Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beti_blu

DEKORACJA SALI ? PROBLEM ? POMOGĘ...

Polecane posty

Witam. Chciałabym się Was poradzić drogie forumowiczki co do wystroju sali na wesele. Niestety nie mam możliwości, aby wynająć panią od wystroju (koszty). Nie pozostaje mi nic innego jak samemu ją udekorować...tylko, że nie mam pojęcia jakich materiałów użyć do tego celu.. Sala jest ciemna, dodatki.. zasłony, rolety w kolorze bordo. - chciałabym sufit udekorować szalami z materiału, tylko nie wiem jakiego materiału użyć (jakiś nieniecący się, lejący..?). - stół pary młodej ...dekoracja - poręcze na schodach...widziałam ostatnio jak para młoda sobie udekorowała je balonami...ale okropnie to wyglądało, więc także pomyślałam o jakimś materiale. Ogólnie to chciałabym salę rozjaśnić....podoba mi się zieleń...ale nie wiem czy będzie ona pasowała do sali gdzie jest dużo koloru bordo. Proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba.1985dg
Dziewczyny ze śląska pomóżcie!!! poszukuje sali na wesele ale bez obsługi ponieważ mam zaprzyjaźniona firmę cateringową może macie jakieś informacje będę wdzięczna. poszukuje sali w okolicach sosnowca dąbrowy górniczej itd pozdrawiam wszystkie przyszłe mężatki :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych kosztów dekoratorki, to powiem ci ,ze więcej cię wyniesie jak kupisz materiały , ozdoby itp niz jak wynajmiesz dekoratorkę. ja chciałam sama udekorowac salę, ale materiały takie drogie zze szok. kumpela mi znalazła dekoratorkę - 550 zł dekoracja sali- w tym matreriały pod sufitem, brama kwiatowa (sztuyczne kwiaty) , kurtyna swietlna za mlodymi, kule ze sztucznych kwiatów pod sufit, ozdoby na kolumny- takie rożki fajne z kryształkami, piórami itp., 4 pokrowce, oświetlenie., swieczniki. takze wydaje mi się ,ze nie opłaca się męczyć z tym wszystkim , bo i tak drożej wyniesie. namiary jakby coś na nich- 784 329 277 robią też kwiaty w kielichcach wysokich - piękne kompozycje. mozesz zapyatać o koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnys.grzes
mam wesele na sali gimnastycznej. W oknach kraty, 4 kosze, 2 bramki -jak udekorować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam slub w pażdzirniku i w tej sali. Niestety sala ma sciany kolorze pomaranczowym , wiec myslalam zeby zrobic dekoracje z podwieszanymi u sufitu materialami w kolorze bialym i lekkim pomaranczowym ,a do tego zwisajace z sufitu pomandery ze sztucznych białych różyczek. Pokrowce na krzesla w kolorze białym , obrusy biale z delikatnymi akcentami pomaraczowymi, na stolach dekoracja z zywych kwiatow w kolorze bialo zielonym w ksztalcie kola w srodku ze swieca. Do tego oczywiscie dekoracja z zywych kwiatow po bokach stolikow. Czy mozesz przyjzec sie sali i temu co napisalam i powiedziec czy to bedzie pasowalo. Ew podac jakis swoj pomysl na dekoracje??? dziekuje i pozdrawiam http://www.kleopatra-gastro.pl/galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym zrobić dekoracje z balonów na salę weselną. Przeczytałam kawałek tego forum, ale nie natrafiłam jeszcze na fragment o robieniu dekoracji przy użyciu taśmy do girland. Jeśli jest ktoś kto się w tym orientuje bardzo proszę o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekoracje z balonow są opisane chyba na 43 stronie lub coś koło tego. Te taśmy do girland do niczego się nie nadają, szkoda wydawać pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te na 43 czytałam, ale tam właśnie jest bez taśmy a ja już tę taśmę kupiłam i teraz muszę ją wykorzystać. Niby jest możliwość zwrotu, ale może jednak znajdę instrukcję jak je wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych taśmach nie ma instrukcji jak zrobić przy ich pomocy girlande? Nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co ci instrukcja?
taśma ta ma ok 3 metrów, jest przeźroczysta i ma dziurki. Dmuchasz balon, zawiązujesz i wkładasz do dziurki i tak X razy (X- tyle ile jest dziurek, niektóre możesz omijać jeśli chcesz mieć rzadszą). I to koniec roboty, potem tylko to trzeba przywiesić :) I to cała filozofia taśmy do girland ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taśma ma 5 metrów długości i teoretycznie można ją łączyć ileś tam razy. Owszem, są dziurki przez które przekłada się balony, ale ja chciałam, zeby wyszły girlandy a nie poprzyczepiane baloniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta tasma nazywa sie
