Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yasmin

prawda o odchudzaniu...opowiem wam moją historię-

Polecane posty

Gość emiska_89
ooo widze że zadna z Was tu nie zaglądała:) ja własnie zrobilam sobie malutka przerwe w sprzataniu:P mam jescze full roboty:P aaaa... wiecie co Wam po wiem ze po przeczytaniu Waszych wpisow..jakos nie mialam zbytnio ochoty nawet jesc sniadanka:] poniewaz czytajac Wasze wpisy i innych na tejze stronce.. zrobiłam sie pelna zapalu do zrzucenia tych zbednych kg:) na prawde po czesci to Wy mnie jakos zmobilizowalyscie:) no ale sniadanie zjadlam:) ale bardzo male..zeby miec sily chociaz na sprzatanie:) Cindy_candy.. wspominałas ze masz cellulit tak?o ile sie nie myle:P otoz dobre jest na to jacuzzi wiem cos o sobie gdyz milam cellulit ale udalo mi sie namowic rodzicow zeby kupili jacuzzi:) no i staram sie 2 razy w tyg brac ciepla kapiel z babelkami:) i efekty widac na prawde moze nie wieeelkie ale male sa:) DZIEWCZYNKI BIERZEMY SIE W GARSC!!!JA NA PRAWDE PRAGNE SCHUDNAC ZRESZTA TAK JAK I WY:) gdy zrzuce te 10kg chyba bede wniebowzieta:P to jest teraz moim jedeynym celem zeby schudnac!!boje sie tylko ze.. znowu zaczne miec nocne napady na jedzenie ..albo slodycze!a przeciez od tego sie tyje!!!boje sie tez ze..bedzie tak jak wcesniej ze zaczne jesc wiecej niz 3 posilki dziennie i znowu bede sobie wmawiac ze od jutra zaczne znowu sie odchudzac o nie!!!!!!tak nie moze byc:( musze byc silne i Wy takze!!!!trzeba nastawic sie porzadnie pod wzgledem psychicznym a potem t juz bedzie z gorki:) CMOKASKI!!LASKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
o widze ze zadna z Was tu dzis jeszce nei zgladala:P he a ja zagldam tu co raz:) no juz zjadlam kolacje :P i juz nie mam zamiaru nic jesc:P jestem zmeczona po sprzataniu ale mam zamiaar jescze oczywiscie pocwiczyc:P bo jakzeby innaczej:) chociaz powiem ze skakalm na skakance dzis z 20 min..ale wieczorkiem tak po 20 zabieram sie za dluzszy wysilek:) tak ok 1 godz poskacze i sie porozciagam a moze i dluzej:) KOBITKI PISZCIE COS BO ZAMULA;/ BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny topik i bardzo miła atmosfera:) Mysia, cindy- ja też mam do zrzucenia ok. 10 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie dziewczyny:) 🌻 Cindy candy... Nie martw sie, wiem co czujesz... Tez niecierpie chodzic po sklepach i przymierzac - szczegolnie spodni.. Rowniez uwazam ze troszke rywalizacji jeszcze nikomu nie zaszkodzilo:P to tylko dodatkowa mobilizacja:) Nie martw sie, na pewno damy rade, w koncu po to wlasnie wszystkie jestesmy na tym forum, zeby sobie pomagac:) cmok Trzykaj sie cieplo i nie doluj:) na pewno niedlugo dopniesz swego:) Emiska - gratuluje nagromadzenia w sobie tak wielkich pokladow motywacji:) Tez na pewno zdasz prawko, to nie takie trudne:P Kurcze wiesz, moze to smieszne ale ja zapomnialam ze przeciez w maturalnej klasie jest studniowka!:D tak bylam pochlonieta matura i wszystkim ze teraz mam jeszcze wieksza mobilizacje, musze sobie kupic cudowna sukienke!!:) ale najpierw trzeba sie w nia jakos zmiescic:P:P:P Ja tez wczoraj mialam mase sprzatania, tez mieszkam w domu wiec