Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość axia87
U mnie nadal brak @, brzuch czasem pobolewa no i piersi, najbardziej po bokach. Testu jeszcze nie robiłam bo strach przed widokiem 1 kreski jest gorszy niż czekanie na okres... Ja najdłużej nie miałam okresu 14 dni, robiłam testy ale były negatywne ale wtedy piersi mnie nie bolały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
DIANA może było zawcześnie na test, @ przyszła? U mnie jeszcze jej nie ma, a dziś śmieszna sytuacja była, mama się śmiała bo jej powiedziałam, że kupiła przesolony chleb a mama mówiła że jest normalny i mam chyba coś ze smakiem nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem z tym chlebem to dobry znak :) u mnie nadal nie ma @ czekam. Powiem ci ze w zeszlym miesiacu moj okres trwal 2 dni i w maju tez i boje sie ze moze to jakas choroba bo normalnie moj okres to 4-5 dni a tu 2 miesiace po 2 dni a teraz od 14 czerwca juz jest 18 lipca a @ nie ma. Boje sie ze to moze jakas choroba ale nic mnie nie boli, uplawow niepokojacych nie mam a test negatywny. Czekam. Jak jestem w pracy to jest ok bo jestem zajeta najgorzej jak przyjde do domu to siedze i wymyslam heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Jeżeli @ nie przyjdzie to testuje w środe. DIANA idź do lekarza może rzeczywiście masz jakies zaburzenia cyklu, warto by lekarz Cię zbadał. Mnie dziś muli tak dziwnie i zdarza się, że mam ślinotok więc iskierka nadzieji jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Hej Dziewczynki! Nom impreza się udała. Tak jak pisałam byłam u gina, dziś robiłam badania krwi na tę wątrobę-jutro wyniki-dam znać co i jak. @ miałam 2 dni i na 3 dzień plamienia. Wczoraj było przytulanko z M. i dzisiaj miałam upławy...eh...W czwartek idę z wynikami do gina i będę robić cytologię. Nie odzywałam się, bo zalatana byłam. Adoptowałam psinkę, dlatego nie myślałam o forach i ciąży. No ciekawa jestem axia jak to z Tobą będzie. Długo już nie masz @. DIANAKARINA1983, a Tobie ta tempka spadła i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Axia podziwiam Cię za cierpliwość! No i czekam z niecierpliwością na wynik środowego testu. Diana może rzeczywiście za wcześnie na test? Dopóki @ nie przyszła to wszystko możliwe. Oby się udało! Ja zawieszona, czekam na to co powie gin i na płodne dni. Buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Aisha dzis mija 8 dzień jak nie ma @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie mi nie spadla ale test w dniu spodziewanej @ wyszedl negatywny. Poza tym ostatnia @ miala tylko 3 dni a poprzednia 2 wiec sama nie wiem i musze isc do lekarza, ale mieszkam za granica i nie lubie chodzic tu do lekarzy. Pojde w przyszlym tygodniu. Pocieszam sie ze nic mnie nie boli, nie mam uplawow wiec wszystko wyglada ok ale ostatnia @ mialam 14 czerwca i nadal nic. Trzymam kciuki za was dziewczynki. Predzej czy pozniej sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Ale możliwe, że mam problemy z prolaktyną i z tąd to opuźnienie bo dziś jak przycisłam sutek to pojawiła się kropla przezroczystej wydzieliny, z tego co pamiętam to takie wycieki zdarzają się ale dużo puźniej. A nie wiem czy takie cos jest objawem ciąży, wydaje mi sie, że nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Jak zrobię test i będzie negatywny to idę do gina, chyba że wcześniej dostanę okres. Ale i tak trzeba iść zbadać hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Hey co tam u Was? DIANA @ się pojawiła? Ja nadal nie dostałam okresu. Rano odczuwałam kłucie w okolicach prawego jajnika a nigdy mnie nic nie kuło nawet w okolicach owulacji więc nie wiem co to może być. Jak do jutra nie będzie @ to testuje. Test zakupiłam dziś ale wole zrobić z porannego moczu. Tyle razy widziałam na tescie 1 kreche więc myślę, że tym razem też będzie negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Dziewczyny nie wytrzymałam do jutra i przed chwilą zrobiłam test "bobo- test" DWIE TŁUSTE KRECHY!!!!! A myślałam, że nic z tego bo dziś od rana latam co chwile siku i myślałam, że będzie za małe stężenie jesli jestem. Cała się trzęsę i jeszcze nie mogę w to uwierzyć. Kreska ciążowa pojawilła się pierwsza. A jeszcze wczoraj mój dzwonił z pracy i mówił, że bociany nad nim latają heeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Axia a nie mówiłam ?! :D:D:D:D:D:D No to serdeczne gratulacje:)) Kurcze:) Ale super:) Jak przeczytałam o tej wydzielinie z sutków od razu podejrzewałam, że to własnie TO:) No widzisz, warto było poczekać:) No to teraz szybko do gina na potwierdzenie :) Tylko Nas nie opuszczaj:):):) Moje testy wątrobowe wyszły prawie ok, niewiele ponad norme bilurbina, norma 0,5-1,0 ja mam 1,2. Pytałam połoznej, powiedziała ze powinno byc wszystko w porzadku, ze to nieznaczny wzrost pewnie przez weekendowe napoje wyskokowe;);) W czwartek ide do gina to będę wszystko wiedziała:) No Axia kurcze super! To pewnie Twój M. skacze pod niebiosa:)) Diana a jak tam u Ciebie? Kiedy testujesz? Axia- wiedziałam, ze jak kupisz test