Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

karola a strasznie mnie w klatce bolalo i lewa reka dretwialai bolala, balam sie ze to jakis zator, szczegolnie ze 2 dni temu odstawilam acard. Zrobili usg, eks i badania krwi, na szczescie to nic wiencowego. Okazalo sie ze neuralgia nerwu kregoslupa piersiowego. Tylko paracetamol na to i meczyc sie, na szczescie dzis juz nie boli, ale moze sie nawracac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondziula
hejka! o 17,15 mam wizytę odezwę sie do was. strasznie sie denerwuję. mam już dwie córeczki 7 lat i 2,5lat pierwszą ciąże poroniłam. teraz nie było planowane. ale to nieważne ważne aby było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha kochana moja,uważaj bardzo na siebie.Musi być przecież dobrze.Oszczędzaj się bardzo.Leniuchuj jak bedziesz mogła.U mnie tak sobie.Czekam na światełko bo mnie ten fakt dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To uważaj na siebie Aisha:) Teraz już będzie z górki, druga połowa ciąży tak szybko przeleci, że nawet nie będziesz wiedziała kiedy! Trzymam kciuki za Ciebie cały czas;) Mondziula, daj znać co i jak:) Moja córunia jutro kończy cztery miesiące i od tygodnia zaczęliśmy rozszerzać dietkę, mimo, że cały czas karmię piersią. Tylko ostatnio coś przestała mi pić z butelki, nie chce ciągnąć w ogóle. wcześniej dawałam jej wodę i herbatkę koperkową i piła , teraz od dwóch tygodni nie chce, wczoraj próbowałam jej dać soczek jabłkowy, a ona tylko się smoczkiem bawiła. Nie wiem, czy się tak po prostu wycwaniła, że wie, że ma cycusia obok i nie chce butelki, czy może jednak smoczek przestał jej odpowiadać, może muszę go zmienić? Nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola28 juz nie dlugo zaczniesz ponowne staranka. Im wiecej czasu minie tym bedzie Ci lzej. karola ciezko powiedziec, nie mam jeszcze dzidzi ;) no ale mam nadzieje ze wroci do picia. a moze po prostu cycuś wystarcza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondziula
hejka wróciłam od lekarza jestem w ciąży. jestem w szoku troche i boje sie bardzo bo bedzie to 3 cesarka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mondziula, a dlaczego jestes pewna ze cesarka? Bedzie ok, teraz najwazniejsze aby maluch mial sie ok! A masz chlopców czy dziewczyny? w jakim wieku???? GRATULUJE ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondziula
mam córeczki jedna ma 7 lat druga 2,5 miałam już dwie ceserki i teraz już mi lekarka powiedziała że na bank bedzie cesarka. Drga sprawa orientuje sie może któraś z was jak to jest tzn jestem na urlopie wychowawczym dzisiaj byłam we firmie aby zgłosić rezygnacje z urlopu i powrót do pracy i teraz czy w dniu powrotu mogeod razu zanieść l4? czy muszę coś przepracować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mondziula nie mam pojecia, ja musialam z pracy zrezygnowac....bylam na umowie zlecenie na 500zl brutto zatrudniona wiec porazka totalna. No to teraz moze synek bedzie:) Ale jaka przyczyna tej cesarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondziula
W pierwszej brak postępu porodu rozwarcie było a mała naie schodziła w kanał rodny okazało sie że była owinięta pępowiną na rączkach imiałam strasznie wysokie ciśnienia :( przy drugiej tylko godzinke bylam na porodówce i też na cesarke bo znów to ciśnienie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na umowie zlecenie
nie ma l4 tzn. jest ale niepłatne, jak nie bedzie pracowac to i tak ją zwolnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poza tym nawet jakby mieli mi płacić to weż co to za pensja od 500zł brutto.....także nie było sensu, szczególnie, że umowa była zawarta bez wypowiedzenia. Kicha po prostu i tyle. No to u mnie też może tak byc z tą cesarką, bo mam nadcisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na umowie zlecenie
Bo umowa zlecenie to nie umowa o prace, nie ma ubezp. chorobowego (chyba, że pracownik z własnej kieszeni je sobie opłaci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.Ja właśnie tak mam ale to nie są duże pieniądze.Ja teraz do końca lutego mam pół etatu i płace miesięcznie 20,90 na dobrowolne ubezpieczenie chorobowe ale mam gwarancje że gdyby coś to Zus będzie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondziula
Oczywiście że trzynant kciuki bedzie dobrze:) a ja leze zaziębiona najpierw dzieci miałam chore teraz ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
aisha jak wizyta? opowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na 100% córunia Szyjka krótka, ale nie za krótka i twarda (28mm), wody płodowe duuużo, mała waży 285gramWidzieliśmy dokładnie, że siusiaka nie było między nóżkami, reszta parametrów w normie. Dostałam skierowania na róóóóżne badania (usg prenatalne, morfologia krwi, bad ogolne moczu, Aspat, AIAT, kwas moczowy, Na, K, glukoza na czczo, test obciążenia 75g glukozy, białko całkowite, kreatynina, toxo, TSH, ft4), no i muszę się zorientować jak to jest z tym USG 3d/4d. No i wydarzył się cud! Wlazłam na wagę pełna stresu ileż to już przybrałam a tam niespodzianka! 77kg! Byłam pewna, że co najmniej 2kg więcej, więc narazie 8kg na plusie. 2kg/miesiąc tym razem- jest ok Moja dr dała mi radę, że rozkurczowe oprócz nospy są też: czopki scopolan supp i można też brać luteinę 2X2 przez 2,3 dni. Skonsultowałam wszystko, co potrzebowałam, następna wizyta jakoś pod koniec stycznia. O szpitalu mamy gadać później, wie któraś z Was cokolwiek o szpitalu Orłowskim i na Karowej???? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapeffka
Wkoncu Aisha doczekać sie nie mogłam. Gratuluje córeczki jeszcze raz :) cieszę sie ze wszystko dobrze, odpoczywaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×