Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Aniseed - ja się boję dentysty 😭 zła - ja też jestem z Ciebie dumna :-) Również odmawiam sobie słodyczy, na razie nie mam na nie ochoty, jem owoce, w małych ilościach:P Mój W. nadal pożera snikersy, Twixy, ciekawe kiedy Mu się to znudzi:-( rtd - ale masz zapracowanego męża:-( Mój W. wraca z pracy około 14-tej, ale co z tego, jak popołudnia przesypia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh juz odreagowałam biegałam chyba z godzine i przuszki machnełam ok100 i czuje sie jakby tak troszke lepiej ziewczynki ja tez prosze o zdjecionka jakos tak wyszło ze nie mam jeszcze fotografii zadnej z was :( ja tez wam powysłam jak tylko dopadne jakąś cyfróweczke. mam b.dobrej klasy aparat-zwykła lustrzanke dlatego jeszcsze nie posiadam owych nowinek technicznych i niestety wszystkie moje zdjecia sa analogiczne, ale obiecuje ze jak dopadne coś zcyfrówkowanego to zarza powysyłam :P a póki co macie mojego maila i slijcie bez ograniczeń :) cindy-candy@tlen.pl pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotne...
Schudlam35kg, to byla moja walka i moj sukces, dieta dieta dieta.. niestety rozstepy sa i caly czas sie powiekszaja, cellulit coraz gorszy, psychika grubasa, i teraz nie moge zjesc obiadu bo go nie przyjmnie, poprostu czuje sie po nim fatalnie, problemy z trawieniem, nie jem tlustych rzeczy i tyje caly czas....co nie znaczy ze zaluje, absolutnie, tylko chcialabym zeby tyle wysilku mialo jeszcze lepszy efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analgiczne zdjęcia ale głupate napisałam :P:P:P:P:P chodziło mi raczej o analogowe:P:P:P:P:P ale poźno było wiec mozna mi to wybaczyć :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie!!!! Dawno tu nie zagladalam..... emma mam pytanko moglabys zdradzis co zrobilas ze tak ladnie schudlas w tak krotkim czasie? Prosze podaj wszystkie szczegoly, czekam z niecierpliwoscia. Co tam dziewczynki u was slychac? Ja dalej nie moge nic schudnac a nawet przytylam 2 kg... eh... :( nie mam silnej woli... i uwielbiam slodycze... i to jest moj problem.. powtarzam sobie ze juz nie zjem nic slodkiego... ostatni posilek o 18-19 ale gdy przychodzi wieczor.. to normalnie nie moge wytrzymac ;/ a jak wezmie mnie cos na slodkie to musze chociaz kaalek ale musze zjesc.... pomozcie.... ja chce schudnac.. niedlugo lato... i jak ja sie pokaze na ulicy.... najbardziej to zalerzy mi na zgubieniu ogromnego brzucha.... wygladam jak w ciazy... 4-5 miesiac.... :(( no i troche z udek. Czekam na wasze porady jak moge stracic kilka-kilkanascie kilo do czerwca..... a w szczegolnosci stracic brzuch.... Pozdrawiam i czekam na wasza pomoc!!! Buziaczki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no to teraz koniecznie coś muszę poszukać, ale jak wrócę do domu bo na tym kompie mam tylko zdjęcie mojego cudownie zasiniaczonegom łokacia :) chciałam je mamie przesłać, żeby zdiagnozowała co mi się stało :) aniseed - jeśli to jest Twoje obecne zdjęcie to ja nie widzę, żebyś miała jakiś problem z wagą. Jesteś szczupłą, ładną, młodą dziewczyną - życie przed Tobą :) zla - dzięki za zdjęcie. Masz cerę marzenie :) ja w wieku 28 lat wyglądam jak zapryszczona nastolatka. Rozumiem, że zdjęcie jest już z lekka zdezakutalizowane bo teraz z nami dajesz ostro czadu :) niestety muszę wracać do pracy...:( pojawię się jeszcze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lejdiz 🖐️ cindy_candy:) wlasnie moja fotka do Ciebie leci:) jak będziesz juz miała swoją, to mi wyślij :) rtd:) dziękuję za komplementy:) ja tutaj z dziewczynami siedze juz prawie rok i to dzięki nim schudłam sporo:) w pazdzierniku waga wskazywała nawet o 9 kg mniej :) ale troszke mi się przytyło i wyszło mniej więcej tak 6-7 kg mniej :) ale oczywiscie sylwetka się zmieniła, tyłek stwardniał , bo duzo na orbitreku jezdziłam, ktory oczywiscie kupiłam po tym, jak go kuleczka zachwalała :D Mafii:) witaj!