Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość ninucha
proszę o pomoc i ja beti ratuj..... jak wykonać fajną girlandę, kule, kiście z winogron i serce? mój slub tuz tuz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny mozecie mi podpowiedziec jak udekorowac swoja sale weselna wklejam http://www.panorama.krynica.pl/jadalnia.html jakie kolory itp. z gory dziekujeee myslalam aby podwiesic jakis material ale ta salaa jest ogromna i nie mam pomyslu na ta sciane gdzie bedziemy siedziec tam gdzie sa kaloryfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny mozecie mi podpowiedziec jak udekorowac swoja sale weselna wklejam http://www.panorama.krynica.pl/jadalnia.html jakie kolory itp. z gory dziekujeee myslalam aby podwiesic jakis material ale ta salaa jest ogromna i nie mam pomyslu na ta sciane gdzie bedziemy siedziec tam gdzie sa kaloryfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprasza za kilkarotnosc wiadomosci mialam malenki problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha642
witam chce cię prosić o pomoc jak się robi girlandy? wyslij mi zdjęcia na e-mail dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha642
witam chce cię prosić o pomoc jak się robi girlandy? wyslij mi zdjęcia na e-mail dziekuje gocha642@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Sunny
Witam. Ja mam pytanie dotyczące przymocowania materiału np do sufitu. Chodzi o takie szarfy, które łącza się na środku sufitu. Jak je przymocować do ścian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Sunny
Witam. Ja mam pytanie dotyczące przymocowania materiału np do sufitu. Chodzi o takie szarfy, które łącza się na środku sufitu. Jak je przymocować do ścian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Też zajmuję się dekorowaniem sal na różne okazje, to moje hobby. Mam stały wystrój w kilku kolorach. Gotowe dekoracje na ścianę dla mlodych, na stoły itd. Młodzi są tak zajęci w ostatnich dniach przed ślubem, ze nie mają czasu na zajmowanie się salą, która wymaga wiele pracy aby wyglądać pięknie. Jestem z okolic Bolesławca na Dolnym Śląsku, masz problem - chętnie się tym zajmę. Jesteś z innych województw chętnie pomogę, część rzeczy mogę za niewielką w porównaniu do cen zawodowych dekoratorów wykonać i przesłać pocztą, wystarczy tylko zawiesić. Sprzedawałam już dekoracje np. na ścianę na allegro i bardzo się podobało. Część rzeczy mogę wypożyczyć..mam gotowe do kościółka pokrowce i też zajmuję się układaniem kwiatów. Mogę udzielić rad co i jak ale na maila basiakochana@gmail.com. Nie zaglądam tu często - brak czasu i wszystkie chętne zapraszam do tej formy kontaktu napewno odpowiem na każdy mail. Mogę przesłać zdjęcia z dekoracji, które robiłam, mam ich kilka. Pozdrawiam i życzę pięknych, niezapomnianych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
basiakochana@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impresja czy moglabys mi pomoc wyslalam wczesiej link proszeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
sala jest bardzo widna i cholenie duża...podstawowe pytanie czy na ścianie gdzie ewentualnie mogą mieć stół m młodzi to grzejniki takie ogromne i czy znika chyba stół bilardowy czy zostaje? jak krzesła zostają niebieskie to wystrój musisz dopasować do tego wszechobecnego niebieskiego koloru i drzewa czy drewnopodobnej płyty. Nie poszalejesz kolorami bo nie ma jak..ale osatnio robię tylko wesela w bordo..różowy i złoto biały więc będziesz miała inny..jeżeli ten stół zostaje zrobiłabym tak mofny ostatnio stół szwecki ale nie z pokrojonymi wędlinami i tak dalej ale wkąponowałabym niby wiejski wystój do całości..Kiedy bierzesz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁOWNIK
impresja, litości... szwecki? wkąponować? to przecież zęby bolą, jak się na to patrzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁOWNIK
impresja, litości... szwecki? wkąponować? to przecież zęby bolą, jak się na to patrzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
sala jest bardzo widna i cholenie duża...podstawowe pytanie czy na ścianie gdzie ewentualnie mogą mieć stół m młodzi to grzejniki takie ogromne i czy znika chyba stół bilardowy czy zostaje? jak krzesła zostają niebieskie to wystrój musisz dopasować do tego wszechobecnego niebieskiego koloru i drzewa czy drewnopodobnej płyty. Nie poszalejesz kolorami bo nie ma jak..ale osatnio robię tylko wesela w bordo..różowy i złoto biały więc będziesz miała inny..jeżeli ten stół zostaje zrobiłabym tak mofny ostatnio stół szwecki ale nie z pokrojonymi wędlinami i tak dalej ale wkąponowałabym niby wiejski wystój do całości..Kiedy bierzesz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
sala jest bardzo widna i cholenie duża...podstawowe pytanie czy na ścianie gdzie ewentualnie mogą mieć stół m młodzi to grzejniki takie ogromne i czy znika chyba stół bilardowy czy zostaje? jak krzesła zostają niebieskie to wystrój musisz dopasować do tego wszechobecnego niebieskiego koloru i drzewa czy drewnopodobnej płyty. Nie poszalejesz kolorami bo nie ma jak..ale osatnio robię tylko wesela w bordo..różowy i złoto biały więc będziesz miała inny..jeżeli ten stół zostaje zrobiłabym tak mofny ostatnio stół szwecki ale nie z pokrojonymi wędlinami i tak dalej ale wkąponowałabym niby wiejski wystój do całości..Kiedy bierzesz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Haha słownik czep się samolotu jak latają na Twoim skrawku nieba..ale masz rację należy pisać poprawnie tylko, że ja nie przywiązuję do tego wagi. Błąd bo taka wiekowa dama powinna uczyć poprawności nie tylko haha w zachowaniu ale i w pisaniu..dzieci kochane..nie szwecki, ale szwedzki ...nie wkąponować ale wkomponować...jasne! Słownik a jak Ci się podoba pomysł bo to bardziej mnie interesuje. Pozdrawiam i życzę miłego niczym niezmąconego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Haha słownik czep się samolotu jak latają na Twoim skrawku nieba..ale masz rację należy pisać poprawnie tylko, że ja nie przywiązuję do tego wagi. Błąd bo taka wiekowa dama powinna uczyć poprawności nie tylko haha w zachowaniu ale i w pisaniu..dzieci kochane..nie szwecki, ale szwedzki ...nie wkąponować ale wkomponować...jasne! Słownik a jak Ci się podoba pomysł bo to bardziej mnie interesuje. Pozdrawiam i życzę miłego niczym niezmąconego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Żeby tu pisać trzeba mieć anielską cierpliwość. Słownik czep się samolotu jak jakiś lata nad Twoim niebem. Masz rację od takiej wiekowej damy należy wymagać poprawności haha zarówno w zachowaniu jak i w pisaniu. A mam to gdzieś. Moi kochani pamiętajcie pisze się nie szwecki ale szwedzki, nie wkąponowane ale wkomponowane. Jasne! Słowniczku życzę Ci niczym niezmąconego tygodnia. Wszystkich pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Filar czy ile tam ich jest to proste..okręcić jasną pod kolor dobraną bibułą na to okręcić np. girlandę z kwiatów albo baloników tych małych, kupuję na allegro i jak znajdę te aukcje to wstawię o jakie mi chodzi. Może być fliselina ale filar jest ciemny to i tak będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
BALONIKI MAŁE balony 5cali Wesele Ślub Urodziny (numer 596762343) aukcja na allegro, o tych balonikach mówię..są bardzo dekoracyjne , zajmują mało miejsca. Girlandy zrobione z tych baloników i tych z łącznikami są super BALONY DO GIRLAND Z ŁĄCZNIKIEM -DUŻE EXTRA CENA (numer 591292344)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×