Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Gość bzzzz
Zła to czemu sie nie zaczniesz odchudzac?? jaki masz wzrost? bo waga spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ!!!!! G 👄 R [usta ]A👄 T👄 U👄 L👄 U 👄J👄 Ę👄 :) co wybrałaś????? a z odchudzaniem bierz się do roboty!!! zastosuj moze jakaś dietkę owocowo-warzywną albo jakśs innna, zeby od zwyczaic zołądek od duzej ilosci jedzenia:) no nie wiem, czy Ty tak duzo jesz, czy masz jakies problemy zdrowotne, ze tak trudno ci schudnąc???? Zła, bierz przykład z Mysi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki ja własnie z wesela wrócilam w przelocie wstapiłam tez po paszport w moim rodzinnym miescie teraz to juz musza brac sie za odchudzanie, bo za miesiąc Maroko :) Zła gratulacje! ale gdzie sie dostałaś, bo chyba na więcej niż jedna uczelnie składałaś? moja siostra skladała chyba na 5 czy % z czego tylko na jedna (sggw) sie nie dostała, tak więc miala w czy wybierać wybrała Wawę, bo tu zdała wiekszośc jej kolezanek a jesli chodzi o moje wyjazdy to raczej na Warmie niz Mazury, często do Olsztyna jeżdżę. Jutro akurat bedę tam w pracy a wieczorem spotkanko w Starych Jablonkach trzymajcie sie kobietki i nie poddawajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć- ja tylko gościnnie:) Bardzo fajny topik:) Zła- zagłosowałam- zdjęcie z pająkiem jest rewelacujne!! Jak dla mnie najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki!! 🌻 Kurcze ciagle probuje pisac ale te pieprzone wirusy, ktore przypadkiem sciagnal moj brat ciagle mi wylaczaja strone wrrrr :( Wpadlam tylko na chwile bo zaraz mykam na stepperek. Bylam ostatnio strasznie zarobiona i nie za bardzo mialam kiedy do Was napisac. Jak juz wiecie zdalam prawo jazdy:) no i do tego w weekend bylam na chrzcinach, kurcze ciagle gdzies jezdze. Wiecie co zawstydzacie mnie, ciagle mnie podajecie za przyklad dietowania i w ogole, az sie boje zjesc jakiegokolwiek cukierka czy cos bo kurcze przeciez nie moge Wam dawac takiego przykladu hihi:) Udalo mi sie schudnac 1 kg ale troche pojadlam na chrzcinach i wrocil:P Ale co tam, przeciez go spale:P:P:P W ogole to jest mi cholernie ciezko bo mama teraz rzuca palenie i ciagle kupuje jakies slodycze, kurdeee tak ciezko jest miec pod nosem slodycze i nie moc ich zjesc. A teraz wlasnie Tomasz siedzacy obok mnie skonsumowal wafelka, no co za wredota!! Zła trzymaj sie cieplutko.. Gratuluje dostania sie na studia, pochwal sie jeszcze jaki kierunek wybralas. A waga sie nie przejmuj bo kazdy stres utrudnia chudniecie, takze glowka do gory:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Mysia:) gratuluje zdanai prawka 👄 ja mam za tydzien impreze rodzinna i na pewno będa placuszki...i nie będe sobie załowała, w koncu 85 urodziny babci są tylko raz :D :D :D :D Zła:) ja tez głosuję na fotki:) pajkąków nie lubię ale i tak oddaję na niego głos hihihi :P i koniecznie idz zrób badania!!!! KONIECZNIE! nadal masz takie nieregularne okresy????? ja bym na Twoim miejscu nie zwlekała, nawet bym zapłaciła. hormony to b. powazna sprawa! pozniej Ci się może to wszystko bardzo źle na zdrowiu odbić! lepiej zadbać o to teraz niż później żałowac, ze się czegoś nie zrobiło:) może masz problem z tarczycą skoro tak tyjesz???? no nie wiem....zrób wszystkie badania z krwi i działaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie babeczki:-) Mysia - gratuluję zdania prawka :-):-):-) Zła - śliczne te Twoje zdjęcia, a pająk jest super:-), no i gratuluję dostania się na studia:-) Jej, same sukcesy tutaj u nas, oby tak dalej:-) Ja