Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość a mi kto poradzi

twarde piety, probowalam wszystkiego zalamana jestem!

Polecane posty

Gość tak sobie mysle..
Kremy z mocznikiem sa bardzo dobre ale też bardzo drogie, mozna stosować od czsu do czsu, parę lat temu to byla w kosmetyce epoka kamienia teraz wizyta u pedikiurzystki to przyjemnosć.Zacznij od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe 79
ja również w pierwszej kolejności polecam wizytę u kosmetyczki - pedicure. tylko nie dajcie sobie nic ścinać, niech to zrobi frezarką . Następnie polecam super krem do stóp i nie drogi - Urebalm, nie wiem tylko czy można go kupić w sklepie, ja kupuję u kosmetyczki oraz krem lub maść do stóp firmy Gehwol...po prostu rewelacyjny "jeśli chcesz w życiu coś osiągnąć to pracuj mądrze a nie ciężko" www.maybeperfume.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczkkaaa
ja stosuje krem z mocznikiem xerial i mi bardzo pomaga. dodatkowo mam fajna ceramiczna tarke F3 systems z donegala i tez swietnie daje rade. najpierw mocze, pozniej tre tarka nastepnie nakladam kremik na to folie i tak ide z tym spac. czasem uzyje parafiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustynkaa
mi znowu pomaga neutrogena kremik dobry na wszystko ladnie zmiekcza i wygladza. Tak jak kolezanka stosuje tez tej tarki z Donegala F3 systems też daje rade i jest tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
Ja walczę ze swoimi twardymi piętami razem z kosmetykami Dr stopa, przede wszystkim często moczę je w soli do stóp i codziennie przed snem smaruje stopy kremem nawilżającym. Jak na mnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_skol
Po tych nożykach zrogowaciałej skóry jest dwa razy więcej!. Odpowiednia pielęgnacja to podstawa! Raz w miesiącu wizyta u pedikiurzystki oraz codzienna pielęgnacja dobrym kremem ścieranie pięt tarką i będziesz miala ładne stopy. Ja używam kremu nagietkowego do stóp z HB kosmetik i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraAndra
do spa poganiaj :) Ja często chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako mężczyzna pracujący fizycznie miałem straszne zrogowacenia , spękania oraz twarde i brzydkie pięty oraz stopy ,szkoda że przed zabiegiem nie zrobiłem zdjęć . Walczyłem z tym już ponad dwa lata i ścieranie naskórka pumeksem czy nawet tarką na niewiele się zdawało . Zdesperowany a pamiętam ten dzień dokładnie bo żona śmiała się ze mnie kiedy to leżąc na kanapie zobaczyła że mam wbitą pionowo w stopę zszywkę od zszywacza biurowego a ja przysięgam nic nie czułem , to mnie załamało i pomyślałem co by tutaj ... . Użyłem możecie się śmiać lub nie ale szlifierki z płynną regulacją obrotów oraz tarczki na przyklejany papier ścierny granulacja jak pamiętam 40 i starłem w niwecz całą narośl z jednej jak i z drugiej stopy w około 40 minut .Używałem przy tym wody co jakiś czas mocząc stopy w misce, zwykłej zimnej wody bez żadnych soli ani specyfików o jakich tutaj słyszę bo to nic innego jak wyciąganie kasy z naszych kieszeni przez producentów "cudownego medykamentu" który w rezultacie zdaje się psu na budę .Praktycznie w 40 minut spękania ,zgrubienia, twardzizna zniknęła od ręki . Od tamtej pory minęło już niespełna jakieś pół roku ,od tamtego dnia moje stopy wyglądają a także są mięknie jak mojej żony która jest pedantką oraz dba o siebie nie wspominając o stopach . Także nie ma się czego wstydzić określenie szlifierka i che-ja nabrało że tak powiem dla mnie innego znaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto uzyl juz do zrogowacialych piet tzw frezarki albo golarki? Na allegro mozna kupic cos takiego od 15 zl do paruset nawet. Warto, nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taką skórę na stopach, że zrywam ją płatami wszystko zaczęło się od ścięcia naskórka specjalną maszynką teraz jest koszmar, narasta w błyskawicznym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkawawa
A sholl elektroniczny pilnik do stóp sobie radzi? Ma któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kremy z mocznikiem używane codziennie pomagają Szukacie w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest krem PDS z kwasem glikolowym firmy Neostrata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczkaomm
Kiedys uzywalam sholla do zrogowacialych piet na noc. Na drugi dzien byly mieciutkie jak u niemowlaka, ale jak przestalam uzywac znow zrobily sie twarde... Efekt super, ale krotki. Wydaje mi sie ze nie leczyl, tylko maskowal chwilowo. Moje piety nie sa mocno spekane i twarde, mam z nimi "maly" problem, jednak chcialabym zeby byly idealnie gladkie i miekkie. Nie wiem od czego to zalezy ze niektorzy maja gladziutkie, a inni mieciutkie.... Hmm.. Np moj tata nie ma z tym problemu wogole mimo swojego wieku i przebiegu stop. Dodam ze nic z nimi nie robi, nie sciera, nie smaruje, po prostu takie ma. Zaczelam smarowac swoje stopy na noc kremem z pantenolem, a po chwili jak sie wchlonie troche serum do wlosow, na to skarpetki i ide spac. Zobaczymy czy po jakims czasie bedzie efekt...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie stesty jestem chlopakiem i sam potrzebuje pomocy, na poczatku wgl sie tym nie przejmowalem ale ostatnio mam grube odciski ze nie da sie chodzic ;x wyszorowalem pumeksem ale piety itp nadal sa zolte i twarde, pozbylem sie jedynie odchodzadzej grubej skory :\ nie mam pojecia jak sie za to zabrac. Czytalem cale 4 strony i jedyne madre wypowiedzi ktore wytestuje to wcieranie kwasku cytrynowego jako wybielenie i kremiki gruba warstwa na noc w przezroczystych skarpetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuj Callus. Pracuję na budowie i miałem straszne pięty. Zamówiłem ten specyfik przez internet (kiedyś nie był on dostępny w Polsce, teraz już jest). Zdziałał cuda. Tam, gdzie nie pomógł pumeks i frezarka Callus poradził sobie w dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namocz ręcznik w mieszaninie płynu do płukania ust i wody. Mieszanina powinna być w równych proporcjach. Umyj stopy i owiń je w wyciśnięty ręcznik. Trzymaj tak przez 20-30 minut, a później zacznij trzeć tarką do stóp lub pumeksem. Naskórek ładnie schodzi, więc nie będzie problemów. Potem umyj stopy. Mam nadzieję, że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymoczyc,stopy i na noc krem z witaminą A i E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twarde pięty, na których pęka skóra ja stosowałam preparat Urgo. Napotkałam na niego przypadkiem w aptece. Myślałam, ze to krem , który zaraz spłynie ale byłam w szoku bo preparat ma postać filmogelu, kt ory szybko zasycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam ten preparat jakis czas temu, ale jeszcze go nie stosowałam. Powiedz mi jak sie go nakłada i czy mozna pózniej normlanie chodzic? Ulotke zgubiłam a chciałambym zaczac go stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Szymus to chyba p****alo?! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam oleju konopnego, można go kupić np za 29.99 250 ml i starcza na bardzo długo , dodatkowo krem do stóp od tego samego producenta India Cosmetics. Nic innego tak nie działa jak olej konopny, to moje ostatnie odkrycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tego takiego z shola na baterie tylko że biore sam wałek w rękę i tym trę z całej siły tam gdzie odradza mi siętwardy naskórek. Efekt jest bardzo piękny. Po takim zabiegu trzeba namoczyć stopy i wygładzić takim delikatnym ścieralnikiem czarnym na ktory dodatkowo nakladam peeling do stop. Potem tylko osuszyc stopy naniesc krem i efekt jest świetny.+ NALEŻY PAMIERTAC O CODZIENNYM KREMOWANIU STÓP NA NOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maska do stop w firmie skarpetek l'biotica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moczyc stopy w kwasku cytrynowym z woda, potarkowac, potem piling z soli i oliwy z oliwek, oplukac, mozna wetrzec sok z cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maski są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, omega nie jest idealna ( łatwo się skaleczyć i przesadzić ze ścinaniem) ale przy naprawdę dużych zrogowaceniach nie ma innego wyjścia. Szorowanie pumeksem, pilnikiem czy nawet frezarką zajęłoby sporo czasu, więcej niż jeden dzień. Jeśli ktoś bardzo boi się tego narzędzia - można codzienne , systematyczne po trochu ścierać na sucho tarką z papierem ściernym- te działają najlepiej, metalowe są do niczego. Kiedy już raz porządnie pozbędziemy się poważnych zgrubień, należy dbać aby problem znów nie narósł. Kremy, zmiękczanie, od czasu do czasu starcie , pilingi. Można także rozważyć wizytę u podologa- wówczas zgrubienia zostaną wycięte skalpepelm. Nie korzystałam- jakoś głupio było mi iść z bardzo ' zarośniętymi" stopami, i zrobiłam porządek sama- właśnie omegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×