Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

hope!!!!jaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Ale wieści :-) nie no gratuluje :-) :-) Fade nie martw sie,też zajdziesz,czuję to :-) takiej plagi brzuszkow w życiu nie widziałam :-) Annya uuuuu,trzymam kciuki za spokojne rozwiązanie :-) My dziś na wizycie u położnej,33 tydz i hmmm..maluch sie dupka w dół odwrócił :-o i może czeka mnie cc o ile do 4.07 się nie odwróci tak,jak powinien być :-( a tak sie nadtawialam na poród w tej mojej naturalnej klinice :-( Kiki trzymaj sie ciepło niepewność jest najgorsza ale wierzę,że wszystko będzie dobrze,choć nie wiem czemu jesteś taka przygnębiona :-( Wszystkim starajacym przeylam fluidy,zafasolkowanym także :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_27
Cykle mam dosc regularne,choc przez 2 ostatnie miesiace brałam cilest ze wzgledu na torbiel.Ten cykl jest pierwszy po odstawieniu tabl.Powiem,ze przez ta torbiel kilka miesiecy temu nie dostałam@.Teraz juz jestem zdrowa.Podbrzusze boli mnie jak na @i czasami bolą piersi,ale jeszcze poczekam kilka dni ze zrobieniem testu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka77
Hej starające! nie poddawajcie się ja się staralam 2 lata, nie mozna sie za bardzo nakręcać i stale myśleć o 2kreseczkach. Robiłam tak przez 2 lata, nie zlicze ile testów zrobiłam. W końcu się udało ale w tedy zajęta byłam remontami i przygotowaniami do komunii córki, @ zaczęła się spóźniać, standardowo zrobiłam test i......jest! Strach mnie obleciał nie radość bo dzień wcześniej przenosiłam z mężem meble :/ Pozdrawiam Was cieplutko. Piszcie jeśli jakoś mogę Was podnieść na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
Asiu27 ja nie mierzylam nigdy temperatury wiec jesli chodzi o to to Ci nie moge niestety pomoc...A co do innych objawow to tylko pobolewa mnie brzuch, piersi zaczely byc wrazliwe no i bialy sluz mam tak ze caly czas czuje wilgoc...Nic innego narazie mi nie dolega, ale czuje sie jakos "inaczej" :) Dziewczyny wielkie dzieki za gratulacje :)Dzis bylam na wizycie u mojego gin i dzidzi ma 4 mm, jest piekna czarna kropeczka na zdjeciu ktore dostalam :)Mam juz zalozona karte ciazy no i poki co wszystko przebiega prawidlowo :)Za miesiac kolejna wizyta na ktorej juz napewno zobacze bijace serduszko :) Pozdrawiam Was wszystkie goraco :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Hope,nie no normalnie muzyka dla moich uszu :) :)super,super,super!! ani sie obejrzysz a Twoje dziecie bedzie mialo 40 cm i sie wiercilo w brzuchu jak jakis maly wiercacy sie stworek nie dajacy spac po nocach :) co do objawow ciazy to ja w sumie nawet nie mialam,test zrobilam bo szlam na impreze i nawet na ok 4 dni przed spodziewana @,potem mialam lekkie nudnosci do 11 tyg no i najgorsze byly bole w podbrzuszu jak na @,ale to normalne podobno...No i cycuszki rosna,mi z 75 C urosly do 85D :P trzymajcie sie cieplo i nie dajcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
