Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kali27

wczesna ciąża -dolegliwości

Polecane posty

Gość linka5525
antina83: testy robilam wielokrotnie ale zawsze wychodzil ujemny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka5525
zrobilam test ponownie wyszly dwie kreski tylko ze ta druga jest taka mniej widoczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
linka - gratuluję! A to, ze słaba druga kreska to zapewne masz jeszcze małe stezenie hormonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka5525
:D jutro jeszcze pojde do lekarza:) dzieki trzymam kciuki za was kobitki!!!:D ale jestem HAPPY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mozecie mi poradzic co powinnam myslec o tej calej sytuacji. powinnam byc pozytywnie nastawiona na ciaze czy raczej nie prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka5525
normalnie nie moge w to uwierzyc co chwile patrze na ten test czy ta druga wyczekana kreska nigdzioe nie uciekla.. pozdrowki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka5525
mysle ze powinnas zrobic test on wiele pomaga..:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdella
byłam wczoraj na usg i jest pęcherzyk ma 7 mm, mam przyjśc za 3 tyg:) łykam kwas foliowy. ja też brałam bromergon i duphaston ale przez ponad 9 miesięcy nic i jak odstawilam chemie bo mialam juz tego dosc bralam tylko bromergon i lykalam olej z wiesiolkai prosze ziarenko zakielkowalo:) trzymam za was kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj dostalam okres. ale dalej mam takie same obiawy jak przedtem jest ni nie dobrze jestem ospala. i mam takie dziwne uczucie ze mimo ze mam okres to itak jestem w ciazy czytalam na rorum ze duzo dziewczyn mialo normalna miesiaczke w czasie ciazy i nie jakies tam plamienie tylko obfite lub normalne. czy moze ktoras z was niala cos takiego w czasie ciazy prosze was o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdella
ja jestem w 7 tyg inie mam zadnych objawow nawet spiaca nie jestem to zalezy od organizmu kazda ciąża jest inna. Trzymam kciuki zeby to jednak okazal sie upragniony dzidzius ale i tak nic nie zrobisz poczekac spokojnie jescze pare dni a potem na bhcg i wszystko sie okaze. wiem ze to trudne bo wiem to po sobie ca ja wyprawiam przed kazdym badaniem jak strasznie sie boje czy wszystko bedzie ok, ale co ma byc to bedzie ! trzymam kciuki za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie starające się dziewczyny, wiem co przeżywacie staraliśmy się ok1 roku. Każdy termin spodziewanej @ był dla mnie nadzieją, pare razy robiłam testy i wychodziły negatywnie. Trochę spasowaliśmy i postanowiliśmy się z mężem przebadac - on ok a u mnie zły poziom hormonów... który był spowodowany wczesną ciążą. Badania robiłam w 20 dc, nie wiedząc że jestem w ciąży. Ile myśmy się nastarali - badania były drogie, witaminy dla męża, wiesiołak dla mnie, wymyślne pozycje, robienie świecy po baraszkach, zrezygnowaliśmy z wszelkich kremów, żelów nawilżająch (ponoc hamują droge plemnikom). Wreszcie wystopowaliśmy, bo byliśmy \"lekko zmęczeni i zestresowani\" i się udało. Wiem, że każdy przypadek jest inny i dla każdej z Was się liczą wasze starania, ale trzeba czasami czasu. Jeżeli po roku starań się nie udaje zdróbcie badania, nalepiej prywatnie bo z mojego doświadczenia wiem, że lekarz państwowy nie da dobrego skierowania na odpowiednie badania. Ważne jest aby zbadac partnera a potem siebie a nie na odwrót. Zyczę wiary i cierpliwości, pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka5525
kobitki nie wiecie moze ile czasu moze sie utrzymywac ten metaliczny posmak w ustach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia D