sie namachalam ale co tam:) Emiska, pare rzeczy mnie zaniepokoiło i Twoim poscie. Pamietaj!!! Sniadanie to najwazniejszy posilek!!! Musisz je jesc zeby schudnac, bez tego ani rusz, ma byc duze, ma Ci dostarczyc bardzo duzo energii. Podejrzewam ze Twoje wieczorne napady głodu byly spowodowane wlasnie malym sniadaniem lub w ogole jego brakiem. Od sniadania nie przytyjesz, a od kolacji tak. Ludzie ktorzy unikaja jedzenia sniadania sa kilka razy bardziej narazeni na nadwage niz ci ktorzy jedza.Druga sprawa to ilosc posilkow, pisalas ze boisz sie ze zaczniesz jesc wiecej niz 3 posilki dziennie. A tak wlasnie powinnas robic, jesc srednio 5 razy dziennie ale za to malo. Gdy dlugo powstrzymujesz sie od jedzenia to w efekcie tego zjadasz wiecej a Twoj żoladek jest zawalony robota, przez to przemiana materii ulega spowolnieniu. To nie sa informacje wyssane z palca lub uslyszane i powtarzane. Schudlam na takim odzywianiu juz 10 kilo, nie warto sie glodzic bo to nic nie daje oprocz złego samopoczucia. Mam nadzieje ze nie gniewasz sie za udzielenie takich uwag... 🌻 to z dobrego serca:) nie chcialam Cie urazic... PuchateQ - witamy i zapraszamy do czestego udzielania sie:) Im nas bedzie wiecej tym lepiej:) Wczoraj moja mama zrobila pączki bo mielismy gosci... Kurcze ciezko bylo sobie odmowic, ale dalam rade:) A wieczorkiem dalam miesniom popalic, rozgrzewka, hula hop, skakanka, stepper - łacznie poltorej godziny pocenia:D Njgorsze dla mnie jest to ze wiem ze teraz ciezko mi bedzie schudnac... Bo juz sie kiedys odchudzalam i przez to organizm nie bedzie chcial sie pozbywac tłuszczu. Ale cóż, bede musiala walczyc o swoje:) a co:D Asia 🌻 Aniseed 🌻 Zła 🌻 Myszka 🌻 Rtd 🌻 Gdzie wy sie podziewacie???Wracajcie bo smutno tu bez was!!! 🌻 Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i zapraszam nowe:) Powalczmy razem o piekna sylwetke i zadowolenie z wygladu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie miłe panie 🖐️ ja jestem...zaraz sie biore za cwiczonka, bo sieostatnio troche opuscialam i na wadz więcej:( chociaz wymiary mi si enei zmienily a bardzo, wiec moze mięsnie mi się rozrastaja :( u mnie tez nic ciekawego...szukam pracy i na razie nic:(.... pozniej moze skrobne cos więcej... pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
heja laseczki!!!!!:flower: he..troszke mnie tu nie było..no zaledwie 1 dzien:P ale postaram się wpadac tu codziennie chociaż na chwilke:) Mysia_89 absolutnie nie jestem zła ani nic w tym stylu:) wrę cz przeciwnie bardzo DZIĘKUJE za dobre i sprawdzone rady:) ale powiem Ci że nie jadłam sniadania przez ok.5 lat..nie mogłam bo jedząc rano..zaraz lądowałam w toalecie spedzajac tam nawet po kila godz..jednak..jakos moze z pol roku temu zaczelam odczuwac tala potrzebe.. i zaczełam jeśc :) nawet ta 1 kanapke chocia znie zawsze tez znajduje na to czas ale staram sie..i moj zoladek domaga sie zjedzenia czegokolwiek..otoz zaczne jesc obfite sniadania:) nie ma co.. :P hm..dzis troche zlamalam obietnice..gdyz..mialm nie jesc slodyczy a zjadlam sama cala czekolade:( i slodkie bułki:( ale byłam wściekła..przyjaciólka próbowała mnie namówic na fastfooda..zle