to nie wytrzymasz ;P haha ;) Pozdrawiam Was Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana wiesz nie ma się co martwic ze w dniu @ nie wyszedł test, z tego co wiem to często bardzo się tak zdarza. Kiedy powtarzasz test? Dawaj znać, może tak jak Axia już jesteś zafasolkowana:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie ciesze ze jestes w ciazy :) Hurra ! :) To dobry znak. Ja robilam test po poludniu. Nadal brak @ ale tak jak Axia nie chce robic drugiego bo widzialam juz negatywne wyniki i wole poczekac. Samopoczucie mam dobre. Czuje sie troche spiaca ale to norma po pracy. Nie sikam czesciej raczej. Nie widze zadnych objawow poza tym ze plakac mi sie chce z byle powodu. Z tej sytuacji tez. Aisha dzieki za mile slowa. Iskierka nadziei jest. Jezeli do weekendu nie dostane @ to zrobie drugi test. Axia nie opuszczaj nas tutaj. Pisz co i jak :) Axia ile sie staralas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
:) Jutro sie umówię na wizyte. Ale doszły do mnie wątpliwości, że może test się pomylił albo sama nie wiem. Mojemu jeszcze nie mówiłam, jak przyjedzie z pracy to powiem. Teraz będę żyła w strachu aż do wizyty u gina czy wszystko jest ok. Mam nadzieję, że tak. Mój TŻ będzie skakał z radości ale on to mi mówił od kąd okresu nie mam, że w ciąży jestem tak sobie żartował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Przesyłam fluidki :))) Mam córkę sześcioletnią. Z dwoma poprzednimi partnerami starania były - z 1 dwa lata a z drugim prawie rok. Teraz jestem od roku z super facetem a był to nasz 3 cykl statań. Ja myślałam, że nie mogę mieć więcej dzieci, że coś ze mną nie tak bo przeciez z byłymi tyle czasu i nic ale widocznie wina leżała po ich stronie albo może ja miałam jakąś blokade. Oczywiście, że Was nie opuszcze :) Chyba jeszcze nie do końca to do mnie doszło, nadal jestem w szoku bo nastawiałam się na 1 kreche. Trzymam za Was dziewczyny kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Axia nie martw się na pewno wszystko jest i będzie ok:) Diana no to dobry znak, ze @ nie nadeszła:) 3mam kciuki! Milej nocy dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
DIANA trzymam kciuki :) dziweczyny martwi mnie ta wydzielina z sutków. Czytałam, że ona sie pojawia ale dużo później. Czy może się pojawić już w 5 tygodniu?? Jest jej dosłownie odrobineczkę i nie cały czas. Po za tym czuję sie dobrze, śluzu duuuużo i jest biały i gęsty a i przytulanki jakieś przyjemniejsze :) MÓj wczoraj się popłakał jak mu test pokazałam i przez pół nocy nie spał tylko brzuch głaskał, super uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Umówiłam się na wizyte, wolny termin dopiero na 4 sierpnia :( chyba umrę z niecierpliwości, to już będzie 7 tydzień więc chyba już coś zauważy lekarz ?! Dla pewności za pare dni zrobie kolejny test, ale nie wiem czy to nie strata kasy skoro kreski takie wyraźne a ciążowa nawet ciemniejsza od kontrolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustM
Witam. mam nadzieje ze mi pomozecie bo nie wiem juz co mam robic. wspolzylam z chlopakiem przewiduje ze nie byly to dni plodne prezerwatywa nam nie pekla, jednak przed stosunkiem dochodzilo do zblizen bez prezerwatywy jednak chlopak nie wchodzil we mnie bylo to tylko powierchownie. ale martwie sie bo okres spoznia mi sie dwa dni. dzien po spowiedziewwanej @ zrobilam test-wynik negatywny. pobolewa mnie podbrzusze piersi po bokach i zrobily sie wieksze. czasem boli mnie tez zoladek ale tak juz kiedys mialam tak od nieregularnych posilkow. ponad to mam niedoczynnosc tarczycy. czy myslicie ze bez stosunku pelnego tzn chlopak nie byl w srodku moglo dojsc do zaplodnienia> glupie to pytanie ale mam schizy. okres byl zawsze regularny... pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz 2 tygodnie przed planowana @ zaczęło się coś dziać. Piersi obolałe, nabrzmiały. Pobolweanie pod brzusza. Im bliżej daty tym więcej- doszła temperatura ok 37,1. Ah no i mleczny śluź. Dużo go ;) Zmęczenie.. kiedys potrafiłam do rana siedziec i nie moc zasnac, teraz ok 23 jestem juz u kresu sił a od 19 mnie muli ;) Wstać musze przynajmniej raz w nocy!! :o jak nie to jak maz wstaje do roboty, przebudzam sie juz z pełnym pecherzem i pedze do lazienki. Po paru godzinach znowu sie budze ehh ( on wstaje 4-5 rano). I przy tym wstawaniu nad ranem do lazienki czasem mnie muli w zoladku. Jak wstaje przed poludniem ;) to juz nie ;) Zniose wszystko, nawet gorsze dolegliwosci byle by bylo wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axia juz lekarz powinien zauwazyc dzidzie w 7 tygodniu :) trzymam kciuki zeby wszystko z malenstwem bylo ok. U mnie @ brak i sluz bialy i czuje ze jest go duzo i czasami sprawdzam czy to nie @ bo tak mokro jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustM
angelowa jestes w ciazy? a jesli sprema byla np w wejsciu do pochwy to jest prawdopodobienstwo zaplodnienia? co myslec o bolu brzucha trwajacym od 3 dni i bolu piersi od 2 tyg jesli @ nadal brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×