🌻 dawno Cię nie było 🌻 i bierz się do roboty!!! nie ma to, tamto...kawałeczek czekolady!!! popracuj nad swoją silną wolą!!! postaraj się chociaz przez tydzień nie jesc słodyczy, a zobaczysz, ze pożniej Cie nie będzie do nich tak ciągło!!!! bo ze słodyczami, to tak jak z fajkami..uzalezniają...ale trzaba z tym walczyc :) ulotne...:) witaj 🌻 zalatuje mi tutaj jakąs bulimią....byłaś z tym problemem u lekarza?? psychologa???? bo takie cos nie jest normalne! to Ci nie pozwoli spokojnie funkcjonowac! jezeli masz problemy z trawieniem to ja ci proponuje lekturę Tombaka!!!! bo tutaj nie chodzi o to, zeby nie jesc w ogole węglowodanów białek, albo tlustych rzeczy, tylko, zeby ich nie łączyć ze sobą:) masz celulit, bo źle się odzywiasz!!! na pewno brak ci w diecie kwasów omega 3,6,9!!!!!!! robiłas badania krwi??? masz w normie magnez, potas, sód, cynk??? i witaminy???? nie brakuje Ci niczego???? rozstępy równiez powstają jak brak w organizmie wit. C! no i tylko mi nie mów, ze piłas jakies herbatki z senesem!!!! cwiczyłas coś podczas odchudzania?? czy katowałas się jakąś dietką w stylu 500 kcal???? powinnaś ćwiczyć!!!! bo w czasie ćwiczeń wydzielają się hormony szczęścia!!!! niby śmieszne ale tak jest!!! i człowiek mimo, ze zmęczony, czuje sie rewelacyjnie!!!! leciutko i radośnie :) a gdzie jest nasza margit????? Asia:) a Ty co???? w przebieralni zniknęłas?? jak tam poszukiwania sukni?? juz coś znalazłas???? opowiadaj :) bo my tutaj razem z Tobą czekamy na ten wielki dzień :) Mysia:) a Ty gdzie??? zła:) dzisiaj kumpel ma do mnei wpaś ci przynieśc mi prison break hihi...nawte mi się spodobał ten film :) to sobie będę ogladała:D dobra lecę ćwiczyć...a później śniadanko:) buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Wczoraj nic nie napisalam bo mialam zly humor, a skoro na forum jest tak fajnie to po co mam Wam psuc humory moim dolkiem:) Ale juz jest ok bo schudlam kilogram przez tydzien, jestem z siebie bardzo zadowolona:) Pomimo tego ze w czwartek kolezanka mnie zmusila do zjedzenia paru kostek czekolady a wczoraj sie skusilam na kamyczki:P No ale przeciez wiecie jakie jest moje podejscie do slodyczy, jak sie ich bardzo chce to przeciez kostka czekolady nie zaszkodzi a przeciez humor bardzo poprawi:) Niestety mialam dwu dniowa przerwe w skakaniu bo kostka dalej mnie boli a rowerek mi sie znudzil... Co do herbatek to ja tylko czewrona pije, bardzo ja lubie i mi wystarcza:) Zła - Slonko - nie przejmuj sie wizyta u ginekologa, to nic strasznego, bylam pare razy i to naprawde lekarz jak kazdy inny:) Zaraz sie biore za wysylanie Wam moich zdjec, cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindy - jezeli tak sie zlozylo ze nie widzialas mnie przed dieta to wysle Ci aktualne zdjecia i stare tez, zebys mogla ocenic czy w ogole widac roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed, Zła i Asia, do Was poszlo ale nie wiem czy doszlo. Cindy - Do Ciebie wysle wieczorem bo teraz mnie w domu nie bedzie a net mnie do szalu doprowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze do mnie :) orenia@poczta.onet.pl wieczorkiem poszukam jakiś moich zdjęć \"poglądowych\" na których widoczne będą moje upadki i wzloty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam w piękny,słoneczny dzień.Wiosną pachnie a ja w domu juz kilka dni,bo moje małe słonko (17 mies.) zachorzało niestety,z nosa leci,humoru nie ma a tu jeszcze na spacer nie można wyjść!!!! Katastrofa ale lepiej się pomęczyć troszkę niż niedoleczyć,bo później to dopiero problemy mogą być... Prosicie o moją historię odchudzania? No dobra,a więc dawno,dawno temu,za siedmioma gorami,za siedmioma rzekami mieszkała dziewczynka,która w końcu powiedziała DOSC swojemu sadełku.Po raz chyba setny w swoim życiu ale twierdzi,że ostatni.Ale czy można jej wierzyć...? Nawet ja tego nie wiem :-) Na swoje szczęście ktoś w tej głuszy zostawił komputer,a że nie miała nic sesnowniejszego do roboty na tym odludziu,więc smerfowała :-) dniami i nocami a aż w końcu natknęła się na topik Weight Watchers i czytała,czytała,czytała (a było tego trochę!!!) więc dalej czytała...Mijały tygodnie aż w końcu postanowiła,że spróbuje.Jak nie teraz to nigdy!!! No i zaczęło się - odmieżanie,ważenie,liczenie tu punkty,tam punkty... i tak minął tydzień a wraz nim pierwsze 2 kilo.Po nim nastały kolejne dni,liczenie stało coraz łatwiejsze a najważniejsze,że nie była głodna,bo czego jak czego ale głodu to nasza dziewczynka nie cierpi wręcz.W międzyczasie łykała therm line 2,jedno opak.,piła herbatkę Slim Figura,okładała się kawką i tak mijały dni.Na ćwiczenia oczywiście zawsze czasu było brak.Ale czas to zmienić :-) No,to mniej więcej tak by to wyglądało. Acha,muszę się Wam jeszcze czymś pochwalić,bo strasznie jestem szczęśliwa - w końcu zobaczyłam 6 z przodu na wadze!!!!!! Hura!!! Pozdrawiam wszystkich baaardzo cieplutko! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed - mam do Ciebie pytanko,jezeli chodzi o te ćwiczenia.Tylko sie nie śmiej ale ja emula mam dopiero od niedawna i nie jestem tam jeszcze za bardzo obcykana i nie wiem jak szukać tych ćwiczeń :-)Domyślam się,że w filmach tylko co muszę wpisać? Jakieś konkrety,bo na hasło ćwiczenia czy coś w tym stylu to nic mi nie wyskakuje. Jak będziesz miała chwilkę to napisz,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia:) dzieki za fotki:) bardzo fotogeniczna jestem i ślicznie na zdjęciach wychodzisz, no i rzeczywiscie schudłas:) buzie masz mniejsza:) emma:) no co Ty, z czego mam się śmiać :) ja sobie dzisiaj sciągnęłam kolejne ćwiczonka:) ja najbardziej lubie tami lee, wiec albo wpisywałam tami lee...albo i want those i mi tam wyskakiwalo i want those buns, arms, ABS :) i sciagałam:) mam jeszcze cwiczenia z Jane Fonda :) ja wpisalam raz cwiczenia i mi znalazlo...albo wpisuje cwiczenia na brzuch i cos tam tez znajduje:) GRATULUJĘ Ci samozaparcia i chęci do odchudzania:) strasznie się człowiek raduje, jak widzi na wadze mniej kg, nie??? :D i ma się wtedy mega siłę do dalszego odchudzanka:) ta kawka to relwelacyjny sposób na pozbycie się celulitu :) dobry jest jeszcze peeling z algami :) no i naprzemienne prysznice:) na co się odwazyć nie mogę...ale powoli się przymierzam :P buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed - dziękuję Ci bardzo.Niby XXI wiek ale jak człowiek czasami ma coś zrobić to się gubi...ja wpisywałam Cwiczenia i nic mi nie wyskakiwało ale spróbuję jeszcze raz później z tymi co mi napisałaś!Na razie mi się ściąga jakiś pilates na nogi i brzuch,podobno fajne ale nie wiem,jeszcze nie widziałam :-) Masz rację,jak waga tak fajnie leci i ciuszki w końcu zaczynają pasować to gębula jakby nie uszy,to na okrągło y się cieszyła.Ach,te uszy...! :-) Co do peelingu to jeszcze raz potwierdzam,że rewelacja.A te algi,to co konkretnie masz na myśli? Kiedyś kupowałam w aptece taki proszek zielony - spirulina chyba się nazywało ale ja wtedy jadłam...ale na to? Nie pamietam,na pewno nie na