powiedziałam ze w zyciu:P i tak mialam wyrzuty po tych slodkosciach ktore dzis spozylam..za to na kolacje zjadłam troche zwykłych chrupek kukurydzianych:P i jakos nie mam ochoty jesc..a ta czekolada byla na rozładowanie złosci w prawdzie..Mysia_89 i inne kobietki czy Wy tez tak macie ze jak jestescie zle..nagradzacie sie czyms slodkim? bo ja tak mam:(i to mnie martwi!!!wczoraj troche biegałam..jednak swoją droga mam zwolnienie z wf poniewz nie moge zbyt duzo cwiczyc..a najbardzoiej biegac..gdyz rozpoznano u mnie anemie:( i biegajac czuje krew w nosi..nie raz mi nawet leci ale wczoraj bylam u przyjaciolki i nie wzileam skakanki wiec pobieglm:P ale dzis mam zamiar dac czadu i poskakac za to i sie porozciagac..musze zajrezc w tyg rowniez do przedszkola w ktorym prowadzony jest aerobik..i tak bym chcilaa z siostra sie zapisac w kazdy piatek chodzic na godz..wlasnie czy ktoras z Was pila ta wode..z sokiem veroni fit czy cos takiego?nie iwme wlsnie czy to tuczy...bo zawirera to troche % soku.. a smakuje mi to..moze wiecie co jest lepsze to czy zwykla woda?czy to bez roznicy?aha Mysia_89 a czy wafle ryzowe sprzyjaja odchudzniu?ja lubei je jesc ale kolezanka mowila ze tucza..:( jem tez owoce banany przewaznie ale tez tucza:( MYSIA_89 mam pytanie jakim sposobem schudłas tak duzo>?ja pragne wlanie tyle zrucic ale udalo mi sie zrzucic ogolnei z 3 kg kiedys tam:( ja jako nie potrafie jesc mniej i czesciej nie iwem czemu.. z braku czasu moze..a slyszlam ze to dobry sposob..ja wlasnie tez pragne byc szczupla na studniowce tym bardziej ze juz kupilam sukienke:)takze musze schudnac:P pije tez herbatki pu-erch..czy cos takiego:P przyspieszja przemiane materi:) jeju jak ja bym chcila schudnac w 2 3 miesiace:( DZIEWCZYNKI BIEWRZEMY SIE ZA SIEBIE MUSIMY DAC RADE!!!!!!!!JA WIEZRZE ZE DAMY1!!!NEI PODDAWAJCIE SIE!!!:)AHA MYSIA MOZE ZDRADZISZ MI MNIEJ WIECEJ CO NAJLEPIEJ JESC SKORO UDALO CI SIE TYLE ZRZUCIC:p ZYCZE POWODZENIA WSZYTSKIM KTORZY WPISUJA SIE AN TYM FORUM I WYMIERZYLY SOBIE CEL..KTORYM JEST PIEKNA SMUKLA FIGURA:) BUZIAKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewanka
cześć dziewczyny chciałabym do was dołączyć, bo w grupie raźniej się odchudzać mam sporo do zrzucenia, bo aż 15 kilo nie mam jeszcze pomysłu jak to zrobić ale myślę, że z wami mi się uda:) przyjmiecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
Ewanka:) ja co prawda równiez jestem tu od niedawna jakos spodobało mi się te forum ale kazdy jest tu mile widziany Ty rowniez:) pisz zawsze..i co chcesz:) chetnei podyskutuje na temat odchudzania:) bo kazda z nas posiada jakas odrobine wiedzy na ten temat a 15 kg..to nie wiele wiecej niz ja inne dziewczyny chca schudnac takze zapraszam serdecznie:) zero krepacji:P:P DAMY RADE 'LUDZIE TWORZĄ KOMPLEKSY..A KOMLEKSY NISZCZA LUDZI' SILA!!!WIARA!!!!! DAMY RADE!POZDROWIENIA 4 ALL:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) tutaj zawsze jest każdy, chcący się odchudzać, mile widziany :) problem odchudzania miesci się w główce. najpier nalezy sobie na spokojnie ulozyć plan odchudzania i przejść do działania. od razu nie zakladaćniewiadomo jakich wyników:) wszystko