Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

dzięki za radę, dziś czuję się fatalnie. Na dworze słonecznie a mnie sie nic nie chce, boli mnie głowa, che mi się spać i jest mi źle, ooohhhh jestem taka posępna, czy to normale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza22
kiki1981 nie martw się ja też na poczatku czułam się fatalnie i bylam bardzo płaczliwa tak bez powodu,aż mi czasem było głupio ... ale nie mart się to minie w II trymestrze będzie OK i napewno się uspokoisz i wyciszysz :-) będzie dobrze, dbaj tylko o siebie i odpoczywaj dużo :-) 3maj się cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_26
Witam! Wczoraj ranek zaczełam bardzo wesolo. Koło południa 1 kuzynka ogłosiła,ze jest w ciazy i dobry humor mi zgasł.W sumie powinnam sie cieszyc z jej szczesciem.Po wyjsciu z jej domu juz na nic nie miałam ochoty.Ja musze sie leczyc,brac tabletki anty.Potem druga kuzynka przyjechała prosic nas na komunie córki i zaczeła mi dogryzac,ze juz powinnam byc dawno w ciąży. I tak jest zawsze kiedy ją widuje.I szczerze nie mam ochoty isc na tę komunie.Czy mam im wszystkim powiedziec ze sie lecze.Przeryczałam pół nocy.Maż przytula i mówi ze kocha, a jego matka mi mówi ze dzieci mam planowac jak wykonczymy dom.Boli mnie to wszystko bardzo.Załatwiam sobie prace za granica na 2 miesiace.czy to mi w jakis sposób pomoze? Chciałam sie komus wygadac poprostu. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie smuć się, troszęczkę Cię rozumiem. U nas było podonbie prawie 3 lata po ślubie a dziecka nie było, wszscy nam go zyczyli i prawie wszyscy znajomi jak na złość zaczeli się \"rozmnażać\", a my nie umieliśmy zajść. Kiedy po 9 miesiącach bezowocnego starania zrobiliśmy wszystkie badania i zapisałm się do endokrynologa okazało się ze jestem w ciąży. Cieszę się, że jestem zdrowa i że tak wszystko się potoczyło. Wydaje mi się, że przyznanie się bliskim do tego, że sie leczysz nie jest niczym wstydliwym i jest lepsze do wysłuchiwania kiedy wreszcie zajdziesz w ciąże (choć z ludźmi bywa róznie). A wyjazd za granicę - ja bym umarła z tęsknoty, a Tobie może pomoże. życzę pogody ducha i wiary, trzymaj się z mężem a do innych miej dystans (obojętnie co by się działo niektórzy ludzie zawsze będą plotkowac i marudzić) pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annya
Asia26 - Wiem jak się czujesz i jak mogą zaboleć słowa bliższych i dalszych znajomych, nawet te wypowiedziane w dobrej wierze. Bardzo dobrze , że się leczysz, to duży krok do przodu i na pewno przyniesie jakieś rezultaty. To nie jest powód do wstydu, ale też nie uważam żebyś musiała się komukolwiek z czegokolwiek tłumaczyć. Ja bym na Twoim miejscu ucięła dyskusję słowami w stylu " nasze dziecko to nasza sprawa i nic Ci do tego" lub " jak cokolwiek się zmieni w tym temacie , to się pierwsza dowiesz" albo jak już wyjdziesz z siebie " a kto w ogóle powiedział, że my chcemy mieć dzieci?". W każdym razie nie pozwól abyś czuła się winna , bo to nie jest Twoja wina. Życzę dużo cierpliwości i wiary, że kiedyś się uda. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 78
witajcie kobietki!od lutego tu nie byłam.leczę się nadal.Pierwsze podanie clo skończyło się brakiem owulacji,jajniki nawet nie drgnęły.okres przyszedł znów w 38 dniu.ponownie wzięłam clo w następnym cyklu i urosło piękne jajeczko,które w dodatku pękło.owulacja stwierdzona,staranka były dzień wcześniej.dostałam leki na podtrzymanie ewentualnej ciąży i niecierpliwie czekam.dziś 38 d.c okresu brak,samopoczucie fatalne,podobnie jak kiki mam bóle głowy,a od 14-tej spałabym na stojąco.Mam temp.pod pachą 37.3 i czuję się chora.Dziś pierwszy raz mierzyłam temp.w pochwie,przed godziną 37.5 .Dodam,że wczoraj zrobiłam test,rano przed pracą jedna kreska,mąż twierdzi,że widział cień drugiej,może pod światło i była,a może to nasza wyobraźnia?powiedzcie kiedy ponowić test,to są moje najbardziej stresujące 22 dni oczekiwania.pozdrawiam wszystkie starające się i ciężaróweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_26
