Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość a mi kto poradzi

twarde piety, probowalam wszystkiego zalamana jestem!

Polecane posty

Gość Yrtia
To fakt, że można przesadzić ze ścieraniem. Dlatego moim zdaniem najlepszą opcją są skarpetki złuszczające - maska. Ja używam maski Epilfeet http://byolie.com/pl/sklep/ bo po prostu sprawdza się u mnie najlepiej. Już po kilku dniach od aplikacji skóra zaczyna sama chodzić, bardzo ją lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba chodzić do gabinetu podologicznego na profesjonalne zabiegi, mi nic innego nie pomagało. Pod Wrocławiem mam dobry gabinet http://gabiline.pl/ i jestem zadowolona z efektów. Regularność jest tu podstawą. Na co dzień używam kremu z mocznikiem w sporym stężeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośść
Jak pozbyłam się bardzo zgrubiałaj - żółtej skóry na pietach. 1. Kupuje skarpetki złuszczające - najlepiej z hebe w żółtym opakowaniu lub skarpetki cosmabel są najlepesze(niestety syrasznie drogie i bardzo długo je wysyłają) 2. Gry juz widzę pierwsze efekty złuszczania, wymaczam nogi ok 1 h. (i nietety na moje pięty to nie wystarczy) żeby sgrubienia zlazły 3. Do pozbycia się zgrubiałej żółtej skóry pięt rozmięczonej przez maskę złuszczającą jestem niestety zmuszona uzyć skalpela. Skalpel kupuję na allegro, nalpiej półokrągły - 10 jednorazowych sztuk 4. Po ok godzinnym namoczeniu stop pozbywam się grubej skóry na piętach za pomocą skalpela.UWAGA trzeba to robić prze tostrożnie i powoli bo można soie inaczej zrobić niezłą krzywdę!! Taki zabieg jest bardzo czasochonny, ael w moim przypadku jest jednym jedyny wyjsciem by pozbyć się zółtej twardej skóry na pietach - z resztą stopy skarpetki złuszczające sobie radzą - z pietami niestety nie 5.Po tym czasochłonnym zabiegu myje stopy i smaruje je kremem z xerial 50 z mocznikiem na noc. 6. W dalszej kolepjności codziennie stosuję maski w grubych warstwach oraz krem xerial, trzeba to robic codziennie majac prolemy ze stopami. 7.po ok miesiacu skóra troche wraca do swojej twardościale nie jest juz tak twarda jak np po zimie wiec po miesiac znowu stosuję skarpetki złusczzające, ael juz bez skalpela, wtedy skarpetki juz sobie poradzą z troche mniej grubszym naskórkiem I taka zabawa trwa aż do zimy, kiedy troche mniej zaczynam sie przejmowac stopami, i niestety wszystko wraca do pierwotnego stanu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno pedicure profesjonalnie zrobiony jest w stanie uzmysłowić po pierwsze jakie błędy popełnia się zazwyczaj przy pielęgnacji stóp. Po drugie: regularność, regularność, i jeszcze raz regularność - nic innego nie poradzi na twarde pięty, jak moczenie stóp w solach specjalnie do tego przeznaczonych, ścieranie naskórka tarką (przy okazji pozbywamy się mało przyjemnego zapachu stóp) no i stosowanie kremów do stóp. Profesjonalnie pisze o tym Neutrigena, która wyspecjalizowała się w produkcji kremów do stóp zarówno zrogowaciałych, jak i pękających https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekna/pielegnacja-stop/ -polecam zapoznać się i po prostu stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto użyć pumeksu. Mi to pomogło w walce ze zgrubieniami na stopach i w higienie stóp. Jednym z najlepszych producentów pumeksu w Polsce jest www.pumeks.pl Warto używać pumeksu wyprodukowanego przez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kąpiel wierzbowa do stóp HB dawała zawsze radę i nadal daje. Mamy odmienioną pozytywnie cerę, w sensie - stopy. Systematyczne używanie tego kosmetyku daje mi gładkość, delikatność, mocną zmianę na plus. Czyli jednak można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta878799
Kochana nie wszystkim to tak łatwo schodzi! Ja tez nie umialam sama sciagnac tego naskorka w calosci i musialam sie udac do centrum podologicznego. Tam zrobili mi stopy na blysk i sami powiedzieli ze to dosc niebezpieczne i powinno sie oddawac z tym w rece specjalistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka9
U mnie w Rzeszowie jest swietne centrum podologiczne Piotra Bielawskiego i ostatnio odkryłam, że robia tez zabiegi na ten martwy naskorek na piętach. Mega opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna7771
spokojnie, jak domowe sposoby nie dzialaja, to najlepiej udac sie do centrum podologicznego , gdzie profesjonalnie zajmuja sie wycinaniem martwego naskorka ze stop. U mnie w tarnowie robia to doskonale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze co tydzien do podologa bedziesz latac. Zdarty naskorek odrasta jeszcze bardziej. Krem wcierac.dobra tarka. Mozesz sobie walnac do nawet 100 zl. Kup sobie himalaya herbals do piet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rydzikowa
moim sposobem jet robienie sobie masek złuszających, świete są te byOlie byolie.com, raz na miesiąc robię takie złuszczanie, ejt to bardzo proste, wystarczy założyć skarpetki na około 2 godziny, na pełny efekt trzeba poczekac kilka dni bo w tym czaie skóra się złuszcza, a potem jest super w dotyku, miekka, znikają suche miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalq
Epilfeet by olie? Też ****ardzo lubię, skuteczne i chyba jako jedyne na rynku nie podrażniają mi skóry. Próbowałam kilku tańszych marek, ale jednak się u mnie nie sprawdziły. Najczęściej po 5-10 miuntach już musiałam je ściągać, bo niemiłosiernie skóra mnie piekła. Z epilfeet spokojnie tą godzinę mogę siedzieć i nic złego się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarpety zluszczaja tylko wierzch i spod ale nie pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi domowe sposoby nie pomagały więc udałam się na zabieg do centrum podologicznego w Rzeszowie - kapiel metodą Schiele - moja skóra jest teraz gładka, ale regularnie powtarzam ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na całe stopy, a na pięty w szczególności super jest zabieg calluspeeling Mavex, do zrobienia samemu w domu w zaledwie 15 minut. Po tym czasie stopy są gładkie , miękkie. Nakłada się jedynie nasączone płatki, potem zdejmuje się taka packą naskórek, wygładza i nakłada krem. Skóry zrogowaciałej przy zdejmowaniu leciało mnóstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci wypróbować skarpety zmiękczające z Aktywną maścią na pękające pięty Z MOCZNIKIEM 20% z serii Comfort Bielendy. Mój tata długo borykał się z problemem takich pięt i te skarpety naprawdę mu pomogły. Robi taki zabieg co jakiś czas i do tego używa codziennie kremu na pękające pięty. Efekt jest nieoceniony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popytajcie w gabinetach kosmetycznych o zabieg na stopy calluspeeling firmy Mavex, jest świetny a efekt gładkich stóp murowany. Jeszcze nigdy nie miałam takich ładnych, miękkich pięt. Zrogowaciałej skóry było mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto iść do kogoś kto się zna na takich rzeczach, sprawdź np. http://kosmetyka-podologia.pl ja miałam całkiem podobny problem i mi pomogli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam do NOVA Policealna Szkoła Medyczna w BYDGOSZCZY – Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową ZA DARMO – dwa lata, Asystentka Stomatologiczna z ortodoncją ROK nauki za darmo.. i wiele, wiele innych  ! Zapraszam 790-400-178 lub facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u mnie najskuteczniejsze okazało się leczenie w Instytucie Podologicznym u mnie w Rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tora

