Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość asiula15
milenka12* a może byś test zrobiła co?? jeśli spóźnia sie 5 dni to raczej powinien wyjść wiarygodny... Diana u mnie 24 dzien cyklu ale rokowania raczej słabe bo temperatura tylko ok 36,7 36,8 (i tak mi sie wydaje nisko jak na ten etap bo z reguły po okresie płodnym miewałam ok 37 wiec sama juz nie wiem co jest grane, być moze mialam cykl bezowulacyjny skoro ta temperatura niższa niż zawsze) sama juz nie wiem jak nie wyjdzie w nastepnych dwóch cyklach to znowu wybieram sie do gina i na badania. Dziewczyny ciążówki cały czas trzymam kciuki i dbajcie o siebie... Diana trzymam kciuki za pozytywny teścik za kilka dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Asiula, mam nadzieje, ze jednak temperaturka wzrośnie i fasolka będzie, a objawy jakies masz? Dzieje się coś dziwnego? Kurcze, do tej pory mialas cykle regularne? Hm... No mam nadzieje jednak ,że szybko sie wszystko wyjasni. Diana- moze masz racje, tylko ja tez juz probowalam tak... i wiesz co? Nie da sie, no za cholerę sie nie da! próbowalam wyjazdow, nie myslenia, no wszystkiego- i tak siedzi w glowie a kazdy sex kojarzy sie z robieniem dzidzi, szczegolnie, ze my juz 3 lata bez zadnego zabezpieczenia...Nawet jak czulam sie zrezygnowana to i tak jak spoznial sie @ to nadzieja rosła od nowa...Banany w kuchni zapomnialam zapytac tej poloznej- tzn wiedzialam ze mam o cos zapytac ,ale nie moglam sobie przypomniec. Zapytam jutro:) milenka12* zrob test, tak bedzie najlepiej:) I dawaj znac jak wyniki:) Lece spac, padam na twarz. Do jutra dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka12*
hej dziewczyny, bo wiecie chodzi o to ze z narzeczonym wspolzylam 23 dnia cyklu bez zabezpieczenia, i tak do tej pory wspolzyje co pare dni,tak jak pisalam niby dni nieplodne przed okresem bo cykle mam zazwyczaj co 28 dni,ale nie wykluczam ze owulacja mogla mi sie przesunac bo byly takie czynniki ktore mogly to sprawic,i wlasnie dlatego ze wspolzylam 1 raz 23 dnia cyklu a dzis 34 dzien cyklu, to od tego pierwszego stosunku minelo dopiero 12 dni i dlatego chce zaczekac do piatku. I a nuz ze moze jednak okres nadejdzie do tego czasu,dowiedzialam sie ze jest cos takiego ze moglo sie rozregulowac ...ale dam znac jak dostane okres albo jak zrobie test:) pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
No to Milenka czekamy na wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Aisha_23 dla mnie masz racje nie da sie o tym zapomniec i nie ważne czy to wakacje czy odpoczynek czy natlok pracy, bo ja tez tak próbowałam i nic. tez od 3 lat działamy bez zabezpieczenia ale mi sie dwa razy udało (tylko na krótko pamiętacie pisałam o moich ciążach biochemicznych ) i myślałam ze tym razem po wszystkich badaniach braniu leków bedzie ok. a tu od 3 miesiecy nic nie mozemy trafić. także daje sobie 2 miesiące i jesli nie wyjdzie spróbuje zajść w cyklu monitorowanym przez gina... mnie tam sex nie zawsze kojarzy sie z próbami poczęcia moze tylko w dwa trzy dni w m-cu... reszta jest samą przyjemnością ;) :) Diana nie rezygnuj i postaraj sie czerpac przyjemność z tego próbowania. wiem ze nie mysleć jest ciężko ale głowa do góry dopiero zaczeliście starania prawda... pozdrowienia dziewczyny pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
hej dziewczyny. Ja dzisiaj przeżyłam chwile grozy. Odebrałam drugi wynik B hcg i chociaż wzrósł to zaledwie o 42%. Napisze dokładnie a jeśli się na tym znacie to proszę powiedzcie co to może oznaczać bo dla mnie że płód się nie rozwija lub rozwija się za wolno. W zeszłą środę miałam pierwsze badanie, będąc ok 5-6 tyg ciąży- wynik41570,0 mIU/ml. Po dwóch dniach miałam wynik 58870,0. Po 24g miał wzrosnąć 66%, a tu dwa dni przerwy i tylko 44% ;( przyznam, że się podłamałam. Dalej mam objawy ciąży i to coraz intensywniejsze,biorę luteinę, gdybym miała stracić tą ciąże to przecież dostałabym krwawień...wizyte mam dopiero za tydzień, mam nadzieję, że zwyczajnie przesadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
