Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

aisha gratuluje i trzymam kciuki zeby bylo ok. u mnie nadal brak @. testy zakupione ale jeszcze czekam ze zrobieniem. 3dzien spoznienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłam z pracy i tak myslę o tym, czemu niektórzy mają dzieci choć nie chcą a inni chcą a nie mogą, zreszta jestem do niczego łapie doła ostatnio cały czas, może nie każdy musi mieć dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane uczucie nieziemskie jak widac na usg jak wpadaja do macicy takie amle kropeczki ;) W nocy niemoglam spac w ogole, a jak juz zasnelam to same zle rzeczy mi sie snily i bolal mnie brzuch jak na @...Nom 13 sie okaze czy malenstwa chca ze mna zostac. Umieram z niepewnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka nie dołuj sie ... ja jestem w takiej samej sytuacji. Dzis dostałam @ spóznila sie 2 dni i myslalam ze sie udało a dzis rano takie rozczarowanie ze az sie popłakałam. Mąż tez zawiedziony :(. Ale nic głowa do gory i trzeba dalej probowac. Od dzis znów olej z wiesiołka do owulki no i przez cały czas magnez z b6 i kwas foliowy. Własnie dziewczyny moze wy znacie jeszcze jakies srodki ktore pomagaja w zajsciu ale wypróbowane sposoby?? pomóżcie nam staraczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, mam pytanie mialam owulacje tydzien temu. od tamtej pory bola mnie jajniki, raz mocniej,raz slabiej. Jak myslicie moge być w ciązy czy to tylko moja wyobraznia dziala?? z góry dziekuje za odpowiedz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, mam pytanie mialam owulacje tydzien temu. od tamtej pory bola mnie jajniki, raz mocniej,raz slabiej. Jak myslicie moge być w ciązy czy to tylko moja wyobraznia dziala?? z góry dziekuje za odpowiedz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana1*
Cześć. Jestem tu nowa chciałabym się co nie co dowiedzieć. Mam nadzieje, że choc troche mi pomożecie dziewczyny. No wiec tak: Z chłopakiem kocham sie regularnie bez zabezpieczenia(sex przerywany). Okres spoźnia mi sie juz 2 tygodnie i bolą mnie jajniki i czuje takie jakby skurcze, tak wiem, powinnam iść do lekarza ale nie chce sie rozczarować. Jak myślicie mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana1*
Prosze o odpowiedź. ;) Z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczarowana a test robilas? kiedy termin @? wiem ze rozczarowanie boli ale zawsze lepiej wiedziec szybciej, nawet jesli to zle wiadomosci. mam nadzieje ze u ciebie to ciaza:) pauluska moga to byc objway ale nie musza, zrob test w dniu spodziewanej @, bedziesz miec pewnosc, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana1*
powinnam miec 21.11. ale z tego względu ze zawsze mi sie spoznia okolo tydz. tylko ze zawsze bolaly mnie tydzien przed @ piersi a teraz nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana1*
A co do testu to nie robiłam ;/ tak jak wspomniałam wczesniej, nie chce sie rozczarowac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabkaaa
Robcie testy i nie zadręczajcie się gdybaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki wczoraj mialam wizyte na 18 ciaza potwierdzona kolejna wizyta 14grudnia jak to dr.stwierdzil ze zobaczymy czy jest maly pulsujacy czlowieczek:) rozbawil mnie:) ale pozatym czuje sie bardzo kiepsko szczegolnie w pracy ale wytrzymam nie ma wyboru bo jesli znowu bedzie cos nie tak to juz nie bede miala powrotu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana1*
Łatwo Ci powiedzieć Sabkaaa. A tobie taka tam aga gartuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczarowana ale innego wyjscia nie ma. ja juz swoje przeszlam i wiem doswiadczenia ze lepiej widziec od razu, nawet jesli bedzie porazka...szybciej sie czlowiek podniesie i zacznie dalsza walke. glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana1*
Ale problem też w tym, że mój chlopak nie chce miec dziecka to kolejny powod dla ktorego nie chce tego wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana1*
