Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Hope25 przykro mi.Moge sie tylko domyslac jak sie czujesz.Nam cale szczescie udalo sie za pierwszym razem chociaz balam sie bo kiedys stosowalam pigulki no i mialam jeszcze jedna nieprzyjemna sytuacje przy ktorej musialam zrec wrecz luteine w sensie poronnym(ale to przykra sprawa i tal musialam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
No ja tabletki tez bralam baaardzo dlugo bo az ponad 6 lat.....ale zrobilam polroczna przerwe zanim zaczelismy sie starac wiec mam nadzieje ze to nie wina tych tabletek ze mi nie wychodzi...Zobacze co powie lekarz po zrobieniu wszystkich badan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokaro
Bardzo Wam dziewczyny dziękuję za wczorajsze wsparcie. Miałam fatalny nastrój. Dziś jest dużo lepiej, bo nie ma już plamienia. Odebrałam wynik bety i jjjjjjeeeessssstttt = 57, 35. Norma dla 3-4 tygodnia 9 - 130, więc chyba w porządku na razie. Najwcześniejszy termin ginekologa znalazłam na 4 III. Jeszcze się powstrzymuję od euforii. Ściska mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie0284 dziękuję Ci bardzo :). Też słyszałam od koleżanek, że testy domowe mogą nie wykazywać, nawet i w dniu spodziewanego okresu. Ciało kobiety jest na prawdę \"skomplikowane\" ;) Mam nadzieję, tylko że nie wyinterpretowuję objawów i tego, co się z moim ciałkiem teraz dzieje. Ale ból podbrzusza nie ustępuje. Dziś jakoś też mi ciężko, jak sobie pomyślałam, że mogłabym nie być w ciąży, to żal mi się zrobiło. I wiecie, to chyba tylko kobieta potrafi zrozumieć, jaka wtedy pustka jest. Bo jak sobie myślisz, że możesz zostać mamą i się raptem okazuję, że jednak nie tym razem - ciężko wtedy na serduchu :(. Dziś aż sobie popłakałam, jak myśli mnie takie naszyły. Ale no nic do jutra jeszcze i dam znać, obiecuję :) Co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaagda765
karokaro gratuluje trzymaj się cieplutko buziaki dla przyszłej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn2009
Hey,dzieki za odpowiedz fadeintoyou :) poza bolem jajnikow u mnie ok,ten tydzien to owulacja ale nic w tym miesiacu nie bedzie bo moj maz od poniedzlku pracuje wieczorami....sprobujemy jutro i w piatek ale wiem,ze to nie wystarczy..Jesli chodz o badania to tu w UK musze zrobic badania krwi,wymazy,badania na choroby weneryczne....mam juz polowe zrobionych.Moj maz musi zrbic badania nasienia wizyta w poniedzialek. Staram sie nie myslec o ciazy ale trudno kiedy wiekszosc kolezanek mam cudowne bobasy :) Buziaki aha jak ty sie trzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) na wstepie zycze wam wszystkim smacznego paczka dzisiaj. Luminescencjo chyba najlepiej jest zrobic test z krwi - wtedy bedziesz wiedziec napewno czy jestes w ciazy czy nie. Nie boj sie wyniku, bo przeciez i tak predzej czy pozniej sie sama przekonasz. A moze luty bedzie mial dla ciebie dobra wiadomosc :) Hope skarbie przytulam i sciskam cie cieplo. przykro mi z powodu @, bede trzymac kciuki, zeby udalo sie nastepnym razem. Z drugiej strony serdecznie gratuluje ci z powodu pracy. Bardzo bardzo sie ciesze, ze ja dostalas. Teraz na pewno bedziesz miec mnostwo pracy, ale moze to i lepiej. zajmiesz sie czyms nowym, moze zapomnisz i wtedy sie uda :) Londyn ja musze cierpliwie czekac do marca na wuzyte u gina. niestety tam gdzie chodze nie podpisali umowy z NFZ i