Dziewczyny a tych masek z Scholla w formie skarpetek któraś z Was używała? Słyszałam, że są dwie wersje i zastanawiam się, na którą zdecydować się w pierwszej kolejności, bo stan moich pięt woła o pomstę do nieba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Walce z twardymi piętami najlepiej sprawdza się pumeks kosmetyczny. On na pewno usunie wasz problem. Polecam wam zajrzeć na stronę www.pumeks.pl i zamówić tego typu pumeks od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japerdole

Boże idźcie wy wyżej z tym spamem. "Oo użyłam kupy z firmy Pumeks i byłam w salonie pana Kazia" - no wiarygodne w uj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowaa

Raz na jakiś czas idę do swojej kosmetyczki na zabieg calluspeeling firmy Mavex, po nim mam gładkie stopy , bez suchej, zrogowaciałej skóry a potem codziennie kremuję stopy i na długi czas mam gładziutkie i mięciutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia

Jeśli problem jest aż tak duży to polecam skarpety złuszczające. Moje ulubione, przetestowane przez całą moją rodzinę to  Skarpety Zmiękczające z aktywną maścią Z mocznikiem z linii Comfort Bielendy. Uwierz mi, kiedyś okres letni to była dla mnie udręka, wstydziłam się pokazywać moje stopy :oooo od kiedy zaczęłam używać tego produktu problem stał się tylko okropnym wspomnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastarka

A na zrogowaciały naskórek , przesuszone stopy zróbcie sobie po lecie zabieg calluspeeling, calutki twardy i zrogowaciały naskórek jest zdjęty. Na prawdę warto no i efekt jest na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskierka

Kosmetyka-podologia oferuje taki zabieg na twarde pięty. Moze twój problem wymaga specjalistycznej porady dlatego polecam kogoś kto się zna i przerabiała takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×