Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Aisha niech bedzie blogoslawiony internet :) Dosiach sorrki mialam na mysli w ktorym dniu cyklu test robilas ? Piekne chwile taka wiadomosc napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Mój cykl trwa 28 dni jak w zegarku,wczoraj powinnam dostać okres a test zrobiłam dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
czyli drugi dzień nowego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
Aisha niestety luteina może powodować mdłości. Nie wiem czy dopochwowa też ale podejrzewam że tak,pewnie progesteron tak działa. Ja obecnie biorę już 7 opakowanie luteiny pod rząd! ale tak gdzieś w połowie drugiego już nie mogłam, na sam widok opakowania jest mi niedobrze:D tylko że brałam podjęzykowo a teraz też dopochwowo. Ale jak zaczynałam brać na wywołanie okresu to pamiętam że miałam taki jeden dzień że miałam straszne zawroty głowy, normalnie nogi mi się plątały. Więc może tak to już jest z luteiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha_23
banany, dzieki za odpowiedz:) tak,juz wiem jak to jest....smiesznie jest bo mam wszystkie objawy ciazy ;P fajnie chociaz je miec tak na prawde;P, no wlasnie progesteron tak dziala, mam nadzieje ze jednak nie bedzie mi bardzo w pracy przeszkadzal....na szczescie mam go brac tylko 10 dni, potem w nastepnym cylku chyba powtorze. ale ta szyjka macicy kurcze.....nigdy nie byla az taka...tak bardzo nisko, twarda jak nie wiem, w srodku malo miejsca...co to hormony moga z czlowiekiem zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny ! Jeśli pierwszy test mi wyszedł negatywnie tydzien temu a teraz pozytywnie i te objawy : nabrzmiałe piersi ,brak okresu ,bóle jajników jak na @, senność. to napewno ciąża?? Jutro mam wizyte u ginekologa ale juz sie niecierpliwię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Tydzien temu moze nie mialas wystarczającej ilosci hormonu, ktory daje 2kreski, pewnie sie pospieszylas z testem. Ale jak teraz masz to na 99 % jest dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Ja też mam jutro wizytę u ginekologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z testem nie wiem czy sie pospieszyłam ,ale zrobiłam go tydzien po terminie spodziewanego @. i nie wykazało a po 2 tygodniach wykazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Monka testy mylą się czasem na brak ciąży ale jeśli są dwie kreski to jest bardzo małe prawdopodobieństwo żeby się mylił tymbardziej że tak długo spóźnia Ci się@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Będziesz pytana kiedy miałaś ostatni @ i ile trwa twój cykl,czy wcześniej poroniłaś itd itp.No i pewnie będziesz miała usg dopochwowe(nieprzyjemne ale nie boli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tyle tak. bo wczesniej dziewczyny pisały tu że jakieś książeczki i paczki dostały itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Jeśli ciąża trwa dopiero kilka tygodni to jeszcze za wcześnie na to.Myślę że jeszcze lekarz nie założy karty ciąży.Idziesz prywatnie czy na kasę chorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Nie wiem bo ja chodzę prywatnie cały czas do tej samej lekarki,ale chyba raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Ok Ty też:)Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
dziewczyny jeśli ostatni @ miałam 23 sierpnia a mój cykl trwa 28 dni to na usg dopochwowym będzie już coś widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli ja miałam ostatni @ 5 sierpnia cykl trwa 29 dni to bedzie coś widać na tym badaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Monka u Ciebie napewno ja kiedy byłam w poprzedniej ciąży to miałam robione usg w 4 tygodniu i było już widać pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Monka a jak Twój facet zareagował na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się cieszę że będzie widać ;) a mój facet jest w szoku ale cieszy się po cichu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane powodzenia jutro u ginekologa Aisha wierze ze lekarze wiedza co robia i wam pomoga :) Asiula fajnie Ci ze wracasz do PL. Ja jak na razie zakorzenilam sie w UK. Glownie przez mojego narzeczonego z ktorym jestem 5 lat a on jest Anglikiem wiec wrocic do Polski byloby ciezko ale kto wie. Moze w totolotka wygram :) u mnie bez newsow. Nie zmierzylam rano temperatury wiec nie wiem czy spadla czy nie. Zawsze dzien przed @ mi spada na 36.6 ale nie zdazylam zmierzyc. Jeszcze 2 dni i weekend. Ciezko w pracy :(( Ale umowilam sie wreszcie do fryzjera i zrobie sobie w piatek przedluzanie rzes pojde kilka razy na solarium i zaczne czlowieka przypominac to mi sie polepszy bo nadal samopoczucie nie za dobre mam :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
Diana dzięki:)A myślisz że dostaniesz@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiach
No wiesz nie każda kobieta ma objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Diana a który to twój dzień cyklu? czasami brak objawów na @ to objaw wczesnej ciąży wiec trzymam kciuki... u mnie starania od początku i nowe nadzieje.... ale jeśli w tym miesiącu nie wyjdzie to na następny cykl ide na obserwacje owulacji!!! niech mnie lekarz co dwa dni ogląda i mówi kiedy dokładnie mamy sie przytulać :) zobaczymy moze da rade w ten sposób... :) Aisha a moze spytaj lekarza o DUPHASTON to tez jest progeseron tak jak luteina i moze nie wywoła u ciebie takich dolegliwości bo ja biore i nie mam żadnych (to są zwykłe małe tableteczki do polykania). Ale o ile wiem sa troche droższe ok 50 zł za 20 tabletek ale nie wiem na 100% bo kupuje je tu w Irlandii. Miłego wieczoru dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×