Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna kasia

czy sa polacy w LOndynie mogacy a przedewszystkim chcacy pomoc za oplata tez..

Polecane posty

Gość A jak znasz angielski
www.londynek.net - moze ta strona cos pomoze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
taaaaaaaaaaa mam numer do biura, ale ja jestem z JAROSLAWIA i to bylo zalatwiane przez posrednikow kosztowaklo mnie krocie a jka zadzwonilam do tej co nas poslaal tu to mowi wytrzymaj bo my kare zaplacimy Jezu ja wiem ze nie moge jechac do domu......wiem to.... (:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak znasz angielski
albo gumtree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
sluchaj kasia,napisz z jakiego miasta jestes.moje kumpele sa ze szczecina. jedna z nich dzwoni do mnie zawsze w niedziele,wiec jak teraz zadzwoni to dam jej twoj numer i moze cos da sie wykombinowac. wiem,ze ci ciezko ale nie zalamuj sie zawsze jest jakies wyjscie. jak chcesz to skontaktuje sie z tym biurem jutro (co podalas na poczatku) i powiem o co chodzi.oni musza ci pomoc. daj namiary,prosze to cos poradzimy.moze nie od razu ale moze akurat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
taaaaaa i inni moze nie wierzycie przysiegam ale placze teraz jestem zdesperowana ale i ciesze sei ze sa osoby nie takie jak mowia ze polacy to polakom wilkiem ..... dobrze zadzwonie do biura ale jak mi beda kazali wracac?? to co ja zrobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
kasia,nie daj sie zastraszyc.tak oczywiscie,ze zaplaca kare bo kurwa maja za co.biora tyle kasy za to posrednictwo a w dupie maja co sie dzieje pozniej. kaska nie daj sie. mam tam jutro zadzwonic? podaj miasto albo adres jak mozesz,tam gdzie teraz jestescie to napewno ktos wam pomorze. nic ci nie szkodzi.musisz wiedziec i pamietaj nie daj sie tym murzynom! kurwa,gdzie my zyjemy... trzym sie mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
o i juz musze isc bo koleznka mowi ze strasznie pozno bede tu jutro wieczorem wiec a zostawie tylko moj mail to jakby mi kto co posla a jak mam ci dac ten numer ? napiszesz mi na maila?? kikka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
daj mi ten numer teraz,bo jutro bede dzwonic do biura i jeszcze gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
jak mam sie z toba skontaktowac?? taaaaaaa? bedziesz tu jutro moze wieczorem choc nie wiem czy uda nam sie uciec jak nie to ktos ci napisze moj numer tel ale na maila...pa pozdrawiam was kochani NA KOLANACH DZIEKUJE WAM ZASPIE DZIS DZIEKI WAM PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
OJ TAAAA JAK MAM DAC NUMER DO MNIE AN OGOLE NIE MOGE BOJE SIE WIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
kurwa daj mi teraz ten numer,jutro mnie tu nie bedzei,bede w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co moga kazac wracac
to wolny kraj. posrednikom placa pracodawcy za znalezienie pracownikow, a nie pracownicy szukajacy pracy. w tym kraju obowiazuje angielskie prawo i przysluguje ci minimalna stawka za wykonana prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kasia
NO NAWET CI NIE MOGE ODPISAC TAAAAAAA ZABLOKOWANY KONTAKT TYLKO NA MAILA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
czesc.z tego co widzialem na farmach w UK to wiele wyglada w ten sposob.Placac pozniej 5/h poprostu lamia prawo. dzwon do Citizen Advice. masz tutaj link do nich. http://www.citizensadvice.org.uk/index.htm zadzwon i opowiedz o wszystkim,powinni sie tym zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
i jesze radze uwazac na ogloszenia na londynek.net, jak najdalej od polskich posrednikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bbb
nie wiem kim jestes ale dzieki jestes widac uczciwy nawet ostrzegasz, ale jak ktos nie umie angielskiego to jak ma powiedziec , co jest grane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bbb
nie wiem kim jestes ale dzieki jestes widac uczciwy nawet ostrzegasz, ale jak ktos nie umie angielskiego to jak ma powiedziec , co jest grane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fighterka
kasia....ja pierdole, jak ci zalezy to czemu nie dalas numeru...dla mnie to jakas prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze
dala wczoraj numer mailem , tylko dzis jak dzwonilam do niej to nie mogla gadac w pracy nie wolno jej telefonu miec potem mi napisala , sms jutro mam do niej dzwonic ale jest przestraszona strasznie jak pisala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fighterka
hmm.....nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze
a co masz myslec?? jak jestes tam blisko to jedz i zobacz ona mowila ze mozna do niej przyjechac i sprawdzic, blisko Londynu to jest , pisalam z nia smsami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze
a co nie pomoglabys jakbys mogla??? pytam po ludzku tak, dziewczyna jest zalamana nie ma wyjscia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku...fihterka
przeciez mozesz sprawdzic a nie zalamywac takimi hmm 😠 z tego co mowi ta kasia to ma pieklo a ty mowisz hmm (:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku...fihterka
zagladne tu jutro napiszcie co jest z ta Kasia ciekaw jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarcia
Kasiu, Concordia to bardzo powazna organizacja. Kilku moich znajomych z nimi wyjechało, ja zreszta tez, i było oki. wg regulaminu musisz dostawać 5funtow za h, juz nie pamietam ile ja dostawalam w pazdierniku. Jesli tak nie jest powinnas sie skontaktowac z polskim posrednikiem albo wyslac komus zaufanemu wszystkie szczegoly w tej sprawie i niech on dziala. Concordia to program przy rzadzie brytyjskim, wiec jesli w polsce Cie oleja mozesz bezposrednio kontaktowac sie z Londynskim oddzialem. Na kazda farme powinien przyjechac ich przedstawiciel, u mnie pojawil sie po 3tyg, i w razie klopotow ma Ci pomoc. O ile dobrze pamietam, raz mozesz zmienic prace jesli w poprzedniej pracodawca nie wywiazywal sie z umowy. Ja wyjechalam przez posrednika Work experience i ewentualnie moge do nich zadzwonić. Niestety teraz w GB nie ma moich znajomych, ale jak nikt Ci nie pomoze bede kombinowac. Ostatnio wyciagnelam przyjaciolke z wloskiego burdelu (miala to byc praca kelnerki) wiec i Tobie sie uda. Masz szczescie, ze angielskie prawo stoi za toba, wlosi sa tak skorumpowani ze az strach sie bac... 3maj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
jezeli nie znasz angielskiego to podaj mi dokladne namiare na ta farma,sam zadzwonie do CAB,moj email: london111@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fighterka
co się tak na mnie rzuciliście?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fighterka
"Hmmm" nie oznaczało " CHCE MI SIĘ POMÓC CZY NIE? " Tylko o to, czy to nie jest prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna Kasia
KOMARCIA jak mozna sie skontaktowac z toba?? potrzebuje pomocy naprawde.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×