Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

A więc kwiaty to też kwestia gustu,niewiem jakie dokładnie są Pani ulubione,ale jakie by nie były to zgrabne bukieciki napewno dadzą fajny efekt,a nad tym brokatem bym się zastanowiła,bo organza sama w sobie sie delikatnie mieni,więc trzeba uważać żeby nie przedobrzyć ;)ale jak pisałam wszystko jest kwestia gustu a co do wejścia na salę to można zrobić łuk z balonów,,zależy jeszcze ile miejsca tam jest. MNÓSTWO POMYSŁÓW JEST W INTERNECIE,WYSTARCZY POSZUKAĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nad łukiem z balonów myślałam.Trudny w wykonaniu aż tak bardzo to nie jest.A co do Tego Brokatu na stole to chyba Ma Pani rację . Bardzo podoba mi się wystrój stołów i krzeseł w tym przypadku Link: http://www.wesolebaloniki.pl/gal_wesela.php?i=59.jpg Brakuje tylko bukiecików. Tutaj podaje link do girlandy która zrobię w wejściu na Salę: http://www.wesolebaloniki.pl/gal_balony.php?i=brama%20balonowa%20na%20dziedzincu%2C%20pod%20ktora%20przejezdzaly%20auta%20g2.jpg Pozdrawiam Kaska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATKA20
Witam. Potrzebuje pomocy jak myslicie jakie kolory beda pasowac na sale jest to remiza strazacka w kolorze pomaranczowym na 60 osob moze nawet mniej nie bylam na tej sali wiec nie wiem jak dokladnie wyglada :( jestem obecnie w anglii i wszystko zalatwiam telefonicznie przez mame. Myslalam o kolorach bordo ze zlotym lub z perlowym ale nie wiem czy nie bedzie za ciemno Nie wiem tez jakie kolory na stol zeby nie bylo tez za ciemno Pomozcie a jeszcze jedno olie balonow musze kupic jezeli chce zrobic 4 girandy pod sufitem i jeszcze udekorowac sciany itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , do pomarańczowych ścian pasuje dość wiele ;) wszystko zależy od tego ile jest do 'ukrycia' na tej sali bo jeśli dość ładna to wystarczy kilka podwieszeń, girlany balonowe i powinno być dobrze :) i tak np , jeśli ściany są w odcienu jasnym to oczywiście bordo + perła będą pasowały, a jeśli cienmne to juz niestety ale optycznie pomniejszysz sale. Możesz tez połączyć np "żywą" zieleń z żółtym i też to pasuje do siebie o ile lubisz tego typu kolory. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATKA20
dzieki bardzo za pomoc zielen i zolty akurat odpada bo nie cierpie zieleni :) myslalam tez nad zlotym i perlowym ale moze cos podpatrze gdzies jeszcze a jezeli chodzi o wyglad sali no to sciany ca niezaciekawe niestety i bede musiala cos pomyslec zeby ladnie wygladalo wszystko no ae w dzisiejszych czasach duzo mozliwosci tylko pomyslow brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina2351 Ten różowy jest całkiem ładny,uważaj żeby nie kupić zbyt żarówiastego,przydymiony,stonowany kolor dużo lepiej wygląda ;) NATKA20 a co myślisz o kremowym połączonym z bielą?? mi ostatnio bardzo się taka dekoracja podoba,napewno rozjaśni salę i nie będzie się gryzła z pomarańczowym Bordo tez jest ok,ale skoro sala jest mała to strach ja przyciemnić,zapytaj mamy jaki kolor ma sufit Jeśli biały można spróbowac z bordowym,ale jeśli jest w brazowym drewnie,to wtedy trzeba by dac duzo jasnych materiałów na sufit a jeśli chcesz połączyc jeszcze ze złotym to ja bym dodała jedynie małe drobnostki,żeby w końcu z połączeniem scian nie okazało się że dekoracja ma 3 kolory,a żaden nie dominuje Decyzja nalezy do Ciebie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATKA20
