Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość asiula15
tak więc DIANA1983 pojedziemy na tym samym wózku hehe... bo mi dzis rano spadłe temperatura z 37,1 na 36,8 wiec czekam na @ co prawda opóźniona ale wydaje mi sie ze moze to przez duphaston, którego lekarka kazała mi brac do wystąpienia miesiączki wiec brałam . a tu ani ciąży ani @. wiec po spadku temeratury dzis rano zrobilam teścik tak w razie czego no i niestety negatywny wiec juz duphastonu nie ma sensu brac bo chyba w 33 dniu cyklu juz by test wyszedł nie dziewczyny? i ta tempka spadla, wiec juz postanowilam ten duphaston odłożyc. ide za dwa tygodnie do innego lekarza wiec sie dowiem jak ten duphston brac do miesiączki czy do 25 dnia cyklu. zobaczymy a tymczasem trzymam kciuki za wszystkie starajace sie dziewczeta... głowa do góry trzeba próbować dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Emiii83 a starałaś sie w tym miesiącu o dzidzie? być może to po prostu jakieś zachwianie hormonalne, dlatego cykl sie skrócił A zaobserwowałaś dni płodne? bo jesli były to być moze ze brakło ci hormnu na druga fazę cyklu (tzw. lutealną) czyli progesteronu. być moze za mało go w tym miesiącu mialaś. natura lubi płatać figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Witam. Dziewczyny ja jak chcialam zajsc w ciaze to lekarka przepisala mi luteine dopochwowa. Bralam ja przez cztery miesiace i zaciazylam:-). Moze i Wam cos takiego jest potrzebne. Ona ponoc pomaga tez utrzymac ciaze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Witam Zgadzam sie z Madzik_27 podobno dodatkowy progesteron daje dobre rezultaty. jest duzo dziewczyn które biorąc luteine czy duphaston (TE SAME LEKI TYLKO INNE NAZWY) szybciej zachodza w ciaze i ja utrzymują. dlatego moj lekarz tez mi ją przepisał. biąrę juz 3 m-ce i czekam na efekty. ale u mnie nie było jakoś trudno zajść w ciąze tylko ją utrzymać. od pozytywnego wyniku minęło kilkanaście godzin i przyszła @ wiec stwierdzono ciąże biochemiczną, która przechodzi wiele kobiet nie mając nawet podejrzeń ze były we wczesnej ciąży. dlatego rada dla wszystkich kobiet nie róbcie testów ciążowych zbyt szybko żebyście sie nie rozczarowały jak po 2 dniach przyjdzie normalny okres. Tymczasem pozdrawiam starające sie ja od nastepnego cyklu zaczynam kolejne starania hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Cześć ja mam brak okresu od 7 maja ,pobolewają mnie jajniki ,zaczynają łapać mdłości ,piersi pobolewają test robiłam ale za wcześnie i byl negatywny z tego co wyliczyłam to by był 2-3 tydz ciąży ,wzdęty i twardawy brzuszek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko:P:p
up up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Dziewczyny gdzie się podziewacie? Coś tu pusto się zrobiło:-) Napiszcie co słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Witam Was wszystkie. przeczytałam miliard stron na temat ciazy i juz mi od tego wszystkiego glowa siada. staram sie z mężem o fasolinkę prawie 3 lata. Jestem po ogolnych badaniach hormonalnych, usg na owulke wszystko jest niby ok. U meza wyszlo nie za dobre nasienie. Wszystko jesli chodzi o badania poki, co stoi w miejscu. Okres spoznia mi sie 6 dzien, ale ja tak czasem mam. Nie musze pewnie wspominac, ze za mna juz miliard testow ciazowych, wszystkie na minus. tym razem chyba jest inaczej...Albo znow wyobraznia plata figle....oby nie. Mam zupelnie inny sluz