nie najlepiej się czuję ostatnio, strasznie męczy mnie zgaga, a w ogóle gruba jestem:-( Beznadziejna ta moja praca, dużo siedzę, potem samochodem do domu, w domu śpię:-(. Zdecydowanie za mało ruchu mam, a nie mogę po powrocie do domu zabrać się za ćwiczenia, właśnie z powodu zmęczenia. Dobra uciekam, bo popsuję miłą atmosferkę:P Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zła:) głowa do góry!!!!! jestes jeszcze bardzo młodziutka i na miłośc masz czas:) może kogos interesującego poznasz na studiach:) a moim zdaniem, nie ma co sie meczyc i brnac dalej w coś, co nie ma sensu:) dobrze zrobiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA:) bierz sie do roboty i nie narzekaj, ze jestes gruba:) wez szanownego małżonka na jakis długi spacer:) na basen:D :D :D :D a ta zgaga to pewnie po jakims jedzonku, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie:-) Jestem już w pracy, marzę o piątku, jestem potwornie zmęczona. Wczoraj po przyjściu do domu położyłam się na sekundę, bo miałam zrobić jedzonko jakieś, a obudziłam się o 20-tej, okrutnie zmęczona i.....znów zasnęłam:-( Wstałam około 22-ej. Przeraża mnie fakt, że nie mamy życia prywatnego, nic poza pracą:-( zła- myślałam wczoraj o Tobie przez cały dzień:-) Powiedz, co postanowiłaś? Ciężko jest komuś doradzać w takich sprawach. Faceci różnią się od kobiet i nie akceptują takich męsko-damskich przyjażni, chyba że dotyczy to ich samych. Twój facet jest zazdrosny, ale czy chorobliwie, to Ty musisz ocenić. U mnie to wygląda tak, że mój W. nie pozwoliłby mi wyjść z kolegą na piwo, na rozmowy (takie w stylu \"skarbie\",\"kocham Cię\") sama bym sobie nie pozwoliła, uważam więc, że On(Twój facet) nie do końca przesadza(ale to moje zdanie). Wg. mnie są słowa i czyny, dzięki którym cały świat wie, że to Wy jesteście parą. Ja trzymam facetów na ogromny dystans, poza tym tak bardzo kocham mojego W. że nie zwracam uwagi na innych. Myślę więc, że serce podpowie Ci, czy to ten człowiek:-) Trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła:) sama musisz sobie odp na to pytanie. ja tak sobie mysle, ze bycie z kims z litosci nie ma sensu...nie wiem dokladnie jakie sa relacje miedzy Wami...wiec trudno cos doradzac. musisz sama na spokojnie wszystko przemyslec i zdecydowac.... pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm zła:) ja bym to skonczyła ale to jest tylko i wylacznie moja opinia i nie musisz sie z nia zgadzac ani nikt inny tutaj. po co sie tak meczyc??? przeciez mozna z kims byc i miec wielu przyjaciol, wyskakiwac z nimi od czasu do czasu na piwko, czy na zakupki... po co wiec zyc na takiej uwiezi???? i byc uzaleznionym tylko i wylacznie od jednej osoby? poza tym jak sie nie jest do konca pewnym czy sie chce z nia byc, czy nie??? przemysl wszystko na spokojnie i nie gadaj, ze jestes debilka itp. zrób co Ci serce nakazuje:) a nie tak z litości....bo to i tak sensu, na dluzsza mete, nie ma zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zła - co z Tobą? Zniknęłaś zupełnie? Obraziłaś się? Mam nadzieję,że Cię nie uraziłam, jeśli tak to przepraszam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Sorry ze nie pisalam ale bylam pod namiotami:) Chcialam Was uprzedzic ze znikne na pare dni ale juz bylo za pozno zeby kompa wlaczac:P Zła - co tak umilkłas? powiedz co u Ciebie i co postanowilas 👄 Jutro cosik wiecej napisze.. Dobrej nocki papucie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki oj musze sie teraz za siebie zabrać kupiliśmy jednak ta wycieczke do Maroko no i teraz trzeba doprowadzic