Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość dziewczyna20
u mnie nie wiem czy coś wyjdzie czy nie bo akurat miałam dni nie płodne... ;/ a wy co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Diana no to moze tym razem :) Dzieki Hanka:) Dziewczyna20, no niestety potrzeba cierpliwosci, test najlepiej wykonac w dniu spodziewanej @ lub pozniej. A objawy?-zalezy u kogo, nie ktore nie maja wcale, a inne wrecz wiedzą od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
tzn z objawów aktualnie nic takiego nie ma jedynie biały śluz...no cóż to czekamy w takim razie :) trzymajcie kciuki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Hejka, W koncu we wtorek ide do gina, tu to trzeba sie naprosic o wizyte. W recepcji mieli mnie dosc i z łacha zapisali jakby te baby nie wiedziały, że młoda kobietka po prostu dostanie swira jak gin nie powie, ze dzidzi ok. Bo w szpitalu u połoznej termin dopiero mam na 20wrzesnia. Bym sie nerwowo wykonczyla czekaniem, juz jestem w ok 7tc i nic nie wiem. Btw moja siorka mowila, ze w pewnej chwili zakuło ja cos strasznie w podbrzuszu i juz wiedziała. Tak samo miałam, jak wychodzilam z bus'a, mało nie zemdlalam, 3min i puscilo. I to co innego niz takie zwykłe pobolewania zblizone do okresowych. Mialyscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
Sabkaa no nie dziwie Ci sie, ze sie doczekac nie mozesz...sluzba zdrowia tak ma...niestety...zycze, zebys jak najszybciej zobaczyla fasolinkę na ekranie usg :) Dziewczyna20- no to 3mam:), a bialy sluz tez moze ale nie musi byc objawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
jestem bardzo ciekawa czy cos z tego bedzie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
Hej, tak jak obiecałam, pisze. Byłam wczoraj na wizycie, zaczął mi się 8 tydz, wszystko jest ok:) dziecko ma już 16mm i ma wyraźną główkę, a obok na kuleczke- żółtko z którego na razie je. Więc zastanawiający ten mój ciągły głód ;) a co do badań B hcg to okazały się dobre, lekarz nic nie słyszał o 66% przyroście, wniosek taki- nie czytać tych wszystkich wiadomości na necie bo można potem zwariować z nerwów:) a i serduszko biło. Trzymam kciuki za wszystkie czekające i starające się i przyszłe mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banany w kuchni dzieki za wiadomosci :) ciesze sie ze wszystko z maluszkiem dobrze. Sabkaa mnie cos tak dzis zakulo ale nie przez 3 min ale kilka sekund. Ale ja mam 29 dc wiec nie wiem moze zbieg okolicznosci. Aisha tak bym chciala zeby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie tak miałam dzien przed spodziewaną @ tak strasz mnie zakuło w brzuchu w drodze do sklepu ze musialam sobie usiasc na ławce odczekac chwile i dopiero przeszło, babany w kuchni powiedz prosze jakie badania zlecił ci lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaa
hej dziewczyny...a ja mam dylemat otoz dzis wczoraj powinnam miec @ i ni ma...testowalam ok 2 tyg temu i wtedy test o czulosci 10ml/ul pokazal 2 kreske...cienka i jasniejsza..potem chcialam sprawdzic innym i byl negatyw( inna firma czulosc 25 ml-robiony 2 dni po tym pierwszym)..w ta sobore bobo-test....tez druga kreseczka bardzo slaba,,maz mowi ze jej nie widzi i ze to wglebienie tylko....ja mam bole jak na @...wczoraj tylko jakbym miala owulke, bol rozpieral...bola piersi przy dotyku i duzo sluzu...obecnie jestem w 29 dc...testowac czy czekac?jet szansa na ciaze? ktora tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaa
dianakarina a ja mam pietra:P ze bedzie negatyw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaa
hmmm...wiec moze sie wstrzymac i poczekac jeszcze...choc bole na @ sie zmniejszyly troszke...tylko kluje mnie od czasu do czasu jajnik...no i to zmeczenie..ehhh...gratuluje tym ktore zaciazyly:)a sluchajcie kobitki? jak robie siku( co czesto bo w nocy az 4 razy wstaje) to pod koniec z pochwy leca takie mleczne krople ....co to jest?raczej infekcji nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikaa 4 razy w nocy wstajesz.. mysle ze to mocny objaw na tak :) ja nigdy nie wstaje w nocy chyba ze pilam zaraz przed spaniem... i to zmeczenie :) oj jestem dobrej mysli co do zafasolkowania Hanka mialas jakies inne wczesne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaa
dianakarina a w dzien to latam jak oszalala:) na infekcje to nie wyglada bo nie piecze i nie boli...hmmm..moze jednak dzidzius:)dziewczynki a przed okresem powinno byc tam sucho? czy jak? u mnie jak na saharze goraco..ale mokro:) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys jak mialam zapalenie pecherza to lekarz mi mowil ze tak sie wlasnie biega siku na poczatku ciazy wiec cos sie kroi kikaaa :) ja jestem przed okresem i sluz mam taki bialy serowaty.. nieplodny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
a \\\dziewczynki, a mi bardzo mocno leci przezroczysty śluz,i ciagle czuje sie senna.. ;/ grr.. juz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaa
no dianakarina a ja mam taki bezbarwny śluz...szklisty aha patrze teraz i jest mala totalnie malutka plameczka jasnej krwi...:/na wkladce..hmmm...juz teraz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaa
raczej na okres nie wyglada..bo ma rozmiar igly od szpilki..taka rozowa..ehhh nie wiem co myslec...we wrzesniu mam gin....a jutro zatestuje bo oszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaa
dianakarina dzieki:)dam znac napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawie nie mialam objawów piersi mnie bolały tak jak przed @, tylko pojawilo mi sie wiecej żyłek i mam jedo tej pory mocno widoczne, a no i przez 3 dni bolała mnie głowa i to juz od samego rana jak sie tylko obudziłam, MOOOOOCNO TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)) mogę do was dołączyć??? Mam 2 letnią córeczkę Hanię a teraz staramy się o drugie dziecko. Za pierwszym razem staraliśmy się 3 cykle i udało się a teraz dopiero 1 cykl starań, @ powinnam dostać 1.09 i mam nadzieję że jej nie dostanę. Bardzo bym chciała żeby się udało ale to wszystko nie zależy tylko od nas samych Zastanawiam się czy miałam wczoraj owulację czy coś się zaczyna dziać?? Jakoś nigdy nie zwróciłam szczególnej uwagi na objawy mogące świadczyć o owulacji. Ale wczoraj czułam wyraźnie kłucie jajników, ból piersi i do tego tak jakbym miała dostać @ dziś to samo czuję jakby miała za chwilę okres dostać. Moje cykle od stycznia w większości były 28 dniowe, zdarzył sie jeden trwający 25 dni i teraz ten ostatni był 31 dniowy. Ostatnią @ miałam 1.08, z mężem zabraliśmy się za powiększanie rodzinki w sumie spontanicznie ale świadomie (13,14,15 i 17.08) oczywiście bawimy się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna20
a mi co dziewczynki poradzicie? , bo juz sama nie wiem co o tym myślec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sennosc to jeden z objawow ciazy a co do sluzu to ja nie wiem. waszym zdaniem u mnie byla owulacja wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×