odchudzanie! :-) Może to to? Co do tych pryszniców,też się czaję,ponoć na biuścik super ale ja chyba ciepłowodna jestem i perspektywa zimnego pryszica nie bardzo mi się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki, moje gratulacje- jak czytam o Waszych postępach to i ja się utwerdzam w tym, ze mi się uda :) ja też piję herbtki- czerwoną, slim firura, no i staram się przeekonać do zielonej... poza tym woda, suróweczki, codziennie rano Activia... i jakoś też sobie radze ... no i ćwiczonka- a raczej skakanie przy muzyczce :) pozdrawaim Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Wam dziewczynki :)( Tak Was czytam i czytam , fajnie ze udaje was sie schudnac . ja juz tez pracuje nad soba , ale powoli jakos nie mam takiej checi jak kiedys . musze sie wziac ostro za siebie bo sie patrzec nie moge :) Mysia wyslij mi tez twoja fotke bo jeszcze Cie nie widzialam nigdy ! i wogole dzieczyny powysylajcie wasze fotki ok . moj e-mail niunka018@go2.pl wiec co moge Wam jeszce napisac, u mnie zimniutko na polsku . chciałabym jutro pojechac na basen , moze wyciagne mojego P. (on zawsze jest chetny na basen ) chcialam jeszcze pojechac na łyzwy ale co z tego wyniknie to nie wiem ( z tym bedzie ciezej ) :) Asia masz moze jakies nowe fotki ?? Aniseed a moze ty masz cos ? Zła_dzieffczynka tez bym Cie chciala looknac:) RTD a TY ?? dziewczyny powysyłajcie mi jakies ?? moze przez to jakos sie zmobilizuje !::D tak bardzo bym chciala :) A ja OCZYWISCIE JUZ NA 1000 % wysle wam swoje (ale dopiero w przyszłym tygodniu :) ok mykam , pozniej sie odezwe pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULECZKO MOZE ODEZWIESZ SIE ?? CO ??? BRAKUJE CIE TUTAJ YASMIN NAPISZ TEZ COS , PRZECIEZ TO TWOJ TOPIK SMUTNO TAK BEZ cIEBIE I KULECZKI !! SPROBUJCIE JESZCZE RAZ , CO WY NA TO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) juz jestem spowrotem:) Wyslalam wszystkim z Was zdjecia a teraz mykam szybko skakac na skakance, w koncu na jednym kilogramie sie skonczyc nie moze, trzeba zasuwac dalej:) Buziaczki 👄 i kopniaczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zdjęcia wysłane chociaż w dwóch na 3 przypadki zapomniałam o załączniku :) dla mnie to norma ja tych herbatek kupiłam sobie 8. wypróbowałam dopiero 2 herbatę białą - da sie wypić i herbatę ... na trudne dni ta jest pycha zaraz zasiąde do ananasowej kurcze mążus nie chce mi zasponsorowac orbitreka. twierdzi, ze on duzo miejsca zajmuje dziewczyny, czy orbitrek zajmuje więcej miejsca niz rower stacjonarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia - wyglądasz super! rtd - dlaczego nie mam Twoich zdjeć?:-) U mnie w pokoju stoi orbitrek, mimo, że naprawdę mało miejsca mamy:-( Zajmuje trochę więcej miejsca niż rower, ale może te nowe magnetyczne są mniejsze, bo ja mam taki z kółkiem:-) Aniseed - suknię CHYBA wybrałam:-( tylko we Wrocławiu ceny są z kosmosu:-(, zaczynaja się od 1500zł:-( Jutro napiszę wiecej. Pozdrawiam Was cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllllllllo :) Zła ja mam Twoje fotki ale mysalam ze masz jakies nowe :) dziewczyny dziekuje za fotki , swietnie wygladacie :) No Mysia widzac efekty odchudzania ! :) GRATULUJE :) MASZ ŚLICZNE OCZKA :) rtd a ja nie widze powodu zebys miala sie z czego odchudzac slicznie wygladasz w tej sukience :) Asia no ceny sukien to sa naprawde kosmiczne, moja przyszła szwagierka rok temu za sukienka zaplacila 1500 zł , ale miala takie szczescie ze zaraz po weselu ja sprzedala (ale sunie miala sliczna ). Jak rozgladalam sie za sukienka na studniowke to wstapilam do salonu sukni slubnych , normalnie oczu nie moglam oderwac , takie piekne