Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Weronika odn sosiku ja go po prostu kupuje w sklepie :) ale może inne kolezanki wiedza jak go sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła:) nie martw się...ja tez sie biore za prawko...nie wiem kiedy, jak te upaly mina, musze wykupic tylko kilka jazd, bo kurs zrobiłam daaawno daaawno temu :( ja tez polecam jako son jogurt naturalny z ziolami, albooliwe z oliwek ziolami:) ja zadnych innych sosow nie uzywam, nic nie kupuej, wszystko sama robie:) po kilku razach mozna nabrac wprawy i wszystko lepiej smakuje:) uooo matko, droga ta depilacja:( bede musiala uzbierac mase kasy, zeby w koncu wygladac jak czlowiek:( trzeba dobrze platnej pracy szukac....tylko gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was wszystkie, zwłaszcza te nowe dbające o siebie babeczki :-) A ja już mieszkam w nowym domku....Nie muszę chyba pisać, jak mi jest dobrze, prawda....:P Jeśli chodzi o kurs prawa jazdy, to ja też za pierwszym razem oblałam i też na łuku, jak Zła, ale to było dawno temu....za drugim zdałam, ale nie powaliłam egzaminatora swoimi umiejętnościami:P, byłam ładnie ubrana, kobieco:P Zazdroszczę Ci rtd tej depilacji laserowej, mnie na to nie stać, a poza tym nie wierzę w skuteczność tego zabiegu, ale chyba bardziej się boję, no i moja skóra mogłaby żle zareagować na coś takiego:-( Jeśli chodzi o sosy, to ja czasami kupuję gotowe, z lenistwa oczywiście:-), ale jak już bliżej się zapoznam z nową kuchnią, to być może zacznę eksperymentować. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, ja wczesniej tez nie pozwlilam sobie na taki wydatek (jak depilacja) ale od czasu podwyzki cos we mnie wstapilo zdałam sobie sprawe, że niedługo 30-tka, a ja jeszcze nie poszalałam cos mi sie od życia należy, a nie tylko chowanie się w cieniu dlatego teraz czerpie zycie garściami wychodze punktualnie z pracy i wieczorkami albo cwicze, tańczę, albo spotykam sie z kolezankami no i w koncu wykorzystałam zalegly urlop a waga - myslalam, że spadła p piwie, ale trzyma sie na poziomie 1,5 kg mniej :) chyba jest sporo prawdy w powiedzeniu: w zdrowm ciele, zdrowy duch polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zła nie stesuj sie ja placyk zdałam dopiero za 4 razem skup się na jeździe i nie patrz na boki miasto poszło mi juz luzik trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I witam ponownie kobietki witam po aquaaerobiku mam zmęczenie we wszystkich mięśniach od ramion w dół nie jest to tani sport, ale polecam jutro regularny basenik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie :-) Znów jestem w pracy, a mój mąż na urlopie w domku sobie siedzi:-( Jak Was czytam, to czuję, że optymizm z Was bije, no i dobrze, niech tak pozostanie na zawsze:-) No i zapał do ćwiczeń rośnie, bo widzę, że ostro się za siebie wzięłyście:-) Rtd- masz racje, czerp z życia ile się da, ja właściwie też dopiero zaczynam, a co tam :P Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, gdzie wy jesteście?? jak to mozliwe, że dzisiaj jeszcze nie bylo Was na forum wiecie, po tej depilacj wlosy mi odrosły, ale jak zlapałam jeden to po prostu wyszedł bezbolesnie wiec z kilka dni (jak całkowicie wyjdą ze skóry) chyba będzie dobrze i w końcu bez stresu bedę mogła iśc na basen a waga dalej w dół 0,3kg może to już daje o sobie znać opóźniony efekt ćwiczeń dziewczyny dajcie znać jak idzie Wasza walka z tłuszczykiem PS: czy któraś z Was kupiła te saszetki powstrzymujące apetyt? no i czy one zadziałały?? zła - ja mam kolege (nawet normalnego) który zdawał kilkanascie razy prawki i nie zdał :) tak więc nie masz co sie dolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) mam pytanie do Was dziewczeta:)mianowicie czy zna ktoraś z Was jakis sprawdzony sklepik internetowy ze zdrową żywnością?:) Anissed czytalam Twoje posty odnosnie tej depilacji laserowej i powiem Ci ze na niektórych działa to bardzo szybko ale niestety większość osob musi przejść conajmniej 3-4 zabiegi:( kiedys tez planowalam aby raz na zawsze pozbyc sie tego wstretnego owłosienia ale jak sie dowiedzialam ile by to kosztowalo to zrezygnowalam:( Wlasnie kupilam jakis czas temu orbitrek jednak sie zdecydowalam na tego z allegro i w sumie nawet spoko:) moze nie jest jakas full wypas maszyna ale daje rade:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie tej saunt tzn tego kosmicznego stroju to tez sie zastanawialam jak zobaczylam na allegro:P:P ale jakies takie wielki9e wszystkie te kostiumy a ja jestem liliput:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki a ja to sie chyba skusze na ten sauna dres, tylko powiedzcie mi prosze obecne uzytkowniczki takiego cuda jak utrzymuje sie to w czystości czy to można prać?? no i skończyło sie rumakowanie - waga stanęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No widzę, że odpoczywacie sobie od forum......:-) Zła - wybrałaś już studia ? Aniseed - sprawdza się Twój strój do ćwiczeń? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie wiem, gdzie je wszystkie podziało need help czy ktoś powierdza skutecznośc tego sauna dres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki nie mam czasu na forum bo sie ucze do obrony :( na razie nie cwicze w sauna dresie bo nie mam czasu tez:( ale jak cwiczylam to spokojnie go pozniej pralam...i na balkon, szybko schnie:) tak to generalnie zadowolona z niego bylam:) a duzy jest to fakt, ja bralam taki na 170 cm a i tak w nim plywam, na dlugosc dobry, tylko jest strasznie szeeeeroki. myszka:) ja kiedys kupowalam na www.ekosfera.pl fajny sklepik, blyskawiczna dostawa:) ja si eostatnio wazylam i bylo rowne 59 kg, i 20.4 % tluszczu i 54% wody...ale mam stresy wiec nie jem za duzo:( dobra lece lulu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do depilacji, to ja jestem swiadoma ze mnie to bedzie kosztowalo kupe kasy ale musze to zrobic:( bo wygladam jak malpa:( strasznie szybko mi wlosy drastaja:( po depilatorze juz za 3 dni mam wlosy straszne:( do tego robia sie rany i wyglądam jak kupa:( moze mam mi troche dolozy na depilacje ale musze, musze to zrobic:) jeszcze sobie zafunduje badanie na hromony, chociaz moja pani endokrynolog mi powiedziala, ze z tymi wlochami to taka moja uroda:( buuuu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) a pilyscie moze kiedys kawe orkiszowa?:) Ja jak mam sesje to strasznie duzo jem:( jeszcze mi zostal jeden egzamin i w sumie od czwartku juz bedzie luz:) na orbitreku tez nia mam czasu teraz cwiczyc ale jak tylko juz beda wakacje to zabieram sie ostro:) Aniseed ucz sie pilnie ucz tak zebys pieknie obronila:D a potem liczymy na jakas imprezke hehe;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej depilacji to sama chetnie bym sobie zrobila bo mam juz dosyc tego owlosienia:/ ciekawe tylko jaka to ma skutecznosc i czy kasa nie pojdzie w bloto czy one nie odrosna kiedys:( jakos nie moge w to uwierzyc ze moznaby sie calkowicie pozbyc owlosienia:) za piekne aby moglobyc prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola54
JA jadłam słodycze, więc nie wiem jakim cudem schudłam, ale robiłam dziennie bez minutki przerwy 600 brzuszków, ćwiczenia na płaski brzuch i areobiczną 6 Wedera, ograniczyłam spożywanie chleba i ziemniaków, których po prostu nigdy nie lubiłam.... Nie jadłam nigdy płatków nestle fitness interesuje mnie to czy one pomagają, w ciągu 5miesięcy schudłam 12kg, już nie chce więcej, ale po każdym posiłku mam wyrzuty sumienia ze zjadłam za dużo, teraz chciałabym utrzymać swoją wagę, jak byście mogły to doradźcie ile mam więcej jeść, abym więcej nie chudła tylko utrzymała swoją wogę!? Posdro i z góry dzięx za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza:) ja uwielbiam kawe orkiszowa:) w ogole to ja pijam tylko zbozowa wiec moge byc malo obiektywna:P ona ma dzialanie lekko przeczyszczajace:P zreszta jak wszystkie te zbozowe:P nie wiem co i jak z ta depilacja, raz czytalam wypowiedz dziewczyny, ktora wtopila w to swoje oszczednosci, rok miala spokoj, a pozniej wszystko odroslo. no nie wiem, moze do tego czasu kiedy uzbieram kase, beda juz super lasery, ktore raz na zawsze usuna to paskudztwo albo przynajmniej w takim stopniu, ze bedzie to niezauwazalne:P Karola:) gratuluje wyniku:) musisz treaz sie racjonalnie odzywiac. od stolu odchodzic z lekkim uczuciem niedosytu ale nie traktwac jedzenia jak wroga. jak sie wiecej zje, to mozna pociwczyc...w kazdym badz razie nie pozwalac sobie zbyt czesto na slodkosci. nadal cwicz zeby trzymac dobra formę:) jedz duzo salatek warzywnych, gotuj warzywka na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed a powiedz mi jaki smak ma ta kawa