Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Dianka szczesciaro;) Ja- zakaz pracy.... No mamie niespodzianka udana, dostala usg w ramce;) Narazie jednak niesmialo sie cieszymy, czekamy na serduszko:) To prawda test najlepiej w dniu @, ale niby wykrywaja juz 6 dni od zaplodnienia, w co raczej nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciamiecia
Dzięki dziewczyny, zatem muszę poczekać jeszcze parę dni, ale mam jeszcze jedni pytanie do was... jeśli boli brzuch tak owulacujnie i idę zrobić test owulacyjny i kreska wychodzi aż bordowa to przy tak krótkich cyklach jak moje 26 za ile może wystąpić owulacja ? Wiem że od 24-48 h ale czy cykl ma wpływ na długość czasu owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciamiecia nie mam niestety pojecia- nigdy nie robilam testow owulacyjnych....moze ktoras z dziewczyn sie niebawem odezwie. A jak sprawy u Ciebie dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha kochana wiem o czym mówisz ja clexan też miałam i stale był z nimi jakiś problem ale zawsze udawało mi się kupować ze zniżką na szczęście,zostało mi parę tylko sztuk około 10 gdybym miała więcej to byśmy się zgadały to bym ci przesłała ale te parę sztuk to się nawet nie opłaca!Alunia w sobotę miała chrzest a wczoraj wróciliśmy do Wawy 4godziny drogi jakoś przetrwała i od dziś już same musimy sobie radzić,dobrze że Alunia jest w miarę grzeczna.Dianakarina ty już chyba lada dzień będziesz miła swojego dzidziusia?Powodzenia,Aisha a ty bądź dobrej myśli na pewno się uda:)Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam temperaturę trochę w cały świat @ mam mieć w piątek i zawsze mam regularnie... miałam 36,6 potem 36,7 dziś 36,8 do okresu 2 dni na razie nie spada tak bym chciała ! Ale boję się ze znów nici... ;( piersi bolą sutki są napeczniale wypukle, ale nie mam apetytu, nie odrzuca mnie od kawy, i mam wyjątkowo dobre samopoczucie jak na @ więc nie wiem... czekam czekam... a jak d**pa będzie to się zapłaczę ;( kochane kiedy mogę zrobić pre test ja mam cykle 26 dni i w piątek @ ? Polecacie w ogóle pre test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canila
Witajcie dziewczyny, na poczatke gratuluje wszystkim ktorym si eudalo i nosza juz didziulke pod sercem:)!!! Ja wlasnie wyczekuje czy sie @ pojawi czy tez nie. Chcialam sie Was poradzic badz tez popytac, czy moze ktos z Was tez tak mial. Ja od 11dc mialam okropne bole podbrzusza jakby na@ ale troszeczke inne. Wiec zaraz pomyslalam, ze to pewnie bole juz wczesno owulacyjne bo cykle moe tak trwaja od 30 do 34 dni. Podejrzewam iz owulacje mialam w 14dc bo wszystko na to wskazywalo(sluz tylko w tym dniu byl tak przejrzysty i az tak rozciagliwy nawet troszenke krwi sie pojawilo), i tak wlasnie od tego 11dc mam caly czas bole podbrzusza teraz od 2 dni troszke sa mniej dokuczliwe ale boli praktycznie caly czas to podbrzusze i juz sama niewiem czy ciaza jest mozliwa tempke mam caly czas 37,1 albo 37,0. To dopiero moj 23dc wiec jak cos o test najwczesniej moge za 7 dni zrobic...ale juz mam mentlik bo wiem ze to wczesnie, a boli takich nie mialam nigdy! Mial moze ktos tez tak...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha super prezent mamie sprawiłaś :) 3mam kciuki i czekam na relacje :) Mi się dziewczynki rozchorowały,Oliwka już wraca do normy ale Zuzia dostała dziś antybiotyk :/ Wczoraj skończyła 4 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Aishy