sie do porządku jestem juz po drugiej depilacji laserowej druga trwała znacznie krócej i bolała znacznie mniej po pierwszej wroslo mi w skóre kilka włosów musze się do tego dobrac, żeby przy trzeciej pozbyć sie wszystkiego co myślę, że bedzie bardzo prawdopodobne :) wyrobiłam sie tez idealnie czasowo przed ani po depilacji nie można sie opalac przez miesiąc a ja akurat wyjazd mam za miesiąc a trzecią depilacje za dwa :) jeszcze zastanawiam sie nad seryją ultradzwieków na cellulit i chyba się zdecyduję alternatywnie myslałam o masażach, ale wybila mi je z glowy zaznajomiona kosmetyczka ze względu na to, że moga pojawic sie liczne siniaki a ja i tak mam za dużą skłonność do ich posiadania tak więc dzisiaj ostatni dzien leniuchowania a dokładniej wizyta u najlepszej przyjaciółki (może wyciągne ją na spacer) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Ojj rtd zazdroszcze Ci strasznie tego wyjazdu.. Ja niestety musze sie zadowolic tylko malym jeziorkiem niedaleko mnie nad ktore sie wlasnie dzisiaj wybieram... :) Powiedz ile Cie kosztowala ta depilacja i co ile bedzie trzeba ją powtarzac..?? Jak dla mnie to by mi takie cos nie bardzo pasowalo bo ciezko by mi bylo wytrzymac miesiac bez opalania... Trzymajcie kciuki zeby teraz pogoda dopisala bo podczas ostatniego wyjazdu moja opalenizna wygladala niestety marnie... =/ Co sie w ogole dzieje ze tu taka pustka?? Gdzie Was wszystkie wywiało? Pewnie imprezujecie jak szalone na dzikich balangach hihi:) Przesylam Wam moc cieplutkich buziaczkow!! 👄 Pozdrawiam i lece sie pakowac, paputki 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa zapomnialam sie pochwalic:P Ale chwalipieta ze mnie:) Wczoraj odebralam prawko :D:D:D Pierwsza jazda samochodem mamuśki juz za mna jupii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki, mnie depilacja bikini kosztuje za kazdym razem 300zł mam nadzieje, że trzeci raz bedzie ostatni z tego co mowi Pani kosmetyczka akurat okolic bikini nie trzeba powtarzac w przyszłości ponoć nie odrastają ja to wczesniej nie korzystałam z takich dobrodziejstw, ale coraz bRDZIEJ ZACZYNA MI SIE TO PODOBAC OSTATNIO BYLAM U KOSMETYCZyczki na oszczyszczaniu :( i maseczce :) fajnie, momentami nawet przyjemnie, ale jak dla mnie za długo tak lezec plackiem kusi mnie jeszcze na ultradżwieki mam jakis kuponik na 200zł tylko nie mogę zabrac sie, żeby tam pojechać bo to w odległej dzielnicy :( ale szkoda, żeby kasa sie zmarnowała... w końu ma się jedno cialo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Mysia gratujuje prawka mi własnie miesiąc temu sie skończyło :) muszę iśc do okulisty, żeby wyrobić nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja24
hej hej dziewczęta.... co tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie zlądowałam do domku wakacje udały sie fantasycznie ;D nie miałam czasu na nude :) rewelacja widze ze wy też wybywacie bo nie miała zbyt dużo do nadrobienia w czytaniu postów :P Mysia! super! gratuacje! prawko fajna sprawa! jak dłygo robiłaś!? ile kosztowało? troche popytam bo ty to masz na świeżo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heka!! Kurcze ale tu pustki:P Ja niestety tez znow wybywam, ledwo wrocilam spod namiotow a juz jade do Tomusia. Ale co tam, zaraz koniec wakacji wiec trzeba korzystac. Cindy dzieki za gratulacje 🌻 Kurs kosztowal mnie 1100 zl, badania lekarskie 80 zl, egzamin 135 zl, odebranie prawa jazdy 70 zl. Kurs trwal ok 3 miesiecy, skladal sie z 30 godzin teorii, czyli kasety wideo z przepisami, plansze, krzyzowki i takie tak i z 30 godzin praktyki. Wiesz kurs to jeszcze nic bo na egzamin musialam czekac prawie 2 miechy tak wiec wszystko razem trwalo ok 4,5 miesiaca. Ogolnie to ciesze sie ze mam to juz za soba, szczegolnie egzamin. Kurcze rozpisalam sie troche:P Pora zmykac, musze sie upiekszyc bo niedlugo wyjezdzam. Milego konca wakacji Wam wszystkim zycze:) Buuuuziakiiii 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