musi przyjśc stopniowo. sniadanko to bardzo wazna rzecz, mozna sobie pozwolic na bardziej obfite - ale tez nie nalezy sie najadac niewiadomo ile:), w miedzy czasie mozna zjesc owoca lub jakieś warzywko:) ja jadlam glownie 3 razy dziennie, bo na wiecej brakuje mi dnia:P kolacje zazwyczaj jem bardzo lajtowa - jest to kefir, krązki ryżowe albo papryczkę:P ja tam lubie krązki ryżowe ale zjadam tak max 2:) ja bym zrezygnowała z bułek drożdzowych, raz ze sa nie za zdrowe, a dwa, ze sa starsznie kaloryczne:) ja w systuacjach stresowych mam odwrotnie, nie tkne niczego! od slodyczy sie odzwyczailam wiec mnie do nich w ogole nie ciągnie:) zreszta postarajcie zrezygnowac ze slodkosci i zobaczycie jak Wam od razu waga poleci. u mnie zlecialy az 4 kg i to w niedlugim czasie! co do picia wody, to ja najbardziej lubie taka zwykla przegotowana wode z cytryną. czasem kupuje butelkowa ale staram sie tego nie robić zbyt czesto, bo taka woda w plastikach wcale taka zdrowa nie jest. jesli masz anemie to musisz uzupełnic w organizmie braki żelaza! koniecznie!!! przy diecie ważne sa również cwiczonka!!! bez tego sie nie wymodeluje pieknej sylwetki:) pelno roznych cwiczen jest w necie, wiec nie bede tutaj zadnych podawala:) oczywiscie cialko trzeba tez masowac jakimis masażerami, rękawicami podczas kapieli, zeby dobrze ukrwić tkanki i pozbyc sie cellulitu:P dziewczyny z czego zdajcie maturę???? no to chyba tyle... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
anisedd:P widze tez chwaliz te wafle ryzowe:P mi tez smakuja:)mi wlasnie tez braknie czasu zazwyczaj na wiecej niz 3 posilki..dzis jestem wyjatkowao padnieta i z cwiczen chyba nici ide zraz sie myc i spac ..:P wiem wiem..jem duzo burakow i zazywam tabletek niestety anemia to nie taka sobie choroba;/ a wszystko przez miesiaczki:( moja najdluzsza miesiaczka trwala 6miesiecy bez przerwy..i byla baaaaaaardzo mocna...bardzo duzo przezylam..wowczas..teraz mam tez problemy i nadal anemie..ale lekarze mowia ze to p[rzejdzie ze coraz lepiej ze mna:) a co do matury hmm..ja zdjae z Wosu no i z angola..:)a Ty? do s100dniowki jeszce jest kilka mies wiec musimy sie zawziasc i zrzucic zbedne kg:P ok ja bede uciekac i zaraz spac bo jestem mega wyczerpana:P dobrej nocy Wam zycze i juz dzisiaj nic nie jedzcie:P p.s. swoja droga to ostatnio o 23 poczulam god i zjadlalm sloik mamusiowych ogorkow w occie.. czy to tez tuczy:(? ziuuuski kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
aha..chciałam powiedziec jeszcez jedna rzecz..bedac tu od niedawna czuje juz mila atmosferke Dzieki Wam oby ta atmosfera trwala jka najdluzej:) dziekuje za porady i odpowiedzi na pyatania buzka:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórki kiszone sa mało kaloryczne, a konserwowe to nie wiem...pewnie tez...:P gdzies czytalam, ze ocet tez odchudza :) ale nie stosowala go nigdy, bo mam problemy z tarczyca:) to sie lecz treaz spokojnie i moze ciwczenia sobie odpusc, zeby sie tak nie forsowac? albo jakies lekkie wykonuj, zeby oragnizm sie dodatkowo nie przemeczal:) heheh ja to juz daaawno po maturze jestem :) stare dzieje :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjeka!! Aniseed i myszka jak to milo was tu widziec:) Wszystko co napisala aniseed jest jak najbardziej trafne, wcale nie tak wiele trzeba zeby schudnac. 