przeczytałam ze na podtrzymanie oprócz innych leków bierzesz też estrogen możesz mi powiedzieć jak lekarz jego branie uzasadnił ? jaki on ma wpływ? ja też dostałam od endokrynologa estrogeny(mimo wyniku z krwi w samym środku normy) i wiedział ze mam problemy z zajściem natomiast ginekolog powiedział ze to bzdura je brać wiec nie brałam tym bardziej ze na tle estrogenów mam migreny. Z góry dzieki za odp. a co do dolegliwości to jestem 5 dni po terminie test negatywny,ale nigdy mi cycki nie skakały z miseczki D na DD a teraz tak jest co nawet w dotyku partner zauwazył mam raz dziennie skurcze podbrzusza, rano na widok kromki z szynka i ogórkiem mało solnym mnie zemdliło ale nie wiem na ile to głowa a na ile ciąża. Stramy sie już rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Aisha super obrót spraw bardzo sie ciesze i teraz juz wierze ze wszystko sie ułoży.... ;) Dianka ciekawajestem co u ciebie??? pisz koniecznie jak juz bedziesz w omu z malenstwem... trzymam kciuki za poród :) a u nas wszystko dobrze Kubus ma juz 8tyg.. i jest coraz grzecznirjszy i spi w nocy lepiej takze wszystko pozytywnie.... od 2 tyg sie do nas usmiecha i powiem szczerze ze nie ma nic piekniejszego.... pozdrawiam wszystkie starajacesie , zaciążone i młode mamusie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha czekamy na wieści pisz koniecznie jak po usg.Dianakarina daj znać jak już będziesz miała swoje maleństwo:)Asiula ile już ma twój Kubuś?Moja Alunia ma już 7tygodni 15.10 idę z nią na szczepienia wtedy będę wiedzieć ile waży ale jest już duża:)Też zaczyna się uśmiechać i powoli gaworzy ale jak ma dobry humorek hihi.Ze spaniem też nie ma problemu wczoraj jak dostała jeść o 18 to dziś wstała o 5.30 tzn.obudziłam ją zastanawiam się czy jej nie budzić w nocy ale wszyscy w koło powtarzają mi że jak by była głodna to sama by się o to upomniała.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej asiula ja 8tygodni przeczytałam że 8kg.waży też się zdziwiłam że już taki duży hihihi przepraszam za błąd hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
kinia w 8 tyg waży ok 5,5 kg takze przybiera bardzo ładnie i dodam ze tylko na piersi jest ... a ty karmisz piersia Alę? Jeja super masz ze ci tak ładnie spi. nasz Kubus idzie spac po 20 budzi sie po ok 4-5 h na karmienie potem zasypia na ok 3h i budzi sie ok 6 rano zrobi poranna kupke i ok 8 idzie spac.. takze nie ma na razie mowy o spokojnej nocy..... bez karmienia.... ;) Aisha i Diana czekam na wieści..... PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmię butelką nie miałam pokarmu moja pewnie też przeszło 5kg waży bo ciężka się zrobiła:)No na szczęście ładnie śpi czasem się budzi w nocy ale to tylko raz oby tak dalej hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
Witajcie dziewuszki, ja właśnie od trzech dni mam też bóle podbrzusza, piersi ciągną od pachy i tak jakby piekły, sutki też ale lekko, bolą mnie mięśnie rąk, nie mam siły, wczoraj i przed wczoraj miałam mdłości, którym towarzyszyła zgaga ale tak sobie myśle, że za wcześnie na jakiekolwiek objawy bo @ dopiero za 6 dni a tak bardzo bym chciała :-( tempertaturka mierzona w pochwie 36,5 przy ciąży chyba powinna być wyższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
zapomniałam o jajnikach kluja na przemian raz lewy raz prawy, miałyście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula15