Dzieki za odpowiedz widzialam zdjecia tej sali bo kolezanki kuzynka miala tam wesele sufit jest bialy ta dziewczyna miala balony pomaranczowe i biale i niezbyt to sie odbijalo mysle ze zloty i perlowy bedzie najlepszy widzialam tez sale o tym kolorze i tez byla taka tonacja balonow z lekkimi dodatkami bordo ale nie wiem czy to nie bedzie przesadnie z kolorami do tego parkiet to jasne plytki http://nasza-klasa.pl/profile/20760296/gallery/album/2/32 to link do zdjecia sala nie robi szalu jest uboga ale nie mialam wyjscia tylko ta byla wolna na ten termin no i od kosciola jest niecaly kilometr zamieszczam linka jakby ktos jeszcze mial problem jak sie robi brame z balonow http://www.youtube.com/watch?v=kJA0y1MG6OM sa tez inne filmiki na tej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sala nie jest taka zła, myslę że aż tak dużo pracy nie bedzie przy dekoracji :) Scinay nie są 'krzykliwe' wiec twoja propozycja borodo + jakaś perełka bedą odpowiednie - ja postawiłabym na delikatne perłowe złoto + węże świetnle, ale decyzja jest tylko Twoja :) aha i żebyś nie uzyła za duzo kolorów bo sie wszystko zagubi i bedzie jedynie duuuuuzo balonów a żadnego efektu :( grunt to kolor przewodni + odpowiedni dodatek do niego :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashantee
Witam, czy ktoś mógłby mi doradzić? Sala, którą wybraliśmy na wesele ma jedna ustaloną dekorację na tego typu okoliczności (wesela), tzn białe szarfy podwieszane pod sufitem z ukrytymi białymi światełkami choinkowymi, białe pokrowce na krzesła i biały pomarszczony materiał na oknie za młodą parą (również ze światełkami). I to akurat jak dla mnie może być. Natomiast pozostałe 'stałe' elementy trochę mnie zbijają z tropu. Sala ma białe belki sufitowe, żółte ściany z białym wykończeniami i z jakimś roślinnym motywem w kolorze rdzawym nad linią okien. Okna ubrane są w białe firanki oraz w bordowe i ciemnozłote zasłony poupinane w odwrócone wachlarze (chociaż mnie ten złoty kolor nieodzownie kojarzy się z tzw. 'ruskim złotem' czyli czerwonawym). Do tego wszystkiego są jeszcze płytki, którymi wyłożona jest dolna część ścian (jakby lamperia, w kolorystyce ceglasto-brązowo-beżowej) oraz obrzeża podłogi. A na środku króluje drewniany parkiet do tańczenia. (link do strony z prezentacją: http://www.zajazdpodskala.pl/3d/start.html - chodzi o salę kominkową) A mój problem polega na tym, że o ile wystrój podoba mi się - uważam, że większość elementów jest ze sobą zgrana i raczej nic się bardzo nie gryzie, to chciałabym uniknąć takiego zestawienia na moim weselu. Nie czuję się zbyt dobrze z czerwonymi dodatkami, raczej z własnej woli nie zdecydowałabym się na czerwone akcenty w moim wyglądzie ślubnym (typu czerwony bukiet, czerwona szarfa czy kokarda na sukience, czerwony kwiat we włosach), dlatego chciałabym wprowadzić jakiś inny kolor do tego wnętrza tak, żebym mogła go wykorzystać przy mojej stylizacji, a żeby nie gryzł się z wystrojem sali. Czy ktoś mógłby mi doradzić, jaki kolor ewentualnie pasowałby do zestawienia bordo-złoto-żółto-białego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ashantee witam , w tej sali jest juz dośc kolorów . uważam że jeśli dodasz jakis kolejny kolor zagubi się cała elegancja tego wnętrza. zasłon raczej nie zdejmiesz ;) więc może w uwagi np na kolor sufitu postaw na perłowy żółty. kilka podwieszeń w tym kolorze na sufit, pare zółto-białych bukietów, i jeśli zdecydujesz sie na balony to mozna delikatne dekoracje wykonac