hej dziewczyny proszę was o radę . otóż tak 11 dnia cyklu pojawił sie piekny płodny śluz ,13 dnia cyklu zaczęły mnie boleć piersi, 15 dnia cyklu temperatura skoczyła w górę , 16 dnia masakryczny bol na dole brzucha po jednej stronie promieniujący az na całą noge. Dziś jest 24 dzien cyklu piersi ogromnee twarde jak skała i jakies takie napchane jakbym miała wkładki w srodku czy cos , dziwne uczucie. Temp dzis skoczyła jeszcze wyzej. Śluz biały , tem ciała tez podwyzszona. Miłam badanie progesteronu 19 dnia cyklu wynik- 15,2 ng/ml i prolaktyna 14,7 ng/ml Co myślicie jest jakas szansa na dzidziusia? Staramy sie juz 11 miesiecy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
Kasia D- objawy, które opisujesz moga byc ciazowe, ale niekoniecznie, temperatura mogła Ci skoczyc z powodu przeziebienia, piersi moga bolec przed okresem, najlepiej zrobic test. Kup test w aptece i najlepiej zrób go z porannego moczu, jesli zaszłas w ciaze i masz w sobie duze stezenie hormonu, MOZE pokaze wiarygodny wynik. Najlepiej jednak poczekac do dnia spodziewanej miesiaczki, wiem, ze sie niecierpliwisz i chciałabys juz wiedziec :) niestety ani Ty, ani nikt tu na forum nie powie Ci czy jestes w ciazy, pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
i sluz biały tez wystepuje przed okresem, dopiero przed samym krwawieniem robi sie tak "sucho", z reguły objawy wczesnej ciazy sa niemal identyczne do tych przez @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska 23
hej dziewczyny, mam pytanie bardzo proszę o odpowiedx, wiem, że wy tutaj staracie sie o dzidziusia, ja niekoniecznie, studiuje,mieszkam za granicą itd. 3 m-ce temu przestalam brac tabletki- po ok 5 latach. No i niecałe 2 tyg temu kochałam się z narzecznym,niestety bez zabezpieczenia, wydawało mi się, że jestem mało płodna w tym dniu, n czywiścię wyjął dość długo przed końcem. Wyliczyłam sobie płodne dni i na nieszczęście wyszło, że robilismy to w moje jajeczkowanie lub cos koło tego. Bardzo sie martwię, nie jestem dzieckiem, wiem, czym mgła skńczyć się taka bezmyślność jednak nie mam absolutnie żadnych objawow, nie mam nudności, nie obrzmiały mi piersi- nie bola mnie wcale, apetyt jest identyczny ak zawsze. Głupie pytanie jak na dorosła kbiete ale jak myślicie, raczej małe prawdopodobieństwo, że doszł do zapłodnienia, zważywzy, że organizm nadal naszpikowany hormnami, pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak, ja bralam tabsy przez jakies 7 lat, i zdecydowalam sie je odstawic i zajsc w ciaze. to bylo jakies 8 mcy temu, w ciazy nadal nie jestem, mi sie nie udalo ale podobno tak jest ze po odstawieniu tabletek zwieksza sie ilosc jajeczek i latwiej jest zajsc w ciaze, oczywsicie nie dla kazdego mi jakos sie nie udlao ale moze dlatego ze bardzo chcialam, wiec powiem szczerze trudno jest tu co kolwiek gdybac po odtawieniu tabsow organizm szaleje wiec tak naprawde nie wiadomo kiedy jest jajeczkowanie i czy w ogole jest. Moja rada jest taka zaczekaj do temrinu @ i zrob test on prawdę ci powie, tymczasem pozdrawiam :-) no i w tym wypadku dzidzi nie życze...:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny. Niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Niby 6 tydzień (od pierwszego dnia cyklu liczę). U ginekologa byłam w 5 tygodniu (tak wychodzi z moich obliczeń). Nie mam typowo ciążowych objawów. Męczy mnie tylko senność (ciągle bym spała i spała), zmęczenie, ból w podbrzuszu (zwłaszcza w nocy) i piersi mi mega urosły i są wrażliwe strasznie. Niestety na USG widac tylko pęcherzyk bez zarodka + nie mam nudności czy wymiotów czy to normalne? Mam za soba poronienie w 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciae
