Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość maiko89
no dobrze, czyli jak sie rozkreci to mam sobie zapisac 1 dzien cyklu od wczoraj bo troche tam cos lecialo czy np od dzisiaj jak sie bardziej rozkreci i wiem ze wczoraj np to byl rozkrecajacy sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
Część dziewczyny:) dalej boli mnie brzuch nie mogę jeść bo mnie mdli jutro idę do gina i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze że mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztaneczka
Mapeffka trzymamy kciuki :) Maiko 89: Myśle ze powinnaś (jesli to okres) zapisać sobie dzien wczorajszy jako pierwszy dzien cyklu, ponieważ jak mówisz miałaś juz jakies krwawienie i choć małe to to oznacza ze jednak coś się w Twoim organiźmie zaczęło dziać jak co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztaneczka prawidlowa tarczyca jest bardzo wazna dla utrzymania ciazy. Powinno byc z nia wszystko ok, wiec wiesz, nawet jesli ma jakis wplyw to mysle ze nie duzy, skoro lekarz mi go dala, a babka jest niesamowita. Z mezem nie mielismy praktycznie szans na wlasne dziecko,a jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztaneczka
Dzięki Aisha24 nom i gratulacje że dzidzius jest zdrowy i dobrze sie rozwija :) MOje Drogie dziewczyny, udało mi się dostać dziś do gina i.... POTWIERDZIŁO SIĘ :) :) :) Jestem w 3 tyg ciąży, termin na początek lipca :) Ale, ale od samego początku mam stresa hehe, ponieważ w 3 tygodniu dzieciaczki przeważnie mają ponoć po 4 mm lub 5 mm a mój ma już 7 mm :o Sama Pani Gin powiedziała ze podbrzusze czasem bardzo boli mnie dlatego iż właśnie junior się rozpycha w sensie - szybko sie rozwija i szuka sobie miejsca. Czy to normalne że on jest tak duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
kasztaneczka gratuluje fasolki:) dziewczyny ją już sama niewiem jak się liczy tygodnie ciąży od ostatniej miesiączki czy od owulacji? Jak to było u was? Ją już nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztaneczka
Mi dziś gina powiedziała że liczy się od pierwszego dnia osatniej miesiączki przed zajściem :) Mapeffka czekamy jutro na dobre info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
KASZTANECZKA GRATULACJE;) tez mialabym teraz 3 tydzien gdybym nie odstala okresu ;D i rodzilybysmy pewnie w tym samym terminie, no ale coz..trudno;) Zapisalam sobie okres od dzisiaj i juz tam..ten jeden dzien w ta czy w ta;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
A CIAZE liczy sie od pierwszego dnia misiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
dziewczyny jak macie telefon z androidem to sciagnijcie sobie aplikacje OvuView do obliczania dni plodnych , wykzuje tez owulacje. Mam tez u siebie aplikacje Asystent ciazowy;) tez bardzo fajna i dokladna. polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, od tygodnia boli, a raczej ciągnie mnie podbrzusze. Jem, jem i po zjedzeniu jest mi nie dobrze. Chce mi się gazowanego baaardzo Mam uczucie senności. Najlepsze jest to, że po zbadaniu swojej macicy palpacyjnie wyczuwam, że jest ona spulchniona, tak samo jak i część zewnętrzna(srom). @ miałam 27 września, a następna powinna być za 6 dni Myślicie, że sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztaneczka
Dzięki maiko89 :) A rozkręcił się bardziej ten Twój nieszczęsny okres? Grejfrutowa.pl ja pierwszy dzien ostatniej @ miałam taki sam jak Ty. Objawy - prawie ze identyczne no i jest fasolinka :) Poczekaj jeszcze z 3, 4 dni z testem. Wydaje mi sie ze 2 dni przed spodziewaną @ test juz wykryje hormon Hcg w moczu i wszystko bedzie wiadome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztaneczka normalnie kochana jesteś, chociaż Ty odpisałaś, a ja tutaj schodzę normalnie z niepewności. Zastanawiam się tylko czy to nie są objawy @. Chociaż nigdy nie byłam tak pulchna w środku. Od wczoraj troszkę pobolewają mnie piersi. Poczekam te 5 dni, nic się w końcu nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grejfrutowa, dokladnie tak kolo dnia @ zrob test:) a potem do gina! Zycze powodzenia i mam nadzieje ze sie udalo! Kasztaneczka- super!!!!! Nie martw sie, to dobrze z emaluch jest wiekszy- martwilabym sie jakby byl mniejszy;P Wszystko na pewno jest ok. Pozdrawiam Was wszystkie! U nas juz 10 tydzien- ciesze sie niezmiernie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztaneczka
Grejfrutowa.pl jasen - poczekaj ale jeśli gdzieś tam czujesz ze to ciąża albo i nie czujesz to się oszcędzaj. Nie podnoś, odpoczywaj w miare mozliwości bo ten wlasnie czas jest najważniejszy !!! Mi wczoraj gina powiedziała też ze mam sie oszczedzać i nie sprzątać nawet bo organizm pobiera bardzo dużooo energii teraz na maluszka rozwijającego się i nie potrzebne nam inne wysiłki i stresy :) Mapeffka jakieś nowe, dobre info w sprawie fasolki? Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziękuję Wam za słowa otuchy i pomocy. Zaczynam wariować, bo jestem po poronieniu i nie chcę żeby sytuacja się powtórzyła :( Założyłam swój wątek, ale tam ehh szkoda gadać :( Wyszło, że jestem nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztaneczka czy dobrze zrozumiałam, że masz tarczycę? Mam do Ciebie kilka pytań, niestety u mnie miesiąc temu też ją wykryli. Jutro idę po wyniki z krwi czy wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztaneczka
Grejfrutowa.pl nie przejmuj się. Każda przyszła mama lub starająca sie jest troche przewrażliwiona wiec luzik :) Tak niestety mam tarczyczę. Niedoczynność. Nie doskwiera mi to aż tak i gdyby nie to ze codziennie muszę brac tabletkę rano to bym zapomniała ze ją mam hehe Śmiało pytaj jak coś chesz wiedziec. Ja borykam sie z tyhm juz 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, tylko u mnie to jest tak, że ja teraz nawet nie brałam pod uwagę ciążę. W sensie takim, że wiedziałam, że może się nie udać, ale i tak się staraliśmy. Jak to się wszystko zaczęło stwierdziłam, że poczekam na @ i wtedy ew kupię test. Ale wszystko zaczęło się nawarstwiać i nasilać. U mnie wykryto miesiąc temu tarczycę- niedoczynność. Biorę Euthyrox n25 1,5 tabl dziennie. Jak to u Ciebie jest/było ze staraniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy co mam robicza 7 dni mam miec@ wczoraj mialam zgage w sobote mnie bardzo bolalo podbrzusze i jajnik troche wiecej chodze do toalety piersi mnie troche bola tyl ze to nie bol i sama niewiem troche mnie ciagna wokul piersi i jestem zmeczona dzis robilam w czoraj tes po poludniu i wyszlo ze nie jestem to co to moze byctak staramy sie o drugie teraz mnie bola troche plecy i podbrzusze co robic moze za wczesnie na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca mam to samo, jestem 5 dni przed @, boli i ciągnie mnie podbrzusze, troszkę piersi mi napuchły i bolą, do łazienki też latam, szyjkę mam pulchną. Nie masz co robić testu, bo jest za wcześnie. Zostaje Ci czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grejfrutowa.pl -tak wiem tylko zpytalam bo czytalam za kasztaneczka miala6dni do okresu i wyszly jej juz2 kreseczki slabe ale sa wiesz ja juz mam malego lobuza ma na imie oliwia ma 2 lata ale juz czas na drugie bylo przytulanko przez tydzien a nawet co dzien ale wiesz tez bym juz chciala wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztaneczka
No ja mam silniejsze n 50 i jedną dziennie. U nas ze staraniami było tak, że praktycznie za pierwszym razem, przy pierwszej próbie się udało :o :) nie sądziłam ze sie uda a jednak. Lekarka powiedziala ze nie euthyrox trzeba brac nadal. Że wrecz powinno sie brać. Wiec biore. Ale przy pierwszych badaniach krwi (na poczatku ciąży) wszystko się okaże czy brac caly czas tą samą dawkę czy zmniejszyć czy moze zwiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na ten dzień, w którym pokażą się 2 kreski. Jestem po poronieniu, od dawna chcę drugą dzidzię, ale nie wychodzi. Teraz czekam do niedzieli, zobaczymy co będzie. Już sobie zaplanowałam, że jeśli jestem w ciąży to nie ma bata nie idę do szkoły, nie będę się tam kisić tylko się cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
kasztaneczka za godzinę mam wizytę denerwuje się ale będzie dobrze:) jeszcze gdyby było mało dorwała mnie grypa od jutra idę na zwolnienie muszę trochę odpocząć. Po wizycie się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
kasztaneczka a jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia2812
Cześć dziewczyny-trafiłam na to forum bo mam pytanko-otóż czy to możliwe,że to wczesna ciążą,czy za wczesnie na prognozowanie-@ zaczął mi się 13 pazdziernika trwał 6 dni.20. 10 kochalismy się z mężem i od rana dzisiaj boli mnie lewy jajnik i dół kręgosłupa,czuje się ogólnie źle.Czy to możliwe, że to początek ciąży?dodam,ze starymy się o 2 dziecko.dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grejfrutowa. pl nikim sie nie przejmuj...ludzie sa rozni. Tu na forum nikt Cie nie obrazi. Ja tez jestem po poronieniu i wiem jak Ci zalezy, ja dodatkowo po zabiegu in vitro bo nie mozemy miec naturalnie dzieci. Kazda z nas ma rozne watpliwosci i pytania- to naturalne. Pisz co tylko chcesz, a my sprobujemy pomoc jak sie da. Termin bedziesz miec jeszcze na maja 2013? czy juz czerwiec???? Ja tez biore euthyrox, nie mam problemow z tarczyca, dopiero jak zaszlam w ciaze troche za wysoka sie zrobila. Tylko ja biore tylko pol tabletki dziennie. oczekujaca-szczesliwa- no niestety musisz poczekac do @ i wtedy zrobic test. No i, co staraj sie oszczedzac dopoki nie bedzie wiadomo. Lepiej dmuchac na zimne. Co do II kresek na tescie, to zalezy jak u kogo. U mnie byly slabiutkie kreseczki. mapeffka jak tam wizyta? misia2812- ilu dniowe masz cykle? Wydaje mi sie ze chyba nie mogliscie trafic na owulacje, zazwyczaj jest ona w polowie cyklu (okolo), a 7 dni po @ to troche na nia za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztaneczka
mapeffka czekam normalnie jak na igłach na newsy od Ciebie :) Ja czuję sie tak jak na początku czyli ciągle boli mnie podbrzusze, senność i jakby walec mnie przejechał. Czasem aż przez ten brzuch to chodzić dlugo nie można. siedzieć dlugo nie można. Ale mając tę myśl, że w brzuszku rozwija się nasz mały dzidziuś to wszystko jakoś tak nie ma znaczenia, ani ten ból ani chaos dookoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×