przy tych załonach tak żeby zminimalizować te bordo-ułożenie w kwiat itp (ale balony tylko perłowe, matowe będą mało efektowne do delikatnych dekoracji). mozesz także wyłożyć przez środek stołu organtyne , albo doczepić do krzeseł kokardy. tego typu dodatki powinny 'zatuszować' niechciane bordo w wystroju :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashantee Ja tez uważam że w Twoim przypadku chyba najlepiej byłoby się zdecydowac na jeden kolor w połączeniu z bielą oczywiście.Ja bym tu obstawiała ekri,ewentualnie mógłby byc kremowy. Takie jest moje zdanie. Organtyna lub szyfon ekri na stół,bukiety tez w tym kolorze,świeczki mogły by być ,serwetki,tylko musisz się zastanowić co dac ekri,a co białe żeby znów wszystko nie było w jednym kolorze,i szarfy na krzesła ekri,ja myślę że będzie super.Z drugiej strony ekri nie gryzie się z bordowym,więc dobrze będa się uzupełniac z tymi bordowymi dodatkami które już są na sali. Albo ewentualnie złoty,ale jak już to jasny,on trochę wygląda jak ciemny ekri. Zastanów się i życze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropek001
Witam. Mam mały problem. Mój brat ma wesele we wrześniu i chciałam mu udekorować wejście do domu. Myślałam o łuku z balonów, ale nie mam pojęcia jak takie coś zrobić.Błagam pomóżcie :) aha i jakich kolorów najlepiej użyć? Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dmuchasz jeden balon jednego koloru i drugi drugiego ,wiążesz końcówki ze soba jak byś wiązała sznurówkę. Później jeszcze jedną taką pare i nawlekasz te 4 balony na śliski sznurek lub grubszą żyłkę.Tak żeby był np;bordo,złoto,bordo,złoto-to wtedy ci wyjdzie wąż przeplatany jakby 4 wstążki. A kiedy nawlekasz dwa boro i dwa złoto to wyjda 2 wstążki bordo i 2 wsążki złoto. Następnie powtarzasz czynnośc ale juz balony nawlekasz w przerwy poprzednich balonów. to nie jest łatwe do tłumaczenia ,musisz popróbować,w najgorszym razie kup.np.na allegro sznurek do girland,ułatwi Ci to sprawę,a jak juz zrobisz ta girlande odpowiednio długą poprostu wygnij ją w łuk i dobrze przymocuj podstawy Pozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to Komuś pomoże to proszę Bardzo. Tak można wykonać samemu dekoracje z Balonów;) http://www.youtube.com/watch?v=ZbuorvJgGWg&NR=1 http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-wykonac-dekoracje-z-balonow-w-ksztalcie-serca http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=hVhu36Y8UMU&feature=related SERCA "Do serca potrzebny jest ukształtowany stelaż z drutu ocynkowanego średniej grubości. Żeby zrobić serce, trzeba odmierzyć odpowiednią długość np: na ponad metrowe serce będzie około 3,4 m. Na środku serca wyginamy (to będzie nasz dół) a na górze dwa końce łączymy taśmą jednostronną ( taką do paczek). Nakładamy balony w taki sposób jak na girlandę ,zaczynając od dołu serca. raz na prawą stronę raz na lewą ,w ten sposób będzie nam lepiej kontrolować czy jest równo po obu stronach i przeplot np rzy dwóch kolorach balonów. Zbliżając się ku górze,później będzie nam trudno bo miejksca na drucie jest mało ale poprostu wpychamy balony proszę sie nie bać że pękną bo 10" balony mniej nadmuchane są miękkie. Aha! najlepiej zawiesić sobie drut na dwóch żyłkach przyczepić stelaż tak żeby wisiał np;na drabinie żeby w łatwy sposób nakładać balony.." GIRLANDY Girlandy robi się z balonów nadmuchanych. "Powietrzem nie helem. Należy nadmuchać jeden balon, nie wiązać tylko trzymać za końcówkę żeby