Malinka 5020 masz racje troche za wczesnie na objawy musisz uzbroic sie w cierpliwosc i zrobic test najlepiej w dniu miesiaczki albo po.... wtedy bedziesz pewniejsza. trzymam kciuki :0) kinia tak myslalam ze karmisz z butli bo dzieci karmione z cyca niestety nie przespia raczej calej nocy i domagaja sie jedzenia co 3-5h (mój mały co ok4h). wiec sa plusy i minusy karmienia piersia albo cyc albo spokojny sen hehe ja na szczescie mam pokarm bo uwielbiam jak Kubuś wtula się w moje ciałko a ja jestem szczesliwa ze moge mu dac to co tak bardzo lubi czyli jedzonko.... no ale tak czasem bywa że kobietom brakuje pokarmu.... i nie mają wyboru cyc czy butla... Dianka No co ty głowa do góry, pozytywne myślenie i do przodu... Zapewniam, że dasz rade i za kilka dni bedziesz mogła podzielić sie z nami dobra nowiną... przypomnij sobie jak sie starałaś o ciąże a wszystko sie ułoży... :) Proponuje relaks przy muzyce relaksacyjnej, jakis dobry masaż od ukochanego i dużooooo snu i pamietaj mysl pozytywnie i o swoim ukochanym maleństwie a nie o bólu porodowym bo ten szybko minie a ty bedziesz cieszyła sie synusiem przez długie lata.... :) trzymam kciuki pisz koniecznie i nie zapominaj o nas :) PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
asiula15 dziekuje Ci bardzo za odpowiedź, nie chce się nakręcać ale te piersi bardzo mnie zastanawiają, zaczekam i zrobie test za tydzień ale pewnie nic z tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabkaa
hejka, Dianka trzymaj się już tuz tuz:)) Mój Dawid na juz 5.5 miecha :)) Też jest na butli, ok 7.30 dostaje kaszke i śpi do 5, czasami nawet do 7 :)) Ostatnio miał dosyć ostry kaszel, byłam u pediatry, płuca na szczęście czyste, dała tylko syropek i juz o niebo lepiej:) Dalej wszystko ślini gryzie a ząbków nie widać:/ Zaczyna sam podnosić się do siadania, strach spuścić z oka, wszędzie trzeba pasami przypinać. Dziś leżac na macie z wiszącymi zabawkami itp złapał się stojącej zyrafki i ciągnął się do góry, prze komiczny jest:) Nie wiem jak z raczkowaniem u innych ale mój synek jeszcze nic a nic chociaż rączki ma bardzo silne, leżac na brzuszku obkręca się wokól wlasnej osi ale do przodu za nic:) Zaczęłam wprowadzać warzywka i owoce. Najbardziej lubi lizać ogórka i to konserowego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
powiedzcie mi prosze, jestem w 23 dc i dzisiaj na bieliźnie pojawiła się brązowa kropka i podczas podcierania na papierze miałam takie jakby niteczki krwi ale niewiele, kłują mnie jajniki, chyba się znowu nie udało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
zmierzyłam właśnie temp. pod pachą i mam 37,5 normalnie przy tej temperaturze zdychałabym w łóżku ale poza tym że jestem troszeczke słabsza to czuje się świetnie. sama nie wiem... musze zaczekać... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane, ale te Wasze maluszki szybko rosną:))) Dianka no co Ty? juz nie dlugo ze swoim maluchem bedziesz:))))) Glowa do gory, juz tylko troszke:))) Co do estrofemu, ktory biore to nie pamietam wskazania dokladnie, ale jestem po zabiegu in vitro, takze chyba jak sobie przypominam chodzilo o lepsza mozliwosc zagniezdzenia sie malucha. Ciezko mi powiedziec. Wlasnie w najblizszy wtorek biore juz go ostatni raz, bo juz bedzie 8 tydzien i podobno juz nie potrzebuje:) Ufam bardzo swojej dr, wiele z nami przeszla, jest dobrym fachowcem. Jesli mowi, ze mam brac- to biore i nie dyskutuje:) Serduszko widziane :)) Bije jak szalone:)) Teraz wizyta z usg 17.10, potem na nfz 22.10- bede prowadzic ciaze w 2 miejscach. Dzis mialam bad moczu, krwi, przeciwciala, toxo itp. Wyniki za kilka dni. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha wspaniałe wieści już teraz wiem że na sto procent Ci się uda:)Cieszę się bardzo:)Dianakarina nic się nie bój będzie ok.Pamiętaj że już nie długo zobaczysz swojego maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zameldowac ze u nas cisza nadal... nigdy nie mialam skurczy ani boli i nie wiem kiedy maly zechce opuscic brzuszek. Co tam u was kochane? Mamusie co juz urodzily jak wam waga spadala po porodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam osobny wątek, ale podczepię się także tu :) czy miałyście takie objawy wczesnej ciąży ( 2 tyg. po potencjalnym zapłodnieu) jak: - bóle w dole pleców, - metaliczny smak w ustach, - ból z boku piersi, przy lekkich dotknięciach, - bóle jajników, - takie dziwne uczucie ciężkości w podbrzuszu, - jakby powiększony brzucho, - jak do tej pory spałam na brzuchu, teraz po prostu nie moogę..... Dodam, że jestem 2 tyg przed @ więc to chyba jeszcze nie bóle @. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka5020
ja właśnie od wczoraj mam okropny ból brzucha taki na @ ale trzeci dzień mam lekkie (nawet bardzo lekkie) plamienia brązowe a @ dalej nie widac bo mam dostac za 4 albo 5 dni. Czuje się nawet dobrze, lekko bolą mnie piersi tak właśnie z boku i od 4 dni mam stan podgorączkowy, nie schodzi poniżej 37. Czekam cierpliwie na @ i mam nadzieje, że nie przyjdzie. Ogólnie czuje się jakoś dziwnie euforycznie i spokojnie zarazem a nerwusem jestem z natury. Od tygodnia mam mdłości i właśnie od wczoraj bolą mnie lędźwie. Jak nie ciąża to chyba pora wybrać się do lekarza żeby zbadał dlaczego tak jest. Jak za dwa tyg. masz okres to troche wcześnie na objawy wogóle ale wszystko może się zdarzyć:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pentium, troche wczesnie na objawy, ale kto wie:)) Wszystkie, co wymmienilas moga byc ciazowe:) Ja pierwsze objawy mialam jakies 3-4 tyg po zaplodnieniu, tylko u mnie to troche inaczej bylo. 3mam kciuki za ciebie i pozytywne testy i brak paskudnej @. Daj znac jak poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina ja też się bałam że nie rozpoznam skurczy porodowych ale bez obaw na pewno je rozpoznasz:)Ja przytyłam 20kg w ciąży po wyjściu ze szpitala 11kg mniej teraz 7 na plusie i chcę się ich pozbyć ale jakoś nie mogę mimo tego że ograniczam jedzenie do minimum.Aisha jak się cieszę że u ciebie dobrze z dzidzią jak jest serduszko to znak że już tylko lepiej będzie i będziesz miała już swoją dzidzie i będziesz się już niedługo martwiła o nią tak jak ja o swoją hihi..:)Ja to też od razu nie miałam objawów ciąży potem tak potem miałam wymioty najgorsze były i ból piersi w dole bóle jak na @..Pozdrowionka dziewczyny:)fajnie że jest z kimś popisać na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu :) tez mam taka nadzieje. zyje teraz od wizyty do wizyty i tak plyna dni:) To prawda, fajnie z kims popisac na forum. Dianka 3mam kciukasy mocno, mocno i czekam na wiesci. Dzis Twoj termin porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha, dzięki :) wszystko jest tak jakby objawem ciąży, tylko brak podwyższonej temp, bo jak poczytałam takowa powinna być. A ja mam osłabienie...... może mnie jakaś choroba łapie :( Poza tym jak czytam te wszystkie posty o staraniach to wątpię by udało się po pierwszych razach. Chociaż....kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×