Dziewczyny słyszałam,ze po odstawieniu tabl anty(ja biore je dopiero miesiac ze wzgledu na torbiel) w pierwszym miesiącu jest sie najbardziej płodną.Ale są teorie ,zeby zaraz po odstawieniu tabl odczekac miesiac i dopiero sie starac o dzidzi.A Wy co sądzidzie o tym?Bo ja bym juz odrazu chciała zaczac sie starac po odstawieniu tych tabl. Dziekuje Wam za słowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jamam takie troche inne pytanie.. chodzi o tabletki anty. Lekarz mi je przepisal w celu mniejszego krwawienia podczas okresu i mniejszych bulow poniewz sa bardzo silne.. powiedzialam o tym mojemy chlopakowi (chyba nie potrzebnie) a on stwierdzil ze mam ich nie brac bo pozniej bede miala problemy z ciaza albo wogole nie bede mogla miec dzieci.. dodam ze mam 18 lat. stwerdzil ze woli nie uprawiac seksu ale zebym nie brala tabletek.. napiszcie co o tym sadzicie bo prawie caly czas sie z nim o to kloce a juz nie mam sily do tego.dziekuje bardzo za odpowiedz pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
cześć dziewczyny. Jutro idę rano do lekarki ciekawe co mi powie o tym spóźnianiu się @ i bardzo krótkich @. Nigdy tak nie miałam. Jestem strasznie poddenerwowana tą wizytą. Chciałabym nosić pod serduszkiem fasolkę, ale obawiam się że nic z tego nie będzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat tabletek anty lekarze maja rózne zdanie, jeden mi je zlecał, natomiast drugi przestrzegła przed problemami z zajściem w ciąże. Ja po skończeniu brania tabletek odczekłam z staraniem się o ciąże 3 mies no i myślałam, że szybko zajdę. A tu ponad 9 mies starań i dopiero teraz jestem w ciąży. Nie wiem czy to przez tabletki, ale problem był. Brałam Cilest, a na necie czytał, że wiele kobiet miło później po nich problemy z zajściem, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82
Witam. Mam pytanko.Zrobilam bete i wyszedl wynik slaby pozytywny.Lekarka powiedziala ze to bardzo wczesna ciaza i dlatego taki wynik.Czy mozecie napisac co o tym myslicie?Z gory dziekuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena82
Wlasnie tylko napisane tak-wynik slaby pozytywny a @ nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa10
Opowiem wam moja historie. We wrzesniu odtswiłam tabletki i zaczelismy strac sie z meżem o drugie dziecko( nasz pierwszy syn ma juz prawie 8 lat) Okres zanikal po odtswieniu tabletek ,co doprowadzoło mnie do szału ,pojawiał sie 2 - 3 miesiacach jak mu sie podobało.Wkoncu zdesperowana poszłam do lekarza ktory wypisał mi luteine na wywołanie okresu ,po wybranej dawce hormonow dostałąm okres w lutym ,wiec zaczelismy znowy działac z mezem .Tak sie złozyło ze w marcu okres sam powinien sie pojawic ,jednak hymmm pojawiło sie tylko bezowe plamienie ( dosłownie kawa z mlekiem) myslalam kurde chyba sie wszystko unormowalo ,bo na dniach dostane okres.Niestey nie zobaczylam krawawienia.Dalam za wygrana ,zapomialam o staraniach naszych ,o checi posiadana dzidziusia.Jednak przyszedl kwiecien a okresu nadal nie bylo.Piersi zaczeły bolec i dopadły mnie okropne wzdecia.Umowiłąm sie na swojego lekarza do ktorego mam ogromne zaufanie ( uratował mojego syna i mnie w pierwszej ciazy ,zawsze bede mu wdzieczna - pierwszy syn wczesniak z 34 tygodnia ciazy , waga 1460 gram i 40 cm ) 15 kwietnia mialam pierwsza wizyte ,lekarz zbadal mnie ,zrobil usg i o dziwo - jestem w ciazy !!!! Zaszlam wtedy kiedy juz dalam sobie spokoj ... Co mnie nie pokoji ,pecherzyk plodowy mial wielkosc 12mm a wsrodku nic nie widziałam ,z usg wychodzilo ze ostatni okres mialam 9 marca ( jeden z dni bezowych plamien o jakich wam wczesniej opowiadałam ;O ) Wiec ciaza byla w tm czasie 5 tydzien i chyba 3 dzien .Jednak ze szczescia ze jestem w ciazy jaka to niespodzianka dla nas itp ,zapomialam zapytac dlaczego pecherzyk jest pusty.Lekarz powiedzial ze jest to napewno mniejsza ciaza ,ze z tygo co widzi daje jej