Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka78

GUARDIAN - klub miłośniczek zdrowego odchudzania!

Polecane posty

nooo Edyta - brawo widzę że trzymasz dietkę. Ja się zastanawiam nad tym ryżem o którym pisała Arietta. Narazie staram się jeść niskokaloryczne posiłki czyli w zasadzie wszystko tylko mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc guardianki od dzisiaj dołączam się do was.dostałąm paczuszkę i na kolacyjkę \"wciągnęłam\"2 łyżki z jogurtem. Ale jak czytam wasze jadłospisy obawiam się,że nie wytrzymam na tym.czy jedzenie mósi być az tak SKROMNE? ja na śniadanko zjadłam serek wiejski obiad rybkę z warzywami potem troszke zupki cieniutkiel-200ml(nie mogłam odmówić babci) i na kolację guardianek+parę suszonych sliwek. jejku czy to nie za dużo??????Plisss napiszcie mi mam balastu ok 30 kg trochę juz zgubiłam ale nie waże się nie mam odwagi,po wolutku widzę efekty po ciuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka - Ja może i jem mało ale tak się przyzwyczaiłam że śniadań nie jem, a obiady jadłam o 18.00 do syta, więc teraz się trochę przestawiam żeby jeść w ciągu dnia a o 17.30 guardianek. Wcale nie mówię że jest łatwo - zwłaszcza w pracy marzę co bym zjadła w domu - takie przyzwyczjenie ale w domu jak zjem visvitalis + mandarynki + jabłko to jest do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka - co do Twojej ilości jedzenia to myślę że jest OK. Niepokoi mnie tylko ta zupka? Z ziemniakami i oczkami tłuszczu? Jak mi się zachce zupki to sobie ugotuję warzywną bez kostki rosołowej a nie ukrywam że zjadłabym taką treściwą - prawdziwą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiłaś mi też chętki na rybkę z warzywkami :-) Kurczę ja pracuję do 17.00 więc obiad u mnie wchodzi w rachubę tylko w sobotę i niedzielę a w tygodniu to muszę ostro pościć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:classic_cool: Widzę, że przybywa nas z każdym dniem.Super, że jest nas tyle! Zrobiłyście mi też chętkę na rybkę -mniam Jutro zrobię sobie po grecku - uwielbiam taką rybkę👄 Namówiłam dzisiaj moją koleżankę na guardianka, bo zaczęłam brać hormony i martwi się że na pewno przytyje i lepiej zawczasu coś z tym zrobić. Ma rację - zawsze lepiej zapobiegać jak leczyć-moja babcia to powtarzała:D Jeszcze tu posiedzę bo mam troszkę pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara56
Witam wszystkie koleżanki będę tu robiła za dinozaura ale co tam Klara 49-160-83-65 jem G...an już 3 dzień i pomału odstawiam inne tuczące produkty za tydzień sprawdzam rezultaty na wadze.Dziś zobaczyłąm się w lustrze to straszne w jakim tempie przytyłam przez te paskudne hormony.staram się ięcej pić ale odnoszę wrażenie , ze za mało wydalam wody i puchę czy też macie podobne spostrzeżenia?Jeżeli będzie się zatrzymywała woda to nici z chdnięcia ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola73
CZEść DZIEWCZYNY.MOGę SIę PRZYłąCZYć? PRZECZYTAłAM TYCH KILKA STRON I SAMA NIE WIEM....PO TYLU DIETACH BEZ SKUTKU TRUDNO MI SIę ZDECYDOWAć. WALCZę Z "TYM" JUż PRAWIE 10 LAT(TYLE LAT MA MOJA CóRKA).ALE CO MI TAM -ZAMóWIę.MOżE DZIęKI FORUM BęDę MIAłA WIęKSZą MOTYWACJę? OBY!!!!!!!! POZDRAWIAM. OD JUTRA ZACZYNAM DIETę Mż(MNIEJ zREć). 33-88-63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola73
CO ZROBIć ,żEBYM BYłA CZARNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Violi * witaj w klubie:D jak chcesz byc na czarno to wejdz w preferencje i tam postepuj wedlug instrukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynakk
jakis czas temu przeczytałam ze guardian kosztuje ok 30zl a teraz widze na tej stronie ze 67, czy tylko oni rozprowadzaja ten środek? chciałam bym w ciągu 3,4 miesiecy schudnąć ok 8kg. dlatego powiedzcie mi czy guardian popmoze mi osoignac ta wage? jakies diety u mnie nie wchodza w gre jestem fanka jedzenia staram sie nie jesc slodyczy tylko ciemne pieczywo. na ile stracza jedno opakowanie tego srodka i jakie rezultaty mozna uzyskac? z gory dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🌼 U mnie waga spada regularnie powoli bo czasami to myślę że to dekagramy ale zawsze w dół :D Natalko 2 łyżki to za dużo, bież tylko 1 łyżkę bo organizm nie poradzi sobie z taką dawką szczególnie na początku kuracji. A jeśli nie dopełnisz tego dużą ilością płynów to i tak wszystko na marne. Ten preparat działa tylko z płynami bo to spora dawka błonnika. Viola oczywiście, że możesz się przyłączyć Tu są same przyjemne osoby i nie ma kłótni o to kto jest mądrzejszy jak na innych topikach, nie lubię tego, dlatego odpowiada mi ta atmosfera. Nie wiem skąd wzięłaś taką cenę 30 ;zł za Vis Vitalis Martynak?Ja zaopatruję się w ten preparat od wielu miesięcy i wprawdzie kosztował wcześniej 59zł ale od stycznia jest podwyżka i cena wynosi nawet 85;zł ale ten sklep zastosowała zniżkę i mamy go za 67;zł. Sprawdzałam w internecie i nie znalazłam nikogo kto by ten preparat sprzedawał, było ogłoszenie na onecie ale to też tego samego sklepu. Na Allegro też tego nie ma. Ale firmę Guardian sprawdziłam i jest wiarygodna. Maja wszystkie atesty. Działają od niedawna z tym preparatem bo wcześniej mieli tylko ubogie wersje - marchewkę i buraka. Sklep Naturals też znam od można powiedzieć lat bo wcześniej kupowałam tam inne preparaty zdrowotne i kosmetyki. Jest też wiarygodny:)Nigdy nie zostałam oszukana i zawsze jest to co zamawiam. Mają teraz wprawdzie mały zastój ale pewnie to dlatego że jest za dużo zamówień a oni też mają ograniczone możliwości- jak każdy sklep.Wiem, że wysyłają też dużo preparatów za granicę nawet do Stanów! Ale to tak przy okazji:) Najważniejsze jest to, że Guardian działa i jest naturalny. Na ile starcza opakowanie? Tego nikt ci nie powie. Bo jedni zażywają to raz dziennie inni dwa razy dziennie a jeszcze inni biorą 2 albo 3 łyżki preparatu jednorazowo. Dlatego każdemu starcza inaczej. Myślę, że to nie ma znaczenia na ile starcza tylko na ile jest skuteczne:D A jest skuteczne. Poczytaj wypowiedzi choćby tylko na tym topiku to zauważysz, że działa. Waga spada i cellulitis się zmniejsza a przy tym inne rezultaty to oczyszczony organizm ze złogów, oczyszczone żyły i piękna cera:D To chyba dużo jak na taki proszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane guardianki.Edytka73 ta zupka wczoraj to był mały wybryk nie widziałam babci 3 tyg i jak ja odwiedziłam to akurat jadła zupkę nie miałam sumienia odmówić babci ona ma ponad 80 lat a ta zupka to taka cieniutka ale z lanymi kluseczkami.no dobra dość tych kalorycznuch wywodów. co do regularnych posiłków też mam problem mąż pracuje na 3 zmiany i zawsze musze sie dopasować bo lubi jadać ze mna i z synkiem. dlatego swoje obiadki robię raz w tygodniu i potem pakuję do słoików albo mrożę w pojemnikach tupperware. zgapiłam kilka przepisów z diety montignaca i MoniaKat podała mi jak je stosować zgodnie z grupą krwi i tak po wolutku centymetrów ubywa.teraz pełna nadziei wprowadziłam nasz guardianek. BABCIA ile wody powinnam najmniej wypijać po zjedzeniu? ogólnie dużo piję ok 2,5 litra dziennie ale to jest rozłożone na cały dzień.a bezpośrednio po guardianie to 0.5 litra wystarczy? oj chyba pęknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanko do babci: mówiąc o 1 łyżce guardianu masz na myśli łyżkę stołową czy