suziQ ..dziękuję ci za odp..wiem że najprościej było by zrobić test bo i tak za długo zwlekam już ponad 2 miesiące ale cały czas czekam może jednak przyjdzie @ brałam nawet luteine na wywołanie i nic .dziś fatalnie się czuje jakieś nudności zbiera mi się na wymioty pobolewa mnie podbrzusze , najedzenie nie mogę wogule patrzeć ..w poniedziałek idę do gin ..normalnie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinQa
Nina - ja na jedzenie tez sie nie rzucam chociaz puki co mdlosci nie mam...mogloby mnie tym razem ominąc....w pierwszej ciązy wymiotowalam na maxa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinQa
HOPE25 nie wiem czy wiesz ale wysoka ilosc hormonow czyli beta HCG moze swiadczyc o rosnącej w brzuszku dziewczynce!!!!! nie jest to regula ale podobno przy dziewczynce i bliźniakach jest duzo wyzsza beta niz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinQa
HOPE25 nie wiem czy wiesz ale wysoka ilosc hormonow czyli beta HCG moze swiadczyc o rosnącej w brzuszku dziewczynce!!!!! nie jest to regula ale podobno przy dziewczynce i bliźniakach jest duzo wyzsza beta niz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
kurcze do poniedziałku , zgłupieje teraz mi leci dużo dużo białego śluzu nie wiem co to znaczy może któraś z was tak miała . . .???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinQa
Nina - ja wiem co to znaczy...przynajmniej u mnie.....CIĄŻE:))))) Więc mysle ze i u cebie moze byc podobnie....nie wiem tylko czemu nie zatestujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
malinQa dzięki za odp ja z testem zwlekam ponad 2 miesiące teraz ten biały śluz,hmm brzuch mnie boli ale tylko troszeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
nie robię testu bo boję się rozczarowania a poza tym w poniedziałek idę do gin tylko ten biały śluz mnie przeraża bo nigdy nie miałam tak..czy to może znaczyć że mogę być w ciąży??już ponad 2 mies brak@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
tak wogole to witam serdecznie starajace sie i te juz zafasolkowane Panie, ostatnio jakos tak zaczelam tu zagladac od kad zdecydowalismy sie z mezem na drugie dzieciatko,, mielismy starac sie od nasteonego czerwca 2010 ale jednak chcemy teraz, mam nadzieje ze uda sie za pierwszym razem jak bylo i z szymonkiem:) i starania beda rozpoczete juz od 10 czerwca:) na dziewczynke hehe Nina moim zdaniem po takim czase braku miesiaczki powinnas zatestowac, jest to troszke nieodpowiedzalne tyle zwlekac, wiem ze boisz sie rozczarowania ale czy warto tak zwlekac i sie katowac, przeciez to tylko wydluza twoje katusze,:( Pozdrawiam was serdecznie i zycze szybkego zafasolkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
wazka85,, wiem powinnam ale skoro tyle czasu nie zrobiłam testu TO DO PONIEDZIAŁKU JAKOŚ PRZETRWAM ...A MOŻE PORADZIŁA BYŚ MI CO DO TEGO BIAŁEGO ŚLUZU MOŻE WIESZ COŚ NA TEN TEMAT BO JA JESTEM CIEMNA NIE WIEM CZY TO MOŻE BYĆ OBJAW CIĄŻY ?WCZEŚNIEJ PISAŁAM O MOICH DOLEGLIWOŚCIACH A TERAZ DOSZEDŁ TEN ŚLUZ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2327
