) wiec ja go robie tak, 3-4 lyzki kawy mielonej wsypuje do miseczki, dodaje lyzeczke cynamonu i zalewam to woda - ale nie w taki spsoob, zeby zrobic z tego cos w rodzaju kawy, tylko tak, zeby troche namieklo i sie pozniej tym smaruje i smaruje, az mnie zaczną ręce boleć :P....potem trzeba sie ze dwa razy dokladnie umyc, zeby kawe zmyc i ten zapch...ale jak dla mnie peeling rewelacja!!! slyszalam jeszcze, ze dziewczyny robia wersje z makiem, sola, cukrem....jak komu wygodnie :) ja to tez balsamu nie uzywam zbyt czesto..tez jestem malo systematyczna...ale dzisiaj sie wymasowalam takim mini roletticem i bańką chińska po brzuchu.... zaaraz odpale film na kompie i jeszcze sie pomasuje po brzuchu tym rolleticem....nom:) musze byc bardziej systematyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed - a do twarzy też można używać tego peelingu? USG piersi nie jest jakoś szczególnie stresujące, chociaż tutaj też wymagam uszanowania mojej intymności, więc jedna osoba w gabinecie:) Nikt chyba się tak nie wstydzi, jak ja:-( Też powinnam iść, ale nie chce mi się:-) Jutro, a właściwie dzisiaj idę na spotkanie z zapracowaną koleżanką:P Trochę poplotkujemy:P Pozdrawiam🌻 Miłej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Asia:) ja to moze ze dwa razy tego peelingu uzywalam do twarzy....mi się wydaje, ze mozna go uzyć ale nie wolno mocno trzeć :) i tyle.... uaaaa...ja to taki dzikus jestem i starsznie sięboje lekarzy....koszmar!!!! streeesss....moge jedynie chodzić do dentysty:P buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lekarze... to faktycznie nie jest najlepszy temat- ale jak się trafi na konkretną osobe, to aż się miło chodzi..wiem coś o tym, bo do zeszłego roku tak naprawdę nie miałam kontaktu z lekarzami...ale miałem wypadek samochodowy-tzn dachowaliśmy...no i musiałam parę dni spędzić w szpitalu...na szczęscie na strachu się skończyło-nic mi nie było... choć samochód poszedł do kasacji... także dziewczęta nie ma się co stresować- trzeba trafić na odpowiedniego lekarza i tyle :) pozdrawiam Was.... dziś mam wolne od uczelni, więc można troszkę więcej czasu spędzić na ćwiczonkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminko, odnalazłam Cię...nie wiedziałam, ze masz własny Topik. Gratuluję Ci wspaniałego Topiku- jak widzę są tu stałe bywalczynie. Ja też miałam historię z odchudzaniem, ale nie będę jej opowiadać, W stópce jest link do mojego Bloga, można o tym poczytać. Teraz się nie odchudzam, bo jestem w 2 tygodniu ciąży;) Buziaki dla WAs i tak trzymać!!! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,widzę,że zgrana z Was paka ale to super! Chciałam tylko zapytać czy znacie jakieś fajne stronki z ćwiczeniami albo z filmikami do ściągnięcia,żeby do mnie mówili :-) Jakoś lepiej mi się wtedy macha nóżkami.Będę bardzo wdzięczna.Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,zapomniałam.Czy wiecie coś na temat tej stronki tymbarkfit,wychwalanej na samym początku topiku? Bo teraz to jakieś dziwne rzeczy tam są,nie mogę znaleźć żadnych ćwiczeń.Może znacie aktualną? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuufff..mam nadzieje, ze nasz topik nie zniknie jak większośc topikow ...😠 ktos sieje zamęt wrrr 😠 MoniaKat:) witaj 🌻 na poczatek Gratuluję!!! zyczę szczęscia i powodzenai w dalszej ciązy :)niestety yasmin nie pokazuje się tutaj od dłuzszego czasu :( olała nas:( przeniosła się na Wasz topik i on nas chyba totalnie zapomniala :( emma79:) witaj🌻 a na modelig.pl patrzylas?? ja cwiczenai sciągam głownie przez emule :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D emma patrze na twoją stopke i nie moge wyjść z podziwu :D ciesze sie ze do nas zawitałaś i mam adzieje ze zostaniesz na dłuzej :) ale wracając do tojej stopki to chciałabym zebys napisała ze szczegółami jak udało ci sie