TAŚMA do girland, więc jak wsadzisz balony w dziurki to co myślisz, że wyjdzie?? KULA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że może wyjść to co sobie z niej złoże. I na upartego może być i kula. Ale bardzo dziękuję za taką pomoc. Swoją drogą to forum podobno ma pomóc w dekorowaniu a nie w wyszydzaniu. Może nie uwierzycie, ale skończyłam podstawówkę i umiem czytać. Wiem co to znaczy taśma do girland. Chodziło mi o połączenie poszczególnych balonów, żeby wyszły w miarę sensowne dekoracje. Skorzystałam z podpowiedzi na stronie 43, ale to nie było dokładnie to o co mi chodziło. Żałuję, że zadałam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o radę... Sala jest koloru pomarańczowego a krzesła bordowe. Ja mysle o bukiecie fioletowym... Jaki powinien być kolor wystroju sali??? Fiolet?? chyba to bedzie sie gryzło prawda??? Poradzcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co masz na mysli
mówiąc w miarę sensowne dekoracje?? Chodzi ci o kolory czy chcesz jakiś kształt?? Pokaż jakiegos linka o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 135792468
do agazgierz: Rozumiem Twoje obawy, też bałabym się czy z tej tasmy wyjda takie ładne zawijasy tak jak np na tych zdjeciach http://allegro.pl/item1032259006_1032259006.html#gallery bo w sumie nie wiadomo jak okładać te kolory tych balonów żeby był taki ładny efekt. i nie rozumiem czemu ja tutaj wyśmiewacie... każdy ma prawo czegoś nie wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaguna
Witam! Mam pytanko. Czy mógłby mi ktoś doradzić jakie kolory wystroju będą pasować do sali o kolorze łosiosiowym z dodatkami i krzesłami niebieskimi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisies
Witam, Chciałabym się zająć dekorowaniem sal weselnych. Zrobiłam swoją stronę internetową z moimi dekoracjami Zapraszam do obejrzenia i skomentowania. Chce zebrać opinie czy warto z tym startować. www.otostrona.pl/dekoratorniamoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.mielno
witam, moge prosic którąś z Was o wysłanie mi na maila zdjęć jak się robi girlandę z balonów? z góry serdecznie dziękuje. monika.mielno@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korrida
witam! wielu ciekawych rzeczy można się od Was dowiedzieć:) otóż... moje wesele już za miesiąc-25 września. sala jest na 120 osób, wysoka, stoły układane w kwadrat naokoło parkietu, zupełnie niewiem jak ją ustroić, napewno pójdziemy w standard- balony myślałam o kolorach złoty i biały, prosze doradźcie mi jak ozdobić sale prosiłabym o zdjęcia na maila: jamaica_18@wp.pl z góry dziękuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
monisies oczekujesz tylko ofert czy też słów krytyki? porad? bo nie chcę być wyrywna...pozdrawiam... ale powiem ..nie wiem jak u innych ale strona nie otwiera się za dobrze..a już brak cierpliwości otwierając galerię, a mam naprawde szybki net. Sprawdź to bo to już zniechęca do przeglądania. Przepraszam..ale taka juz jestem..nie owijam w bawełnę tego co myślę..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
agaguna jesoooo ale ktoś miał pomysł..łosoś z niebieskim..wklej fotkę tej sali bo nie bardzo to widzę... mam łazienkę w łososiwym kolorze i sprawdzę jak wygląda ten niebieski w takim zestawieniu.. ja dodatki mam zielone ale łosoś i niebieski i coś do tego...pogubiłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
listopad2008 ten zestaw klorów Twojej sali też niczego sobie..jak to jest sala wynajmowana na wesela to gratuluję osobie, która projektowała kolorystykę..chyba jakaś(jakiś) daltonista bez wyobraźni jak powinna wyglądać sala weselna :) Wstaw fotki może coś wymyślimy..dużo białego i zieleni..może rozproszy te kolory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Ganesh witam :) widze, że jesteś..miło pozdrawiam..już po swoim ślubie czy ciągle przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia 20
mam pytanko:) wiecie może gdzie na terenie śląska są jakieś kursy dekorowania balonami albo materiałami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jmdekoracje-lublin Czy mogłabys podpowedzieć mi jaki zakupic najlepiej materiał na dekoracje sufitowe i jaką najlepiej wybrać kurtyne świetlną? I jeszcze mam pytanie w jaki sposób powiesiś dekoracje sufitu jeśli nie ma żadnych kołków ani haczyków za pomocą czego? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×