Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Zrobiłam test sikany ;) Są wie kreseczki, ale ta ciążowa słabsza od kontrolnej, tak zrobiłam, żeby pamiątka była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik23
hejka. kobietki. moje cykle to max 30 dni. dzis jest 35 dc a @ nadal brak. kochalismy sie bez zabezpieczenia... co mam robic? czy moge juz wykonac test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to nie na temat ale sama już nie wiem, otóż biorę tabsy anty i w tamten piątek brałam ostatnią okres powinnam dostać jakoś wtorek-środa a go nie ma i nie wiem czym mam zaczynać kolejne opakowanie? miałam w takie bóle w podbrzuszu jak zawsze przed okresem a tu nic... kiedy powinnam zrobić test? dodam jeszcze że niedawno zmieniłam tabsy i strasznie mnie ostatnio piersi bolały. Pewnie to mało prawdopodobne że ciąża ale jakby była to bym się nie pogniewała :D Jak myślicie co o może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona najlepiej zrobic test i to ten z krwi, kosztuje 20-30 zl zalezy gdzie. Wynik prawie zawsze tego samego dnia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Hej Kochane! Co słychać? Jak się czujecie? U mnie różnie... 14 tydzień, 2 kg do przodu... doszedł mi ból prawej nogi... najpierw bolał kręgosłup a teraz ta noga:( Mam tylko nadzieje, że ból nie bedzie się nasilał. No i znowu jakieś kolejne zapalenie i kolejne globulki vitagin C, eehh... Czy te zapalenia się nie skończą?... Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina hej:) u mnie tak srednio, betka troche slabo przyrasta, mam nadzieje ze dzisiejsze bad beda juz ok. W czwartek planujemy usg, tam chyba wszystko sie wyjasni co i jak. No zapalenia sa chyba normalne prawda????? 2kg- phi! to i tak malo ;) A powiedz mi ten bol nogi to taki nerwoból? taki klujacy? Bo jesli tak to lapie Cie rwa kulszowa a to od kregoslupa. Ja to mam, chodze co jakis czas na rehabilitacje. Powinnas skonsultowac z lekarzem, bo bol moze byc bardzo dokuczliwy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Aisha musi być dobrze. Oby do czwartku, napewno bedzisz spokojniejsza jak zobaczysz maleństwo:) Tak szczerze mówiąc to obawiam się, że to rwa, bo mam dyskopatie kregosłupa, tylko ostatni raz problem z kręgosłupem miałam przed pierwszą ciążą. A teraz noga mi drętwieje nawet jak leże. ból przychodzi tak niespodziewanie, że czasami sprowadza mnie do parteru... Aisha bądź dobrej myśli Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam ogromne watpliwosci i strasznie sie nakrecam ze moge byc w ciazy o czym bardzo marze. od 5 dni spoznia mi sie okres co raczej nigdy mi sie nie zdarzylo jak juz raczej byl wczesniej niz pozniej. Tak jak zawsze tydz przed okresem bolaly mnie piersi a teraz wogole,zaczely strasznie bolec wczoraj czyli 4 dni po terminie miesiaczki. boli mnie również w podbrzuszu. test robiłam i wyszedł niestety negatywny. jak myslicie m,oze to byc ciaza?? pozdraiwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Julka trudno powiedzieć. poczekaj jeszcze 2 dni i zrób kolejny test albo zbadaj krew bedziesz miała pewnosc. Daj znać oczywiście jaki wynik. trzymam kciuki za pozytywny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha test robiłam wyszedł negatywny, ja pracuje za granicą i nie wiem gdzie takie testy się robi :( nie chce zawiadamiać koordynatora bo zaraz wszyscy będą głupio gadać. Poszukam może coś znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina bardzo dziekuje...jak to mowia nadzieja umiera ostatnia. mam ogromna nadzieje ze moja nie umrze tylko spelni sie,bylby to fantastyczny prezent dla mnie,męża i córeczki:) dodam jeszcze że nakręcam sie tym bardziej gdyż podczas mojej pierwszej ciązy test również jej na początku nie wykrył dopiero w 4 tyg ciąży więc mam nadzieje.....:) a brzuch boli od wczoraj jak bym juz miala okres ale jego na szczescie narazie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Julka testuj i daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety moja nadzieja po mału zanika.........coś zaczyna się dziać ale w strone miesiaczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha caly czas trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze a u mnie chyba bezowulacyjny. Temperatura bardzo nisko. Byl szczyt i zaraz spadek. Niby test owulacyjny myslalam ze byl w jeden dzien pozytywny serduszkowalismy ale bezowulacyjny raczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dianka, no a robilas sobie jakies badnaia? np kontrole cyklu? latwiej tak zajsc, usg robia i mowia kiedy sie prztulac. julka przykro mi, moze nastepnym razem Ja czekam na jutro, mam nadzieje ze dzidzie bedzie juz widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
Hejka, ja dziś byłam u GP na kontrolnej wizycie. Zmierzyli ciśnienie, próbka moczu, posłuchałam serduszka dzidzi:) i zrobili mi zastrzyk przeciwko wirusom, grypom itp. Niby każdej tu robią ok tego tygodnia (ja 24tydz). W sumie to przeciwna jestem tym zastrzykom.... pierwsze wstrzykują świństwo, a później łaź tam, żeby cie wyleczyli... Aisha jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaaa
o Aisha napisałysmy w tym samym czasie:) odezwij się jutro po badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Asha trzymam kciuki na pewno będzie ok.Ja zrobiłam test 15 i dwie krechy się pojawiły.W moim przypadku to połowa sukcesu teraz muszę utrzymać ciążę.To dopiero 4tydz.dostałam leki:luteine,acesan biorę magnez i kwas foliowy do tego zapisał mi zastrzyki w brzuch clexane.Mam objawy jak na razie i czekam 5mam usg to już chyba się wyjaśni czy moja fasola rośnie tym razem.Boli mnie brzuch na dole jak na @Asha też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odebrałam właśnie wyniki bety hcg z krwi,bo lekarz kazał zrobić jednorazowo by potwierdzić ciążę a więc wyniki wskazują na 2-3tydzień 4648,6 mlU/ml martwię się bo z daty ostatniej @ powinien być 5tydzień usg jak miałam robione to też mi mówiła że to 3tydzi a więc teraz już powinien być 4tydzień z usg.Dziewczyny jeśli któraś zna się na tym to bardzo prosiła bym o odp.o co w tym chodzi w ogóle.Z góry dziękuję:)bo martwię się że ciąża znowu rozwija się nieprawidłowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarina87
Kinia pamiętasz, że są 2 tyg różnicy między datą faktyczna a data liczoną od @. z resztą przy tak wczesnej ciąży mogą byc różnice w tyg. ja jestem w 15 tc dzidzia jest na 16 tc rozwinięta a moja lekarka twierdzi, że jestem w 14 tc. nie martw się na zapas:) głowa do góry! Aisha trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×