jakis 2- 3 tydzien.W domu zaczelam czytac wszystkie wyniki i cholera martwie sie starsznie .Czytam o pustych ciaza itp ,sama sie zadreczam .a lekarz przeciez tylko powiedzial ze ciaza jest mlodsza niz oblicza nam usg.Mineły 2 tygodnie od 15 kwietnia no i jutro mam kolejna wizyte.lekarz kazal przyjsc po kolejnych 2 tyg zeby zobaczyc czy wszystko sie dobrze rozwija.Sama sie zadreczam niepotrzebnie.Ciesze sie ze to juz jutro wizyta i ze sie uspokoje .Modle sie aby wszystko bylo dobrze. jak narazie boli mnie głowa, od czasu do czasu mnie mdli,wczeesniej bolal brzuszek jak na @ ale po pierwszej wizycie lekarz przepisal mi luteine dopochwowo i teraz brzuszek juz nie boli gdyz biore luteine juz 2 tyg na podtrzymanie ciazy.( z racji moich problemow z donoszeniem pierwszej) piersi bola po bokach i staly sie wieksze i ciezsze.Bardzo sie denerwuje mam nadzieje ze jutro zobacze moja fasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moNNka664
Hej dziewczyny! Być może jestem w ciaży... nie zrobilam jeszcze testu bo pewnie jest jeszcze za wczesnie by wynik byl wiarygodny. Czy ktoras z was pamieta jak sie czuła we wczesnym stadium?? Moja @ trwa 31 dni, 13 dnia cyklu współżylam z finałem w srodku... dwa dni pozniej bolał mnie jajnik przez pół dnia( czyli 15 dnia cyklu). 16 dnia cyklu piersi mi sie powiekszyly i sa bolesne. tak jest do dzisiaj a miesiaczke mam miec dopiero 7 maja. Miewam powiekszone piersi przynajmniej tydzień przed spodziewana miesiaczką miesiaczka, lecz tym razem czuje ze są wielkie juz od tygodnia... nigdy tak nie mialam... co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa10
No i moja fasolinka ma sie super dobrze!!!! Jestem w 7 tydzien i 6 dzien ciazy !!!! Wczoraj widziałąm nie tylko małego dzidziusia ale rowniez pieknie bijace serduszko !!!!!! A wiec cuda sie zdarzaja :P MOje objawy : - ból brzuszka jak na okres ! - najpierw bolące zaczerwienione sutki ,aż zaczeły bolec całe piersi ,stały się nabrzmiałe cięższe ,wieksze i bola po bokach - bóle głowy - biały jak mleko śluz ( dużo ) - senność ( dosłownie zasypiam ok 20 -21 max ) czasami zdarzy mi sie drzemka w dzien! - w pierwszy tydzien piłam kartonami sok pomidorowy ( boże jaki on był przepyszny) Nie mam mdłości ( z pierwsza ciaza tez nie miałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ UE
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,miala moze ktoras z Was tak ze zaszla w ciaze ale jeszcze miala okres w pierwszym miesiacu? dziekuje za odp i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie rozpoczął się 11 tydzień, dolegliwości nadal trwaja a raczej się powiększają. Jest mi słabo, mam skaczące ciśnieie, mdli mnie non stop i śpię po 11h w nocy i popołudniu też. W pracy jestem tylko ciałem bo nie umię normalnie funkcjonować. Wczoraj juz ryczałam dlaczego mi tak źle. Kocham moją fasolkę i jestem z nią szczęśliwa ale hormonki mi dokuczają. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wogle nie czuje ciazy - w poprzedniej bolal mnie brzuch - piersi- i bylo mi niedobrze - teraz nic kompletnie nic. pewnie ciaza sie nie utrzyma... skonczylam dzis 4tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik_27
Witam Byłam u lekarki powiedziała mi kiedy jest najlepszy moment na zajście w @. Dostałam kwas foliowy i luteinę zobaczymy czy mi to pomoże w zajściu. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) Pozdrawiam was wszystkie. Mam nadzieję, że wszystkie starające się niedługo będą mogły pochwalić się fasolkami. Ja powinnam dostać @ 1-2.05, ale ciągle czekam, na razie zamiast @ mam problemy ze śluzem. Ciągle mam wrażenie, że już już dostałam i latam do wc sprawdzać. Na razie strasznie bolą mnie piersi i częściej niż zwykle chodzę siusiu. Jednak nie nakręcam się, bo robiłam 2 dni temu test i wyszedł negatywny, a wydaję mi się, że po kilku dniach powinien już wykryć ewentualną ciążę. Nie wiem co o tym sądzić i strasznie denerwuje mnie ta niepewność. Pozdrawiam was i śle buziaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 78