banany w kuchni, no wiec zaczne od tego, ze poloznej dzisiaj nie bylo-jutro dopiero przybedzie do pracy. Nie martw sie mysle ze wazne ze jest wzrost, zapytam jej jutro co i jak, badz dobrej mysli, staraj sie wyluzowac (wiem trudne na granicy z niemozliwym) Asiula no ja zawsze mam nadzieje, ze moze owulka sie przesunela albo sto innych powodow, dlatego sex w kazdym dniu cyklu mi sie kojarzy;) Asiula ja tez jestem po jednym biochemie, ale nie traktowalam tego jak ciazy, gdybym nie zrobila bety to nawet bym nie wiedziala, jedno jest plusem ze nie wazne jakie ma moj M nasienie..jednak polaczyly sie te dwie komorki:) Ale dalej nici, eh..no to jest bardzo dobry pomysl z monitorowaniem cykli i staraniami. My 30 sierpnia jedziemy na ocene badania M i zaczynamy dzialac;)- juz sie nie moge doczekac! Dzis dostalam od przyjaciolki bransoletke z bocianem trzymajacym bobasa w dziobie, no wiecie z tą pielucha tetrowa, jak w kreskowkach- ach jak mi sie na nowo zachcialo o wszystko walczyc! Ma mi przyniesc szczescie- no zobaczymy- okaze sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Hejka, Po pierwsze to tak czytam i czytam i dochodze do wniosku, że nic nie wiem o kobiecych sprawach :( pewnie dlatego, ze jakos szczegolnie nie potrzebowalam tej wiedzy. Tabletek nigdy nie bralam (nie chciałam ingerowac w hormony, jakas taka moja glupota), a jak sex to tylko prezerwatywa, jakos moj wytrzymal (tylko 1partera mialam), nigdy nawet nie liczylam kiedy mam płodne, niepłodne, dlugosc cykli itp jakby troche zacofanie hehe jestesmy ok 7lat razem, poltora miecha temu slub, na podrozy juz bez gumy i bach, bedzie dzidzi. Tez jestem w ok 4-6tyg (dokladnie nie wiem, bo badan nie mialam, ah jak ubolewam, ze w UK jestem) i z checia sprawdzilabym te wskazniki wzrostu, te procenty. I Ty tak codziennie chodzisz do gina na sprawdzanie tego, bo widze, że dokładnie znasz wzrost itp, czy samej mozna to zrobic (sorki jak dla kogos moje pytania sa z kosmosu;)). W pon dzwonie do GP i zapytam czy serduszka moge posłuchać, bo nic innego w tak wczesnym stadium mi nie zrobia. Jak nie to prywatnie pojde do pl gina i bynajmniej glowa spokojniejsza, chociaz koszt: wizyta + ew skan ok 100f. A ile tak w pl prywatnie kosztuje? I kibicuje Wam, zeby sie w koncu udało :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka12*
Dziewczyny,mialam sie odezwac jutro po zrobieniu testu ale coz... wydaje mi sie ze mam zapalenie pecherza albo macicy,ja nie wiem jak to nazwac te pobolewania:( okresu dalej brak, juz tydzien spoznienia.No i chyba mam podwyzszona temperature ciala.Moze jakas infekcja zatrzymala mi okres? jutro sie okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
Aisha 23- będę ci wdzięczna jak zapytasz, staram się o tym nie myśleć choć ciężko mi to wychodzi;) w środę mam wizytę, może te wyniki wcale nie są tak istotne a usg pokaże coś innego,mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka12*
Zrobilam bobo-test ale nie rano tylko w poludnie (tak wyszlo- ech...) i test pokazal ze nie jestem w ciazy. Od wczoraj czesciej siusiam, skurcze jak na okres przeszly, teraz wydaje mi sie ze czasem czuje ale bezbolesne.Pani w aptece powiedziala ze jajeczkowanie moglo mi sie przesunac i z tej racji test trzeba bedzie zrobic pozniej. No i chyba teraz zrobie inny test,wspominano mi o Quick Viev. Mowila tez ze poczatki ciazy przypomianaja zapalenie pecherza, ale powiedziala ze tez moze faktycznie mam jakies zapalenie, tyle tylko ze przy siusianiu mnie nie piecze to nie wiem. No i pije raczej malutko a siusiam normalnie,tyle ze czesciej... we wtorek robie 2 test.Na wszelki wypadek lykam tez zuravit. W srode ide do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Banany w kuchni, gadalam z polozna, powiedziala ze i tak niczego nie da sie stwierdzic sama beta hcg, wzrost jest- to jest najwazniejsze, usg wszystko pokaze. Teraz to takie malenstwo, ze moze zdarzyc sie wszystko, ale jak na jej oko, to wzrost jest znaczacy i nie slyszala raczej o 66% wzrostu, tylko o samym wzroscie, wiec glowa do gory:) I dawaj znac jak na badaniach:) No ja na weekend wybywam, wiec odstresuje sie, akurat jak wroce bede miala plodne dni, wiec na przywitanie z M (bo jade z mama tylko) moze akurat sie uda;) A 30 coraz blizej:D Do nastepnego dziewczynki :) milenka- ja bym powtorzyla test za kilka dni, bo podejrzanie mi to wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka12*
na dodatek mam klucia w pochwie i raz boli mnie jeden jajnik raz drugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