1 - jesc to co zawsze tylko ze w mniejszych ilosciach. 2 - CWICZYC. 3 - byc cierpliwym i sie nie poddawac. Efekty same przyjda, wiec dziewczyny nie pytajcie czy od tego czy od tamtego sie przytyje czy cos, po prostu sie stosujcie do tych trzech zasad. Organizm potrzebuje wszystkiego tylko ze w rozsadnych ilosciach. Pamietajcie o tym laski:) Ja zdaje mature z angola, z bioli i z gegry. Ciezko bedzie. Lece cwiczyc, milllllej nocki buuuuuuziiiii No i witam nowa forumowiczke:P 🌻 powodzenia Ewanka Dobranocccc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewanka
Dzięki za przyjęcie mnie do grona Poczytam troszkę wasze wpisy, żeby się zorientować co i jak i wybrac coś dla siebie Nie mam pomysłu od czego zacząć - od głodówki, może- sama nie wiem ale musze co ś ze sobą zrobić bo mi kręgosłup szwankuje i nie mogę pracować normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanka:) do glodowki trzeba se odpowiednio wczesniej dobrze przygotowac. jednak nie radzilabym C jej. po prostu zmniejsz porcje jedzenia i tyle:) nie mysl o jedzeniu, nakladaj papu na male talerzyki i jedzac skupiaj sie na wlasnie zjadanym kęsie pokarmu a nie mysl od razu o następnym. niby to glupkowate ale działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
anissed o jak miło to juz po maturze:P hehe fajnie:) własnie milam isc spac ale jakos nie oge zasnac zjadlam wlasnei sloik mamcinych ogorkow sa takie pyszne mniaam:P no w sumie..najbardziej to nei moge biegac ale jak skacze na skakance to jakos.. mi nic nie jest:) za duzo co prawda tez nie moge..wszystko prrez miesiaczki sie zaczelo.. :( i tak mialam szczescie w nieszczesciu bo majac..okres 6 miesiecy dzien w dzien i do tego bardzo mocny ze niaeraz nei mogalm wstac z bolu i z ilosci oplawow:( wiecie o co kaman.. to ginekolog powiedzial ze jescze z meisiac bym nie przychodzila ym nie zaczela sie leczyc moglabym mkec juz bialaczke;/ az mnie zatkalo.no ale ok..co ja tu bede miesszac kobitki:) ja tu gadu gadu a mialo byc o odchudzaniu:) ok postram sie jesc w mniejszych ilosciach i czesciej:P cgocia zbedzie ciezko w roku skolnym obiad jem 16 17 bo :P ajj..znowu szkola..buuu:( ale kazdy mowi ze ostatni rok to smiech...nie no ja znowuu schodze na inny temat:P to chyab ten ocet z ogorkow tak mi do glowki stuknal a wiecc.. zycze Wam Laski Dobrej nocki no i musimy byc STRONG!!!!!! a no i jak juz ktoras zauwazy jakies efekty piszcie odrazu:) BUZIAKI :*:*:*:*:*::*:**:*::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po tak długiej przerwie...mam nadzieje że mnie nie wygnacie...u mnie zaczęło się wszystko prostować więc zbieram siły by rozpocząć odchudzanko...nie powiem który to juz raz :/ ale tym razem potrzebuję solidnego kopa w dupę (za przeproszeniem).mam nadzieję że mogłabym na to liczyć.. :* pozdrawiam...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) zła:) witamy witamy!!! i od rzu na przywitanie serwujęCi porządnego mocnego kopa :) :D emiska:) no toprzykra sprawa :( ale my to si emusimy nacierpieć w zyciu :( ech... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