zapisywac sie mozna dopiero po 20.02. chcialam isc do kogos innego, ale pomyslalam, ze i tak pewnie musialabym poczekac, wiec wole nie zmieniac lekarza. ten do ktorego teraz chodze ma dobre opinie, wiec po co :) Pozdrawiam i sciskam was wszystkie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fadeintoyou dziękuję :) miło by było. Już krew pobrana wyniki bedą popołudniu. Lekki stresik już ;) Od wczoraj piersi mi coraz bardziej dokuczają i są ciepłe, któraś z Was moze tak miała??? Jeśli nie ma fasolki, to nie wiem co to...(ostatnio robilam usg piersi i wszytsko jest ok). Ale nie ma co czekam :) Tłustego dla was wszystkich cieplutki uścisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iss69
sama nie wiem czy powinnam tu pisać . boję się rozmawiać o tym z mamą . mam 17 lat i proszę o pomoc . 7 lutego pieściłam się ze swoim chłopakiem . doszło do wytrysku po czym on umył ręce pieściliśmy się znów on na chwilę wziął penisa w dłoń . ale tylko na chwile . po 3, 4 minutach tą samą reką zaczął pieścić mnie . zastanawiam się czy mogłam zajść w ciąże . koleżanka mówiła że plemniki umierają na powietrzu nawet jeśli je miał na dłoniach . miał penisa tylko chwilę w dłoni . :( a w ogóle biorę tabletki antykoncepcyjne ze względów zdrowotnych nie by zapobiec ciązy . pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena92
Czesc dziewczyny! Mam takie pytanie, po tym co przeczytalam tutaj. Te bole podbrzusza/brzucha jak sie objawiaja? W postaci klucia, ciaglego bolu czy moze jeszcze jakos inaczej? No i kiedy zaczynaja sie objawy, tydziecn, dwa od stosunku czy wczesniej/ pozniej? Prosilabym o odpowiedz, z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena92
Czesc dziewczyny! Mam takie pytanie, po tym co przeczytalam tutaj. Te bole podbrzusza/brzucha jak sie objawiaja? W postaci klucia, ciaglego bolu czy moze jeszcze jakos inaczej? No i kiedy zaczynaja sie objawy, tydziecn, dwa od stosunku czy wczesniej/ pozniej? Prosilabym o odpowiedz, z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaja
luminescencja bardzo mi przykro. Nastepnym razem bedzie lepiej. Ja wczoraj byłam u mojej gin i jest juz 8 tydzien ciazy. jestem bardzo szczesliwa ale te trzy tygodnie co kazała czekac na potwierdzenie to były straszne. Ciesze sie ze juz jest ok. W koncu załozyła mi karete ciazy i juz mogłam powiedziec rodzicom. Pozdrawiam wszystkie starajace mamusie To forum Bardzo trzymało mnie na duchu. BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, fajno że sie odzywasz i się nie poddajesz. Najgorsze są dni przed @, pełne nadziej i klapa. Gratulacje z powodu pracy, sama widzę po sobie, że praca bardzo mi pomaga. Jest ciężko, ale duży natłok pracy pozwala chwilowo zapomnieć o problemach, pozdrawiam ciepło. kakaja moje gratulacje luminescencja, znam ten ból...cierpliwości, wiem, nie jest łatwo... iss69 wszystko będzie dobrze, skoro bierzesz tabletki anty, to chronią one Cię przed ciążą. a i tak było bardzo małe prawdopodobieństwo zajścia. Na przyszłość, musicie uważać (choć wiem, że to nie łatwe), bo problem może być poważniejszy. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminescencja główka do góry.Powiedzcie czy w jakiś sposób obliczcie dni płodne?Karokaro gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iss 69 wydaje mi się,że to małoprawdopodobne...musiałabyś mieć pecha rzeby zajść w ciąże przez tego typu pieszczoty.Sama poczytaj wątek i zobacz jak niektóre z nas muszą się mocno starać o dzidziusia.A na przyszłość poprostu bądz ostrożna bo po co potem sie dreczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lumisen....