niz zawsze przed miesiaczka, sutki bola jakby je ktos pogryzl ;), ciezkie piersi, ale ogolnie mam duze, wiec takiej za duzej roznicy nie widze, bola od spodu. Rano mi bylo dzisiaj nie dobrze, ssie mnie w żołądku, no i ta dziwna delikatna kreska na dole brzucha (od pepka do spojenia lonowego). Testu jeszcze nie robilam...mam dosc rozczarowan. Korci, ale wole poczekac, juz kiedys spoznila mni sie @ 10 dni.....Eh, życie, życie. Pozdrawiam wszystkie starające sie kobietki! No i te zafasolkowane oczywiscie tez! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dIANAKARINA1983
Aisha trzymam kciuki i tez sie staramy. Dopiero pierwszy miesiac. Okres powinnam dostac piatek- sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
dIANAKARINA1983 no to życzę, żeby przeklęta @ nie przyszła!!!!!!! :) 3mam mocno kciuki! Ja póki co nie mam @ (6 dzień), ale na test jeszcze czas. Jesli nadal @ nie przyjdzie, zrobię test w piątek. Pozdrawiam wszystkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Witam, mam 6 letnie dziecko a już od dawna z chłopakiem się nie zabezpieczamy ani nie uważamy bo chcemy mieć dzidzie jednak się nie udaje więc juz dawno straciłam nadzieje. Ostatnią @ dostałam o tydzień za wcześnie przy reularnych zawsze 30 dniowych cyklach. Dziś jest 34 dc licząc od poprzedniej @. Od połowy cyklu pobolewał mnie lewy jajnik oraz podbrzusze oraz lekko piersi po bokach. W dniu kiedy miałam dostać @ bolał mnie brzuch jakbym miała zaraz dostać okres i na wkładce zauważyłam śluz o kolorze jakby kakao z mlekiem więc byłam pewna że dostane @ ale na 2 dzień śluz był biały i tak jest do dziś a zawsze gdy pojawiało sie takie brudzenie to w ten sam dzień przychodziła @, dalej boli podbrzusze jak na okres ale troche słabiej i zaczeły mnie bardziej piersi boleć, są lekko powiększone i nabrzmiałe a kilka dni temu zauważyłam na każdej piersi widoczne żyły prowadzące do sutków. Dziwne to wszystko ale testu narazie nie robie bo nie mam nadzieji na fasolkę bo już tyle razy się nie udało. Czekam do 17.07 wtedy bym dostała @ gdyby tamten cylk się nie skrócił. Dodam, że ściemniała mi linia od spojenia łonoweo do pępka ale wiem, że ona ciemnieje dopiero w wysokiej ciąży więc nie kojarze tego z objawem ciążowym. Dodam że mam powiększone brodawki a tak w okolicy połowy cylku miałam natłok śliny i zrobiło mi się nie dobrze przy jeździe samochodem co mi się nigdy w życiu nie zdarzyło, do tego od czasu do czasu mi się słabo robi, czasem mam zgage i ciągle zmęczona jestem i popołudniu muszę się położyć. Nie nakręcam się na ciąże bo straciłam nadzieje na bąbelka ale jakiś dziwny ten cykl no i te objawy, już sama nie wiem. Czekam więc na @. A Wy dziewczyny co o tym myślicie? No i sory że sie tak rozpisałam. Pozdrawiamm wszystkie przyszłe mamy i życze powodzenia dla tych, które się starają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
axia 87 za co przepraszasz? :) dobrze, ze sie rozpisalas, no jak na pewno wyzej czytalas- spozniala mi sie @ juz tydzien...no i dzis rano bUM! ;( Mialam tak jak Ty wiele nietypowych dla cyklu objawow, niestety pewnie znowu moja wyobraznia-a juz mialam sie nie dac nakrecic...eh... Mam jednak nadzieje, ze u Ciebie jest inaczej:) Poczekaj jeszcze kilka dni ze zrobieniem testu, jesli jestes w ciazy to w niej pozostaniesz:) A wiem jak to jest widziec setny raz jedna kreche na tescie- tragedia! Mi wczoraj tempka spadła, wiec