witam dziewczynki:) ojjjoojj...he pierwszy dzien szkoly a ja sobie wagaruje w domu:P a jkos nie maialm sily dzis isc .. jak tam cwiczenia?i samopoczucie? moje jakos tak sobie..nie mam ochoty jakos jesc na snaidanie zjadlam 2 suche bułki,,, jakos nei mialam ochoty na nic wiecej.. a na obiad planuje zrobic zupe pomidorowa mniam:P ale na wodzie taka z makaronem ryzowym:P hie no no ..i to tyle.. oczywiscie pozniej tez tu zajrze teraz musze troche sprzatnac i doprowadzic wszystko do ladu BUZIAKI DLA WAS WSZYSTKICH WSZYSCY TU DAMY RADE!!!!!!!!:):):) NIE MA INNEJ OPCJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
ANISEED:) dokladnie my kobiety mamy ciezki zywot:/ okres.. i te sprawy:( mi wlasnie zbliza sie okres..mam nadzieje ze nie zjem nic slodkiego... chociaz ja to mam roznei okres nei raz po 2 razy w miesiacu;/ a w ogole lekarz stwierdzil ze ja mam tez okres na tle nerwowym takze jak sie mocno czym prezjmuje odrazu jest efekt..bol i zalewanie sie:( ale ok co ja tu bede sie rozpisywac o tym niestety nie kazdy ma tak dobrez i ma regularne miesiaczki..:) ok lece sprzatac i trzeba zabrac sie za robienie obiadu.. chociaz znajac zycie mamcia zrobi zupe ja tylko warzywa przygotuje i te sprawy:P he.. WIARA+SIŁA=CUD :*:* Aniolki nie poddawajcie się!! jak to mawia moja kumpela 3majmy sie ramy to sie nie posramy:P (troche..tekst nei na miejscu..no ale to tak wiecie:P zeby bylo smiechotnie:P) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) a więc rozpoczęłam dietkowanie :) zaraz lecę na pocztę wpłacić pieniążki..a potem wracam i ćwiczę ćwicze ćwicze :) w końcu mam chate dla siebie i nikt na mnie nie będzie patrzył. Mała poszła do szkoły a rodzice do pracy więc teraz hilaj dusza ;) gdybym zrobiła coś co nie idzie w parze z odchudzankiem prosze o porzadny opier*** bo nic innego chyba do mnie nie dotrze...Moge o to poprosić??:) z okresem ja mowilam ze mam zle bo mam raz na pol roku...:/ a tu patrze inni mają jeszcze gorzej...:/ wspolczuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a eszcze zapomniałam dodać....żeby nie popijać w trakcie jedzenia, tylko albo na 15 minut przed jedzniem, ewentualnie godzinke po! emiska:) skoro stres wywołuje u Ciebie takie reakcje, to może warto by było zacząć wiczyć jakies techniki relaksacyjne, co? poszukaj na ten temat informacjiw necie:) ła:) no birze nierz się d roboty. ja juz sobie pocwiczylam, na sniadanie zjadłam sałatkę warzywna i grzanki :) teraz smigam z psiurem do lasu..... Asia???? rtd???? gdzie jestescie??? papapa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
