Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

karola, podobno jakas wada genetyczna, lepiej ze tak sie stalo bo jakby organizm nie odrzucil to na bank bylo by chore dziecko. Z czasem wlasnie tak na to patrze, na poczatku bylo inaczej... Moze sie podobno powtorzyc, ale raczej nie jedno po drugim, ja teraz jestem juz w 6 miesiacu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaaZaniepokojona
maiko89 jesli chodzi o owulacje to niestety ja Ci nie pomoge bo sama nie wiem jak to jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
dobrze, nie ma problemu ;) ja dzis zauwazylam u sibeie w ciagu dnia jasny sluz z rozowym czyms..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Aisha , super filmik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha,ale super:):):) Jak już urodzisz stwórz filmik -tydzień po tygodniu,całe 9 miesięcy---dasz małej na 18 urodzinki:) Mam nadzieję,że też się doczekam takiego widoku.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
aisha super filmik. tez chcialam stworzyc cos takiego, moze probuje? :) najpierw musze wiedziec ze wszystko jest ok wtey pomyslimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twórzcie jak najbardziej! Każda będzie miała coś podobnego i ja to wiem! i mocno w to wierzę! Pamiątek właśnie szykuję dużo :) Chcę też stworzyć film o małej od narodzin do 18 albo do ślubu :))) Ciekawe czy się uda. Miłego dnia kochane. Troszkę niepokoi mnie ból w dole macicy, podobno to kości łonowe się rozchodzą i dlatego, no ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohna
Cześć dziewczyny! piszę na forum pierwszy raz. staramy się z partnerem o dzidzie, przytulaliśmy sie w płodne praktycznie codziennie, w owu też (wiem kiedy była owu bo robiłam testy), dziś jest 5 dzień od owu, od dwóch dni czuję kłucie jakby w jajniki ktoś wbijał mi igiełki, nie trwa to cały czas ale dodatkowo pojawia się ból w dole brzucha, taki jak w okolicach @. badzo chciała bym być w ciąży i nie wiem czy nie myśle o tym za dużo, ciąge siedze na forach i czytam i czytam i nie mogę się doczekać kiedy będę mogła zrobić test i marzę o tym żeby pokazały się dwie piękne kreseczki. Raczej nie mam zachcianek żadnych, aczkolwiek jestem łakomczuchem więc chyba nie jestem obiektywna co do mojego jedzenia hihi, piersi też nie bolą i mdłości nie mam, ale na to chyba jeszcze za wcześnie. Co sądzicie o tych testach na których pisze że można je wykonać już 6 dni po zapłodnieniu?? Czy są wiarygodne? Proszę o odpowiedź, strasznie sie stresuje i już przy tym zaczynam chyba świrować . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gohna wiem, co czujesz, ale wg mnie powinnaś poczekać do terminu @, wiesz dlaczego? Bo każda kobieta może inaczej reagować na hcg w organizmie. Ja będąc już po terminie @ miałam na teście bardzo słabą kreskę, na prawdę bardzo słabą, choć widoczną. Po, co masz robić wcześniej, nie pokaże i tylko humor Ci się zepsuje. Wytrzymaj jeszcze trochę, niecałe 2 tyg i będzie jasność, a teraz już bierz kwas foliowy i oszczędzaj się :) Co do objawów, też z nimi różnie, zależy od kobiety. Ja np miałam pierwsze dopiero koło 7tyg, wcześniej to identyczne jak na @, więc na dwoje babka wróżyła. 3mam mocno kciuki za Ciebie i życzę upragnionej dzidzi!!!! :)) A zachcianki to dopiero grubo w 2 miesiącu się zaczęły i też nie jakieś super mocne :) Wymiotów wcale, ból głowy był, kręgosłup dokuczał od początku, raz zimno, raz ciepło i temp, utrzymywała się na poziomie 37-37.3 :) A no i dużo białego śluzu też miałam i bóle brzucha jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohna
dziękuję za odpowiedź:) nie wiem czy wytrzymam do @, jak bym mogła to najchętniej już bym zrobiła, staram się o tym nie myśleć ale nie potrafie. z jednej strony wiem że są duże szanse bo przecież czasowo było wszystko zaplanowane, myśle że testy owu raczej nie powinny się mylić, ale z drugiej strony nie wszystkie zapłodnione komorki "przetrwają", więc szanse jakby 50/50. kurcze oszaleć można. gdzieś na forach czytałam że w pierwszych dniach normalne jest takie kłucie które odczuwam, nigdy takich nie miałam, aczkolwiek to też mogą być moje jakies urojenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohna
a kwas foliowy biorę już od jakiegoś czasu, staram się jeść więcej owoców i warzyw i soczki różne z wiataminkami pije :) jeśli nie na teraz to przyda się następnym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
gohna poczekaj do @. wiem, ze to trudne, sama przez to przechodzilam. na wszelki wypadek zachowuj sie tak jakbys byla w ciazy ale nie wsluchuj sie w siebie za bardzo bo kazde uklucie i kazdy szmer odbierzesz jako ciaze. sama tak robilam i dokladnie wiem jak to jest. poza tym bardzo czesto dochodzi do tzw ciazy biochemicznej czyli jajeczko zostanie zapolodnione, pojawi sie hormon ciazowy, test wyjdzie pozytywnie a w dniu miesiaczki i tak dostaniesz okres bo tak likwidowane sa zarodki ktore maja jakies wady- natura tak eliminuje te ktore i tak nie rozwijalyby sie prawidlowo. oczywiscie to tylko mozliwosc, nie bierz tego do siebie za bardzo, chce tylko powiedziec ze zrobisz test wczesniej wyjdzie pozytywny i bedziesz sie cieszyc a moze sie okazac ze tylko przez chwile- sama tak mialam i nie ma co przyspieszac bo to rodzi tylko rozczarowanie a na tym etapie tak naoarwde nic nie mozna zrobic, tutaj decyduje natura. w kazdym razie trzymam kciuki zeby spelnilo sie twoje marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane,tak wam powiem,że teraz czekam na @,no lepiej żeby nie przyszla:)ale tak naprawdę nie wiem,kiedy mogę się jej spodziewac?jeśli po staremu to pod koniec stycznia-no lepiej żeby nie przyszla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohna
maaalusia masz rację, ehh będę się powstrzymywała bo faktycznie jeśli pójdzie coś nie tak to później będzie rozpacz, może lepiej nie wiedzieć zanim nie przyjdzie czas @. Wy też tak o tym ciągle myślałyście mimowolnie czy tylko mi się tak dzieje? 31.01 / 01.02 (bo cykle mam 30-31 dni) powinna pojawić się @ ... został tydzień i mam nadzieje że @ się nie pojawi i będę najszczęsliwsza na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohna
widzę kalola2812 że nie tylko ja czekam na NIE przyjście @ ;) mam nadzieje że zarówno u Ciebie jak i u mnie sie nie pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gohna,no zgadza się, tylko że ja jestem ponad miesiąc po poronieniu i już miałam pierwsza@-przyszla bardzo szybko-szybciej niz u innych dziewczyn,Mój gin dał nam pozwolenie na staranka po @ no i były.Mam nadzieję że się udało:).jeśli nie to w następnym cyklu,bo narazie ciężko mi co cokolwiek określić-wszystko się pozmienialo i teraz już sama glupieje.ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam o tym non stop, bez przerwy, zbzikować można było! Z dnia na dzień coraz bliżej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
no ja myslalam bez przerwy, co chwile widzialam u siebie objawy ciazy.. oczywiscie ciaza pojawila siew momencie kiedy troche odpuscilam bo zaplanowalismy wyjazd w lutym do egiptu (teraz nici z tego) no i pojawila sie oferta super pracy.. a tu nagle dwie krechy na tescie, zawsze jest tak ze trzeba sie zajac czyms innym, a ciaza pojawi sie sama. po prostu. oczywiscie ja nadal glupieje, bo pierwsze usg mam w srode, nie moge sie doczekac zeby zobaczyc fasolke i jednoczesnie boje sie strasznie ze cos jest nie tak, ze nie bedzie slychac serduszka czy cos.. ehhh jak nie jedno to drugie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gohna