łącze się z Tobą w bólu u mnie na teście 1 kreska, teraz mam coś jakby śluz z małą domieszką krwi?? nigdy czegos takiego nie miałam!co to u diabła jest? te całe plamienia? tak czy siak w nocy pewnie @ zawita niby wiedziałam, niby czułam a jednak przykro strasznie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn2009
Mam pytanie,wspominalam,ze mam bardzo bolacy dol brzuch a dzisiaj zaczelam plamic.....nigdy sie to nie zdarzylo.Owulacje mialam w czwartek a okres dopiero 6 marca.....i ten bol jajnikow bardzo bolesny.Prosze o komentarze. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Nikulam, bardzo bardzo mi przykro :( wiem, ze musi ci byc teraz strasznie przykro i moge cie tylko mocno usciskac i zyczyc powodzenia w nastepnym cyklu. Londyn to widze, ze mamy podobnie. ja powinnam @ dostac 5 marca, a bol podbrzusza i lekki bol jajników utrzymuje sie juz jakis czas. w sumie to prawie zaraz po poprzedniej @. nie mam pojecia co to moze byc i z niecierpliwoscia czekam na wizyte u gina. zycze ci powodzenia. Dobranoc, klade sie bo starsznie chce mi sie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajojcia
dzisiaj byłam u lekarza innego niż poprzednio i babeczka spoko nie powiem, i na badaniu wyszło ze nie dość ze mam nadżerkę to jeszcze zakażenie i dala mi zlecenie na mase badań i dodatkowo na toksoplazmozę :( . Pocieszała mnie, że to na razie nic złego i do wyleczenia, ale sam fakt i sobie to wygadałam, bo mówiłam do męża żeby tego nie złapać, bo u Jego rodziców jest kot i dość często miałam z nim kontakt. no cóż, ważne, że dzidzi nic nie jest i jest już 8tc hura :). No nic w pon idę do ginki na badania z powrotem i zobaczymy co będzie. Buziaki dla wszystkich mam i starających się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fadeintoyou ---Dziękuję!Jesteś naprawdę Kochana!Wiesz ona nadal nie przyszła, a dziś 35dc, tego śluzu dziwnego brązowego też już nie ma, nie wiem co to wszystko znaczy:(Testy zrobiłam już 3 ani sladu II kreski, pewnie więc cykl mi sie wydłużył i ta okropna @ przyjdzie później.Wkurzam sie bo mam mase badań do zrobienia w 1-3 dc i miałam nadzieje,że uda się je zrobić dziś w sobotę a tak to znowu dzień wolny z pracy będe musiała załatwiać , ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweczyny! pisze bo moje objawy to... ostatnia miesiaczka 10 stycznia po zadnej do tego bole piersi i rosna i dwa testy z dwoma kreskami:) czyli nosze w sobie dzidziusia.... tylko nie mam zadnych mdlosci a wrecz ogomny czesty apatyt? i nie wiem czy to odbrze...bardzo sie ciesze ale i martwie czy wszytsko bedzie dobrze... no i czy samzone w ciazy bardzo szkodzi? pozdrwaima:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka56
Witam wszystkie dziewczyny.Prawdopodobnie jestem w 3tc.Zrobiłam test wyszły dwie kreski.W sumie w pierwszym dniu kiedy miałam planowaną miesiączke -dostałam ją ,ale tylko lekkie plamienie i na tym koniec. Apetyt mi sie zwiekszył ,piersi pobolewają ,ale żadnych innych objawów poza tym nie mam.Ciemnej kreski od pępka w dół nie mam .czy to normalne?Jutro ide do lekarza ,zobaczymy co powie ,bo sama sie nie pokoją.Czy jestem w ciązy ,czy nie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaja
Zuza 56 wydaje mi sie ze to za wczesnie do lekarza Kiedy miałas ostatnia miesiaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaja
zuza56 ja miesiaczke miałam 18 grudnia i do lekarza poszłam 30 stycznia i to był gdzies 5 tydzien ciazy i pani doktor mi powiedziała ze jest za wczesnie ze ciaze widzi ale nie wie czy ona zyje czy jest jedna czy mnoga. Kazała mi przyjsc za trzy tygodnie i poszłam 20 lutego i jestem w 8 tygodniu ciazy i serduszko juz biło. Tak wiec prz4emysl to by nie wydawacd kasy na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubelekszczescia
hej dziewczynki :) obserwuję ten wątek od kilku dni i postanowiłam sama napisać. ja mam od ok. miesiąca bóle brzucha jak przed @ ale nieregularne, do tego czasami kłucie jajników. kilka dni temu miałam 2-dniową gorączkę- nie wiadomo skąd. Owszem, czuję się trochę senna, ale ciągle próbuję to sobie wytłumaczyć przepracowaniem. Na dodatek ciągle czuję jakby mi się coś \'przewalało\' w brzuchu, \'bulgotało\', a wcześniej tego nie miałam :) generalnie jem mało, ale np. mam dni, ze nie mogę jeść mięsa, jem wszystko, ale nie raz nie jem nic. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka56
Do kakaja:Ostatnią miesiączke miałam 24stycznia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) Nikulam, nie ma sprawy, jestesmy od tego by sie wspierac i tyle :) Agnieszko, Zuzko - moje serdeczne gratulacje. Uwazajacie na siebie i swoje fasolki. Agnieszko nie przejmuj sie tak - kazda kobieta inaczej przezywa ciaze i moze miec zupelnie rozne dolegliwosci. Co do smazonego to ja bym sie skonsultowala z lekarzem :) Zuzka wstrzymaj sie z wizyta u lekarza, bo jeszcze nic nie zobaczy i nic ci nie powie. 3 tydzien to troszke za wczesnie, tak jak pisaly kolezanki dopiero w 8 tygodniu lekarz moze zrobic badanie i cos wiecej powiedziec. Ja teraz czekam na @ w marcu i potem na wizyte u gina, wiec nic sie u mnie nie zmienilo. Dzisiaj mielismy powazne zebranie w pracy i musze sie wam przyznac, ze zaluje, ze tu przyszlam. Chyba powinnam byla zostac na starym miejscu i szukac sobie czegos innego :( W poniedzialekprzyszedl nowy wspolwlasciciel i zaczely sie schody - jakies dziwne egzaminy, podstawianie znajomych jako klientów, zeby nas sprawdzic, jakies kary za brak raportu, itp. Czuje sie troche jakbym spadla z deszczu pod rynne :( Własnie szefostwo dalo nam dzisiejszy dzien, a wlasciwie 30min czy nadal chcemy tu pracowac i jesli nie to dzisiaj mozemy odejsc za porozumieniem stron. Totalna porazka, atmosfera jest teaz taka, ze szkoda gadac. Przepraszam za moje marudzenie, ale sama nie wiem co mam robic. Zycze wam milego dnia i o wiele spokojniejszej pracy :P Trzymajcie sie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika_23
Witam was wszystkie! Jestem juz po wizycie u swojego lekarza.Po zbadaniu mnie,powiedzial ze po tym oc 35 widzi,ze jajniki lepiej zaczynaja pracowac.Pytam go wiec,czy moge jajeczkowac biorac te srodki mimo,ze sa hormonalno-antykoncepcyjne,powiedzial ze jajeczkowanie moze wystapic ale w ciaze nie zajde.Powiedzial,ze kuracje podtrzymamy do roku czasu tak jak mowil na ostatniej wizycie i ma nadzieje,ze po odstawieniu jajniki zaczna pracowac same taj jak powinny i ze jajeczkowac zaczne.Moze sie uda,licze na to.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×