orkiszowa?:) cos jak zbożowa? ja tez nie pije normalnej kawy:) kiedys pilam ale jakos mi zbrzydła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie babeczki w tym pięknym dniu:-) Zła - skarbie nie dołuj się proszę:-) Całe życie przed Tobą, masa różnych problemów.....a szkołą się nie przejmuj, jesteś młoda i masz na wszystko czas. Pomyśl sobie, że ja stara dupa :P jestem, a zamierzam iść na studia. Musi być lepiej zobaczysz. A teraz uśmiechnij się:-) Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko🌻 Niestety nie mogę się pochwalić wynikami odchudzania, bo ich nie ma:-( jem sobie co popadnie, nie zawsze zdrowo, ale obiecuję sobie i Wam, że po imieninach mojej teściowej ostro się za siebie biorę:P, czyli od lipca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka:) no ja wiem, jak ci tu opisac smak kawy orkiszowej...taki troszke slodkawy, zblzony do zbozowej:) zła:) tu sie nie ma co uzalac nad soba, tylko trzeba sie brac za siebie! i nie ma, to tamto!!! bierz sie w garsc i do roboty!!! ja tez swego czasu kupowalam meskie swetry, bo damskie za waskie były:( ja mam szerokie bary, a jak byłam gruba, to juz w ogole :( teraz szyja strasznie duzo rozmiaro S w ktore ja sie w zyciu nie zmieszcze ale co zrobic...ja po sklepach z ciuchami nienawidze chodzic, bo zawsze dola lape:( bo nic na mnie nie pasuje:( za dlugie mam rece i wszystko wyglada na mniej jak na strachu na wroble:( no spadam na obiadek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ciup... Starałam się schudnąć, ale hmm nie poszło mi... Teraz wakacje, a chciałabym się postarać, ale jak?! Proszę o pomoc, dziękuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dizewczyny witajcie!!!!!! Przez miesiac nie mialam neta ale z utesknieniem wracam do Was!!! Jutro nadrobie zaleglosci bo musze juz isc nyny bo jutro jade pomoc wujkowi kompletowac piorniki, ktore poleca potem dla dzieci z Iraku. Lece, trzymajcie sie, cmokiiiiii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki nareszcie sie ruszyło na forum :) padło pytanie ile wiecej jeść, żeby utrzymac wage = jedyna metoda to metoda prób i błedów, kazdy organizm jest inny dobrze mieć wage, żeby to kontrolować u mnie waga stoi - ale ja sporo teraz ćwicze i mam juz 4 cm mniej w pasie i 3 mniej w udach zła - trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zła - wyniki wynikami, ale jak Ci poszło...coś wiecej proszę:P Bużki świadczą o dobrym nastroju, więc pewnie nie jest żle, co? :-) A ja chyba tyję buuuuuu:-( Wracam z pracy zmęczona, nie mam już na nic siły, jak ja mam wkomponować w ten rytm dnia ćwiczenia, no jak?:-( Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie babeczki, nie piszę, bo jakoś tak czasu brak:-( W sobotę byłam na imieninach u teściowej, najadłam się na maxa, zwłaszcza słodkości, które uwielbiam.....właśnie teraz siedząc w pracy przypomniałam sobie o makowcu :-( Jak to miło tak po imieninach wrócić do swojego domku, cisza, spokój...relaks....z tej rozkoszy całą niedzielę spędziłam w domku i znów zgrzeszyłam, bo mój mąż zażyczył sobie gofry:-( Zła - co to za aparat, jaki model, pochwal się:P Ja ze swojego też jestem bardzo zadowolona:P Mysia - skoro z utęsknieniem wracasz, to dlaczego nic nie piszesz:P Czekam:-) Aniseed - mało Cię tu:-) no i cała reszta...wracać natychmiast 😠 jakieś nowe zdjęcia Was chudnących obejrzałabym sobie Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)przyłączę sie do Was dziewuchy na dłużej bo wszystkie topiki na których sie udzielałam padły:(ja mam wreszcie wakacje!!!!!!!!!:D przynajmniej do wrzesnia:P bo niestety zostal mi jeden egzamin:o wakacje postaram sie przeznaczyc na to aby odpoczac i zadbac o siebie bo przez czerwcowa sesje zaniedbałam się:(zobaczymy co z tego wyjdzie:P tymczasem ide pocwiczyc na orbitku przynajmniej z 20min:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wracam juz do Wa:) dziaisj mialam orbone, wiec troche sie uczylam ostatnio i zadko do Was zaglądałam:( wybaczice.! teraz mam juz luuuuz....nareszcie koniec:) no i moge sobie przed nazwiskiem dopisac mgr inż. :D ja tez bede kupowala aparat za obrone:) wlasnie zła:) jaki model wybralas? bo ja nie bardzo sie na tym znam i nie wiem na co sie zdecydowac:) doradzcie cos:) myszka:) witaj tutaj:) jak sie sprawuje orbitrek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×