łyżeczkę do herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane guardianki,ja też się przymierzam,ale myślałam jeszcze o diecie kapuscianej-może któraś z Was ją stosowała? napiszcie proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Klara - przy piciu dużej ilości wody na początku może być uczucie puchnięcia ale to normalne. Nie przejmuj się za tydzień lub dwa powinno to minąć. Ja staram się wypijać dziennie 3 - 4 l płynów czasem nawet 5. Messalina - myślę że Babcia miała na myśli łyżkę stołową. Guardiana powinno się stosować od 1 do 3 łyżek dziennie. Jeden posiłek można zastąpić koktajlem np. szklanka maślanki owocowej i łyżka guardiana Alusiaa - kilka lat temu stosowałam dietę kapuścianą która polega głównie na jedzeniu zupy warzywnej, efekty mierne nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alusia - ja kiedyś stosowałam ale jakoś mi nie służyła - straszna monotonia !!! No ale może Tobie podpasuje :-) Dziewczynki dzisiaj zjadłam: 10.00 - serek Danio z łyżką /DUŻĄ/ visa 14.00 - 1 jabłko 17.30- gotowaną nogę /nie ćwiartkę tzw. pałeczkę :-)/ kurczaka i 1/2 tartej marchwi z odrobiną kefiru i łyżką visa. Jak mnie przyciśnie to zjem 2 mandarynki. Mam jedno pytanko - czy jak 0 17.30 zjem tak jak dzisiaj to czy potem nie mogę już wziąć porcji visa? Nie można jeść po 18.00 zatem czy wzięcie visa o późnej porze należy traktować jako posiłek ? Babcia może Ty coś wyjaśnisz? Pozdrawiam Was i trzymajcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka - wybaczam Ci tą zupkę :-) U mnie nie wchodzi w rachubę robienie potraw do pracy bo nie mam gdzie podgrzać ale co rusz to wymyślam sobie jakieś potrawy aby nadawały się zjeść na zimno w porze obiadowej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta - ja też czasami jestem głodna po 18 no to jak mam nie spać w nocy z powodu głodu to też biorę guardianka i dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maziaczek za odpowiedź. Już myślałam że popełniam jakiś grzech :-) A jak idzie u Ciebie? Zdaje się że zaczęłyśmy mniej więcej w tym samym czasie .... Spadło Ci troczhę sadełko ? I jeszcze jedno - dostaję e-maile z \"naturals\" ale jak im odpisuję to nie odpowiadają. Wysłałam 2 wiadomości i cisza .... O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważę się dopiero w niedziele ale już czuje trochę luzu w spodniach chociaż nie trzymam takiego reżimu jak Ty - podziwiam. Do sklepu też chyba wyślę maila to zobaczę czy się odezwą obiecywali wysłać paczkę w czwartek a tu nic nawet żadnej wiadomości że mają jakieś problemy. Zaraz do nich napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą dietą to nawet nie jest tak źle - oby były efekty !!! A czy wiesz może czy ten telefon, który podają w e-mail\'u to jest bezpłatny? Zadzwoniła bym i się spytała o powody braku odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Maziaczek coś mało się dziewczyny odzywają .... czyżby zrezygnowały? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zadzwoniła bym jutro w godz. pracy ale boję się żeby na firmowym telefonie nie nabić kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laski-ja dlatego się przymierzałam do kapuścianej,bo nie za bardzo mnie stać na vitalis,ale jednak chyba sie skuszę(to ta moja siostra mi wmówiła ,że są efekty,bo ją kiedyś stosowała i schudła małpa 5 kg w tydzień) buziaczki dla Was-i tak się do Was dołączę -pędzej,czy póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusiaa - zapraszamy Nawet jak nie możesz sobie w tej chwili pozwolić na Guardianka to zastosuj jakąś dietkę będziemy Cię wspierać i motywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×