Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Gość yiotouiopuy
Nie wyświetla mi się :( My pokupiliśmy balony, może kupimy jeszcze taśmę do tworzenia girland z balonów. Można też kupić girlandy ze sztucznich kwiatów i organze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam pare przykladow dekoracji sal i zastanawiam sie czy dam rade to sama zrobic. Wesele nie bedzie duze 50 osob ale chce zeby bylo ladnie. http://www.berso.eu/index.php?view=dekoracje_sal http://www.google.com/m?gl=de&source=android-launcher-search&client=ms-android-vf-de&q=dekoracje+weselne+sal&hl=de&site=images&ei=glgzTbC5O4GamAPe5M_pAw&ved=0CBQQ7AkwAQ#i=6 Mam nadzieje, ze sie otworza... W najgorszym wypadku bedzie trzeba wyporzyczyc dekoracje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bardzo fajne forum. Chciałam sie zapytać czy masz może jakieś pomysły na udekorowanie sali na studniówkę. Zabawa będzie w szkole i na małej szali gimnastycznej będziemy mieli stoły wszystko musimy przygotować sami a motyw przewodni to śnieżna kraina,wszystko bedzie, w kolorach biało błękitnych i do konca nie wiemy co do tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberek178
Witam, czy ma ktoś moze do odsprzedania materiały do dokoracji sal weselnych? tzn. najbardziej mi zalezy na tkaninach typu organza, podszewka. Kolor głownie biały, ecri, złoty, pomarańcz coś w tych tonacjach. Piszcie na maila. Z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberek178
Witam, czy ma ktoś moze do odsprzedania materiały do dokoracji sal weselnych? tzn. najbardziej mi zalezy na tkaninach typu organza, podszewka. Kolor głownie biały, ecri, złoty, pomarańcz coś w tych tonacjach. moj adres jaggusia2@poczta.onet.pl Z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberek178
Witam, czy ma ktoś moze do odsprzedania materiały do dokoracji sal weselnych? tzn. najbardziej mi zalezy na tkaninach typu organza, podszewka. Kolor głownie biały, ecri, złoty, pomarańcz coś w tych tonacjach. moj adres jaggusia2@poczta.onet.pl Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm ! ;] ja mam dośc nietypowa prośbe, za jakies 3 tygodnie mam 18 urodzinki. I z tej okazji robie "mała" impreze ;) No i właśnie to sie odbywa na sali. Jest kwadratowa i obok sa 2 osobne sale do siedzenia. Nie mam pojecia jak udekorowac ją! Znajomi oczywiście oferują swoją pomoc, ale jak każdy cos da od siebie to bedzie wieelki misz-masz. Koocham kolor fioletowy i myślałam o tym ;) No i przypominam, że będzie ok 90 osób młodzieży. Więc nic też takiego co mogłoby się szybko zepsuc. ehh.. koniec wymagan ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daarikaa
Witaj! Mam pytanie: jak zrobić z balonów serce? na jakimś drucie uformować czy co byś poradziła? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daarikaa
Witam! Czy ktoś mógłby mi napisać na forum lub na meila Darikaa_87@wp.pl jak zrobic girlande z balonow w trzech kolorach. w dwoch kolorach potrafie ale z trzech nie wiem jak sie zabrać . Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiarka
witam, mam pytanie bede stroiła kolezance sale na śub, chcę zrobic girlande z balonów (wielkoścbalona ok. 28cm) ale nie wiem ile mam ich kupic. girlanda powinna mieć 10 metrów długosci.Ile balonów mam kupić, prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiarka
kapikasi@op.pl prosze o odpowiedz na powyzsze pytanie na ten mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
na około 10 m girlandy potrzeba około 250 balonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Darrika zabiłaś mi ćwieka.. umiem robić girlandy różne ale nie robiłam nigdy z trzech kolorów... cztery to wiem... związujesz razem w czwórki balony po każdym kolorze ( np. biały, różowy, zielony i czarny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapikasi
witam, mamy zamiar udekorować swojej kolezance sale weselną. Sala jest DUŻA i WYSOKA w srodku drewniana tala a'la stodoła ale jest ładna, jasna z oknami.Kolory dominujące to róz i ,ecry będa napewno girlandy z balonów ale chcemy uzyć jeszcze materiałów na podczepienie pod sufitem i za młodymi, i niebardzo jestesmy pewni jakich uzyć : woalu gładkiego, szyfonu, organzy , czy te materiały nie beda zbyt cenkie a moze satyna ta natomiast jest chyba cieżka. PROSZEĘ o wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki0408
Witam. Odkupię materiały do dekoracji sal weselnych czyli organza, flizelina kolorowa. Koloru jeszcze nie wybrałam, więc czekam na przeróżne oferty. Wysyłajcie na adres: kuki0408@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam inspiracje
witam, chcialabym zajac sie dekoracja sal, ale nie wiem od czego zaczac np: ile materialu kupic, czy je sie jakos rozcina na mniejsze kawalki jesli kupie je w belkch? jaki material kupil, gdzie najtansze materialy kupie w woj lodzkim. ile wazonow kupi? ile swiec np na 100 os.prosze o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbbcccc1234567
Witam! Szukam chętnej pary z Poznania, która bierze ślub na Wielkanoc lub na początku maja. Zamierzam otworzyć własną firmę i muszę mieć zdjęcia stojaków i dekoracji ławek do folderu. Dlatego szukam pary, która chciałaby mieć !!!ZA DARMO!!! ustrojony kościół stojakami z gotową dekoracją (świece, kwiaty, tiul) i udekorowane ławki (dekoracja jest na bezpiecznych przyssawkach). Ja potrzebuję tylko możliwości zrobienia zdjęć w kościele. Zdjęcia stojaków i dekoracji ławek na mail. fothografie@ gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
topsecret3 jak chcesz wiedzieć odezwij się na maila ..napisz co Ciebie interesuje ..pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
dotus nie słyszałam o takich szkoleniach.. firmy organizują szkolenia z dekoracji balonowych ale wg mnie to zbędny wydatek.. sam(a) się nauczysz. Jest tyle filmików, że płacić za szkolenie ..szkoda. Kup lepiej balony, pompkę, sznurek i próbuj. Reszta dekoracji to już też pomysły Twoje. Zainwestować trzeba sporo w podstawowe rzeczy tj. np. świeczniki i flakony, materiały. Dekoracje też dopasowuje się do życzeń młodych ( częściowo) Ty dajesz podstawę i w zależności od sali trochę improwizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
dekorowanie sal na różne okazjewesela - impresja_12 to mój temat i jeżeli ktoś chce porady na temat dekoracji sali konkretnie ode mnie to proszę tam pisać... w miarę swoich możliwości czasowych..pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia8809
Witam. Mam pytanie jak zrobić girlandę z dwóch kolorów balonów. Proszę o info jak ją zrobić i ile balonów do tego jest potrzebne - na 1 m- dalej już sobie przeliczę. Czy girlandy najlepiej robić z taśmą do girland? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
pisałam wyżej, że na około 10 m - 250 balonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
impresja_12@o2.pl proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×