Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość martina1983
AISHA tak sie ciesze:) i moje koleżanki się cieszą:), dbaj o siebie i swoje dzidzie:) ps. właśnie napisz ja mąż WIELKI BUZIAK Diankarina1983 ,jak ta twoja staranka? trafiłaś z owujlką, testach owulacyjnych, bo dla mnie to te testy to jaks siema, wyszło ze 3 dni mam owulke, hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina testy masakra nie bede juz ich nigdy ich uzywala. Wyszlo mi jeden dzien ze mam owulke ale nawet nie wiem czy napewno wprawdzie kreska byla najciemniejsza ze wszystkich ale kto to wie. Nastepnego dnia prawie jej nie bylo widac. U mnie cos dziwnego z tempka. Byl skok jeden dzien a nastepnego dnia spadek z 36.4 na 36 - tempka najnizsza z calego cyklu. Moze to spadek implantacyjny? Nie znam sie za bardzo ale moze akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz wniebowziety, szwagrowi od razu piwo postawil ;) No przyszedl z tej pracy a ja go przytulilam i zaczelam plakac i potem na niego spojrzalam placzaca z usmiechem na twarzy wiec zglupial :) ale cieszy sie bardzo, srednio to do nas jeszcze dociera ale mysle ze jak brzusio zacznie rosnac to bedzie swietnie! :) mona wszystkie objawy sa typowo ciazowe, ale wiesz nie daj sie zwiezc- wyobraznia czesto plata figle niestety.... zycz ejednak by tego felernego 19 @ nie przyszla!!!!! i czekam na wiesci :):):) kakulka dzieki:) dodatnik no to pieknie Cie dzidzia meczy, ladnie sie zaczyna ;) Dianka- zartujesz?! Nigdy!!!! ;) martina dzieki, buziaki rowniez dla Ciebie i kolezanek!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
Dodatnik... Na kiedy masz termin? I jaka płęć dzidzi? Dużo się rusza? Ja własnie na słodkie mam ochote a śledzie itp odpadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) termin mam na 3 maja a co do plci to nie wiem moze mi sie uda poswietach dowiedziec jezeli pozwoli na to dzidzia w sumie zeby zdrowe sie urodzilo a w glebi duszy to bym chciala chlopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję bardzo za pomoc i wsparcie :) Jak tylko będę miała wieści o mojej sytuacji dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina_29
Aisha_23 szczere gratulacje! To wspaniała wiadomość. Dzieki takim osobom jak ty warto dążyć do celu i nie poddawac sie. Dziewczyny bedziemy wszystkie brzuchate.Zobaczycie tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha kochana gratki!! mam te same wieści co Ty :) w 12 dpt beta 104 :):):):) kocham ten invimed....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
opiłby to...ale w naszym stanie nie wypada:) gratulacje!!! hmm chyba pierwsza zostanę mamą z naszego grona, termin na 12 kwietnia:) Chciałabym wspomnieć coś o ruchach dziecka... gdzieniegdzie jest napisane, że powinno się czuć 10 ruchów na godzinę!! o zgrozo!! w moim przekonaniu to za dużo... Innym razem wyczytałam, ze 10 na dzień jest ok. Tak czy siak staram się nie panikować jak nic nie czuję przez cały dzień, dopiero np wieczorem parę ruchów, bo kolejnego dnia jest więcej np 4-6 razy dziennie spora ilość. Tak wiem, że każda kobieta jest inna, że dziecko ma też pory snu itp ale jednak wkrada się niepokój jak maluszek coś za spokojnie siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa23
Dziewczyny pomocy ! jestem w 34 dc i nie mam okresu cykle mam regularne (30-31 dni) zrobilam test i wyszedł negatywny , ale cos mnie podkusilo i zrobilam bete i mam 16.1 MUl/ml... seks bez zabezpieczenia uprawialam z partnerem 29 listopada nie skonczyl we mnie. Beta jest podwyzszona tylko w ciazy ? prosze od odp. bo zaraz oszaleje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa23
żadnych leków nie biore. Ale chyba niski ten wynik. juz sama nie wiem co myslec, jutro rano pojade powtorzyc badania... bo moze sie pomylili w laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa23
dzisiaj zrobilam, jakos ciezko mi uwierzyc w ciaze bardziej obstawiam blad laboratorium albo problemy hormonalne. zobaczymy o 16 mam odbior wynikow a 16.30 wizyta u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa23
dzis juz 4.5 i okres... czylu 'poroniłam' i w sumie to boje sie bardziej tego poronienia niz ciazy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja wczoraj też dostałam okres o 4 dni za wcześnie. Trochę dziwnie, bo inaczej trochę niż zawsze. Brak takiego bólu, okres trochę ciemny ( brązowy ), ale straciłam nadzieję:( Trudno, będziemy próbować dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona a moze to tylko plamienie ? u mnie jakas masakra 24dc a temperatura niska. Ale zmienilam klimat i kraj na swieta wiec moze to ma jakis wplyw. Po prostu boje sie ze to cykl bezowulacyjny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka podroze maja duzy wplyw, niestety ale moze jeszcze nic straconego. Tempka moze jeszcze wzrosnac tak mysle. Glowa do gory!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nie do konca ok, wyniki bhcg troche za niskie.....moze przeklamanie z laboratorium- oby... bo robilam zamiast w jednym dwa badania to w dwoch roznych. okaze sie jutro-mam powtorne badania, progesteron ok 221,40 wiec pani doktor byla zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha 3mam kciuki ale napsiz prosze ile miałas że stwierdzili że za wolno przyrasta? ja dziś odbieram swój drugi i ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w 9 dpt 12,18 a w 12 dpt 104 teraz dziś jest 16 dpt i czekam na wynik za 15 minut jadę odebrać...lekarz powiedział ze tak 500-700 powinno być na jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha nie martw się, ilu dniowe miałaś zarodki? wiesz ze czasem moze spaść jesli np na pierwszej becie były uwzględnione 2 zarodki (czego nie wiesz nei można sprawdzć) a potem jednak jeden został wydalony to druga beta mogła być już dla jednej kruszynki i wtedy by się zgadzało... musisz pochodzić co 2-3 parę razy by zobaczyć będzie dobrze...wierzę że to dobra pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ze 114 wzrosla do 184 wiec jest 62% przyrostu. Niby ok, ale Pani doktor kazala powtorzyc wpon bete i progesteron jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×