milenka 12- moje pierwsze objawy ciąży właśnie takie były. Jeszcze jak nie wiedziałam to pamiętam jak babcia się mnie pytała czemu tak często chodzę sikać, a ja myślałam zawsze że albo po kawie,albo po herbacie:D i mój pierwszy test wyszedł negatywny choć już byłam w ciąży ale najwidoczniej tak wczesnej że jeszcze niemożliwej do wykrycia. A drugi objaw to bóle brzucha ale takie jak opisujesz- takie kłucia jajników i całego brzucha, myślę że to może być to:D dziękuję ci Aisha 23 że zapytałaś, bardzo mnie to uspokoiło i dało nadzieję. Myślę, że trochę się zapędziłam w czytaniu różnych wątków na forum przez co się sama niepotrzebnie nakręcam.Chyba dam sobie spokój, tu będę zaglądać,dam znać co tam z moją wizytą wyszło. A ty staraj się jak najbardziej,kiedy będzie miało przyjść to przyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka12*
bananay w kuchni- mozliwe... od dzis rano mam tez mdlosci,albo to z nerwow. Glodna jestem a jadlam 3 godziny temu i to z 4 kanapki,zawsze mi wystarczalo do rana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka12*
od dzis czuje wyrazniejsze pobolewanie jak na okres, wzielam nospe, martwie sie,bo ten bol jest sredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka12*
teraz doszedl bol jakby w krzyzach i bialy gest sluz heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaXYZ
Witam. Mam dokładnie to samo. @ już mi się spóźnia już kilka dni. @ mam nieregularne. Kochałam się z chłopakiem tydzień przed @, bez zabezpieczenia. Strasznie mnie boli brzuch, nie mogę momentami wytrzymać. Czy jest możliwość że zaszłam w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie, własnie znalazłam Wasz topik i chetnie sie przyłącze, od jakiegos czasu zaczelismy z mezem starania o dziecko, poki co to okres spoznia mi sie 3 dzien, piersi troche sie powiekszyły i niby bola jak dotykam ale nie jest to jakis staszny ból, nie wiem czy to normalne ale czesto boli mnie głowa. Boje sie tylko ze znow sobie wkrecam te objawy i dlatego zrobienie testu odkładam z dnia na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaXYZ
Mam to samo, ale właśnie chyba dostałam miesiączki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
a ja mam takie pytanie... czy jak sie ma dni nie płodne i chłopak sie w Tobie spóści to można zajść wciąże? ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaXYZ
Na to tak naprawdę nie ma reguły. Jeżeli masz nieregularny okres. Moja koleżanka ma 19 lat, Zaszła w ciążę w dni niepłodne, tydzień przed @. Kochali się bez zabezpieczenia bo byli pewni, że to niepłodne. Lekarz później na wizycie powiedział, że w Tym wieku nie ma co się posłygiwać kalendarzykiem małżeńskim a do tego, że w tym okresie hormony buzują. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
no ja mam własnie tak niezbyt regularny okres... teraz powinnam dostać 22 sierpnia. a ten cały weekend spędziłam z chłopakiem.. no i wiecie jak to jest ;) .kochaliśmy się bez zabezpieczenia i niby mam dni nie płodne no i podjelismy w sumie wpolna decyzje ,ze chcemy mieć dzidzie. no i pozwoliłam mu dojsc w sobie.. wiec w sumei nie wiem czy coś teraz z tego bedzie czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje,powiedziałam mężowi- jaki był szczęśliwy, aż miał łzy w oczach, do ginekologa jestem zapisana na 31.08 potem powiemy mamom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Hej dziewczynki, powrocilam z dlugiego weekendu, oczywiscie mam plodne, wiec wczoraj w nocy bylo przytulanko, ciekawa jestem czy tym razem sie uda! Lece zaraz do pracy, odezwe sie pozniej. Hanka- gratuluje! :) Pozdrawiam Was dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
jestem ciekawa czy u mnei coś wyjdzie ;> ? jak myslicie? mój facet byłby bardzo szczęśliwy :) a jeszcze jedno pytanko po jakim czasie po dojsciu pokazuja sie pierwsze objawy ciąży??:)czekam na szybką odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bobolewa od kilku dni brzuch jak na okres. i nie mam apetytu wcale co akurat dobre bo moglabym schudnac z 2 kg. temperature mam 37.4 wiec dopoki nie spadnie to dobry znak. 28dc wiec jeszcze tydzien do okresu. chyba ze wczesniej bedzie bo mam nieregularne. a jak tam u was dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×