fadeintoyou tak bardzo chciałabym aby Twoje objawy potwierdziły się dwoma kreseczkami.jest nadzieja,że możesz być w ciąży.w poprzednim cyklu miałam podobnie,dodatkowo stan podgorączkowy i samopoczucie fatalne,niestety w 40 d.c dostałam okres.Dziś byłam na wizycie u mojej ginekolog i stwierdziła,że doszło do zapłodnienia,tylko zarodek nie zagnieździł się z niewiadomych przyczyn.dziś mój 14 d.c.,mam piękne jajeczko,dostałam zastrzyk i owulacja pewna może już,może wieczorem.czekam na wieczór i mojego męża z niesamowitą nadzieją,że dziś jest ten dzień kolejnej szansy !pozdrawiam wszystkie starające się i te ,które się już postarały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram się
czesc jestem tu poraz pierwszy jestem chyba w ciązy robiłam test 1 maja i wyszedł pozytywnie pobolewa mnie brzuch na dole jakbym miała tam dużo powietrza i nie moge wykonywać ostrych ruchów bo mnie kłuje. mam nadzieje że to normalne i wszystko jest ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope25
Witam.Fade jak milo ze tu zajzalas...dawno Cie nie bylo i choc nie udzielam sie narazie tutaj specjalnie to zagladam zeby dowiedziec sie co slychac u "starych" forumowiczek...Ja oczywiscie za Ciebie trzymam kciuki, bardzo chcialabym zeby Ci sie udalo.Bylaby to wspaniala wiadomosc i zarazem mnie podtrzymalo by to na duchu ze jednak wszystko jest mozliwe i ze kolejna z nas starajacych sie zaszla w koncu w ta upragniona ciaze...Pisz wiec jak sie sprawy maja, glowa do gory i mysl pozytywnie (oczywiscie bez nakrecania sie bo to wiecej szkodzi niz pomaga).Trzymaj sie kochana i daj znac jak tylko cos bedziesz wiedziala.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Fadeintoyou: testem sie nie sugeruj bo tak wczesnie nie pokaze ciazy, moja gin. powiedziala ze test mozna zrobic jakies 2 tyg. po spodziewanej @, bo wczesniej nic nie wyjdzie i ze w ogole te testy myla i im nie ufa, najlepiej zrobic sobie badanie krwi.. moj pierwszy objaw to byl masakryczny bol brzucha omdlenie i poty, prawie pogotowie wzywalismy, ale przeszlo i tak te bole mam dosyc czesto dlatego jestem na podtrzymaniu, a teraz to mnie mdli caly dzien, mam brak apetytu, nadwrazliwosc na zapachy, zawroty glowy, sennosc, czeste siusianie, nerwowosc wieksza, wiekszy biust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annya
Cześć dziewczynki! Natknęłam się dziś na ciekawy artykuł o problemach z zajściem w ciążę i pomyślałam, że może wam się przydać ta informacja. Okazuje się bowiem, że często przyczyną może być .... celiakia, choć rzadko ginekolodzy w ogóle łączą te tematy. Nie będę się rozpisywać, polecam tylko magazyn "M jak mama" z maja. Dużo ciekawych informacji. A mi zostało jeszcze jakieś 4 tygodnie i już nie mogę się doczekać, choć stracha mam również :) Generalnie nie jest najgorzej z moim samopoczuciem, choć strasznie ciężko mi się poruszać, wstawać, siadać, leżeć itp. Brzuch ciągnie, skurcze coraz częstsze itp. Ale nic to , już niedługo. Pozdrawiam wszystkich , trzymam kciuki za wszystkich starających się i czekam na dobre wieści !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.. mój brzuch jest wzdęty i mam bardzo gęsty biały śluz czy mogę być w ciąży? Ogólnie brzuch mam strasnzie ociężały i to nie są takie normalnie wzdęcie.. To jest takie dziwne uczucie.. Inncyh objawów narazie nie mam ale strasznie się boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
Annya no niemozliwe ze ten czas tak szybko leci...Jeszcze tylko 4 tygodnie i bedziesz kolejna najszczesliwsza mamuska pod sloncem hehe.Ja oczywiscie zycze Ci, abys w spokoju dotrzymala tego terminu, no i dobrego samopoczucia do samego konca...Zapewne nie mozesz sie juz doczekac, ale co to sa te 4 tygodnie w porownaniu do tych 9 miesiecy lub tego czasu staran...Pestka :)Trzymaj sie kochana jak najlepiej i wyczekuj przyjscia na swiat swojej kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×