Aniseed :P dziekuję za info napewno poszukam czegos wnecie:) ja nei cwiczylam dzis.. wczoraj tez..ale dla mnie to cwiczenie najlepiej przychodiz wieczorem tak 19..20... hmm.. aWy cwiczycie ile razy dzinnie? moze lepiej i ja zaczne kilk arzy dzinnie?;] ojj ANISEED fajnei ze napislas o tym piciu w czsie posilku..bo ja wlasnei czesto jedzac pije wode...albo cos gazowanego:( ale juz nie bede:) dzis zjadlam 3 cukierki:/ takie kawowe..wypilam kawe..tak mmnie mulio na spanie..ale ogolni nie pije kawy bo nie lubie.. i to jest nei wskazane chyba przy odchudzaniu..:P ale wiecie mam prblem bo wciaz nei moge zaczac jesc o regularnych porach:( musze sobie to jakos dokladnei rozplanowac teraz zaczela sie szkola wic sniadanie bede jadla pewnie gdzie o 5 rano bo do szkoly dojezdzam.. i mam malo empekow..a zeby dojechac musze juz za 10 7 wyjsc z domu.. ;/ teraz bede jesc energiczne sniadania ok 5 rano i potem doopiero w szkole cos dziubne:P odzzwyczilma sie jesc slodkie bulki.. w szkole.. zamiast tego jem np grahamki czy bulki z pestkami:] hmm...moze ktoras z WAS kochane:] moglaby mi poradzic co najlepiej jesc w ciagu dnia ..np w szkole..co kupowac do jedzenia:P a czego unikac.. napewno wszystkiego co ma duza zawartosc tluszczu.. dzis usiade sobie wieczorem i rozpisze na kartce wszystko wtedy bedzie jakis lad..ale skoro dobre jest jedzenie w malych ilosciach a czesciej to ile razy mam jesc?w ciagu dnia.. i co ile? lece jesc pomidorowke:) na wodzie oczywiscie:) buziolkii:] "bo wazne jest zeby sie nie PODDAC" TROCHE WIARY I MOZE NAM SIE UDA:] MUSI SIE UDAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zabierac ze sobą jogurt albo kupić jakąs salatke w sklepiku. do tego bułka grahamka albo jakas inna razowa:) ewentualnei chlebek razowy. oczywiscie jabluszko:) moze byc inny owoc:) nie ma co sie glodzic w szkole, zeby pozniej po powrocie do domu nie rzucać się na jedzenie jak wyglodniale zwierzątko:) na sniadanie bym polecala platki owsiane, sycące sa:) jesli chodzi o cwiczonka to ja cwicze dw razy dziennie jak mam czas. rano smigam kilka km na orbitrektu, troche kręce hulahopem, no i pozniej wieczorem znwu orbitrek, hulahop i brzuszki, jakies wymachy nogami, itp. gazowanych napojow nie pij, bo sa neizdrowe! pija jakas herbatek najlepiej przed posilkiem, bo wtedy sie mniej zje:D :D :D :D no lece na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
Aniseed:) dziekuje za porady:) wlasnie kupilam ostatnio jakies musli:) ja juz po obiadku..zjadlam mala miske zupy bo jakos nie mama ochoty jesc:P a teraz zaparzylam herbatke zielona lisciasta;] i czekam az ostygnei ja wlasnei tez cwiczylamm na hula hop ale kolezanka mi nie oddala go jeszcze i pewnie nie odda predko:P wiec musze zaopatrzec sie w nowe:) ale cwiczac robisz jakies przewry chocia zna 5 minut tak?bo ja np cwicze i po 20 min musze odpoczac z 5 minut i potem dalej cwicze zreszta neie moge sie duzo meczyc;/ dzis wlasnei odebralam od lekarza zwolnienei z wf:P jesli znasz jescze jakies ciekawostki na temat odchudzania to pisz dobrze?:):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja lasencje!!! Ufff juz po pierwszym dniu w szkole... masakra... Znowu ci pieprznieci nauczyciele... Bleeee Zła, kochana jak to milo ze znow jestes 🌻 Bardzo sie ciesze ze wszystko sie zaczyna u Ciebie jakos klarowac 👄 A odchudzaniem sie nie przejmuj, niewazne ktory raz, wazne zeby w koncu sie udalo :) a teraz KOOOOOOPNIIIIAAAAK na rozpęd :P:P:P Aniseed, ja nie wiem, Ty to kurcze jestes niezniszczalna!!! :D:D:D Ciagle z tym swoim psiakiem biegasz, gratuluje sily i checi:P 🌻 Emiska, Aniseed ma racje, warto