dobrze , że nie jestem jedyna z wręcz obsesyjnymi myślami, bo już się bałam że coś ze mną nie tak. karola2812 też jestem dobrzej myśli i trzymam kciuki żeby się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Hej dziewczynki, no ja okresu nie dostalam wczoraj , dzis tez nie. boli mnie troche jakby macica...troche jakby jajnik .. rano jak wstalam zrobilo mi sie tak slabo jak potem wyszlam z domu ze myslalam,że zaraz zemdleje. jedynie leci ze mnie zolty sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maiko no to czekamy, czekamy malusia no widzisz, mialas szczescie, u nas nawet jak odpuszczalismy to nici, ale okazalo sie ze to natura nie pozwala.... gohna no jak się czegos bardzo chce to trudno przestac myslec ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane,jak tam u was?co słychać?U mnie po staremu-wczoraj jak mój M wrócił z pracy to coś mnie naszlo i wygarnelam mu moje żale ddotyczące jego mamusi-bo ostatnio ta kobieta wyprowadza mnie z równowagi-a on stwierdził że jestem zapylona bo tak samo się zachowuje jak bylam w ciąży z Wiki i ostatnio.Mam nadzieję,że się nie myli-może ma dobrą intuicję-oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalusia
robilam dzis badania zlecone na srodowa wizyte, starsznie sie balam jak tam beta czy urosla i czy prawidlowo. okazuje sie ze mam juz prawie 45000 czyli rosnie i jest ok!!:) tak sie ciesze ze caly czas mam usmiech na ustach :) zobaczymy jeszcze jak reszta badan(chyba z 20 pozycji mialam zrobic..) ale jestem juz spokojniejsza no i z optymizmem patrze w przyszlosc :) jednak naparwde trzeba myslec baaardzo pozytywnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Hej dziewczyny! Ostatnią @ miałam 30 grudnia 2012. Cykle mam ostanio co 30 dni. Owulacja wystąpiła z testów 16 stycznia (rano test pokazał 2 krechy) śluz był 15 i 16 bardzo rozciągliwy i przezroczusty- taki owulacyjny Kochaliśmy się z mężem ostatni raz przed owulacją 14 stycznia. 24 i dziś tj 25 zauważyłam śluz z bladoróżowymi smugami krwi. Zastanawiam się czy jutro mogę już zrobić test, który wyjdzie wiarygodnie? Czy te smugi krwi w śluzie to jakieś plamienie implantacyjne czy początek wcześniejszej @? POMÓŻCIE PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Gohna Nie jesteś sama kochana ja też ciągle po forach i się wczytuję i doszukuję :) Mniej więcej czekamy na nieprzyjście @ w tym samym czasie. Ja ok 29- 30 stycznia mam termin na @. Karola mój mąż też tak ostatnio stwierdził jak mu wygarnęłam sama nie wiem co i po co .... Trzymam kciuki kobietki oby to były fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maiko89
Aisha , robilam sobie test rano ale wyszed negatywnie, okresu nie ma 3 dzien. mam jakas dziwna wydzieline, ale ni to brazowe ni czerwone. takie pomaranczowo rozowawe az ciezko stwierdzic..;/ brzuch mnie co chwila boli bardzo , pewnie jednak okres bedzie. Bo test juzby chyba wykazałl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,no ja też czekam na kolejny @ po stracie-mam nadzieję,że nie będzie:)ale jeśli już to powinna być ok.28-30.01..Jeśli.nie przyjdzie do czwartku to robię test:)trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawo86
Karola trzymam kciuki żeby to było to o czym marzysz.... w sumie to ja też czekam do czwartku i na oniec miesiąca robię teścik. Co prawda to nasz pierwszy cykl takich zawzietych starań to byśmy musieli mieć naprawdę szczęście:) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×