hej..mam powazny problem juz od dawna:( otoz..nie jestem gruba ale nie umiem sobie poradzic ze zrzuceniem tluszczu z tzw boczkow..mam174cm i waze ok.60kg.. mam bardzo szczuple nogi.. jednak mam odstajace boczki co bardzo mnie doluje:( jak sie ich pozbyc? przejsc na diete?cwiczyc..?moze znacie jakies cwiczenia? prosze was pomozcie mi..aha..i jescze jakies cwiczenia na posladki..bo sa troche plaskie.. w ogole nie odstaja.. czekam na odpis.. POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiaks_89
DZIEWCZYNY ODPOWIEDZCIE NA MOJE PYTANIA!!!!!!!!! PROSZE WAS:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie! Widze ze nadal pustki tu panuja :P echdziewczyny ja nie wiem gdzie Was moglo wywiac na tak dlugo :) Emiska -spokojnie juz Ci odpisuje:) A wiec tak, niestety nie da sie pozbyc tluszczu z wybranej czesci ciala a jesli chodzi o boczki to praktycznie kazda kobieta ma z tym problem. Pamietaj ze cwiczenia sa dobre na wszystko - na poprawe wygladu jak i samopoczucia wiec polecam Ci zabrac sie za jakas aktywnosc fizyczna. Na boczki mozesz robic takie cwiczenie - kleknij na ziemi a nastepnie usiadz, tak zeby siedziec na swoich stopach, rece spleć i zaloz za glowe.Nastepnie usiadz z jednej strony nog, wroc do pozycji wyjsciowej i usiadz na podlodze z drugiej strony nog. Pamietaj ze masz ciagnac w gore ciezar ciala miesniami a nie rekami. Ja bardzo sobie chwale to cwiczenie, bardzo mi pomoglo w walce z boczkami i z wysmukleniem talii. Jesli chodzi o posladki to moim zdaniem niewiele da sie zrobic. Kazda kobieta jest inaczej zbudowana, niektore maja plaskie posladki inne wlasnie okragle i odstajace. Posladki skladaja sie z tluszczu no ale przeciez nie masz wplywu na to zeby on sie wlasnie tam odkladal i tworzyl okragły tyłek:) Biegaj, spinaj miesnie, rob przysiady, skacz na skakance, na pewno odczujesz zmiane w jedrnosci skory i kształt nieco sie zmieni. POWODZENIA :) 🌻 🌻 🌻 No coz, ja niestety sie nie mam czym pochwalic bo przytylam 2 kilo.. Nawet 2,5:P ech, to przez to ze pod namiotami sobie tak pozwalałam.. No coz. Nie wiem czy Wy tez tak macie ale ja im wiecej mam wolnego czasu tym mniej sie umiem zorganizowac.. I mniej mi sie chce. Najlepiej mi sie odchudza w roku szkolnym, mam wtedy wiecej do roboty i mniej czasu i jakos mam wiecej ochoty na ruszenie tyłka, tak wiec chyba naprawde czas sie na powaznie wziasc na siebie... :P Dobra nie rozpisuje sie juz, bo Was zanudze.. Kurcze niech sie znajdzie jakas laska ktora by sie chciala razem ze mna odchudzac, zeby miala okreslony cel i zeby mnie mobilizowala, a ja ją. I najlepiej zeby miala do zrzucenia cos kolo tego co ja czyli ok 10 kilo. Pozdrawiam 👄 👄👄 👄👄 👄 Odezwijcie sie czasem wakacyjne podrozniczki :P :) Cmok, muah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia ;) fantastyczny pomysł ja się dołącze! mam ok. 10kg do zrzucenia! poprawienie sylwetki, pozdycie się celulitu(moze nie całkowicie, ale przynajmniej zregukowanie go do możliwego minimum)ujędrnienie ciała to marzenie, które planuje zrealizować! chcę to zrobic przede wszystkim dla siebie, mam juz dosyc wstydu, dosyć unikania sklepowych przymierzalni, a w szczególnosci