Hej jestem tu nowa,i proszę o pomoc, 3 maja poroniłam naturalnie i odbyło się bez zabiegu to był ok.4 tydzień. Wczoraj zrobiłam bhcg i mam 27,51 lekarka nie dała mi jednoznacznej odpowiedzi,czy to ciąża i kazała powtórzyc bete w poniedziałek,ale boje się,że do tego czasu zwariuję. Lekarka powiedziała,że mogło tak wzrosnąc dlatego,że nie byłam czyszczona i coś tam pozostało. Proszę o pomoc,czy miał ktoś podobną sytuację? Dodam,że zaraz po wyjściu ze szpitala beta spadło na 2. Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
Nina powiem ci ze przed samym okresem mialam nawal mlecznego sluzu, bardziej wodnistego i po tym za dzien dostalam okresu, ale naprawde to zalezy od kobiety a ty powinnas zrobic ten test i nie czekaj juz wiecej, mam wielka nadzeje ze to ciaza,, wiesz wiele kobet tak bardzo pragnie byc w ciazy ze wiele objawow sobie wkreca po prostu:( ja tak sobie wkrecalam chodz na 100 z drugiej strony wiedzalam ze to nie mozliwe bo kochalismy sie dlugo po owuacji jak juz zadecydowalismy ze od teraz bedziemy sie starac,,, po prostu czlowiek wtedy bardziej obserwuje swoje cialo i widzi wele dolegliwosci na ktore wczesnej nie zwracal uwagi.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
KASIA WSPÓŁCZUJĘ NIE WIEM JEŚLI NIE MIAŁAŚ ZABIEGU A PORONIŁAŚ TO MOGĄ BYĆ RESZTKI ,CIĄŻA NIE WIEM..KASIU MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ CI DA KONKRETNIEJSZĄ ODP JAKOŚ CIĘ USPOKOI ..BO JA ZA DUŻO CI NIE POMOGĘ BO SAMA SIĘ TERAZ BORYKAM ...JA PORONIŁAM 1,5 ROKU TEMU TO BYŁA MASAKRA W 12TYG BEZ CZYSZCZENIA SIĘ NIE OBYŁO PRZECHODZIŁAM WTEDY TYLKO 3TYG WIEDZĄC ŻE BYŁAM W CIĄŻY ..BO O CIĄŻY SIĘ DOWIEDZIAŁAM W 9 TYG BEZ ŻADNYCH PODEJRZEŃ TYLKO BRAK @ ..TROCHĘ TO SKOMPLIKOWANE BO WIĘCEJ PRZECHODZIŁAM W CIĄŻY NIE WIEDZĄC NIŻ WIEDZĄC CZASAMI JAK O TYM MYŚLĘ BRAK SŁÓW MUSZE ZAMKNĄĆ TAMTEN ROZDZIAŁ BO WSPOMNIENIA WRACAJĄ A TRZEBA IŚĆ DO PRZODU NIE ZAŁAMUJĄC SIĘ ..TERAZ NIE MAM @ PONAD 2 MIESIĄCE W PONIEDZIAŁEK IDĘ DO GIN ŻEBY SIĘ CZASAMI NIE POWTÓRZYŁO BO TEGO BYM JUŻ NIE ZNIOSŁA...MAM JAKIŚ BIAŁY ŚLUZ ,ZAWROTY GŁOWY ITD.. NIE WIEM CZY TO JEST NORMALNE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_27
No i po frytkach. Znowu dostałam @.Popłyneła łezka,ale trzeba zyc dalej i wiecej sie nie łudzic. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
WAZKA ..WIEM ŻE TAK MOŻE BYĆ TYLKO ZE TAK WCZEŚNIEJ NIE MIAŁAM BYŁAM JUŻ RAZ W CIĄŻY 1,5 ROKU TEMU ALE NIESTETY ...OPISAŁAM TO WYŻEJ JAK TO BYŁO ..I DLATEGO ZADAJE TE PYT ?GDYBYM BYŁA W CIĄŻY CZY TEN ŚLUZ JEST NORMALNY ?ZBYTNIO SIĘ NIE NAKRĘCAM BO RACZEJ NIE PROWADZĘ ŻADNYCH OBSERWACJI NIE MIERZĘ TEMP..PO PROSTU NIE MAM OKRESU BOLI MNIE PODBRZUSZE NA JEDZENIE NIE MOGĘ NAWET PATRZEĆ BO MI SIĘ ZARAZ UNOSI CZĘSTE ZAWROTY ,I BOLI MNIE GŁOWA HM..PISZĘ TO CO ODCZUWAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2327
nina dziękuję, że mi odpisałaś. A czy Ty robiłaś test? ja w pierwszej i drugiej ciąży też miałam taki śluz,a zresztą coś długo nie masz @. Ja bym stawiała na ciąże. Będzie dobrze,tylko teraz bardzo uważaj na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina88
KASIU TEST ODPADA NIE ZNOSZĘ TESTÓW W PIERWSZEJ CIĄŻY TEŻ ROBIŁAM TESTY NON STOP WYCHODZIŁY MI ZE NIEMA CIĄŻY NIE PAMIĘTAM ILE ICH WTEDY ZROBIŁAM A TU NAGLE SZOK 2 KRECHY.NIE UFAM TESTOM POCZEKAM DO PONIEDZIAŁKU ...JA TEGO ŚLUZU MAM DUŻO NA OKRES NIGDY NIE MIAŁAM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope25