juz bylam zle nastawiona....ale jak w nocy poszlam do lazienki, to i tak lezka poleciala....mialam juz taaaaaaaakie nadzieje. Kurcze, dlaczego nam sie to przytrafia co? Eh... Jutro ide do gina, bo juz mnie denerwuja te dziwne cykle...raz za krotkie, raz za dlugie...chociaz jak robilam z pol roku temu hormony, to byly w normie... jednak zobaczymy, co on powie...Bo teraz to nawet plodne dni bedzie mi ciezko ustalic... Pozdrawiam jak zawsze wszystkie kobietki :) No i byc moze ten cykl, jesli nie dlamnie to dla ktorejs z Was bedzie owocny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
dIANAKARINA1983 a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Aisha_23 dzięki za opd. Ja sobie często zadawałam pytanie dlaczego ja?? Ale ostatnio doszłam do wniosku, że tak widocznie musi byc, wcześniej tez potrafiłam przeryczeć pół nocy gdy @ się pojawiła... Brzusio raz boli jak na okres a raz takie dziwne ciągnięcie czuje albo kłucie jajników i mam biały, gęsty śluz choć 2 dni temu był jeszcze taki jakiś 'brudny'. Zawsze miałam śluz z krwią a w ten dzień bądz następny @ a teraz się chyba jakoś wszystko pomieszało, nie nastawiam się na ciąże choc nie ukrywam, że, bardzo bym chciała. Nie testuje jednak bo pewnie znów zobaczę 1 krechę. Co ma być to będzie.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
axia a długo juz sie staracie? Z tego, co czytam to chyba tak. Robiliscie badania? Jakas inseminacje albo cos? No ja mam nadzieje, ze Ci sie poszczescilo! No wlasnie..."dlaczego AKURAT ja..." i wszystkie my tutaj starajace sie od jakiegos czasu....po prostu pi.....na cywilizacja! Ja oczywiscie mam jeszcze mala nadzieje, ze jakims cudem przestanie leciec i okaze sie ze jednak fasolka jest....tak mam zawsze, ale po kilku dniach mi przechodzi. Kiedy planujesz w razie czego zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIANAKARINA1983
Hej Ja czekam na okres ktory powinien byc w sobote. Zadnych dolegliwosci nie odczuwam i mysle ze nie jestem w ciazy. Ale kto wie. Buziaki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Aisha_23 u mnie to troche pogmatwana sprawa. Zaliczyłam wpadkę w wieku 18 lat i zostałam sama z dzieckiem ale mam za to wspaniałą córkę :) Od tego czasu jestem w 3 związku. W pierwszym było 2 lata starań i nic, rozpadło się właśnie z tego powodu. W drugim około rok i też nic ale rozpadł się z innych powodów. Teraz mam naprawde cudownego faceta już od roku a jest to nasz 3 cykl statań, więc niedługo lecz mam obawy co do siebie. Ale postanowiłam, że jeśli w przeciągu 6 cykli nam się nie uda to zrobie sobie badania hormonalne itd. Może mam jakąś blokade psychiczną?! Bardzo przeżyłam gdy zostałam sama z dzieckiem itd. @ nadal brak za to jest dużooo białeo śluzu, brzuszek czasem zaboli a do tego piersi mnie bolą, najpierw bolały po bokach a teraz sutki tak że dotknąć nie mogę :( Czas pokaże ale na ciążę się nie nakręcam... W 1 ciąży to nie pamiętam jak to było ale raczej rzadnych objawów nie miałam po za brakiem okresu. Kazda z Was, która się stara wie jak to boli jak nie wychodzi :( Tym bardziej jak się słyszy swojego TŻ, że bardzo chce mieć dziecko a córka się ciągle pyta kiedy będzie miała siostrzyczkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