potężnych luster\' które pokazuja niedoskonałości mojej sylwetki,chowania sie w ciuchy\' które mnie maskują, maskują nadmiar mojego ciała, które nie oszukujmy sie jest bardzo zaniedbane! ;( moje odbicie lustrzane powinno byc dla mnie wystarczającą motywacją\' jednak przekonałam sie, że tak nie jest! potrzebuje troche zdrowej rywalizacji w walce o piekne, szczupłe i jędrne ciało!potrzebuje motywacji ze strony drugiej osoby! jeśli to bylo wyzwanie to ja je chętnie podejmuję! tym razem uda mi sie! musi! dopne swego! pragnę byc posiadaczką pieknego ciała, którym będe mogła sie pochwalić. pragnę czuc sie dobrze ze sobą, dobrze we własne skórze, we własnym ciele! póki co czuje sie w nim fatalnie! Mysiu pomóż! inne odchudzaczki pomózcie! Pozdrwaiam i całuje was moje kochane 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
Witam :) do Mysia_89 Serdecznie Ci dziekuje za odpowiedz;) wlasnie od wczoraj zaczelam jako tako cwiczyc..oczywiscie po 19 nie jadłam juz nic..tylko wypiłam ze 3 kubki herbaty z cytryna... tyle ze wlasnie zastanawiam sie.. czy to nie tuczace..na noc..herbata z cytryna i cukrem hmm:P postanowilam jesc takze wiecej gotowanych rzeczy i tak na sniadanko zjem sobie gotowane jajka:) wczoraj strasznei chcialo mi sie jesc jednak powstrzymalam sie od kolacji..slyszlam ze poczatki sa trudne.. he nawet przebudzilam sie o 4 rano i tak mnie ssalo w brzuchu ale nic z tego.. nie dalam sie..:) i nie zjadlam nic:) wczoraj zrobilam tylko 20 brzuszkow.. no i poskakalm 20 min.. mam tez zamiar zapisac sie z siostra na aerobik.. ale tylko raz w tyg..bo teraz szkola sie zaczyna i nie bedzie zbytnio czasu..Dziekuje bardzo za wskazowki.. no i Wam kochaniutki rowniez zycze... szybkiego powrotu do wymarzonej figury:) jesli znacie jescze jakies inne ciwczenia to piszcie:) pozdrawiam cieplutko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
cindy_candy Kochana nie zalamuj sie ja tez mam duzo nei doskonalosci:( od 2 lat juz tak zabieram sie za odchudzanei...schudlam 3kg ale potem juz mi sie nie chcialo cwiczyc i w ogole.. najwazniejszy jest ruch:) zabieramy sie za cwiczenia ktore bardzo pomagaja w odchudzaniu poza tym ze nalezy ograniczyc slodycze a nwet wcale ich nie jesc.. no i jesc wiecej rzeczy gotowanych:) zamiast smazonego mieska mozna je zawsze ugotowac:) moje drogie pamietajcie.. CWICZENIA TO PODSTAWA BEZ NICH ANI RUSZ!!!nie ma sensu sie glodzic.. to bez sensu..dobrym sposobem jest tez nie jedzenei po okreslonej godzinie np..ja nie jem po 19 juz nic..ewentualnei pije herbate.. poza tym sliwki jablka,,ktore przyspieszja przemiane materii:) 'LUDZIE TWORZĄ KOMPLEKSY..A KOMPLEKSY NISZCZĄ LUDZI' pozdrawiam goraco i do usłyszenia:) POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
Mysia_89 ja rowniez pragne zrzucic ok 10 kg:) takze mysle ze wszytskie nawzajem powinnysmy sie mobilizowac..czytalam troche Twoich wypowiedzi no i gratuluje zdania na prawo jazdy..ja tez wlasnei zdaje na prawko..tyle ze czeka mnie dopiero egzaimn teoretyczny no a potem jazda:P nie zalamujcie sie DAMY RADE! a schudnac trezba bo w tym roku matura i 100dniowka na ktorej chce sie bardzo dobrze i swobodnie czuc:) wiec biore sie za siebie ostro!!!!:) ok lece zrobic sobie sniadanie:) a potem zabiieram sie za sprzatanie..jak to w sobote:P a wlasnie powiem Wam ze sprzatajc tez spala sie sporo kalorii no snaidanie napewno:) a do tego mieszkam w wielkim domu wiec troche roboty mam:) buziaki PAMIETAJCIE!!!!!DAMY RADE:P bedziemy szczuple i piekne:) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×