zjesc cos w szkole bo inaczej po powrocie do domu czeka nas wilczy atak glodu, nieswiadomie pochlaniamy wtedy ogromne ilosci jedzenia i to w szybkim tempie. Ja w szkole zazwyczaj jem bulke z makiem, albo z ziarnami, czasem kanapke z szynka pomidorem czy cos w tym stylu. I obowiazkowo zabieram ze soba do szkoly pół litra wody niegazowanej. A z tym okresem to serio masz przechlapane.... Ja biore tabletki antykoncepcyjne wiec nie mam takich problemow, okres mam jak w zegarku. No to teraz sie troche pochwale:):):) a co tam:P Dzis jest piąty dzien mojego odchudzania, przez caly ten czas nie zjadłam nic słodkiego, schudłam 1,5 kilo i jestem z siebie dumna!!!:):):) fakt ze na pewno te 1,5 kilo to nie tluszcz tylko woda i toksyny ale wazne ze waze mniej i koniec i sie ciesze i dziekuje ze sie moglam pochwalic hihi:D:D:D Chcialabym jeszcze zaznaczyc na koniec, ze bardzo mnie cieszy fakt ze forum nagle ożylo:) Nie ma to jak kolezanki z neta ktorym mozna wszystko powiedziec i ktore wspieraja w najciezszych chwilach:) Laski dzieki ze jestescie 🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
MYSIA:) powiedz mi prosze co TY jesz i robisz ze tak szybko zrzucilas 1,5 kg?tez chcialabym tak:( POMÓŻ!!!!!AZ MNIE ZAGRZAŁAS BARDZIEJ DO WALKI O PIEKNE I SZCUPLE CIALO:) JA DO SZKOLY POJDE PEWNIE JUTRO:)DZIS NIE BYLAM:p mialm lenia:P naprawde cudownie ze idzie CI tak dobrze:) i fajnie ze sie oochwalilas bo na prawde to motywuje wiesz:) w ogole ciesz sie ze Was poznalam chociaz troche ale mam nadzieje ze nie przeszkadzam w tym licznym gronie:P na prawde tak jak mowi Mysia_89 to jest cos fajnego moc sie wygadac chociazby na tym wlasnei forum:) Kobietki dziekuje WAM za wszystko za to ze mi pomagacie i doradzacie 3mam kciuki moocno za WAs i za siebie sama.. WIARA czyni cuda wiec tzeba wierzyc ze sie UDA!!!!!MYSIA napisz mi jak mam zaplanowac te posilki mniej wiecej co i jak jesli znajdziesz czas:) z gory dziekuje BUUUUUUUUZIAKI->na rozgrzewke:P muuahh!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiska fajnie ze sie cieszysz, ja sie ciesze jeszcze bardziej:):):) Juz Ci napisalam wczoraj 3 zelazne zasady, wlasnie tego sie trzymam i chudne. Jak np mama robi kotlety schabowe to je jem, pomimo ze sa bardzo kaloryczne, czasem zjem frytki, JEM WSZYSTKO!!! Tylko ze ograniczam ilosc jedzenia i rozplanowuje posilki tak zeby nie miec atakow głodu. Emiska, no co Ty, jasne ze nie przeszkadzasz, mam nadzieje ze zostaniesz na dluzej bo niestety ale duzo osob juz po kilku dniach przestaje pisac i znow robi sie pusto. Pozdrawiam i caluje goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiska_89
MYSIA no fakt pislas:) ja wlasnei juz od jutra zczynam ograniczac jedzenie koniecznie:) teraz wlasnie siedze przed kompem i wcinam musli:)i juz na dzis dosc jedzenia:) i nie dlugo ide pocwiczyc:P dziekuje za ciepelko ktore bije od Was wszystkich BUZIAKI :) DZIEWCZYNKI nie dolowac sie ...DAMY rade na pewno:) :heart:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiska jasne ze damy rade:):):) Smacznego muesli i milego cwiczenia:) Ja tez juz zmykam, papucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×