powietrze nie uciekało, następnie tak samo drugi, i dopiero teraz związać te balony ze sobą ogonkami. Takich par trzeba nadmuchać tyle, ile przewidujemy do zrobienia girlandy. Następnie należy nawlec żyłkę (lub dratwę) między dwoma przęsłami, i naprężyć. Do pierwszej dwójki wiążemy sznurek/żyłkę zostawiając zapas na dowiązanie girlandy do np. ściany. Następnie należy wziąć dwie pary balonów i nawlec na żyłkę, tak by była ona w środku końcówek balonów, na krzyż. Następne nawlec tak samo ale bez dosuwania do poprzedniej i umieszczając w przerwach wcześniejszych. Jeżeli dosuwając balony czujemy opór, można poślinić trochę żyłkę. Należy pamiętać, żeby zachować równe odstępy i oglądać efekt na min. 3 metrach girlandy z daleka - wtedy widać czy dobrze wychodzi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashantee
jmdekoracje-lublin, Wenus_dekoracje - bardzo dziękuję za odpowiedzi, spróbuję coś pokombinować i pewnie jeszcze kilka razy zawrócę Wam głowy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o radę gdzie kupić fioletowy materiał do dekoracji sali, sufitu , jaki to ma być materiał chodzi mi o nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam wcześniej, że na sufit to organza lub podszewka, poszukaj w sklepach z materiałami lub hurtowniach. Ewentualnie na allegro sprzedają w belkach i na metry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina090000
hej beti mam ogromną prośbę, co do dekoracji sali jak zrobić jakieś kwiatuszki bądz z obrusu na stole młodych. czekam na propozycje i najchętniej zdjęcia proszę pomóż. mój mail to paulina402@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mam pytanie ciągle co do tego materiału , czy satyna oferowana w internecie za ok.86zł za metr materiału,to dobry wybór. Jeszcze jedno czy ten materiał przed powieszeniem trzeba prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ziutaaaa witam , satyna za ponad 80zł metr do zrobienia podwieszenie to.. będzie zdecydowanie spory koszt. Zdecydowanie polecilabym zwykłay materiał dekoracyjny np w beli (100m) koszt za 1m to ok 4zł na allegro można kupic. a co do kwestii zagnieceń to jeśli jest to bela prawidłowo zwinięta to obejdzie sie bez prasowania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola252
Hej... Mój ślub co prawda jest za 1,5 roku aleeee już to przeżywam. Chiałabym mieć wszystko przemyślane, zapoznać się z cenami, innymi rozwiązaniami. Wiadomo nie bede teraz 1,5 roku przed siedziala dzien w dzien i ogladała ale zorientować się mogę. Nasza sala jest w tym momencie w remoncie ale generalnie wystrój jest złoty i zastanawiam się jakie kwiaty do tego najlepiej by pasowały. Wydaje mi się że biel jest najodpowiedniejsza bo inne kolory moga sie zbytnio gryźć a jak uważacie Wy?? jaki kolor pasuje do ozdobionej na złoty kolor sali?? Chciałabym by ozdoby były inne - uwielbiam robić takie rzeczy i prawdopodobnie jezeli starczy mi czasu się tym zajme a jak nie to postaram sie to tylko nadzorować i nakreślić moją propozycję.... Widziałam przepiękne "węże" z gipsówki... pzreciez to jest tak tanie a daje niesamowity efekt... :) albo wlasnie takie wianki z wazonem w srodku i swieca w to wstawiona... 2w1 :) Strasznie to przezywam i boję się że nie wypali to... :( Kwiaty i cała ta oprawa jest dla mnie jedna z ważniejszych rzeczy. Suknią ślubną się tak nie ekscytuje jak kwiatami :) Bede odwiedzała to forum regularnie Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×