sliczne itp. no ale za takie pieknosci trzeba bylo duzo kasy zaplacic :( ale jak ja zawsze potwarzam , raz sie zyje i to jest ten szczegolny dzien w ktorym chce sie wygladac jak KSIEZNICZKA :) a Ty Asiu napewno bedziesz tak wygladala :) Ja jakos za herbatkami nie przepadam , ale widze ze zachwalacie je , wiec moze znacze :) ok ide do Mojego P. bo lezy w łozkeczku chorutki , ( hehe ide do wygrzac ), pozdrawiam , miłej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello🖐️ rtd:) dostalam fotki:) dzięki:) hmm dałabym sobie rękę uciąć, że na każdej z tych fotek jest inna osoba;) nom ale ja myśle, że b. dobrze wyglądasz:) na tej najaktualniejszej fotce wyglądasz bardzo ładnie i wcale nie widac tam żadnego słoniątka :) Natusia:) ja Ci wysłałam swoje, mam nadzieje ze dostałas :) Asia:) cena sukni się nie przejmuj! kup sobie najładniejsza!!!! przecież po slubie mozna ją sprzedac i pieniążki się zwrócą :) To jest Twoj wielki dzień i musisz wyglądac pięknie :) Moja kumpela za tę suknię, ktorej fotke Ci wysłałam, płaciła w komisie 1500 zl, a w salonie kosztowała 4000zł!!!!!....ale i tak po weselichu ją sprzedała:) więc luuuuz..... jak juz będziesz miała suknię w domku to strzel fotę i nam wyślij :) nom lecę poczytać topik o niełączeniu.... buźka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) Dziekuje Wam bardzo za mile slowa i komplementy:) to bardzo mobilizujace:) Natusia - wszyscy mi zazdroszcza oczek tylko nie wiem dlaczego:P Moze lubia zielony kolor... Oj Zła - jeszcze bardzo duzo mi brakuje do tego zeby naprawde ladnie wygladac... rtd - ja tez prosze o Twoje fotki:) ja Tobie juz moje wyslalam:P moj mail jabol89@interia.pl Wiesz, powiem Ci ze u mnie stal rowerek i wcale nie zajmowal duzo miejsca. Tylko ze ja go traktowalam raczej jak fotel hihi:) bo jak lecialo cos w tv to zamiast sie rozsadzac na kanapie czy fotelu to wsiadalam na niego i pedalowalam:P Wiec jak masz malo miejsca to wywal komplet wypoczynkowy a kup rowerek albo orbitrek - masz jak w banku ze schudniesz najszybciej z nas wszystkich:P:P:P Asia - ja sie zgadzam z dziewczynami.... Ty tego dnia bedziesz osoba na ktora wszyscy beda patrzec.. No i tak jak laski pisaly - po weselu sukienke mozna sprzedac i kasa wroci spowrotem.... To Twoj wielki dzien - nie zaluj sobie:D :D :D Aniseed powiedz mi ile TY w ogole wazysz? I ile kiedys wazylas? Bo ja mam Twoje zdjecie i jestes na nim szczupla a Ty co chwila wyszukujesz jakies nowe dietki i w ogole.... Powiedz z czego Ty chcesz schudnac??????:):):) Potem jeszcze do Was zajrze, buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa zapomnialam - prosze powiedzcie mi jedna rzecz bo ja nie wiem jak to jest... Moze opisze to na swoimm przykladzie to bedzie Wam łatwiej zrozumiec:P Jesli np schudlam juz 10 kg i chce schudnac jeszcze raz tyle to kiedy bardziej widac roznice w wygladzie? Jak chudlam moje pierwsze kilogramy czy jak teraz bede chudnac....? Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia:) a jak myslisz, ile ja mogę wazyc?? ile byś mi dała?? ;) ta dietka niełaczenia, to nie po to żeby schudnąć, tylko w celu zmiany sposobu odzywiania:) nie chcę się po posiłku czuć senna i bez energii...chcę być lekka i pełna zycia:) poza tym namówiłam moją mamę na takie odzywianie....i schudła juz 7 kg! ale to dopiero 1/3 jej drogi w odchudzaniu :D ja mam duuuuużego orbitreka, ktory spoooro miejsca zajmuje:) ja mam taki elektromagnet. sprzęt :) emma:) jak czesto robiłas ten peeling kawowy???? pochwale się, ze wczoraj zrobiłam sobie naprzemienne prysznice:D spoko, da się wytrzymać :D pozdro🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×