osiagnąć taki ładny efekt odchudzania w tak krótkim czasie, byłabym bardzo wdzieczna :) 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Moni gratuluję, u mnie niestety okazało się dzisiaj, że jeszcze miesiąc sobie poczekam na te ewentualność :( Ale jest i tego pozytywna strona. Mogę nadal z Wami ćwiczyć dziewczyny :) Sama jeszcze w to nie wierzę, ale z własnej nieprzymuszonej woli zgodzilam się iść jutro do pracy. W tygodniu za dużo telefonów, za duzo ludzi, a ja muszę się skupić. A teraz ruszam do ćwiczeń, dzisiaj wersja soft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zla, widzę, że ćwiczysz silną wolę, oby tak dalej ja niestety znowu dzisiaj podjadałam orzeszki prezesowi mam nadzieję, że nie ma ukrytych kamer :) a wiem, że jest do tego zdolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła:) no pewnie, ze jestesmy dumne! tak trzymaj!!! trzeba pracowac nad swoimi słabościami :) ale to nie oznacza, ze musisz sobie wszystkiego odmawiać :) ja, np. zazyczylam sobie na jutrzejszy obiad placki ziemniaczane :) a co???... rtd:) a Ty masz jakies swoje fotki?? bo my tu mniej wiecej wiemy jak wyglądamy :) wysylalysmy sobie kiedys swoje podobizny:) i w ogole to sie nie stresuj na razie....dbaj o siebie! cwicz, przede wszystkim brzuszek, zeny pozniej nie biadolic, ze Ci walek wisi... nam babka na aerobiku zawsze powtarzala, ze kobiety, ktore chca miec dzidziusia powinny najpierw zadbac o miesnie brzuszka...po wtedy po porodzie brzuszek wraca do normalnych rozmiarow i nie ma zadnych z tym problemow:)...no i zeby przede wszystkim w ciazy nie wygladac i po jak słonica:) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła gratuluje! jestes rewela!!!👄 ja dziś całkowicei uległam czekoladzie fakt faktem czuje sie fatalnie! po co mi to kurcze było 3 sekundy raju w buzi a potem 100lat w biodrach cięzki dzień;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed niestety więszość zdjęć mam \"analogowych\" i to z dawnych (szczuplejszych nieco) czasów, obecnie nie lubię być fotografowana znalazłam na kompie jedno, które pozakuje jakim słonikiem obecnie jestem :) tylko gdzie ja mogę znaleźć Twój mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zla czy dotarł jakiś mail? klikałam już kilka razy wyślij i jakby nie było żadnego postępu, a nie chcę Ci skrzynki zapchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chyba poszło proszę o jakieś zdjątka na wymianę :) lecę spać, bo jutro...do pracy nie uwierzycie, mój m. jeszcze w pracy czasem się zastanwiam ile tak wytrzymamy?? i czy to jeszcze życie, czy już wegetacja zmianiając temat na milszy: Bio Active wypuściło serie malutkich herbatek po 5 torebek w opakowaniu. kupilam sobie 8 rodzajów herbatek, zielone, czerwone, białą... na trudne dni :) dzisiaj już sobie ja zaplikowałam, nawet dobra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ostatnio tak mam, że jak nie ma makijażu to nie pozwalam się fotografować :( jak dowiem sie odm m. gdzie jest reszta zdjęć to jeszcze czegoś poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, tez sie obkupilam w te herbatki :) i wiem, ze na pewno kupie wieksza wersje czerwonej herbaty earl grey:) bo jest pyszna:) kupilam jeszcze czerwoną z miłorzębem, klimuszki, yerba mate, lipa i malina i cos tam jeszcze.... dostalam fotke i tam zadnego słoniątka nie widze:) wlasnie wysylam Ci moja, z pieskiem....tylko mu sie troche oczy swieca, wiec sie nie wystrasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się tyle napisałam i komputer się wyłączył 😭😭😭 też chcę zdjęcia asiulkapyk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuję coś spłodzić:P Nie wiem, co się z tym złomem dzieje:-( z herbatek to tylko Pu-erh piję, jakoś nie mam pomysłu na inną, ale może coś od Was odgapię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×