Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

Coś mi dzisiaj internet psikusy robi:P wklepało się kilka razy:) Wpadłam tylko na chwilkę bo mamy dzisiaj imprezkę malutką więc zmykam zaraz:D Buziaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - życzę fajnej imprezki. Arietta - piszesz że chudniesz za szybko tzn ile w ciągu tygodnia jeśli można zapytać. Do dziewczyn które nie mogą poradzić sobie z uczuciem głodu. Przyznam że dla mnie to największa zmora przy odchudzaniu i poradziłam sobie tym że piję dużo herbatek i wody w ciągu dnia oraz zjadam otręby pszenne które dodaję przeważnie do zupy albo łykam tabletki z błonnikiem i nareszczcie nie jestem głodna. Zarodki pszenne też są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam pytanko: ile razy na dzień pijecie vis vitalis i w jakiej postaci go przyjmujecie? Ja zaczęłam od dzis (na 1 szklankę wody 3 łyżki) ale ssie mnie w żołądku...myślałam, że to zahamuje uczucie głodu.Macie tak samo jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka kulka
z teresina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszym razie uczucie głodu nie zniknie, cierpliwości. Z wodą bym nie mogła, sam zapach jest dla mnie okropny. Dodaje 1 łyżkę do jogurtu owocowego albo serka homogenizowanego. Narazie stosuje raz dziennie zamiast kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie , nie jest to najlepsza smakowo rzecz na swiecie ;-)) Spróbuję jutro do jogurtu dodac i zobaczymy. Teraz wsiadam na rowerek stacjonarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patissonek
cześć dziewczyny :-) przyłączam się. zamówiłam Guardian w ubiegłą sobotę ale jeszcze nie dostałam. Dzwonilam do dostawcy, ale podobno mają jakieś opóźnienia, bo dużo chętnych - chyba wszystkie laski z forum zamówiły guar :-) swoją drogą to dla nich niezła reklama, może postaramy się o jakieś zniżki. Zastanawiałam się też czy któraś z was szukała może innego źródła dostawy tego środka, czy oni są tu monopolistą, nikt inny go nie sprzedaje ???? trochę to dziwne. Na razie czekam na pierwsze opakowanie i jestem bardzo ciekawa reakcji mojego organizmu i efektów, nie mam do zrzucenia dużo, zachęca mnie w tym preparacie jego korzystny wpływ na organizm, skórę, oczyszczenie organizmu. Pozdrawiam cieplutko i będę pisać jak zacznę brać Guar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporodowa........
cześć dziewczyny czy mogę się dołączyć???? będę was czytać i się uczyć bo odchudzałam się już 1000 razy i cóż dużżżżo by pisać ,efektów niekoniecznie czy warto próbować z adipexem,bo to chyba moja ostatnia deska ratunku po porodzie wiele mam do zrzucenia,ale jestem niekonsekwentna w działaniu i odchudzam się do pierwszego wyjścia na piwko....:-))))) czekam na Wasze rady,błagam pomóżcie....... jeśli ktoś chce proszę piszcie do mnie na maila,będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Patissonek ja też jeszcze nie dostałam przesyłki mieli wysłać w czwartek, myślałam że dziś będzie a tu nic ale się nie martwie bo mam jeszcze zapas. Nikt inny tego nie sprzedaje bo to firma GUARDIAN wymyśliła ten środek i go rozprowadza a z tymi zniżkami to fajny pomysł tylko jak udowodnimy że to dzięki nam mają tyle zamówień. Poporodowa Nie stosujemy tu chemicznych środków nie znam się na Adipexie ale dużo czytam i jest wiele kontrowersyjnych wypowiedzi na jego temat, głównie o jego szkodliwości. Niestety nie ma cudownego środka na odchudzanie. Pozdrawiam i życzę wytrwałości - zadawajcie pytania może pomogę bo na temat odchudzania wiem sporo sama walczę od wielu lat z niezłym skutkiem(24 kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maziaczek - jak pisałam na poczatku nigdy nie używałam wagi (nie było mi to potrzebne). Moim miernikiem zawsze były ubrania. A zawsze byłam szczupła i zgrabna. Teraz niestety miernikiem jest również lustro. Nie podam ci w kilogramach, ale objętość zmniejsza się bardzo wyraźnie. Widze to, czuję. Nie muszę już ciągle nosić ubrań które maskowałyby mój brzuszek, mieszczę sie w niektóre ubrania, które do tej pory były ciasnawe, czuję się lepiej fizycznie i co za tym idzie, psychicznie. Nie mam problemów z przewodem pokarmowym (a to właśnie zmobilizowało mnie w końcu). Nie wbijają mi się spodnie w brzuch uciskając go, kiedy siedzę długo przed komputerem - a wtedy było mi niedobrze. Moim zdaniem po prostu troszkę za szybko chudnę, ale to moje osobiste odczucie - boję efektu obwisłej skóry - staram się być rozsądna i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Arietta - może i ja spróbuje Twojego sposobu + guardianek hmmmm zobaczymy. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno może trochę źle to nazywam \"guardianek\" bo GUARDIAN to firma a środek Vis Vitalis ale jakoś tak chyba fajniej to nazwać guardianek pa,pa jutro wpadnę pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messalina* za dużo tego bierzesz naraz. Ja stosuję jedną łyżkę na szklankę wody albo jogurtu:) I pamiętaj o wypiciu potem conajmniej szklanki wody albo soku. Ssanie w żołądku zniknie wtedyi można wytrzymać bez kolacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na kolejną porcję:) Rozmawiałam z właścicielką tego sklepu i mówiła, że mają bardzo dużo zamówień bo wiosna idzie:D a dostawca ponoć ma jakieś opóźnienia. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją bo zawsze jak zamawiałam to miałam za dwa dni. Ale nie ma co panikować takie rzeczy się zdarzają. Napewno dostaniemy nasze upragnione Guardianki:D i zdążymy być szczupłe na wiosnę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisonnek
Hej laski ;-) ja zapewne dostanę cudowny specyfik jutro, bo babeczka zapewniła mnie telefonicznie że mi już wysłała. Powiedzcie mi kochane babeczki jak to aplikować, doczytałam w niektórych postach że rano i wieczorem po łyżce z wodą lub jogurtem, ale niektóre z was pisały że tylko raz dziennie wieczorem. Napiszcie proszę jakie są wasze doświadczenia z dozowaniem tego naszego cudowengo środka :-) Napiszcie na ile starcza wam Guar bo przy tych oczekiwaniach na preparat może już zamówię kolejne opakowanie :-) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nic Ci nie odpowiem, za krótko stosuję. Pewnie \"babcia\" ma duże doświadczenie to może nam podpowie. Stosuję raz dziennie, rano jakoś mi nie pasuje. Ciekawe czy można to mieszać z jakimś ciepłym napojem?. Wszyscy piszą że z sokiem,jogurtem,wodą. Rano muszę zjeść coś gorącego, teraz zima jogurt z lodówki.. rano brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki
czy wy się czasem nie wplątałyście w bagno podobne do Herba Life? Sprzedaż bezpośrednia specyfików która cuda działają... Desperacja. Tylko czy pieniędzy nie szkoda. Poćwiczcie lepiej a nie jakieś herbatki wpierdalacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copacabana
witam wszystkich chyba mi z niebios spadłyście w tym guardiankiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copacabana
hmmm... gdzie się podziałyście??? no tak dzisiaj niedziela czasem trzeba odpocząć od monitora... heh właśnie zamówiłam cudo o którym pisałyście mam nadzieje ze niebawem dotrze i że zadziała... jestem już zmeczona nieskutecznoscia w moim dzialaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczynki - no proszę Cię chyba nie wiesz o czym mówisz tego nie sprzedają żadni konsultanci i nie jest to żaden środek cud. preparat zawiera liofilizowaną marchew,burak,ananas,truskawka ananasowa,brzoskwinia. Nie zawiera sztucznych barwników ani azotanów. Bogaty w błonnik makro i mikroelementy, węglowodany, biopierwiastki jak krzem,mangan,miedź,jod,żelazo,cynk,kobalt, witaminy A,B.C,D,E. 100g - 14 kcal. i co w tym niedobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak napisałam że znikam ale okazuje się że mam jeszcze trochę czasu, miała przyjść znajoma ale będzie później no to mogę jeszcze pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copacabana
do Maziaczek- jak sie odzywiasz??? no wiesz tak na co dzien??? i czy cos cwiczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wielu latach doświadczeń w odchudzaniu w końcu poszłam po rozum do głowy. Wcześniej było tak: jakaś dieta cud - spadek wagi - efekt jo-jo, i tak kilkanaście razy.Mam dość, teraz normalne niskokaloryczne posiłki 4 x dziennie, nie jeść po 18, ćwiczenia w domu 3 x w tygodniu 40 min. Na coś słodkiego pozwalam sobie 1 x na tydzień zamiast 2-go śniadania. Waga spada pomału jakieś 0,5 kg na tydzień ale się nie martwię. Zostało mi do zrzucenia jakieś 8 kg. Mam nadzieję że mi się uda no i że potem utrzymam wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copacabana
dzielna jesteś:)))) zycze wytrwalosci i osiagniecia zamierzonego celu ja od 4 lat nie potrafie do niego dotrzec glowny problem to spowolnienie przemiany materii i takie tam... ale widze ze sa miejsca gdzie mozna swobodnie o tym popisac.. bardzo milo oodkryc takie miejsce w niedzielny zimny poranek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś o tej spowolnionej przemianie materii wiem ... dlatego będę ostrzegała wszystkie dziewczyny przez drastycznymi dietami bo w tym właśnie tkwi problem. Pozdrawiam i teraz to juz naprawdę do wieczorka pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×