No hej Wam. Byłam dzisiaj u tego gina, jutro robie testy wątrobowe i powiedział ze przez 3 miesiace bede brac tabletki anty... co o tym sadzicie? Cytologie zrobie w przyszly czwartek, wtedy tez pokaze mu wyniki tej krwi no i zobaczymy, co mi przepisze. Nigdy nie bralam tabletek anty, bylam raczej przeciwna...no, ale skoro maja mi pomoc.... moze to glupie, ale boje sie jednego...ze jednak jestem w tej ciazy mimo ze mam @...i zebym nie zaszkodzila tymi lekami fasolce...chociaz w sumie w czwartek mnie bedzie badal to jakby cos bylo to moze wyczuje...eh... dlatego tak rozmyslam, bo moja mama jak byla ze mna w ciazy to miala @ przez 3 miesiace!!!! a w drugim miesiacu miala robiona laparoskopie, bo miala torbiele na jajnikach i lekarz nie zauwazyl ciazy!!!! po miesiacu jak przyszla na kontrole po laparoskopii, lekarz jej powiedzial ze jest 3miechy w ciazy! nawet nie wiecie jak go wtedy opier....bo przeciez moglo sie stac wszystko...tak sadze, no nie? wracajac do gina to pytalam czy luteina, duphaston nie wystarcza, ale on upiera sie przy tabletkach anty....moze i ma racje. Sama juz nie wiem. Axia kurcze to super ze masz coreczke! :)) zrob sobie koniecznie jakies badania, sprawdz moze niedrozne jajowody albo cos z hormonami? a to da sie w miare szybko wyleczyc. Co do zwiazkow i ciąży to u mnie też nie jest lekko...po takim czasie juz oboje bzikujemy, ja placze, on sie obwinia (ma marne wyniki nasienia) i klotnie, bo są nerwy. Do tego nienawidze jak facet nie potrafi rozmawiac z kobieta, a moj maz sie przytuli ale nic nie powie...teraz jak dostalam @ potrzebowalam rozmowy, nie wiem otuchy czegokolwiek a on jak zwykle cisza....eh.....wiem, ze mu tez jest ciezko, ale jakby o tym gadal bylo by nam latwiej, a nie trzyma w sobie. Axia super, ze teraz masz dobrego faceta, jestem pewna ze Wam sie poszczesci! nie ma innego wyjscia! Moj maz bedzie robil (obiecal mi juz) badania jakos na poczatku sierpnia powtorne nasienia i potem zapisujemy sie do lekarza od nieplodnosci, zobaczymy, co nam powie...a im blizej tego tym bardziej sie ciesze ze cos z tym zaczne porzadnie robic no i strach ogromny...Znowu sie rozpisalam ;) ale ciesze sie, ze jest takie miejsce i tacy ludzie, ktorym moge wszystko napisac i ktorzy przez to, ze sa w takiej samej sytuacji lub podobnej moga mnie zrozumiec. Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
DIANAKARINA1983 to czekam z niecierpliwoscia na wiadomosci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Witam :) Aisha dzięki za słowa otuchy, mam nadzieje, że Twoje wyniki będą w porzątku :) Ja też zawsze byłam przeciw antykoncepcji ale słuchaj lekarza, jeśli twierdzi, że mają pomóc to widocznie tak ma być. Trzymam kciuki aby Wam się udało jak najszybciej :) U mnie nadal brak @. W nocy obudził mnie potworny ból piersi a gdy przeszło to zaczeły mnie piec sutki ale tak dziwnie jakby pod skórą w środku :/ Jak mi przeszło i zasnęłam to obudził mnie głód, nigdy tak mnie nie ssało w rzełądku a przecież jadłam sporą kolacje a dziś rano zwymiotowałam kawe ale to pewnie dlatego, że wypiłam ją nie jedząc śniadania... A wogóle źle spałam, budziłam się i kręciłam po łóżku. Najlepsze że brzuch mnie prawie nie boli a już napewno nie jak na @, jak boli to tak dziwnie albo kłują mnie jajniki. Czekam do 17tego, wtedy miałam dostać okres gdyby tamten cylk był normalny, jak nadal nie będzie @ to 20 zrobie test :) Narazie nie robie sobie nadzieji żeby później tego nie przeżywać. Ale co jest dziwne to czuje się tak jakbym miała już nie dostac @ albo moja wyobraźnia szfankuje... A tak już całkiem mnie zdziwiło, że ( sory, że o tym pisze) przy wczorajszych przytulankach było jakoś inaczej. Zawsze gdy się podniecałam ( mówiąc wprost) miałam śluz taki jak płodny przezroczysty i rozciągliwy a tym razem biały i lepki aż się mój zdziwił heh... Może z moimi hormonami coś nie tak, że ten cylk taki dziwny?! A może mnie jakieś choróbsko bierze?? bo ostatnio mam stan podgorączkowy, przeważnie 37' Już sama nie wiem eh to życie... Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie Staraczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
I zastanawiam się z kąd ten śluz taki brudny w 30dc a brzuch mnie bolał jakbym miała zaraz dostac @ i byłam pewna wtedy, że dostane ale nie dostałam a śluz nadal biały jest. Wiecie ja mieszkam na wsi, wczoraj i przedwczoraj przy tych upałach woziliśmy siano i trzeba było się napracować. Moja mama powiedziała, że przy wysiłku i takim upale to powinnam dostać okres a nie, że się opuźnia. W sumie to ma racje bo nie raz gdy był jakiś cięższy wysiłek to dostałam @ pare dni wcześniej nawet. Sama nie wiem co o tym sądzić. Byłam przekonana, że coś ze mną jest nie tak bo z dwoma poprzednimi partnerami nie zaszłam w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Przeczytałam Wasze wpisy dziewczyny, ale nie mam teraz czasu ;) Lece świętowac siostry urodziny i się odstresowac! :) Odezwę się jakoś w najblizszym czasie. Dalej oczywiście 3mam kciuki. Axia masz typowe objawy ciąży....brzmi super! :)) Papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Aisha życze dobrej zabawy :) DIANAKARINA oby @ nie przyszła. Trzymam kciuki :) Ja jak nie dostanę @ to testuje 20tego choć okres miałam dostać 5 dni temu ale wole poczekać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Hey :) Aisha jak tam impreza, udana? Ja nadal nie mam @ ale piersi już tak nie bolą wiec pewnie okres przyjdzie heh ale póki co czekam :) DIANAKARINA a u Ciebie jak z okresem? Oby się nie pojawił... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Witajcie dziewczyny a szczególnie DIANA1983.. Pewnie pamietasz jak ostatnio razem czekałysmy na @. no i znowu to samo nie? ja tez oczekuje okresu dziś lub jutro ale w przeciwienstwie do Ciebie juz wiem ze dostane bo temperatura spadla dzis rano z 37 do 36,7 a i test negatywny ;( Ale Tobie @ nie życzę oby nie nadeszła ... no nic beda kolejne próby w przyszlym miesiącu :) dobrze ze chociaż te próby należa do przyjemnosci hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIULA15 za pierwszym razem to by byla wpadka i od tego sie zaczelo ze sie staramy. ech te czekanie jest najgorsze a staranie to nic strasznego hi hi :) napewno zajdziemy w ciaze wczesniej czy pozniej :) mam nadzieje ze wczesniej. moj powinien byc jutro. nie robilam testu bo ostatnio wyszedl negatywny i @ przyszla wiec spokojnie na ile mozna czekam :) napisze od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Witam:) DIANA i jak tam? U mnie nadal brak @ a to już 37dc. Ja jakoś nie zauważyłam żeby mi piersi urosły ale są pełniejsze i oprócz tych żyłek pojawiły się nowe rozstępy :( te po 1 ciąży już dawno zblakły a te są takie siwo-czerwone więc teraz się musiały pojawić. Piersi bolą przy dotyku a już najbardziej w nocy, śluz nadal biały, chyba nie wytrzymam do 40dc i jak jutro @ nie będzie to testuje ale nastawiam się na negatyw. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×