A z tego co wcześniej przeszłam to może byc tylko chec dziecka i aby mi sie wydaje ze wyczuwam jakies objawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana1*
Już nie wiem co robić.. w ogole doradz mi co mam zrobic ze swoim chopakiem. jak moge namowic go na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakulka21
taka tam aga możemy sobie nawzajem pogratulować bo ja również zaczynam 6-ty tydzień :) rozczarowana 1 zrób test naprawdę lepiej wiedzieć od razu,powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana1*
Gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Cześć Kochane. Róbcie testy. niepewnosc jest straszna! wiem cos o tym. co do chłopaka to zrob test, nastepnie powiedz jaki jest wynik chłopakowi. ile macie lat jezel mozna wiedziec? Czasami trzeba dac troche czasu mezczyzna, oni maja inna skale emocji, i wiele spraw przeżywaja na swoj sposob. zrob test i daj znac. Aisha trzymam mocno kciuki:) cieszę się, że jest ok. pozdrawiam i powodzenia wszystkim przyszłym mamusią i staraczką:) pozytywne myślenie:) jest najwazniejsze, Pamietajcie Starajace sie Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakulka21:) a jak u ciebie wychodzi termin bo mi na sam poczatek sierpnia:) ale ja na razie nie nastawiam sie mocnoo bo jestem po stracie w lipcu tego roku wiec sama rozumiesz ale jak ma byc dobrze to bedzie:) czuje sie fatalnie mam takie fale mdlosci ale wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakulka21
taka tam aga u mnie termin jest prawdopodobnie na 27 lipiec ale to ja tak sama sobie wyliczyłam z @,narazie byłam tylko na usg,a taką pierwszą wizytę mam na 19 ,więc się okaże i nie martw się wszystko będzie dobrze,musi być:), ,grunt to pozytywne nastawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana rob test, a chlopakiem sie nie przejmuj. Chcesz tego dziecka? Jesli tak to wynik pozytywny tylko moze cieszyc. Jesli facetowi sie to nie spodoba-trudno, do niczego go nie zmusisz. Jesli jest dojrzaly, pokocha je od pierwszej chiwli. Wiedzial chyba do czego sluzy penis????? Zrob test kochana, wszystko sie rozjasni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana1*
Ja mam 20, chłopak 21 lat. ja bardzo chce mieć malenstwo on nie. Mowi ze ma czas na takie rzeczy. niby ma racje, ale my kobiety. same wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Hej dziewczyny ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć tak : będąc w ciąży po 6 latach starań miałam : @ plamienie 3di parzenie skóry nóg wieczorne bóle żołądka ból piersi szczególnie sutków po 3 tyg kolejny @ się nie pojawił po 5 dniach zrobiłam test wyszedł pozytywie byłam w szoku wtedy tez tempka mi skakała od 36,8 do 37,4 w 6tc czułam się grypowo ból głowy gardła i zaczęło mi wszystko śmierdzieć doszły wymioty o 5.30 rano jak w zegarku każdego dnia przez 3m-c , teraz mam 13m-c synusia . i dokładnie takie same objawy jak z synkiem kiedy byłam w ciąży @ spóźnia mi się 4dzień i jutro rano testuje czy to możliwe żeby tym razem się udało za 1 razem ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Widze że u was a zwłaszcza u ciebie Aisha duże zmiany gratuluje kochana i trzymam kciuki zeby sie wszystko udało. Wróciłam z urlopu i powiem wam ze bardzo dobrze mi to zrobiło. Przemyslalam wszystko i stwierdziłam ze nie ma sie co załamywac po prostu próbujemy dalej :) koniec z mierzeniem temperatury przejmowaniem sie i odliczaniem dni. tylko spontan a co ma byc to bedzie. Wczoraj dostałam @ wiec nastepna szansa juz nie długo. oczywiscie kwas foliowy i olej z wiesiolka nadal stosuje. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staraczki i przyszle mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus pewnie ze moze sie udac za pierwszym,kazda ciaza jest inna:) Zycze powodzenia! pelna nadziei przerazona jestem, wyczekuje, nie wiem jak mam sie zachowywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×