Nina skoro raz juz przytrafilo Ci sie takie nieszczescie i poronilas ciaze to nie wiem na co ty czekasz z zatestowaniem...jesli nie wierzysz testom z moczu to przeciez mozna zrobic test z krwi ktory jest pewny na 100%...Uwazam ze jest to troche nieodpowiedzialne ze zostawiasz to tak samemu sobie, rozumiem ze juz masz umowiona wizyte u gina na poniedzialek ale zazwyczaj jak ktos poroni to kolejna ciaze zabezpiecza sie odpowiednimi lekami jak dhupastron czy cos na podtrzymanie...Poza tym test z krwi na Bhcg jest przydatny lekarzowi w okresleniu wieku ciazy i czy prawidlowo rosnie wiec od tego zazwyczaj sie zaczyna na poczatku...Dla mnie Twoje objawy swiadcza o duzym prawdopodobienstwie ciazy i mam nadzieje ze w poniedzialek wyjdzie wszystko ok czego oczywiscie ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2327
W pełni zgadzam się z Tobą Hope25, pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza22
Nina - zdecydowanie zgadzam się z Hope25, wiem że boisz się znowu rozczarowania, ale jeśli już raz poroniłaś to powinnaś od samego początku dbać o to żeby się nic złego nie przytrafiło .... no i przed zajściem powinnaś brać kwas foliowy .... teraz to już możesz poczekać do poniedziałku do wizyty u gin. Na prawdę dziwie się że tyle wytrzymałaś. Ja też miałam dużo śluzu, boleło mnie podbrzusze no i piersi mi się zrobiły ogromne :), ja po prostu wiedziałam że to ciąża od samego początku zanim miałam dostać @. Mam nadzieję że twoje objawy świadczą o ciąży, ja bym tak obstawiała :) 3maj się i życzę powodzenia w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
ja rownez w pelni sie z toba zgadzam Hope!!! Nina jesl dobrze zrozumialam zrobilas test i wyszly dwie krechy?? co do sluzu to jakis tam mus byc byle nie mial przykrego zapachu no i koloru,, podobno w ostatnich miesiacach jest bardzej rozowaty ,, juz sama tego nie pamietam wybacz,, sluzem sie nie martw, jakas jego ilosc musi byc, cos tam sie w srodku oczyszcza itd, bedzie dobrze,,czekamy poniedzalku i dobrych wiesci:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
Asia 27 przykro mi kochanie, mam nadzieje ze czerwiec zaowocuje fasolka,, glowa do goryy i zabieramy sie do roboty:) najlepiej to zorganzowac sobe jakis wypad,, duzo luzu zabawy i zero stresu:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA88
OD KWIETNIA BIORĘ LUTEINĘ NA WYWOŁANIE@ ,WIZYTĘ U GIN MAM UMÓWIONĄ ,WIEM ŻE NIE POWINNAM TAK DŁUGO ZWLEKAĆ..ALE ZROZUMCIE TEŻ MNIE ..NIE MAM ŻADNYCH NIEPOKOJĄCYCH PLAMIEŃ ANI STRASZNYCH BÓLI TYLKO TO CO WCZEŚNIEJ PISAŁAM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka77
Hope! gratulację! który to tydzień? moj 6 i 3 dni:) pozytywne fluidy dla starających:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritka77
Nina 88 strasznie mi przykro , wiem co czujesz bo mnie to spotkało 2 lata temu :( .......................Trzymaj się kochana wszystko bedzie jeszcze oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×