kasia - w 5tc własciwie powinien byc juz widoczny zarodek, ale różnie to bywa, powtorz za jakis tydzien USG. Nie kazda kobieta w ciazy ma mdłosci i wymiotuje:) Tym sie nie przejmuj, raczej ciesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogi76
MArtynkoska trudno wyczuć jak Twoje jajniki zareagowały na odstawienie antykoncepcji, czasem reakcja jest hiperowulacją, a czasem blokują się i trzeba je lekami zachęcić do jajeczkowania Kasiu u mnie w 5 tyg też nie było widać zarodka, ale głównie zależy to od usg oraz od tego kiedy w cyklu była owulacja, ja miałam dopiero w 20 dc więc kilka dni później no i automatycznia dziecko jest młodsze o te kilka dni niż by to wychodziło z kalkulatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że nie u każdej kobiety widoczny jest zarodek w 5 tyg. A martwie się tym, bo pęcherzyk strasznie mały bo ma zaledwie 3/4 mm. Pisałam że nie mam mdłości? Tak, więc od dziś, godz. 4:30 zrobiło mi się duszno, parcie na pęcherz 100 razy większe i coś jakby mdłości i ssanie na żołądku :( Czy to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia widze ze przez to zamartwianie się spac nie mozesz:-)) spokojnie będzie dobrze tak jak mowi Bogi 76 owulacja mogla byc pozniej i mojej kolezanki lekarz tez w 5 tyg nie widzial zarodka bo po odstawieniu bromergonu jej owu zaczela szalec:-) i byla po prostu pozniej. wiec spokojnie, a jak ssie tak stresujesz mocno to zrob bete pozniej zrob nastepnego dnia powinna byc 2x wieksza jak bedzie to super! wszystko jest w porzadku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometome
Mam problem. Tydzień temu powinnam mieć @, nadal nie mam. Od ok.2 tyg bolą mnie piersi. Prawie codziennie boli mnie brzuch po lewej stronie (czasem nawet kłuje). Wczoraj mierzyłam temp. i miałam 37.1. Czy to może byc ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cometome to jak najbardzije moze byc ciaza, moze ale nie musi, najlepeij kup test i jak jestes w ciazy to juz na pewno wykaze. i daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometome
;/ nie mam obecnie takiej możliwości gdyż leże w łóżku chora ;/ mam kaszel, katar i temp waha się ok . 37.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanie . 5 dni przed okresem uprawialismy stosunek w prawdzie nie byl on skonczony dokladnie we mnie ale wydaje sie ze mialam stycznosc z nasieniem nie tyle co na paluszkach mojego mezczyzny co tez i w okolicach narzadów . za 1 dzien powinnam dostac okresu oczywiscie narazie nie wyglada na to ... jak myslicie co to moze byc jest mi slabo mam zawroty,mialam bole brzucha i peczniał ,bole w okolicy pachwin lewej szczegolnie, jajników ,caly czas buzuje mi cos w brzuchu ..... bylam u gina ale nie sprawdzi teraz napewno tego..... czy kilka dni przed okresem moza zajsc w ciaze?... za 2 tyg mam usg. a i mialam delikatne uplywy z kremowa jasno wydzielina a dzis bardzo delikatnie rozowe ,narazie brzuch nie poli ale słabo mi jest.Prosze o odpowiedz szczerą.Strasznie sie boje i dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i czasem kluje mnie jakby watroba.... niby brzuch przestal peczniec .ale slabo mi jest co to moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysx80
przede wszystkim zrob test ciazowy...a skoro stosunek nie byl do konca skonczony w tobie to raczej nie powinno byc problemu przestan sie stresowac wyluzuj i okres przyjdzie....no i zrob test to podstawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze stresu juz zrobiłam tes i narazie negatywny .jutro powinien byc okres a naprawde nic nie skazuje sucho jak na pustyni... bardzo sie boje . w sumie co innego moze dawac tgakie dolegliwosci?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×